OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Bolesławice Świdnickie

Ostatnia zmiana: 2020-12-19

Wyszczególnione obiekty:

Legenda (Wygenerowano dnia: 2022-05-21) | Mapa prędkości (Wygenerowano dnia: 2022-01-01)

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 RYSZARG G. (2020-12-19 08:26:16)
    W Bolesławicach istniał budynek stacyjny, czyli poczekalnia oraz kasa biletowa i dyżurny ruchu. Dyżurny ruchu był za razem kasjerem biletowym. Budynek został rozebrany w 1983 albo 84 nie pamiętam. Stacja została po tym fakcie przemianowana na posterunek osobowy. Istniał tor bocznicowy, który rozebrano w latach 60. ubiegłego wieku. Jeśli potrzebujecie więcej informacji o stacjach na terenie powiatu świdnickiego, częściowo wałbrzyskiego, dzierżoniowskiego, jaworskiego - to służę Ryszard G.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Bolesławice Świdnickie

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...