OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Wrocław Brochów PODG

Ostatnia zmiana: 2021-12-21

Część stacji Wrocław Brochów

<== | Galeria
Data: 2022-01-07
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2022-01-20

Galeria użytkownika wasiukibic

Widok na (od lewej): wyjazd z grupy przyjazdowej stacji Wrocław Brochów do Siechnic i Świętej Katarzyny, dalej lk 277 do Siechnic i dalej do Jelcza Miłoszyc (na nasypie), skrajne prawej tory do Świętej Katarzyny i dalej do Oławy. Widoczne w kadrze semafory wjazdowe na posterunek odgałęźny Wrocław Brochów. Widok w kierunku południowo-wschodnim, z wiaduktu w ciągu szosy Zacharzyce - Radwanice.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: sygnalizacja/słupki/znaki itp.; szlak (trasa)/pojedyncze tory.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 143
: 6

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

 • #1 Błażej Kopka (2022-01-21 06:12:30)
  Są tu wyraźnie rozdzielone trzy grupy torów. Jeśli jedne opisujesz jako lewe, a kolejne jako prawe, to proponuję konsekwentnie ostatnią grupę określić jako "środkowe", a nie znowu mówić o "lewych".
 • #2 (odp. na #1) wasiukibic (2022-01-21 08:17:14)
  OK, już poprawiłem.
 • #3 Błażej Kopka (2022-01-21 11:55:09)
  Nie rozumiem opisu tego zdjęcia w kontekście tego zdjęcia: https://www.bazakole… Tu widać trzy oddzielne grupy torów i te skrajne po prawej opisujesz jako tory do Świętej Katarzyny. Na linkowanym zdjęciu obejmującym widok tylko trzech skrajnych lewych torów, to im przypisujesz te kierunki.
 • #4 (odp. na #3) wasiukibic (2022-01-21 18:01:23)
  OK, mam klar. Do Świętej Katarzyny/Oławy da się dojechać zarówno dwoma prawymi jak i środkowym i prawym z lewej grupy torów, z tym że tory po prawej służą z założenia składom pasażerskim, natomiast tory po lewej - składom towarowym na/ze stacji rozrządowej Wrocław Brochów. Terozki sytuacja jest nieco zaburzona, bo jest remont na przystanku Wrocław Brochów i część składów IC jest przekierowana na tory tranzytowe rozrządówki. Widzę, że to także będę musiał doprecyzować.
 • #5 Mateusz (2022-01-21 19:49:18)
  Szlakowa 160 kph winną zaczynać się już od semaforów wyjazdowych Wrocławia Gł., a nie tutaj. Nędzne 110 pod starymi słupami z czasów wczesnego Gomułki. I nikt tego ponoć nie wymieni, mimo przebudowy przystanku...
 • #6 (odp. na #4) Adolf Nowak de Piaskowski (2022-01-21 22:59:58)
  Najlepiej wrzucać widok z powietrza dla lepszej prezentacji: https://prnt.sc/26h4…

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Wrocław Brochów PODG

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...