OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, 1967-1968

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, 1967-1968

Okres obowiązywania: pomiędzy 1967-05-28 a 1968-05-25

Uwagi:

Brak stron 455-578

Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Lublin – Rejowiec – (Chełm – Dorohusk)/(Zawada – Hrubieszów/Bełżec) Str. 70-71, Tab. 1
2 Warszawa – Lublin – Rozwadów – (Dębica/Rzeszów)/(Przeworsk – (Rzeszów/Przemyśl – Zagórz)) Str. 72-73, Tab. 2, 3
3 Warszawa – Skarżysko Kam. – Sandomierz – (Przeworsk – Przemyśl/Rzeszów)/(Rzeszów – Zagórz) Str. 72-73, Tab. 2, 3
4 Warszawa/Łódź – Częstochowa/Kielce – Kraków Str. 74-75, Tab. 4
5 Warszawa/Łódź – (Koluszki – Częstochowa)/(Radom – Kielce) – Kraków – Krynica Str. 76-77, Tab. 5
6 Warszawa/Łódź – (Koluszki – Częstochowa)/(Radom – Kielce) – Kraków – Zakopane Str. 78-79, Tab. 6
7 Warszawa – Koluszki/Łowicz – Łódź Str. 80-81, Tab. 7
Str. 82-83, Tab. 7
8 Warszawa/Łódź – Koluszki – Katowice – Gliwice/Bielsko Biała/Zebrzydowice Str. 84-85, Tab. 8
9 Warszawa – Łódź/Częstochowa – Wrocław Str. 86-87, Tab. 9
10 Warszawa – Łódź/Częstochowa – Wrocław – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie Str. 88-89, Tab. 10
11 Warszawa – Łódź/Częstochowa – Wrocław – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Str. 90-91, Tab. 11
12 Warszawa – Łódź/Częstochowa – Wrocław – Węgliniec (– Lubań Śląski) – Zgorzelec – Bogatynia Str. 92-93, Tab. 12, 13
13 Warszawa – Kutno – Poznań – Legnica/Kunowice Str. 92-93, Tab. 12, 13
14 Warszawa/Łódź – Kutno/Ostrów Wkp. – Poznań Str. 94-95, Tab. 14
Str. 96-97, Tab. 14
15 Warszawa/Łódź – Poznań – Choszczno (– Połczyn Zdrój) – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Świnoujście Str. 98-99, Tab. 15
Str. 100-101, Tab. 15
16 Warszawa/Łódź – (Nasielsk – Sierpc)/( – Kutno – Aleksandrów Kuj./Ciechocinek) – Toruń – Inowrocław/Bydgoszcz Str. 102-103, Tab. 16
17 Warszawa – Działdowo – Malbork (– Elbląg) – Gdynia (– Hel/Łeba) – Słupsk (– Ustka) – Koszalin – Trzebiatów Str. 104-105, Tab. 17
18 Warszawa/Łódź – Toruń – Piła – Grzmiąca (– Połczyn Zdrój) – Białogard – Kołobrzeg/Koszalin Str. 106-107, Tab. 18, 19, 20
19 Warszawa – Łódź – Głogów – (Lubin Legn. – Legnica)/(Zielona Góra – Żagań) Str. 106-107, Tab. 18, 19, 20
20 Warszawa – Chojnice Str. 106-107, Tab. 18, 19, 20
21 Warszawa – Olsztyn – Ruciane/Mikołajki/Giżycko – Ełk Str. 108-109, Tab. 21
22 Warszawa – (Wyszków – Ostrołęka – Łomża)/(Tłuszcz – Małkinia – Białystok (– Gołdap) – Sokółka – Kuźnica Białostocka/(Augustów – Suwałki)) Str. 110-111, Tab. 22
23 Łódź – Kutno – (Iława – Malbork)/(Toruń – Malbork/Bydgoszcz) – Tczew – Gdynia – Hel/Ustka Str. 112-113, Tab. 23
24 Lublin – Warszawa – Gdynia (– Hel) – Słupsk – Ustka/(Kołobrzeg – Trzebiatów) Str. 114-115, Tab. 24, 25
25 Lublin – Bukowno – Strzemieszyce Płn./Jaworzno Szczakowa – Katowice – Kędzierzyn – Kłodzko Str. 114-115, Tab. 24, 25
26 Lublin – Kielce – Wrocław – Jelenia Góra Str. 116-117, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
27 Lublin – Olsztyn – Gdynia Str. 116-117, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
28 Lublin – Kraków Str. 116-117, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
29 Lublin – Białystok Str. 116-117, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
30 Lublin/Kielce – Ostrów Wkp. – Poznań – Szczecin/Świnoujście Str. 116-117, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
31 Poznań – (Wrocław – Opole – Strzelce Opolskie/Kędzierzyn)/(Ostrów Wkp. – Kępno – Kluczbork/Wieluń Dąbrowa – Tarnowskie Góry) – Katowice – Kraków Str. 118-119, Tab. 31
Str. 120-121, Tab. 31
32 Kraków – Katowice – Strzelce Opolskie/Kędzierzyn – Opole – Legnica (– Lubin) – Zgorzelec Miasto – Turoszów/Zgorzelec Str. 122-123, Tab. 32, 33
