OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Świnoujście Baza Promów Morskich

Ostatnia zmiana: 2016-09-03

Wyślij nowe pliki »

| pokaż też kiepskie [Wersja rozszerzona]
Obraz
fot. Gerson (2019-10-16)
Obraz
fot. Gerson (2021-01-22)
Obraz
fot. Gerson (2021-01-22)
Obraz
fot. Gerson (2021-01-22)

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 subsens (2020-09-07 19:36:10)
    Ku pamięci: https://www.facebook… Jw. https://www.facebook… https://www.facebook… - ponad obiektami Odry widać bazę promową, przyjmuje się, że przystanek Świnoujście Port w tych latach (1954-67) nie funkcjonuje. Na drugim zdjęciu przy prawej krawędzi fragment nastawni zbudowanej pewnie przed 1945 (na st. Ostswine).

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Świnoujście Baza Promów Morskich

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...