OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

WBK 156 Szeroki Bór

Ostatnia zmiana: 2025-06-08

Opis ogólny
Oznaczenie jednostki powinno być 2430 lub 1106 ale może oznaczenie w PKP jest "bardzo stare". (info: Krzysiek M., 2007-07-01).
Powyższa, słuszna uwaga odnosiła się do właściwego numeru WBK poprzedzonego niewłaściwym akronimem (JW). Obecnie użytkownikiem WBK 156 jest 2. RBLog w Warszawie (JW 4226) której podlega 22 WOG w Olsztynie administrujący min. terenem na którym znajduje się skład w Szerokim Borze (kompleks K-332). [subsens, 210922]
Dane tabelaryczne
Województwo: warmińsko-mazurskie
dodatkowe tory: są, zdatne do eksploatacji
budynki dworcowe: nie ma i nie było
budynki obsługi taboru: nie ma i nie było
zadaszenie peronów: nie ma i nie było
semafory: nie ma i nie było
dojście na perony (przejścia nad i podziemne, windy…): nie ma i nie było
kasa/biletomat: nie ma i nie było
nastawnie, strażnice, posterunki: nie ma i nie było
wieża wodna: nie ma i nie było
perony: nie ma i nie było
kody:
informacja pasażerska: nie ma i nie było
Obraz
Linie przechodzące przez stację
[Pokaż/ukryj poza zasięgiem]
  94,175 Olsztyn Główny – Ełk (219)  
  2 Regionalna Baza Logistyczna  
Stan linii « Pokaż/ukryj
Znajdź stacje w pobliżu

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj wypowiedzi należą bezpośrednio do ich autorów i nie stanowią treści informacyjnej tej strony.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa WBK 156 Szeroki Bór

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...