OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Toruń Port Drzewny

Ostatnia zmiana: 2015-09-11

<== | Galeria
Data: 2019-09-28
Autor: Cezary Mirowski
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2019-09-29

Galeria użytkownika

Toruń Zachodni-Toruń Port Drzewny.
Przejazd przez DK80. Widok w kierunku Torunia Zachodniego.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne; przejazdy i przejścia naziemne (drogowe); szlak (trasa)/pojedyncze tory.

Zaproponuj tagi

Podobiekty: .

Dodaj podobiekty
Odsłon : 191
: 4

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

 • #1 ACdVL (2019-12-14 18:03:24)
  Ciekawi mnie, dlaczego przejazd kolejowy jest odnowiony, skoro tor tak jak był, tak i jest zarośnięty i nieprzejezdny na amen? Może jest w planach rewitalizacja tej bocznicy i powrót pociągów? W co zresztą wątpię, pomimo mojej nadziei.
 • #2 (odp. na #1) Łukasz Kiąca (2019-12-14 20:59:45)
  Myślę, że to obowiązujące przepisy prawa zobligowały inwestora do odnowienia przejazdu podczas remontu drogi, mimo, że gołym okiem widać, iż tor jest nieużywany i nic by się nie stało, gdyby zaasfaltowano przejazd. Tak przynajmniej nakazywałby zdrowy rozsądek, ale prawo nie zawsze takie jest.
 • #3 (odp. na #2) Cezary Mirowski (2019-12-20 23:31:32)
  Inwestor remontujący DK 80 nie mógł rozebrać przejazdu bo... właścicielem są PLK, które... Przepisy, przepisy, przepisy itd. Na wprost za tymi krzakami nie ma już nic, do samego Torunia Północnego. Wszystko rozebrano.
 • #4 ACdVL (2019-12-21 18:15:30)
  Czyli mamy do czynienia z absurdem, ale czy to dziwne? W takim kraju jak Polska raczej nie. Jeszcze trochę, a dojdzie do tego, że będą układać tory na... Bałtyku. Takie mamy czasy.

  A wyremontowanie przejazdu w obliczu faktu, iż tor jest częściowo rozebrany, doskonale nadawałoby się do Barei. Przynajmniej śmiech byłby. :) Tutaj też człowiek się uśmiecha, jeno ze zgrozą i z politowaniem... Zobaczymy, co będzie dalej...

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku |Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Toruń Port Drzewny

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...