OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Kolonia

Ostatnia zmiana: 2020-03-26

Wyślij nowe pliki »

pokaż też kiepskie [Wersja rozszerzona]
Obraz
fot. Miłosz Telesiński - Zbąszynek (1993-06-21)
Obraz
fot. Dawid Jastrzębski (2017-06-18)
Obraz
fot. Dawid Jastrzębski (2017-06-18)
Obraz
fot. Przemysław Bagiński (2019-10-05)

Zdjęcia publikowane w tym serwisie w większości otrzymujemy od internautów i zakładamy, że mają oni prawo do ich przesyłania. Jeżeli trafisz na materiały naruszające Twoim zdaniem czyjeś prawa autorskie, skontaktuj się z nami (adres w stopce).

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Komentarze:

  • #1 subsens (2020-03-26 03:26:36)
    W uzupełnieniu zmian: Hst Grünwalde została otwarta dla odprawy osób (tudzież ich zwłok), bagażu, zwierząt i towarów - za wyjątkiem wozów ciężkich i takich, które nie mogły być załadowane przez drzwi wagonów krytych, a także materiałów wybuchowych. Zatem minimum jeden rozjazd i rampa (być może stała), a właściwy typ w historii eksploatacji to być może LPO. Aczkolwiek już za 2,5 roku Haltestellen zakończą oficjalny żywot, a większość takich punktów zyska status Bahnhof IV Klasse - co zapewne zidentyfikujemy jako 'stację', niezależnie od braku danych o infrastrukturze oraz funkcjach techniczno-ruchowych.

[Dodaj nowy komentarz]

Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Stacja kolejowa Kolonia

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...