OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1964

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1964

Okres obowiązywania: pomiędzy 1964-05-31 a 1964-09-26

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Siedlce (– Terespol) – Czeremcha – Białystok/Białowieża Pałac Str. 118-119, Tab. 1
2 Warszawa – Lublin (– Rozwadów – Przemyśl) – Rejowiec (– Dorohusk) – Zawada – Hrubieszów/Bełżec Str. 120-121, Tab. 2
3 Warszawa/Łódź – Skarżysko Kam. – Sandomierz – Dębica/Rozwadów – Rzeszów – Zagórz Str. 122-123, Tab. 3, 4
4 Warszawa – Radom – Kraków – Krynica/Zakopane Str. 122-123, Tab. 3, 4
5 Warszawa/Łódź – Koluszki – Częstochowa – Kraków – Zakopane/Krynica Str. 124-125, Tab. 5
6 Warszawa – Łódź Str. 126-127, Tab. 6
7 Warszawa/Łódź – Koluszki – Katowice – Gliwice/Bielsko Biała Gł./Zebrzydowice Str. 128-129, Tab. 7
8 Warszawa/Łódź – Koluszki – Wrocław (– Szklarska Por. G.) – Legnica (– Lubin Legnicki) – Węgliniec – Lubań Śl./Bogatynia Str. 130-131, Tab. 8, 9
9 Warszawa – Łódź – Wrocław – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./Międzylesie Str. 130-131, Tab. 8, 9
10 Warszawa – Łódź – Wrocław (– Zgorzelec) – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 132-133, Tab. 10, 11
11 Warszawa – Łódź/Częstochowa – Wrocław Str. 132-133, Tab. 10, 11
12 Warszawa/Łódź – Poznań – Legnica/Kunowice Str. 134-135, Tab. 12
13 Warszawa/Łódź – Poznań – Choszczno (– Połczyn Zdrój) – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Świnoujście Str. 136-137, Tab. 13
14 Warszawa – Działdowo – Gdynia (– Hel/Łeba) – Słupsk (– Ustka) – Koszalin – Białogard/Trzebiatów Str. 138-139, Tab. 14
15 Warszawa/Łódź – Kutno – Aleksandrów Kuj. (– Ciechocinek) – Bydgoszcz – Gdynia – Hel Str. 140-141, Tab. 15
16 Warszawa/Łódź – Toruń (– Inowrocław) – Piła – Grzmiąca – Połczyn Zdrój/Kołobrzeg Str. 142-143, Tab. 16, 17, 18
17 Warszawa – Łódź – Głogów (– Lubin Leg. – Legnica) – Zielona Góra – Żagań Str. 142-143, Tab. 16, 17, 18
18 Warszawa – Chojnice Str. 142-143, Tab. 16, 17, 18
19 Warszawa – Olsztyn – Ruciane/Mikołajki/Giżycko – Ełk Str. 144-145, Tab. 19
20 Warszawa – Tłuszcz – (Wyszków – Ostrołęka – Łomża)/(Małkinia – Białystok (– Gołdap) – Sokółka – Kuźnica Białostocka/Augustów Str. 146-147, Tab. 20, 21
21 Łódź – Kutno – (Brodnica – Iława)/(Toruń – Grudziądz) – Malbork – Gdynia – Hel/Ustka Str. 146-147, Tab. 20, 21
22 Lublin – Radom – Bukowno – Strzemieszyce Płn./Szczakowa – Katowice – Gliwice Str. 148-149, Tab. 22, 23, 24
23 Lublin – Wrocław – Jelenia Góra Str. 148-149, Tab. 22, 23, 24
24 Lublin – Poznań – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Świnoujście Str. 148-149, Tab. 22, 23, 24
25 Lublin – Kraków Str. 150-151, Tab. 25, 26, 27, 28
26 Lublin – Białystok Str. 150-151, Tab. 25, 26, 27, 28
27 Lublin – Olsztyn – Gdynia Str. 150-151, Tab. 25, 26, 27, 28
28 Zakopane – Piotrków Tryb. – Łódź/Koluszki – Kutno – Toruń – Grudziądz/Bydgoszcz – Tczew – Gdynia Str. 150-151, Tab. 25, 26, 27, 28
