OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Świdnica Kraszowice

Ostatnia zmiana: 2020-04-24

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-05-22
Autor: Jacek2004
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-07-16

Galeria użytkownika Jacek2004

30 kwietnia 2020 doszło do nieszczęśliwego wypadku na byłej stacji Świdnica Kraszowice. Widoczna zgrzewarka torowa z doczepionym wagonem jadąc od strony Bystrzycy wjechała na unieruchomioną chwilowo przez usterkę koparkę drogowo-kołową w wyniku czego poważnych obrażeń doznał jej operator. Od tego czasu zarówno zgrzewarka jak i uszkodzony wagon oczekują w miejscu wypadku na badanie biegłego/dochodzenie inspekcji pracy uniemożliwiając wjazd od strony Kraszowic na remontowaną linię. Więcej na temat wypadku https://swidnica24.pl/2020/04/wypadek-na-remontowanej-linii-kolejowej-jedna-osoba-ranna/ https://swidnica24.pl/2020/05/po-tragicznym-wypadku-na-linii-kolejowej-pilnie-potrzebna-pomoc-dla-operatora-koparki/.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budowy/remonty/rozbiórki; infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 481

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Świdnica Kraszowice

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...