33 Kraków – Katowice – Kamieniec Ząbkowicki (– Jaworzyna Śl. – Legnica/Jelenia Góra) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie/Jelenia Góra Str. 122-123, Tab. 32, 33
34 Przemyśl – Tarnów (– Krynica) – Kraków (– Zakopane) – Katowice – Ostrów Wkp./Wrocław – Zielona Góra/Poznań – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Koszalin/Świnoujście Str. 124-125, Tab. 34
Str. 126-127, Tab. 34
35 Krynica/Zakopane – Kraków – Łódź – Toruń – Grudziądz/Bydgoszcz – Tczew – Gdynia Str. 128-129, Tab. 35
36 Kraków – Katowice – Poznań – Białogard – Kołobrzeg/(Koszalin – Ustka) Str. 130-131, Tab. 36, 36a
36a Wrocław – Poznań – Grzmiąca (– Połczyn Zdrój) – Białogard (– Kołobrzeg) – Koszalin – Ustka Str. 130-131, Tab. 36, 36a
37 Katowice – Kraków – Stróże – Krynica/(Zagórz – Krościenko/Łupków) Str. 132-133, Tab. 37
38 Zakopane – Kraków – Olsztyn – Giżycko/Mikołajki/Ruciane Str. 134-135, Tab. 38, 39, 40, 41
39 Szczecin – Poznań – Zakopane Str. 134-135, Tab. 38, 39, 40, 41
40 Bielsko Biała – Katowice – Olsztyn – Giżycko/Mikołajki/Ruciane Str. 134-135, Tab. 38, 39, 40, 41
41 Wrocław – Szczecin/Kołobrzeg Str. 134-135, Tab. 38, 39, 40, 41
42 Bielsko Biała – Katowice – Herby Nowe – Poznań/Karsznice – Inowrocław – Grudziądz/Bydgoszcz – Gdynia – Łeba/Hel Str. 136-137, Tab. 42
43 Szczecin Gł./Świnoujście – Szczecin Dąbie – Koszalin – Lębork – Gdynia – Gdańsk Str. 138-139, Tab. 43, 44
44 Świnoujście/Szczecin Gł. – Szczecin Dąbie – Wrocław – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie/Międzylesie Str. 138-139, Tab. 43, 44
45 Szczecin/Poznań – Czerwieńsk – Zielona Góra – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Str. 140-141, Tab. 45, 46
46 Białystok – Olsztyn – Bydgoszcz/(Gdańsk – Koszalin) – Stargard Szczeciński – Szczecin Str. 140-141, Tab. 45, 46
47 Gdynia – Gniezno – Września/Poznań – Wrocław (– Jelenia Góra) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie Str. 142-143, Tab. 47
48 Gdynia – Olsztyn – (Giżycko – Ełk)/(Ostrołęka – Łapy)/(Ruciane – Ełk) – Białystok Str. 144-145, Tab. 48
49 Kuźnica Białostocka – Białystok – Olsztyn – Inowrocław (– Bydgoszcz) – Wrocław – Jelenia Góra Str. 146-147, Tab. 49, 50, 51, 52
50 Białystok – Warszawa – Łódź Str. 146-147, Tab. 49, 50, 51, 52
51 Warszawa – Białowieża Str. 146-147, Tab. 49, 50, 51, 52
52 Zamość – Kraków – Wrocław Str. 146-147, Tab. 49, 50, 51, 52
53 Kielce – Częstochowa – Łodź/Koluszki – Kutno – Toruń – Grudziądz/Bydgoszcz – Tczew – Gdynia Str. 148-149, Tab. 53, 54, 55
54 Kielce – Poznań – Szczecin/Świnoujście Str. 148-149, Tab. 53, 54, 55
55 Rzeszów – Gdynia (– Hel/Łeba) – Słupsk – Ustka Str. 148-149, Tab. 53, 54, 55
100 Koluszki – Katowice Str. 168-169, Tab. 100
Str. 170-171, Tab. 100
Str. 172-173, Tab. 100
Str. 174-175, Tab. 100
Str. 176-177, Tab. 100
Str. 178-179, Tab. 100
Str. 180-181, Tab. 100
Str. 182-183, Tab. 100
101 Piotrków Tryb. Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 184-185, Tab. 101, 102
102 Koluszki – Budziszewice Łódzkie Str. 184-185, Tab. 101, 102
105 Strzemieszyce Płn. – Dąbrowa Górnicza Gołonóg – Dąbrowa Górnicza Str. 186-187, Tab. 105, 106, 107
106 Kazimierz – Jaworzno Szczakowa Str. 186-187, Tab. 105, 106, 107
107 Tunel – Bukowno (– Jaworzno Szczakowa) – Sosnowiec Płd. – Sosnowiec Gł./Katowice Str. 186-187, Tab. 105, 106, 107
Str. 188-189, Tab. 107
Str. 190-191, Tab. 107
109 Kielce – Częstochowa Str. 192-193, Tab. 109
110 Radom – Kraków Str. 194-195, Tab. 110
Str. 196-197, Tab. 110
Str. 198-199, Tab. 110
Str. 200-201, Tab. 110
111 Dęblin – Radom Str. 202-203, Tab. 111
Str. 204-205, Tab. 111
112 Kielce – Busko Zdrój Str. 206-207, Tab. 112, 113, 113a, 114
113 Bąkowiec – Kozienice Str. 206-207, Tab. 112, 113, 113a, 114
113a Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 206-207, Tab. 112, 113, 113a, 114
114 Tomaszów Mazowiecki – Spała Str. 206-207, Tab. 112, 113, 113a, 114
