OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Ciepłownia Zawiszów

Ostatnia zmiana: 2019-12-18

<== | Galeria | ==>
Data: 2018-05-03
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2018-05-06

Galeria użytkownika wasiukibic

Od prawej: układ torowy świdnickiej fabryki Elektroluxa, sądząc po stanie szyn jest nieużywany od nowości. Dalej Podsudecka w stronę Jaworzyny Śląskiej. Z lewej strony kadru układ torowy do ciepłowni oraz sam zakład z wysokim kominem i potężną, żółtą suwnicą. Widok w kierunku północnym.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: panoramy/widoki ogólne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 570
: 1

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 Jacek2004 (2020-06-10 18:38:25)
    Na bocznicy Elektrolux po kilkunastu(!) latach nieużywania pojawił się wreszcie pociąg z kilkoma krytymi wagonami. Oby zakład zaczął wreszcie korzystać z transportu kolejowego. Budowa tej bocznicy kosztowała kilka mln złotych.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Ciepłownia Zawiszów

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...