Mikołajki (galeria)
Ostatnia zmiana: 2025-06-08
Aby zobaczyć wszystkie, lub dodać nowe zdjęcia, przejdź do galerii szczegółowej »
Aby zobaczyć wszystkie, lub dodać nowe zdjęcia, przejdź do galerii szczegółowej »
Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane
|
Napisz email do redakcji |
Jak dodać nowe zdjęcia?
Komentarze: ⇵
Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj wypowiedzi należą bezpośrednio do ich autorów i nie stanowią treści informacyjnej tej strony.
-
#1
Michał Kłosowski
(2025-10-09 18:07:42)
No i Mikołajki wracają na kolejową mapę Polski! Wprawdzie dla pociągów z transportem wojskowym, ale dobre i to! Na miejscu była już drezyna PKP PLK z pracownikami.
-
#2
(odp. na #1)
Paweł
(2025-10-09 23:25:07)
Zgadza się. Jak zostanie przywrócony ruch towarowy, to przywrócić ruch pasażerski będzie dużo łatwiej.
-
#3
(odp. na #2)
wasiukibic
(2025-10-10 01:30:09)
No to wojsko sprawiło bagienno-szuwarowemu frasunek, he he. Już mieli nadzieję, że linia pójdzie do piachu z braku perspektyw na cokolwiek. W Olsztynie pewnie modlą się, żeby remont nie objął infrastruktury pasażerskiej, no bo jakąś wymówkę/powód trzeba będzie podać, odnośnie braku reaktywacji przewozów pasażerskich.
-
#4
(odp. na #3)
Paweł
(2025-10-10 08:40:49)
Że jeszcze nikt nie wymyślił kolejowego generatora wymówek.
[Dodaj nowy komentarz]
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.
Stacja kolejowa Mikołajki
Ogólnopolska Baza Kolejowa