OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1924

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1924

Okres obowiązywania: pomiędzy 1924-05 (???) a 1924-10 (???)

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Iłowo – (Dt. Eylau) – Danzig (Gdańsk) Str. 50-51, Tab. 1
Str. 52-53, Tab. 1
Str. 54-55, Tab. 1
2 Warszawa – Toruń – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 56-57, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
2a Aleksandrów – Ciechocinek Str. 56-57, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
2b Terespole Pom. – Świecie Str. 56-57, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
2c Smętowo – Opalenie Str. 56-57, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
2d Morzeszczyn – Gniew Str. 56-57, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
3 Danzig (Gdańsk) – Praust – Kartuzy – Kętrzyno Str. 58-59, Tab. 3, 3a, 3b
3a Danzig (Gdańsk) – Praust Str. 58-59, Tab. 3, 3a, 3b
3b Danzig (Gdańsk) – Langfuhr Str. 58-59, Tab. 3, 3a, 3b
4 Danzig Hbf. – Danzig Neufahrwasser Str. 60-61, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
5 Danzig Langfuhr – Kokoszki – Kartuzy Str. 60-61, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
5a Hohenstein – Kościerzyna Str. 60-61, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
5b Gdynia – Kartuzy Str. 60-61, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
5c Simonsdorf – Tiegenhof Str. 60-61, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
6a Danzig (Gdańsk) – Zoppot (ruch podmiejski) Str. 62-63, Tab. 6a, 7, 8
6 Danzig (Gdańsk) – Reda – Puck – Hel Str. 64-65, Tab. 6
7 Reda – Strzebielin Str. 62-63, Tab. 6a, 7, 8
8 Wejherowo – Zamostne Str. 62-63, Tab. 6a, 7, 8
8a Puck – Krokowo Str. 66-67, Tab. 8a, 8b, 8c, 9
8b Twarda Góra – Nowe Str. 66-67, Tab. 8a, 8b, 8c, 9
8c Chełmża – Mełno Str. 66-67, Tab. 8a, 8b, 8c, 9
9 Danzig (Gdańsk) – Tczew – Chojnice Str. 66-67, Tab. 8a, 8b, 8c, 9
Str. 68-69, Tab. 9, 10, 11
10 Smętowo – Skarszewy – Kościerzyna Str. 68-69, Tab. 9, 10, 11
11 Laskowice – Czersk Str. 68-69, Tab. 9, 10, 11
12 Skurcz – Szlachta – Czersk Str. 70-71, Tab. 12, 13
13 Iłowo – Chojnice Str. 70-71, Tab. 12, 13
Str. 72-73, Tab. 13, 14, 15, 16
14 Terespole – Więcbork – Dorota Str. 72-73, Tab. 13, 14, 15, 16
15 Tuchola – Koronowo Str. 72-73, Tab. 13, 14, 15, 16
16 Gniezno – Nakło – Chojnice – Kartuzy Str. 72-73, Tab. 13, 14, 15, 16
Str. 74-75, Tab. 16, 16a
16a Lipusz – Róg Str. 74-75, Tab. 16, 16a
17 (Schneidemühl) – Kaczory – Toruń Str. 76-77, Tab. 17, 18, 19
18 Toruń – Jabłonowo – Jamielnik (D Eylau) Str. 76-77, Tab. 17, 18, 19
19 Bydgoszcz – Kowalewo Pom. Str. 76-77, Tab. 17, 18, 19
20 Kowalewo – Brodnica – Radomno Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
20a Toruń (dw. Główny) – Toruń Mokre (ruch podmiejski) Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
21 Toruń Mokre – Lubicz k. Tor. Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
22 Jabłonowo Pom. – Zawda Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
23 Toruń Mokre – Unisław Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
24 Toruń Północny – Czarnowo Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
25 Bydgoszcz – Unisław – Chełmno – Kornatowo Str. 80-81, Tab. 25, 26, 27
26 Grudziądz – Brodnica – Nowe Miasto – Lubawa Str. 80-81, Tab. 25, 26, 27