115 Koluszki – Skarżysko Kamienna – Rozwadów Str. 208-209, Tab. 115
Str. 210-211, Tab. 115
Str. 212-213, Tab. 115
Str. 214-215, Tab. 115
116 Jędrzejów Wąsk. Osob. – Umianowice – Bogoria – Szczucin k/Tarn. Wąsk. Str. 216-217, Tab. 116, 116a
116a Umianowice – Cudzynowice Str. 216-217, Tab. 116, 116a
117 Charsznica Wąsk. – Cudzynowice – Kocmyrzów Wąsk. Str. 218-219, Tab. 117, 118, 119
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 218-219, Tab. 117, 118, 119
119 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 218-219, Tab. 117, 118, 119
120 Kraków – Rzeszów – Przemyśl – Medyka – Mostiska II Str. 220-221, Tab. 120
Str. 222-223, Tab. 120
Str. 224-225, Tab. 120
Str. 226-227, Tab. 120
Str. 228-229, Tab. 120
Str. 230-231, Tab. 120
120a Kraków – Podęłże Str. 232-233, Tab. 120a
Str. 234-235, Tab. 120a, 121
121 Kraków – Wieliczka/Niepołomice Str. 234-235, Tab. 120a, 121
Str. 236-237, Tab. 121, 122, 123, 124
122 Kraków – Batowice – Kraków Nowa Huta – Podłęże Str. 236-237, Tab. 121, 122, 123, 124
123 Kraków Nowa Huta – Kocmyrzów Str. 236-237, Tab. 121, 122, 123, 124
124 Tarnów – Szczucin k. Tarnowa Str. 236-237, Tab. 121, 122, 123, 124
125 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 238-239, Tab. 125
126 Rzeszów – Kolbuszowa Str. 240-241, Tab. 126, 127
127 Munina – Bełżec Str. 240-241, Tab. 126, 127
128 Rzeszów – Jasło Str. 242-243, Tab. 128
130 Tarnów – Krynica Str. 244-245, Tab. 130
130a Muszyna – Leluchów Str. 248-249, Tab. 130a, 131a, 132, 134
131 Stróże – Zagórz Str. 246-247, Tab. 131
131a Zagórzany – Gorlice Str. 248-249, Tab. 130a, 131a, 132, 134
132 Przemyśl – Malhowice – Krościenko – Zagórz Str. 248-249, Tab. 130a, 131a, 132, 134
134 Zagórz – Łupków Str. 248-249, Tab. 130a, 131a, 132, 134
135 Kraków – Zakopane Str. 250-251, Tab. 135
Str. 252-253, Tab. 135
Str. 254-255, Tab. 135, 135a
Str. 256-257, Tab. 135, 135a
135a Nowy Targ – Podczerwone Str. 254-255, Tab. 135, 135a
Str. 256-257, Tab. 135, 135a
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 258-259, Tab. 136, 137
137 Sucha Beskidzka – Żywiec Str. 258-259, Tab. 136, 137
138 Siersza Wodna/Jaworzno Szczakowa – Bolęcin – Sucha Beskidzka Str. 260-261, Tab. 138
Str. 262-263, Tab. 138, 139
Str. 264-265, Tab. 138, 139
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Biała Str. 262-263, Tab. 138, 139
Str. 264-265, Tab. 138, 139
140 Katowice/Ząbkowice Będzińskie – Kraków Str. 266-267, Tab. 140
Str. 268-269, Tab. 140
Str. 270-271, Tab. 140
Str. 272-273, Tab. 140
Str. 274-275, Tab. 140
Str. 276-277, Tab. 140
141 Skawina – Oświęcim Str. 278-279, Tab. 141, 143
143 Mysłowice – Katowice – Chorzów Batory Str. 278-279, Tab. 141, 143
Str. 280-281, Tab. 143
Str. 282-283, Tab. 143
Str. 284-285, Tab. 143, 144
144 Oświęcim/Wesoła Śl. – Katowice Str. 284-285, Tab. 143, 144
Str. 286-287, Tab. 144, 145
145 Trzebinia – Oświęcim – Czechowice Dziedzice Str. 286-287, Tab. 144, 145
Str. 288-289, Tab. 145, 146
146 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 288-289, Tab. 145, 146
Str. 290-291, Tab. 146, 147
147 Bielsko Biała Gł. – Cieszyn Str. 290-291, Tab. 146, 147
Str. 292-293, Tab. 147, 148
148 Moszczenica Śl. – Cieszyn Str. 292-293, Tab. 147, 148
149 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 294-295, Tab. 149
Str. 296-297, Tab. 149
150 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Czechowice Dziedzice – (Zebrzydowice – Petrovice u Karv.)/Zwardoń Str. 298-299, Tab. 150
Str. 300-301, Tab. 150
Str. 302-303, Tab. 150
Str. 304-305, Tab. 150
Str. 306-307, Tab. 150
Str. 308-309, Tab. 150
Str. 310-311, Tab. 150
Str. 312-313, Tab. 150
152 Katowice – Racibórz Str. 314-315, Tab. 152
Str. 316-317, Tab. 152
152a Rzędówka Leszczyny – Niedobczyce Str. 318-319, Tab. 152a, 153
153 Lędziny – Tychy Miasto Str. 318-319, Tab. 152a, 153
Str. 320-321, Tab. 153, 153a
