OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rudna Gwizdanów

Ostatnia zmiana: 2020-06-04

<== | Galeria | ==>
Data: 2019-11-30
Autor: wasiukibic
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2019-11-30

Galeria użytkownika wasiukibic

Wyremontowany peron 1, odtworzono także krawędź przy torze 4 (oporowym). Widok w kierunku północnym (Głogów, Huta Miedzi Cedynia).

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' tylko do celów niekomercyjnych z podaniem źródła i autora [?]

Tagi: infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 234
: 2

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

  • #1 Dawid Jastrzębski (2019-11-30 23:48:52)
    Wow, w końcu zmodernizowany peron i wygląda to porządnie. Czy nowoczesne pociągi KD również zawitają w te strony?
  • #2 wasiukibic (2019-12-01 00:24:16)
    Od 15 XII mają być wydłużone do Głogowa pociągi KD linii 11, część w relacji do Legnicy, część do Wrocławia. Mieszkańcy Głogowa wreszcie doczekają się nowoczesnych, komfortowych pociągów do stolicy województwa, czego niestety nie można powiedzieć o pasażerach ze Ścinawy, Wołowa czy Brzegu Dolnego. Obawiam się trochę klęski urodzaju w relacji Głogów - Lubin - Legnica - Wrocław. KD powinno pomyśleć nad zakupem piętrowych składów i puszczać je na najbardziej obciążone kursy.
    A co do remontu peronów w Rudnej - obstawiam, że w dalszym ciągu pozostanie tu niebezpieczny i niekomfortowy peron jednokrawędziowy. Zastanawiam się też, czy w ogóle jest sens kończyć/zaczynać tu bieg jakichkolwiek pociągów pasażerskich; już kiedyś była taka sytuacja, że do Głogowa trzeba się było tu przesiadać i w pewnym momencie odbiło się to na frekwencji.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Stacja kolejowa Rudna Gwizdanów

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...