27 Działdowo – Uzdowo Str. 80-81, Tab. 25, 26, 27
28 Grudziądz – Gardeja – Łasin Str. 82-83, Tab. 28, 29, 30, 31
29 Toruń – Grudziądz Str. 82-83, Tab. 28, 29, 30, 31
30 Działdowo – Krasnołąka Str. 82-83, Tab. 28, 29, 30, 31
31 Warszawa – Toruń – Poznań Str. 82-83, Tab. 28, 29, 30, 31
Str. 84-85, Tab. 31
Str. 86-87, Tab. 31
32 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 88-89, Tab. 32
Str. 90-91, Tab. 32
Str. 92-93, Tab. 32
33 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 94-95, Tab. 33, 34, 35, 36
34 Międzychód – Zbąszyń Str. 94-95, Tab. 33, 34, 35, 36
35 Rokietnica – Międzychód Str. 94-95, Tab. 33, 34, 35, 36
36 Szubin – Żnin Str. 94-95, Tab. 33, 34, 35, 36
37 Poznań – Rokietnica – Drawski Młyn Str. 96-97, Tab. 37, 38, 39, 40
38 Poznań – Oborniki – Dziembówko Str. 96-97, Tab. 37, 38, 39, 40
39 Oborniki – Wronki Str. 96-97, Tab. 37, 38, 39, 40
40 Inowrocław – Wągrowiec – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 96-97, Tab. 37, 38, 39, 40
Str. 98-99, Tab. 40, 41, 42, 43, 43a, 44, 45
41 Janowiec – Skoki Str. 98-99, Tab. 40, 41, 42, 43, 43a, 44, 45
42 Drawski Młyn – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 98-99, Tab. 40, 41, 42, 43, 43a, 44, 45
43 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 98-99, Tab. 40, 41, 42, 43, 43a, 44, 45
43a Gołańcz – Chodzież Str. 98-99, Tab. 40, 41, 42, 43, 43a, 44, 45
44 Gniezno – Sława – Wągrowiec Str. 98-99, Tab. 40, 41, 42, 43, 43a, 44, 45
45 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 98-99, Tab. 40, 41, 42, 43, 43a, 44, 45
Str. 100-101, Tab. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
46 Szamotuły – Międzychód Str. 100-101, Tab. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
47 Wolsztyn – Kębłowo Str. 100-101, Tab. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
48 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn – Kopanica Str. 100-101, Tab. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
49 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 100-101, Tab. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
50 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 100-101, Tab. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
51 Jarocin – Czempin Str. 100-101, Tab. 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51
52 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 102-103, Tab. 52, 53, 54, 55
53 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 102-103, Tab. 52, 53, 54, 55
54 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 102-103, Tab. 52, 53, 54, 55
55 Gniezno – Jarocin – Zduny Str. 102-103, Tab. 52, 53, 54, 55
56 Kutno – Strzałkowo – Poznań Str. 104-105, Tab. 56, 57, 58, 59, 60
57 Podzamcze – Kępno – Perzów Str. 104-105, Tab. 56, 57, 58, 59, 60
58 Kępno – Rychtal Str. 104-105, Tab. 56, 57, 58, 59, 60
59 Ostrów Wielkopolski – Pawłów Str. 104-105, Tab. 56, 57, 58, 59, 60
60 Ostrów Wielkop. – Leszno – Lasocice Str. 104-105, Tab. 56, 57, 58, 59, 60
61 Warszawa – Skalmierzyce – Poznań – Zbąszyń Str. 106-107, Tab. 61
Str. 108-109, Tab. 61, 62
62 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 108-109, Tab. 61, 62
63 Poznań – Kępno – Lubliniec – Katowice – Kraków Str. 110-111, Tab. 63
Str. 112-113, Tab. 63
Str. 114-115, Tab. 63, 63a
63a Katowice – Królewska Huta – Beuthen Hbf. (ruch podmiejski) Str. 114-115, Tab. 63, 63a