153a Tychy – Orzesze Jaśkowice Str. 320-321, Tab. 153, 153a
154 Pszczyna – Rybnik Str. 322-323, Tab. 154, 155
155 Katowice Ligota – Zabrze Makoszowy – Gliwice Str. 322-323, Tab. 154, 155
156 Zabrze Makoszowy – Rybnik – Chałupki Str. 324-325, Tab. 156
157 Gliwice Trynek – Rudy Str. 326-327, Tab. 157, 158
158 Racibórz – Racławice Śl. Str. 326-327, Tab. 157, 158
159 Kędzierzyn – Pliszcz Str. 328-329, Tab. 159, 160, 161
160 Kędzierzyn – Chałupki Str. 328-329, Tab. 159, 160, 161
Str. 330-331, Tab. 160, 162, 163, 164
161 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 328-329, Tab. 159, 160, 161
162 Markowice Raciborskie – Bluszczów – Pszów/Olza Str. 330-331, Tab. 160, 162, 163, 164
163 Racibórz – Krzanowice Płd. Str. 330-331, Tab. 160, 162, 163, 164
164 Głubczyce – Pietrowice Głubczyckie Str. 330-331, Tab. 160, 162, 163, 164
165 Kędzierzyn – Strzelce Opolskie – Kluczbork Str. 332-333, Tab. 165, 166
166 Bytom – Tworóg Brynek/Pyskowice Str. 332-333, Tab. 165, 166
168 Bytom – Gliwice Str. 334-335, Tab. 168
170 Tarnowskie Góry – Fosowskie – Opole Gł. Str. 336-337, Tab. 170
172 Ruda Kochłowice – Ruda Chebzie Str. 338-339, Tab. 172, 173, 174
173 Fosowskie – Dobrodzeń Str. 338-339, Tab. 172, 173, 174
174 Ząbkowice Będzińskie – Brzeziny Śl. Str. 338-339, Tab. 172, 173, 174
175 Częstochowa – Herby Stare – Herby Nowe/Fosowskie Str. 340-341, Tab. 175
Str. 342-343, Tab. 175
176 Pyskowice – Lubliniec Str. 344-345, Tab. 176, 177, 178, 179
177 Olesno Śl. – Praszka Str. 344-345, Tab. 176, 177, 178, 179
178 Kalety – Woźniki Śl. Str. 344-345, Tab. 176, 177, 178, 179
179 (Tarnowskie Góry) – Żyglin – Zawiercie Str. 344-345, Tab. 176, 177, 178, 179
180 Katowice – Chorzów Batory/Siemianowice Śl. – Brzeziny Śl./Bytom – Tarnowskie Góry – Herby Nowe/Kluczbork Str. 346-347, Tab. 180
Str. 348-349, Tab. 180
Str. 350-351, Tab. 180
Str. 352-353, Tab. 180
Str. 354-355, Tab. 180
Str. 356-357, Tab. 180
200 Ostrów Wkp./Krotoszyn – Grabowno Wielkie – (Trzebnica Wrocławska) – Wrocław Str. 360-361, Tab. 200
Str. 362-363, Tab. 200
Str. 364-365, Tab. 200
Str. 366-367, Tab. 200
201 Opole – Kluczbork Str. 368-369, Tab. 201, 202, 203
202 Opole Gł. – Szydłów – Gracze/Nysa Str. 368-369, Tab. 201, 202, 203
203 Jełowa – Namysłów Str. 368-369, Tab. 201, 202, 203
205 Nysa – Kałków Łąka Str. 370-371, Tab. 205, 206, 210
206 Nysa – Głuchołazy Zdrój – Nysa Str. 370-371, Tab. 205, 206, 210
210 Wrocław – Kluczbork Str. 370-371, Tab. 205, 206, 210
Str. 372-373, Tab. 210, 215, 216
215 Opole – Jelcz Miłoszyce – Wrocław Str. 372-373, Tab. 210, 215, 216
216 Laskowice Jelcz – Jelcz Miłoszyce – Wrocław Str. 372-373, Tab. 210, 215, 216
220 Katowice – Gliwice – Pyskowice/Kędzierzyn – Opole – Wrocław Str. 374-375, Tab. 220
Str. 376-377, Tab. 220
Str. 378-379, Tab. 220
Str. 380-381, Tab. 220
Str. 382-383, Tab. 220
Str. 384-385, Tab. 220
Str. 386-387, Tab. 220
Str. 388-389, Tab. 220
Str. 390-391, Tab. 220, 221
221 Nysa – Grodków Śl. – Brzeg Str. 390-391, Tab. 220, 221
222 Grodków Śl./Otmuchów – Przeworno – Głęboka Śl. Str. 392-393, Tab. 222
223 Wrocław Gł. – Świdnica Przedmieście – Świdnica Miasto/Jedlina Zdrój Str. 394-395, Tab. 223
224 Kobierzyce – Piława Górna Str. 396-397, Tab. 224, 225
225 Łagiewniki Dzierżoniowskie/Ząbkowice Śl. – Kondratowice/Ciepłowody – Brzeg/Henryków Str. 396-397, Tab. 224, 225
Str. 398-399, Tab. 225, 226, 227
226 Ząbkowice Śl. – Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 398-399, Tab. 225, 226, 227
227 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 398-399, Tab. 225, 226, 227
230 Wrocław – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./(Międzylesie – Lichkov) Str. 400-401, Tab. 230
Str. 402-403, Tab. 230
Str. 404-405, Tab. 230
Str. 406-407, Tab. 230
234 Gogolin – Prudnik Str. 408-409, Tab. 234