29 Kraków/Bytom – Kamieniec Ząbk. (– Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./Jelenia Góra –) – Jaworzyna Śl. – Legnica/Zgorzelec Str. 152-153, Tab. 29, 30
30 Kraków – Gliwice – Strzelce Opolskie/Kędzierzyn – Opole – Wrocław – Lubin Legnicki/Turoszów Str. 152-153, Tab. 29, 30
31 Przemyśl – Tarnów (– Krynica) – Kraków (– Zakopane) – Katowice – Wrocław – Rzepin/Poznań – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Świnoujście Str. 154-155, Tab. 31
Str. 156-157, Tab. 31
32 Kraków – Katowice – (Tarnowskie Góry – Wieluń/Kluczbork – Kępno – Ostrów Wkp.)/(Gliwice – Strzelce Op./Kędzierzyn – Opole – Wrocław) – Poznań Str. 158-159, Tab. 32
33 Kraków – Świnoujście Str. 160-161, Tab. 33, 34, 35
34 Zakopane – Łódź – Olsztyn – Giżycko/Mikołajki/Ruciane Str. 160-161, Tab. 33, 34, 35
35 Kraków – Katowice – Ostrów Wkp./Wrocław – Poznań – Białogard – Kołobrzeg/Ustka Str. 160-161, Tab. 33, 34, 35
36 Bielsko Biała – Katowice (– Koluszki – Kutno – Toruń –) – Herby Nowe/Karsznice – Poznań – Inowrocław – Grudziądz/Bydgoszcz – Gdynia – Hel Str. 162-163, Tab. 36
37 Kraków – Stróże – Krynica/(Zagórz – Krościenko/Łupków) Str. 164-165, Tab. 37, 38, 39
38 Bielsko – Katowice – Koluszki – Olsztyn – Giżycko/Mikołajki/Ruciane Str. 164-165, Tab. 37, 38, 39
39 Wrocław – Ścinawa/Legnica – Rudna Gwizd. – Szczecin Gł./Kołobrzeg Str. 164-165, Tab. 37, 38, 39
40 Poznań – Zakopane Str. 166-167, Tab. 40, 41, 42
41 Świnoujście/Szczecin Gł. – Szczecin Dąbie – Wrocław – Kłodzko – Kudowa Zdr./Międzylesie Str. 166-167, Tab. 40, 41, 42
42 Szczecin/Poznań – Czerwieńsk – Zielona Góra – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 166-167, Tab. 40, 41, 42
43 Szczecin/Świnoujście – Szczecin Dąbie – Koszalin – Lębork (– Łeba) – Gdynia – Gdańsk Str. 168-169, Tab. 43, 44
44 Gdynia – Gniezno – Września/Poznań – Wrocław (– Jelenia Góra) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie Str. 168-169, Tab. 43, 44
45 Gdynia – Olsztyn – Giżycko/Ruciane – Ełk – Białystok Str. 170-171, Tab. 45, 46, 47
46 Olsztyn – Gdańsk – Lębork (– Łeba) – Słupsk (– Ustka) – Szczecin Dąbie – Świnoujście/Szczecin Główny Str. 170-171, Tab. 45, 46, 47
47 Olsztyn – Szczecin Dąbie – Szczecin/Świnoujście Str. 170-171, Tab. 45, 46, 47
48 Białystok – Olsztyn – Toruń – Poznań – Wrocław – Jelenia Góra Str. 172-173, Tab. 48, 49, 50
49 Białystok – Warszawa – Łódź Str. 172-173, Tab. 48, 49, 50
50 Zamość – Kraków Str. 172-173, Tab. 48, 49, 50
100 Koluszki – Katowice Str. 184-185, Tab. 100
Str. 186-187, Tab. 100
Str. 188-189, Tab. 100
Str. 190-191, Tab. 100
Str. 192-193, Tab. 100
Str. 194-195, Tab. 100
101 Piotrków Tryb. Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 196-197, Tab. 101, 102
102 Łódź – Koluszki Str. 196-197, Tab. 101, 102
Str. 198-199, Tab. 102, 102a
Str. 200-201, Tab. 102, 102a
Str. 202-203, Tab. 102, 103