63b Lubliniec – Karf – Siemianowice – Katowice Str. 116-117, Tab. 63b, 63c
63c Tarnowskie Góry – Szarlej – Beuthen O. S. Hbf. Ob. Bf. Str. 116-117, Tab. 63b, 63c
63d Katowice – Mysłowice Str. 118-119, Tab. 63d, 63e, 63f
63e Katowice – Oświęcim Str. 118-119, Tab. 63d, 63e, 63f
63f Tarnowskie Góry – Chebzie Str. 118-119, Tab. 63d, 63e, 63f
63g (Annaberg) – Olza – Kopalnia Anny Str. 120-121, Tab. 63g, 64, 64a, 65
64 Częstochowa – Lubliniec – Vossovska Str. 120-121, Tab. 63g, 64, 64a, 65
64a Tarnowskie Góry – Vossovska Str. 120-121, Tab. 63g, 64, 64a, 65
65 Gleiwitz – Kochłowice – Ligota Pszczyńska Str. 120-121, Tab. 63g, 64, 64a, 65
66 Tychy – Jaśkowice Śląskie Str. 122-123, Tab. 66, 67, 68
67 Beuthen – Kochłowice Str. 122-123, Tab. 66, 67, 68
68 Makoszowy – Rybnik – (Annaberg) Str. 122-123, Tab. 66, 67, 68
Str. 124-125, Tab. 68, 70
70 Makoszowy – Żory – Annaberg Str. 124-125, Tab. 68, 70
71 Katowice – Hajduki – Gleiwitz Str. 126-127, Tab. 71, 72
72 Katowice – Rybnik – (Ratibor) Str. 126-127, Tab. 71, 72
Str. 128-129, Tab. 72, 73
73 Warszawa – Ząbkowice – Katowice – Dziedzice – (Petrovice) Str. 128-129, Tab. 72, 73
Str. 130-131, Tab. 73
Str. 132-133, Tab. 73
Str. 134-135, Tab. 73, 74
74 Kraków – Trzebinia – Dziedzice – Cieszyn Str. 134-135, Tab. 73, 74
Str. 136-137, Tab. 74
75 Bielsko – Żywiec Str. 138-139, Tab. 75, 76
76 Bielsko – Kalwarya Str. 138-139, Tab. 75, 76
77 Kraków – Spytkowice – Oświęcim Str. 140-141, Tab. 77, 78, 79, 80
78 Siersza Wodna – Bolęcin – Sucha Str. 140-141, Tab. 77, 78, 79, 80
79 Bolęcin – Jaworzno Str. 140-141, Tab. 77, 78, 79, 80
80 Zwardoń – Sucha Str. 140-141, Tab. 77, 78, 79, 80
81 Warszawa – Ząbkowice – Trzebinia – Kraków Str. 142-143, Tab. 81
Str. 144-145, Tab. 81
Str. 146-147, Tab. 81
81a Warszawa – Pruszków – Grodzisk – Żyrardów – Skierniewice (ruch podmiejski) Str. 148-149, Tab. 81a, 81b
81b Pociągi pomiędzy stacjami węzła Warszawskiego Str. 148-149, Tab. 81a, 81b
82 Warszawa – Koluszki – Łódź Fabr. – Łódź Kal. Str. 150-151, Tab. 82
83 Skierniewice – Łowicz Aleks. Str. 152-153, Tab. 83, 84, 85
84 Łowicz Aleks. – Łowicz Kal. Str. 152-153, Tab. 83, 84, 85
85 Koluszki – Tomaszów – Skarżysko – Tarnobrzeg Str. 152-153, Tab. 83, 84, 85
86 Częstochowa – Kielce Str. 154-155, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
87 Kazimierz – Sosnowiec Warsz. Str. 154-155, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88a Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 154-155, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88 Bąkowiec – Kozienice Str. 154-155, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88b Tomaszów – Spała Str. 154-155, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
89 Warszawa – Dęblin – Strzemieszyce Rad. – Kraków/Katowice Str. 154-155, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
Str. 156-157, Tab. 89
89a Warszawa – Otwock – Pilawa (ruch podmiejski) Str. 158-159, Tab. 89a, 90
90 Kraków – Strzemieszyce R. – Sosnowiec Str. 158-159, Tab. 89a, 90
Str. 160-161, Tab. 90
91 Kraków – Sucha – Chabówka – Zakopane Str. 162-163, Tab. 91
92 Dębica – Rozwadów – Przeworsk Str. 164-165, Tab. 92, 93, 94
93 Nowy Targ – Czarny Dunajec – Suchahora Str. 164-165, Tab. 92, 93, 94
94 Zagórzany – Gorlice Str. 164-165, Tab. 92, 93, 94
95 Tarnów – Szczucin Str. 166-167, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