235 Kędzierzyn – Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. Str. 410-411, Tab. 235
Str. 412-413, Tab. 235
Str. 414-415, Tab. 235
Str. 416-417, Tab. 235
240 Wrocław – Wałbrzych – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów/Lubawka/Jelenia Góra Str. 418-419, Tab. 240
Str. 420-421, Tab. 240
Str. 422-423, Tab. 240
Str. 424-425, Tab. 240
244 Wolibórz – Radków Str. 426-427, Tab. 244, 245
245 Kłodzko – Wałbrzych Str. 426-427, Tab. 244, 245
246 Marciszów/Karpacz – Mysłakowice – Jelenia Góra Str. 428-429, Tab. 246
248 Malczyce – Jawor – Marciszów Str. 430-431, Tab. 248, 249
249 Marciszów – Jerzmanice Zdrój – Legnica Str. 430-431, Tab. 248, 249
250 Jelenia Góra – Lwówek Śl. – Żagań Str. 432-433, Tab. 250, 251, 252
251 Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 432-433, Tab. 250, 251, 252
252 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 432-433, Tab. 250, 251, 252
253 Jerzmanice Zdrój – Lwówek śl. – Świeradów Zdrój Str. 434-435, Tab. 253
254 Złotortyja – Niegosławice Str. 436-437, Tab. 254, 255
255 Jelenia Góra – Mikułowa – Zgorzelec Str. 436-437, Tab. 254, 255
Str. 438-439, Tab. 255, 256, 257
256 Lubań – Leśna Str. 438-439, Tab. 255, 256, 257
257 Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec Wsch. Str. 438-439, Tab. 255, 256, 257
260 Wrocław – Legnica – Miłkowice – Żagań/(Węgliniec – Zgorzelec Miasto) – Görlitz/Bogatynia Str. 440-441, Tab. 260
Str. 442-443, Tab. 260
Str. 444-445, Tab. 260
Str. 446-447, Tab. 260
265 Wrocław – Ścinawa – Rudna Gwizdanów – Głogów Str. 448-449, Tab. 265
266 Malczyce – Roztoka Str. 450-451, Tab. 266, 267, 268, 269
267 Legnica – Rudna Gwizdanów Str. 450-451, Tab. 266, 267, 268, 269
268 Lubin Legnicki – Chocianów Str. 450-451, Tab. 266, 267, 268, 269
269 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 450-451, Tab. 266, 267, 268, 269
270 Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 452-453, Tab. 270, 271
271 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 452-453, Tab. 270, 271
360 Poznań – Szczecin Str. 454,579, III Okręg komunikacyjny (mapka); Tab. 360
Str. 580-581, Tab. 360
361 Stargard Szczeciński – Pyrzyce – Godków/Kostrzyn Str. 582-583, Tab. 361
362 Kostrzyn/Siekierki – Godków – Szczecin Dąbie/Szczecin Port Centr. – Szczecin Gł. Str. 584-585, Tab. 362
363 Pyrzyce/Swobnica – Chwarstnica – Gryfino Str. 586-587, Tab. 363, 364
364 Połczyn Zdrój – Choszczno Str. 586-587, Tab. 363, 364
365 Piła – Stargard Szczeciński Str. 588-589, Tab. 365, 366, 368
366 Wałcz – Złocieniec Str. 588-589, Tab. 365, 366, 368
367 (Szczecin Podjuchy – Szczecin Gł.)/Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Trzebież Szczeciński Str. 590-591, Tab. 367
Str. 592-593, Tab. 367
368 Szczecin Gł. – Dobra Szczecińska Str. 588-589, Tab. 365, 366, 368
370 Szczecin Gł. – Świnoujście Port Str. 594-595, Tab. 370
Str. 596-597, Tab. 370
372 Wysoka Kamieńska – Kamień Pomorski Str. 598-599, Tab. 372, 373, 374
373 Goleniów – Maszewo Str. 598-599, Tab. 372, 373, 374
374 Worowo – Wysoka Kamieńska Str. 598-599, Tab. 372, 373, 374
375 Kołobrzeg – Trzebiatów – Goleniów Str. 600-601, Tab. 375, 376
376 Gryfice Wąsk. – Rewal – Trzebiatów Wąsk. Str. 600-601, Tab. 375, 376
376a Trzebiatów Wąsk. – Tąpadły – Gryfice Wąsk. Str. 602-603, Tab. 376a, 377
377 Gryfice Wąsk. – Stepnica Str. 602-603, Tab. 376a, 377
378 Stargard Szcz. Wąsk. – Łobez Wąsk. Str. 604-605, Tab. 378, 378a
378a Stara Dąbrowa – Dobrzany – Ińsko Str. 604-605, Tab. 378, 378a
379 Koszalin Wąsk./Białogard Wąsk. – Świelino – Bobolice Str. 606-607, Tab. 379, 379a
379a Białogard Miasto – Sławoborze Str. 606-607, Tab. 379, 379a
380 Lębork – Koszalin – Stargard Szczeciński Str. 608-609, Tab. 380
Str. 610-611, Tab. 380
Str. 612-613, Tab. 380
Str. 614-615, Tab. 380
380a Słupsk – Ustka Str. 616-617, Tab. 380a, 381
381 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 616-617, Tab. 380a, 381
