OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Piechowice Dolne

Ostatnia zmiana: 2019-08-19

<== | Galeria | ==>
Data: 2020-05-02
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2020-05-14

Galeria użytkownika wasiukibic

Końcowy fragment toru wąskiego, który biegł wzdłuż toru szlakowego z Jeleniej Góry (z prawej). Jest to ostatni, pozostały fragment torowiska w tej części przebiegu; za plecami i na wprost został on już niemal kompletnie wyrwany z betonowej płyty. Z lewej strony, za betonowym płotem, teren dawnej "Karelmy"; wzdłuż płotu biegła tutaj bocznica normalnotorowa, na której szyny leżały jeszcze w pierwszej połowie lat 90. choć wyglądały już wtedy na nieużywane. Widok w kierunku zachodnim (w tle peron).

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: ciekawostki; pozostałości/starotorza/dawne równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 193

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Piechowice Dolne

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...