96 Kraków – Wieliczka Str. 166-167, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
97 Kraków – Niepołomice Str. 166-167, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
98 Kraków – Kocmyrzów Str. 166-167, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
99 Czyżyny – Mogiła Str. 166-167, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
100 Kraków – Sucha – Nowy Sącz Str. 166-167, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
Str. 168-169, Tab. 100, 101
101 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Sącz – (Orłów) Str. 168-169, Tab. 100, 101
Str. 170-171, Tab. 101
Str. 172-173, Tab. 101, 102, 103
102 Muszyna – Krynica Str. 172-173, Tab. 101, 102, 103
103 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Zagórz – Stryj – Stanisławów Str. 172-173, Tab. 101, 102, 103
Str. 174-175, Tab. 103
Str. 176-177, Tab. 103
Str. 178-179, Tab. 103
Str. 180-181, Tab. 103, 104
104 Kraków – Dębica – Rozwadów – Lublin Str. 180-181, Tab. 103, 104
Str. 182-183, Tab. 104
Str. 184-185, Tab. 104, 105, 105a
105a Jarosław – Sokal Str. 184-185, Tab. 104, 105, 105a
105 Rzeszów – Jasło Str. 184-185, Tab. 104, 105, 105a
106 Lwów – Kraków – Zebrzydowice – Petrovice ve Sl. (Piotrowice) Str. 186-187, Tab. 106
Str. 188-189, Tab. 106
Str. 190-191, Tab. 106
Str. 192-193, Tab. 106, 106a
106a Lwów – Gródek Jagielloński (ruch podmiejski) Str. 192-193, Tab. 106, 106a
107 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Lwów Str. 194-195, Tab. 107
Str. 196-197, Tab. 107
108 Warszawa – Rejowiec – Bełżec – Lwów Str. 198-199, Tab. 108
Str. 200-201, Tab. 108, 108a, 109
108a Lwów – Brzuchowice (ruch podmiejski) Str. 200-201, Tab. 108, 108a, 109
109 Lwów – Sambor – Nowy Zagórz – Stróże Str. 200-201, Tab. 108, 108a, 109
Str. 202-203, Tab. 109, 110, 111
110 Nowy Zagórz – Łupków – Mezilaborce Str. 202-203, Tab. 109, 110, 111
111 Lwów – Sambor – Sianki Str. 202-203, Tab. 109, 110, 111
112 Lwów – Stryj – Drohobycz – Borysław Tustanowice Str. 204-205, Tab. 112, 113
113 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 204-205, Tab. 112, 113
114 Przemyśl – Chyrów – Drohobycz – Stryj Str. 206-207, Tab. 114, 114a
114a Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 206-207, Tab. 114, 114a
115 Lwów – Podwołoczyska – (Wołoczyska) Str. 208-209, Tab. 115, 116, 117, 118
116 Podwysokie – Halicz Str. 208-209, Tab. 115, 116, 117, 118
117 Pałahicze – Tłumacz Str. 208-209, Tab. 115, 116, 117, 118
118 Dolina – Wygoda Str. 208-209, Tab. 115, 116, 117, 118
119 Lwów – Podhajce Str. 210-211, Tab. 119, 120
120 Lwów – Stanisławów – Śniatyń – Załucze (Grigore Ghica Voda) Str. 210-211, Tab. 119, 120
Str. 212-213, Tab. 120, 121, 122, 123
121 Lwów – Jaworów Str. 212-213, Tab. 120, 121, 122, 123
122 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 212-213, Tab. 120, 121, 122, 123
123 Lwów – Stojanów Str. 212-213, Tab. 120, 121, 122, 123
124 Tarnopol – Chodorów – Stryj Str. 214-215, Tab. 124, 125, 126, 127
125 Tarnopol – Kopczyńce – Husiatyn Str. 214-215, Tab. 124, 125, 126, 127
126 Kołomyja – Stefanesti Str. 214-215, Tab. 124, 125, 126, 127
127 Tarnopol – Czortków – Zaleszczyki Str. 214-215, Tab. 124, 125, 126, 127
128 Stanisławów – Woronienka – Jasina Str. 216-217, Tab. 128, 129, 130, 131
129 Kołomyja – Delatyn Str. 216-217, Tab. 128, 129, 130, 131