382 Koszalin – Mścice – Mielno Koszalińskie/Kołobrzeg Str. 618-619, Tab. 382
383 Człuchów/Szczecinek – Słosinko – Słupsk Str. 620-621, Tab. 383, 384
384 Chojnice – Łubowo – Borne Sulinowo/Runowo Pomorskie Str. 620-621, Tab. 383, 384
Str. 622-623, Tab. 384, 384a
384a Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 622-623, Tab. 384, 384a
385 Poznań – Piła – Kołobrzeg Str. 624-625, Tab. 385
Str. 626-627, Tab. 385
388 Gniezno – Skoki – Janowiec Wkp. Str. 628-629, Tab. 388, 389
389 Gniezno – Nakło n. Notecią Str. 628-629, Tab. 388, 389
390 Poznań – Inowrocław Str. 630-631, Tab. 390
Str. 632-633, Tab. 390
391 Gniezno Wąsk. – Anastazewo Str. 634-635, Tab. 391, 392, 393, 394
392 Żnin – Szubin Str. 634-635, Tab. 391, 392, 393, 394
393 Bzowo Goraj – Piła Str. 634-635, Tab. 391, 392, 393, 394
394 Oborniki Wkp. – Wronki Str. 634-635, Tab. 391, 392, 393, 394
395 Inowrocław – Krzyż Str. 636-637, Tab. 395, 396
396 Poznań – Gołańcz – Bydgoszcz/Chodzież Str. 636-637, Tab. 395, 396
Str. 638-639, Tab. 396, 398
398 Poznań Gł. – Poznań Wschód – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 638-639, Tab. 396, 398
Str. 640-641, Tab. 398
399 Poznań – Puszczykówko – Mosina/Osowa Góra Str. 642-643, Tab. 399
400 Działdowo – Tczew – Gdańsk – Gdynia Str. 646-647, Tab. 400
Str. 648-649, Tab. 400
Str. 650-651, Tab. 400
Str. 652-653, Tab. 400
Str. 654-655, Tab. 400
Str. 656-657, Tab. 400
Str. 658-659, Tab. 400
Str. 660-661, Tab. 400
402 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 662-663, Tab. 402, 405
403 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 664-665, Tab. 403, 405
405 Inowrocław – Toruń – Iława – Olsztyn Str. 662-663, Tab. 402, 405
Str. 664-665, Tab. 403, 405
Str. 666-667, Tab. 405
Str. 668-669, Tab. 405, 406
406 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 668-669, Tab. 405, 406
410 Nasielsk – Toruń Gł. Str. 670-671, Tab. 410
412 Kornatowo – Chełmno Str. 672-673, Tab. 412, 413, 414, 415
413 Gardeja – Łasin Str. 672-673, Tab. 412, 413, 414, 415
414 Prabuty – Kwidzyn Str. 672-673, Tab. 412, 413, 414, 415
415 Toruń – Grudziądz – Malbork Str. 672-673, Tab. 412, 413, 414, 415
Str. 674-675, Tab. 415
Str. 676-677, Tab. 415, 416
416 Jabłonowo Pom./Biskupiec Pom. M. – Kisielice – Prabuty Str. 676-677, Tab. 415, 416
416a Toruń Wsch. – Chełmno Str. 678-679, Tab. 416a, 417
417 Brodnica/Nowa Wieś Wielka – Bydgoszcz Str. 678-679, Tab. 416a, 417
Str. 680-681, Tab. 417, 417a
417a Bydgoszcz Wsch. – Bydgoszcz Gł. Str. 680-681, Tab. 417, 417a
Str. 682-683, Tab. 417a, 418
418 Kutno – Płock – Brodnica Str. 682-683, Tab. 417a, 418
419 Chełmża – Mełno Str. 684-685, Tab. 419, 421
420 Łódź Kal. – Kutno – Toruń Str. 686-687, Tab. 420
Str. 688-689, Tab. 420
Str. 690-691, Tab. 420
Str. 692-693, Tab. 420
421 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 684-685, Tab. 419, 421
424 Bytów/Nakło n. Notecią – Lipusz – Kościerzyna Str. 694-695, Tab. 424
425 Toruń – Bydgoszcz – Piła Str. 696-697, Tab. 425
Str. 698-699, Tab. 425
426 Tczew – Chojnice – Piła Str. 700-701, Tab. 426
427 Morzeszczyn – Gniew Str. 702-703, Tab. 427, 428, 429
428 Twarda Góra – Nowe Str. 702-703, Tab. 427, 428, 429
429 Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 702-703, Tab. 427, 428, 429
430 Inowrocław – Bydgoszcz – Tczew Str. 704-705, Tab. 430
Str. 706-707, Tab. 430
Str. 708-709, Tab. 430
431 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 710-711, Tab. 431, 432
Str. 712-713, Tab. 431, 433
432 Skórcz – Starogard Gd. – Skarszewy Str. 710-711, Tab. 431, 432
433 Smętowo – Szlachta – Lipowa Tucholska Str. 712-713, Tab. 431, 433
434 Tuchola – Koronowo Str. 714-715, Tab. 434, 435, 436
435 Pszczółki – Kościerzyna Str. 714-715, Tab. 434, 435, 436
436 Świecie n/Wisłą – Terespol Pomorski – Złotów Str. 714-715, Tab. 434, 435, 436
