OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Olszyniec

Ostatnia zmiana: 2019-07-13

<== | Galeria | ==>
Data: 2018-02-10
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2018-02-10

Galeria użytkownika wasiukibic

Mniej więcej w tym miejscu znajdował się przystanek Olszyniec, kawał drogi od wsi, od której wziął nazwę, dlatego też zlikwidowano go na długo przed zawieszeniem w 1995 roku ruchu pasażerskiego na tym odcinku. Patrząc na starą pocztówkę, ciężko uwierzyć w to, że dawniej w gęstym lesie stały zabudowania kolejowe, obecnie leży tu tylko rzadko używany jeden tor Nowej Berlinki. Widok w kierunku północno-zachodnim (Bieniów) z przejazdu kolejowego na leśnym dukcie. Wieś w prawo.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: szlak (trasa)/pojedyncze tory; pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 628
: 1

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 Olek Droń (2021-02-18 08:42:33)
    Wasiu, pytam bo chcę mieć pewność. Czy to aby na pewno tam gdzie pokazuje na mapie? Jeśli by tak było to za plecami (na tym zdjęciu) jest przejazd, droga od przejazdu prowadzi na strzelnicę.
    Proszę o szybką odpowiedź.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Olszyniec

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...