130 Stanisławów – Kopczyńce – Husiatyn Str. 216-217, Tab. 128, 129, 130, 131
131 Iwanie Puste – Czortków Str. 216-217, Tab. 128, 129, 130, 131
132 Skała – Teresin (Małopolska) Str. 218-219, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
133 Kołomyja – Słoboda Rangurska Kopalnia Str. 218-219, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
134 Kołomyja Nadw. Przedmieście – Szeparowce Kniażdwór Str. 218-219, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
135 Lwów – Sapieżanka – Sokal – Kowel – Brześć – Grajewo Str. 218-219, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
136 Łuków – Dęblin Str. 218-219, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
137 Zawada – Włodzimierz Wołyński Str. 220-221, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 141a, 142, 143
138 Włodzimierz Wołyński – Wojnica Str. 220-221, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 141a, 142, 143
139 Kowel – Sarny – Ostki Str. 220-221, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 141a, 142, 143
140 Kowel – Kamień Kaszyrski Str. 220-221, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 141a, 142, 143
141 Kamienica – Krzemieniec Str. 220-221, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 141a, 142, 143
141a Jeziorany – Mizocz Str. 220-221, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 141a, 142, 143
142 Brześć – Chełm Str. 220-221, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 141a, 142, 143
143 Kiwerce – Łuck Str. 220-221, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 141a, 142, 143
144 Lwów – Brody – Równe – Łuniniec – Baranowicze – Wilno Str. 222-223, Tab. 144
Str. 224-225, Tab. 144, 145
145 Warszawa – Dęblin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany Str. 224-225, Tab. 144, 145
Str. 226-227, Tab. 145, 145a
145a Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Mrozy Str. 226-227, Tab. 145, 145a
145b Warszawa – Siedlce – Brześć – Kowel – Mohylany Str. 228-229, Tab. 145b
Str. 230-231, Tab. 145b, 146
146 Warszawa – Siedlce – Brześć – Baranowicze – Stołpce Str. 230-231, Tab. 145b, 146
Str. 232-233, Tab. 146, 147
147 Brześć – Łuniniec – Mikaszewicze Str. 232-233, Tab. 146, 147
148 Warszawa – Siedlce – Czeremcha – Lida – Wilno Str. 234-235, Tab. 148
149 Warszawa – Białystok – Baranowicze Str. 236-237, Tab. 149
149a Warszawa – Wołomin – Tłuszcz – Wyszków – Łochów (Ruch podmiejski) Str. 240-241, Tab. 149a, 150, 151, 152
150 Warszawa – Białystok – Grodno – Wilno – Turmont – (Zemgale) Str. 238-239, Tab. 150
Str. 240-241, Tab. 149a, 150, 151, 152
151 Warszawa – Ostrołęka – Łomża Str. 240-241, Tab. 149a, 150, 151, 152
152 Białystok – Ostrołęka – Raszujka Str. 240-241, Tab. 149a, 150, 151, 152
153 Lublin – Łuków – Siedlce – Ostrołęka – Łomża Str. 242-243, Tab. 153, 154, 155, 156
154 Wołkowysk – Mosty – Grodno Str. 242-243, Tab. 153, 154, 155, 156
155 Lida – Mołodeczno – Zahacie Str. 242-243, Tab. 153, 154, 155, 156
156 Wilno – Mołodeczno – Olechowicze Str. 242-243, Tab. 153, 154, 155, 156
157 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 244-245, Tab. 157, 158, 158a, 158b, 158c, 159, 191
158 Grodno – Suwałki Str. 244-245, Tab. 157, 158, 158a, 158b, 158c, 159, 191
158a Landwarów – Zawiasy Str. 244-245, Tab. 157, 158, 158a, 158b, 158c, 159, 191
158b Orany – Dziereżnica Str. 244-245, Tab. 157, 158, 158a, 158b, 158c, 159, 191