437 Brodnica – Iława Str. 716-717, Tab. 437, 440
440 Bydgoszcz – Kościerzyna – Gdynia Str. 716-717, Tab. 437, 440
Str. 718-719, Tab. 440, 441
441 Pruszcz Gdański – Kartuzy – Lębork – Łeba Str. 718-719, Tab. 440, 441
Str. 720-721, Tab. 441, 442, 443
442 Lębork – Maszewo Str. 720-721, Tab. 441, 442, 443
443 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 720-721, Tab. 441, 442, 443
444 Gdynia – Stara Piła – Kartuzy Str. 722-723, Tab. 444, 445, 446
445 Wejherowo – Lębork Str. 722-723, Tab. 444, 445, 446
446 Somonino – Kartuzy Str. 722-723, Tab. 444, 445, 446
450 Gdynia – Reda – Hel/Lębork Str. 724-725, Tab. 450
Str. 726-727, Tab. 450
451 Gdynia Chylonia – Gdynia Port Oksywie Str. 728-729, Tab. 451, 452
452 Gdańsk Gł. – Wejherowo Str. 728-729, Tab. 451, 452
Str. 730-731, Tab. 452
Str. 732-733, Tab. 452
Str. 734-735, Tab. 452
Str. 736-737, Tab. 452
Str. 738-739, Tab. 452
Str. 740-741, Tab. 452
453 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 742-743, Tab. 453
454 Lisewo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 744-745, Tab. 454, 455, 456
455 Nowy Dwór Gdański Wąsk. – Sztutowo – Gdańsk Wąsk. Str. 744-745, Tab. 454, 455, 456
Str. 746-747, Tab. 455, 457, 458, 459
456 Malbork Kałdowo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 744-745, Tab. 454, 455, 456
457 Lisewo Wąsk. – Malbork Kałdowo Wąsk. Str. 746-747, Tab. 455, 457, 458, 459
458 Przejazdowo – Koszwały Str. 746-747, Tab. 455, 457, 458, 459
459 Lichnowy – Lipinka Gd. Str. 746-747, Tab. 455, 457, 458, 459
460 Mareza – Gurcz Str. 748-749, Tab. 460, 461, 462, 463
461 Mareza – Rusinowo Wąsk. Str. 748-749, Tab. 460, 461, 462, 463
462 Wysoka Wąsk. – Białośliwie Wąsk. Str. 748-749, Tab. 460, 461, 462, 463
463 Morzewiec/Wąwelno – Łukówiec – Wierzchucin Królewski Str. 748-749, Tab. 460, 461, 462, 463
464 Nakło n. Notecią Wąsk. – Kasprowo Str. 750-751, Tab. 464, 465, 466
465 Bydgoszcz Wąsk. – Morzewiec – Koronowo Wąsk. Str. 750-751, Tab. 464, 465, 466
466 Witosław Wąsk. – Czajcze Str. 750-751, Tab. 464, 465, 466
500 Działdowo – Olsztyn Str. 754-755, Tab. 500, 501, 502
501 Nidzica – Wielbark Str. 754-755, Tab. 500, 501, 502
502 Ostróda – Morąg Str. 754-755, Tab. 500, 501, 502
503 Gutkowo – Braniewo Str. 756-757, Tab. 503, 505
503a Elbląg Zdrój – Braniewo Str. 758-759, Tab. 503a, 505
504 Małdyty – Malbork Str. 760-761, Tab. 504, 505
505 Olsztyn/Braniewo – Bogaczewo – Malbork Str. 756-757, Tab. 503, 505
Str. 758-759, Tab. 503a, 505
Str. 760-761, Tab. 504, 505
507 Korsze – Skandawa Str. 762-763, Tab. 507, 508, 509, 510
508 Kętrzyn – Węgorzewo Str. 762-763, Tab. 507, 508, 509, 510
509 Giżycko – Kruklanki Str. 762-763, Tab. 507, 508, 509, 510
510 Olsztyn/Reszel – Sątopy Samulewo – Korsze – Ełk Str. 762-763, Tab. 507, 508, 509, 510
Str. 764-765, Tab. 510, 511
511 Szczytno – Czerwonka – Sągnity Str. 764-765, Tab. 510, 511
Str. 766-767, Tab. 511, 512, 513
512 Korsze – Bartoszyce – Głomno/Lidzbark Warmiński Str. 766-767, Tab. 511, 512, 513
513 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn Str. 766-767, Tab. 511, 512, 513
514 Czerwonka – Mikołajki – Ełk Str. 768-769, Tab. 514, 515
515 Szczytno – Ruciane – Ełk Str. 768-769, Tab. 514, 515
517 Dęby – Łomża Wąsk. Str. 770-771, Tab. 517, 518
518 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 770-771, Tab. 517, 518
519 Tłuszcz – Wyszków – Ostrołęka Str. 772-773, Tab. 519
520 Olsztyn – Ostrołęka – Śniadowo – Łomża/(Łapy – Białystok) Str. 774-775, Tab. 520
Str. 776-777, Tab. 520
530 Małkinia – Białystok – Sokółka – (Kuźnica Białostocka – Grodno)/(Augustów – Suwałki) Str. 778-779, Tab. 530
Str. 780-781, Tab. 530
Str. 782-783, Tab. 530
Str. 784-785, Tab. 530
535 Białystok – Olecko – Gołdap/(Suwałki – Trakiszki) Str. 786-787, Tab. 535, 536
Str. 788-789, Tab. 535, 537
