OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Wrocław Główny

Ostatnia zmiana: 2020-10-18

<== | Galeria | ==>
Data: po 2014-01-31
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2019-11-08

Galeria użytkownika wasiukibic

Na tyłach ulicy Paczkowskiej. Hala warsztatowa należąca ongiś do Dolkomu, przez kilkanaście lat mieściła kultowe miejsce na mapie Wrocławia - klub muzyczny "Madness", w którym bawili się kibole, skini, punki, metale i ogólnie towarzystwo ze Starych i Nowych Hub, Gaju, Trójkąta. Miejsce kultowe, ile tutaj wypito tanich win, stoczono solówek, wyjarano blantów, poczęto dzieci z nieprawego łoża… Nieraz i nie dwa pod wpływem środków rozweselających hasało się później lub przenosiło imprezy po terenach kolejowych pobliskiego Głównego… Od kilku lat to już niestety historia, z resztą, nowe pokolenie już chyba nie poczułoby tamtego klimatu. Widok w kierunku południowo-wschodnim.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: budynki do obsługi taboru; ciekawostki; szlak (trasa)/pojedyncze tory.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 207

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Wrocław Główny

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...