158c Raczki – Suwałki – Trakiszki Str. 244-245, Tab. 157, 158, 158a, 158b, 158c, 159, 191
159 Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża Str. 244-245, Tab. 157, 158, 158a, 158b, 158c, 159, 191
191 Gostyń – Kościan Str. 244-245, Tab. 157, 158, 158a, 158b, 158c, 159, 191
201 Rogów Doj. – Rawa Maz. – Biała Rawska Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
202 Krośniewice Doj. Wied. – Krośniewice Doj. Miasto Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
202a Krośniewice Doj. Miasto – Boniewo Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
202b Krośniewice Doj. Miasto – Ozorków Stacja Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
202c Nieszawa Doj. – Boniewo Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203 Włocławek Doj. – Sompolno Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203a Włocławek Doj. – Brześć Kujawski Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203c Konin Czarków – Sompolno Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203b Nieszawa – Sompolno Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203d Sompolno – Dąbie Kolskie Str. 246-247, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
204 Jabłonka Słup. – Wilczyn Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
204a Jabłonka – Anastazewo Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
205 Mława – Przasznysz Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
205a Ciechanów Doj. – Przasznysz Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
206 Wieluń – Praszka Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
207a Bogorja – Iwaniska Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
207 Jędrzejów – Rytwiany Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
208 Nasielsk Doj. – Lipno Płockie – Lubicz Doj. Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
209 Uściług – Uhnów Wąski Str. 248-249, Tab. 204, 204a, 205, 205a, 206, 207, 207a, 208, 209
209b Zwierzyniec Wąski – Biłgoraj Str. 250-251, Tab. 209b, 209c, 210, 211, 211a, 212, 213, 214
209c Miechów Wąski – Działoszyce Str. 250-251, Tab. 209b, 209c, 210, 211, 211a, 212, 213, 214
210 Wąwolnica Wąska – Opole Str. 250-251, Tab. 209b, 209c, 210, 211, 211a, 212, 213, 214
211 Antonówka Wąska – Kuchocka Wola Str. 250-251, Tab. 209b, 209c, 210, 211, 211a, 212, 213, 214
211a Chinocz – Dąbrowica Wąska Str. 250-251, Tab. 209b, 209c, 210, 211, 211a, 212, 213, 214
212 Przeworsk Wąski – Dynów Str. 250-251, Tab. 209b, 209c, 210, 211, 211a, 212, 213, 214
213 Nowy Łupków Wąski – Cisna Str. 250-251, Tab. 209b, 209c, 210, 211, 211a, 212, 213, 214
214 Myszyniec – Nowogród – Łomża Doj. Str. 250-251, Tab. 209b, 209c, 210, 211, 211a, 212, 213, 214
215 Grabowo Doj. – Ostrołęka – Myszyniec – Kolno Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
216 Liniewo Wąskie – Prużany Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
217 Nowojelnia Wąska – Nowogródek – Lubcza Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
217a Gajwa – Iwje Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
217b Dukszty – Druja Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
217c Juraciszki – Piesiewicze Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
217d Błudeń – Kartuz Bereza Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
217e Nowo Święciany W. – Łyntupy Wąskie – Kobylniki Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