536 Białystok – Zubki Białostockie Str. 786-787, Tab. 535, 536
537 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki/Turowo Str. 788-789, Tab. 535, 537
540 Siedlce – Terespol – Brest Str. 790-791, Tab. 540
541 Siedlce – Czeremcha – Cisówka Str. 792-793, Tab. 541
542 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 794-795, Tab. 542, 543
543 Białystok – Bielsk Podlaski – Białowieża Pałac/Czeremcha Str. 794-795, Tab. 542, 543
Str. 796-797, Tab. 543, 544
544 Biała Podlaska – Rozkosz – Konstantynów/Cieleśnica Str. 796-797, Tab. 543, 544
550 Pilawa – Lublin – Dorohusk Str. 798-799, Tab. 550
Str. 800-801, Tab. 550
Str. 802-803, Tab. 550
Str. 804-805, Tab. 550
550a Nałęczów Wąsk. – Rozalin – Poniatowa/Opole Wąsk. Str. 806-807, Tab. 550a, 551
551 Łuków – Lublin Str. 806-807, Tab. 550a, 551
552 Chełm – Włodawa Str. 808-809, Tab. 552, 553
553 Łuków – Dęblin Str. 808-809, Tab. 552, 553
554 Bełżec/Hrubieszów – Zawada – Rejowiec Str. 810-811, Tab. 554
555 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 812-813, Tab. 555
Str. 814-815, Tab. 555, 556
556 Zwierzyniec Wąsk. – Biłgoraj Str. 814-815, Tab. 555, 556
557 Werbkowice – Łaszczów – Byków Str. 816-817, Tab. 557, 558; VI okręg komunikacyjny (mapka)
558 Werbkowice Wąsk. – Strzyżów Hrubieszowski Str. 816-817, Tab. 557, 558; VI okręg komunikacyjny (mapka)
600 Warszawa Wsch./Warszawa Gł. – Warszawa Zach. – Warszawa Włochy Str. 818-819, Tab. 600
Str. 820-821, Tab. 600
Str. 822-823, Tab. 600
Str. 824-825, Tab. 600
Str. 826-827, Tab. 600
Str. 828-829, Tab. 600
Str. 830-831, Tab. 600
601 Warszawa – Koluszki Str. 832-833, Tab. 601
Str. 834-835, Tab. 601
Str. 836-837, Tab. 601
Str. 838-839, Tab. 601
Str. 840-841, Tab. 601
Str. 842-843, Tab. 601
602 Skierniewice – Łowicz Gł. Str. 844-845, Tab. 602, 603
603 Rogów Wąsk. – Biała Rawska Str. 844-845, Tab. 602, 603
604 Skierniewice – Pilawa – Łuków Str. 846-847, Tab. 604, 605
605 Warszawa – Radom Str. 846-847, Tab. 604, 605
Str. 848-849, Tab. 605
Str. 850-851, Tab. 605
Str. 852-853, Tab. 605
606 Warszawa – Kutno Str. 854-855, Tab. 606
Str. 856-857, Tab. 606
Str. 858-859, Tab. 606
Str. 860-861, Tab. 606
Str. 862-863, Tab. 606
Str. 864-865, Tab. 606
Str. 866-867, Tab. 606
Str. 868-869, Tab. 606
608 Warszawa – Działdowo Str. 870-871, Tab. 608
Str. 872-873, Tab. 608
Str. 874-875, Tab. 608
609 Legionowo – Wieliszew – Zegrze/Tłuszcz Str. 876-877, Tab. 609
610 Warszawa – Małkinia Str. 878-879, Tab. 610
Str. 880-881, Tab. 610
Str. 882-883, Tab. 610
Str. 884-885, Tab. 610
Str. 886-887, Tab. 610
613 Warszawa – Siedlce Str. 888-889, Tab. 613
Str. 890-891, Tab. 613
Str. 892-893, Tab. 613
Str. 894-895, Tab. 613
Str. 896-897, Tab. 613
614 Warszawa – Pilawa Str. 898-899, Tab. 614
Str. 900-901, Tab. 614
Str. 902-903, Tab. 614
Str. 904-905, Tab. 614
615 Warszawa Śródmieście WKD – Podkowa Leśna – Milanówek WKD/Grodzisk Maz. Radońska Str. 906-907, Tab. 615
Str. 908-909, Tab. 615
Str. 910-911, Tab. 615
Str. 912-913, Tab. 615
Str. 914-915, Tab. 615
Str. 916-917, Tab. 615
616 Warszawa Śródmieście WKD – Warszawa Włochy WKD Str. 918-919, Tab. 616
617 Warszawa Wilanów – Piaseczno Przemysłowe Str. 920-921, Tab. 617, 618
618 Warszawa Płd. – Piaseczno Miasto – Góra Kalwaria Wąsk./Grójec – Nowe Miasto n. Pilicą Str. 920-921, Tab. 617, 618
Str. 922-923, Tab. 618
Str. 924-925, Tab. 618, 619
619 Sochaczew Wąsk. – Tułowice Sochaczewskie – Wyszogród/Piaski Królewskie Str. 924-925, Tab. 618, 619
620 Warszawa Targowa – Radzymin Wąsk. Str. 926-927, Tab. 620, 622, 623
622 Nasielsk – Pułtusk Str. 926-927, Tab. 620, 622, 623
623 Ciechanów Wąsk. – Krasne Str. 926-927, Tab. 620, 622, 623
624 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Maków Mazowiecki Str. 928-929, Tab. 624

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, 1967-1968

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...