218 Biała Podlaska Doj. – Konstantynów Str. 252-253, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e, 218
218a Janów k. Pińska – Kamień Koszyrski Str. 254-255, Tab. 218a, 218b, 219, 219a, 219b
218b Biała Podlaska Doj. – Janów Podlaski Str. 254-255, Tab. 218a, 218b, 219, 219a, 219b
219 Baranowicze – Krzywoszyn Str. 254-255, Tab. 218a, 218b, 219, 219a, 219b
219a Iwacewicze – Telechany Str. 254-255, Tab. 218a, 218b, 219, 219a, 219b
219b Sochaczew – Tułowice – Wyszogród Str. 254-255, Tab. 218a, 218b, 219, 219a, 219b
221 Warszawa – Piaseczno/Góra Kalwarja – Grójec/Jasieniec – Brzostowiec – Nowe-Miasto Str. 256-257, Tab. 221, 222, 223
222 Warszawa – Wilanów – Piaseczno Str. 256-257, Tab. 221, 222, 223
223 Warszawa – Jabłonna Str. 256-257, Tab. 221, 222, 223
Str. 258-259, Tab. 223, 223a
223a Warszawa – Otwock – Karczew Str. 258-259, Tab. 223, 223a
Str. 260-261, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
224 Żnin – Biskupin/Szelejewo – Ośno Str. 260-261, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
225 Praga-Stalowa – Radzymin Str. 260-261, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
226 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 260-261, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
227 Gniezno – Niechanowo/Mielżyn – Anastazewo Str. 260-261, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
228 Września – Borzykowo Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
229 Opalenica – Lwówek Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
230 Krotoszyn – Pleszew Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
231 Żnin – Obiecanowo Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
232 Turek – Kalisz – Opatówek Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
233 Żnin – Ostrowiec Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
234 Rakoniewice – Bojanowo – Krzywin Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
235 Witoszyce – Sucha/Robaków – Komorze Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
236 Kotowiecko – Ociąż Str. 262-263, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
240 Bydgoszcz – Koronowo Str. 264-265, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241 Łobżenica – Witosław Str. 264-265, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241a Łobżenica – Białośliwie Str. 264-265, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241b Bydgoszcz – Wierzchucin Str. 264-265, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241c Bydgoszcz – Maksymiljanowo – Włóki Str. 264-265, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241d Cukrownia – Nakło Str. 266-267, Tab. 241d, 242, 243, 244
242 Środa – Zaniemyśl Str. 266-267, Tab. 241d, 242, 243, 244
243 Środa – Kobylepole – Poznań – Główna Str. 266-267, Tab. 241d, 242, 243, 244
244 Gostyń – Miejska Górka Str. 266-267, Tab. 241d, 242, 243, 244
245 Domachowo – Karzec Str. 268-269, Tab. 245, 246, 247, 248; Komunikacja lotnicza
246 Kruszwica – Piotrków Kuj. Str. 268-269, Tab. 245, 246, 247, 248; Komunikacja lotnicza
247 Rawicz – Kobylin Str. 268-269, Tab. 245, 246, 247, 248; Komunikacja lotnicza
248 Gostkowo – Pakosław Str. 268-269, Tab. 245, 246, 247, 248; Komunikacja lotnicza

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1924

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...