102a Koluszki – Budziszewice Łódzkie Str. 198-199, Tab. 102, 102a
Str. 200-201, Tab. 102, 102a
103 Łódź Kaliska – Łódź Fabryczna Str. 202-203, Tab. 102, 103
Str. 204-205, Tab. 103, 104, 105
104 Strzemieszyce Płn. – Gołonóg – Dąbrowa Górnicza Str. 204-205, Tab. 103, 104, 105
105 Ząbkowice Będzińskie – Szczakowa Str. 204-205, Tab. 103, 104, 105
Str. 206-207, Tab. 105, 106, 107
106 Kazimierz – Szczakowa Str. 206-207, Tab. 105, 106, 107
107 Tunel – Bukowno (– Szczakowa) – Sosnowiec Płd. – Sosnowiec Gł./Katowice Str. 206-207, Tab. 105, 106, 107
Str. 208-209, Tab. 107
108 Tomaszów Mazowiecki – Radom Str. 210-211, Tab. 108, 109
109 Kielce – Częstochowa Str. 210-211, Tab. 108, 109
110 Radom – Kraków Str. 212-213, Tab. 110
Str. 214-215, Tab. 110
Str. 216-217, Tab. 110
Str. 218-219, Tab. 110
111 Dęblin – Radom Str. 220-221, Tab. 111
112 Kielce – Busko Str. 222-223, Tab. 112, 113, 113a, 114
113 Bąkowiec – Kozienice Str. 222-223, Tab. 112, 113, 113a, 114
113a Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 222-223, Tab. 112, 113, 113a, 114
114 Jędrzejów Wąsk. Osob. – Umianowice – Bogoria – Koprzywnica/Szczucin Wąsk. Str. 222-223, Tab. 112, 113, 113a, 114
Str. 224-225, Tab. 114, 115, 116
115 Umianowice – Cudzynowice Str. 224-225, Tab. 114, 115, 116
116 Charsznica Wąsk. – Cudzynowice – Kocmyrzów Wąsk. Str. 224-225, Tab. 114, 115, 116
117 Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 226-227, Tab. 117
Str. 228-229, Tab. 117
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 230-231, Tab. 118, 119
119 Tomaszów Maz. – Spała Str. 230-231, Tab. 118, 119
120 Kraków – Rzeszów – Przemyśl – Medyka – Mostiska II Str. 232-233, Tab. 120
Str. 234-235, Tab. 120
Str. 236-237, Tab. 120
Str. 238-239, Tab. 120
Str. 240-241, Tab. 120
Str. 242-243, Tab. 120
120a Kraków – Wieliczka Str. 244-245, Tab. 120a, 121, 122
121 Przemyśl – Malhowice – Krościenko – Zagórz Str. 244-245, Tab. 120a, 121, 122
122 Tarnów – Szczucin k. Tarnowa Str. 244-245, Tab. 120a, 121, 122
123 Nowa Huta – Kocmyrzów Str. 246-247, Tab. 123, 124
124 Batowice – Nowa Huta – Podłęże Str. 246-247, Tab. 123, 124
125 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 248-249, Tab. 125
126 Podłęże – Niepołomice Str. 250-251, Tab. 126, 127, 128, 129
127 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 250-251, Tab. 126, 127, 128, 129
128 Jarosław – Bełżec Str. 250-251, Tab. 126, 127, 128, 129
129 Rzeszów – Kolbuszowa Str. 250-251, Tab. 126, 127, 128, 129
130 Tarnów – Krynica Str. 252-253, Tab. 130
130a Muszyna – Leluchów Str. 256-257, Tab. 130a, 132, 133, 134
131 Stróże – Zagórz Str. 254-255, Tab. 131
132 Zagórzany – Gorlice Str. 256-257, Tab. 130a, 132, 133, 134
133 Rzeszów – Jasło Str. 256-257, Tab. 130a, 132, 133, 134
134 Zagórz – Łupków Str. 256-257, Tab. 130a, 132, 133, 134
135 Kraków – Zakopane Str. 258-259, Tab. 135
Str. 260-261, Tab. 135
Str. 262-263, Tab. 135, 135a
Str. 264-265, Tab. 135, 135a
135a Nowy Targ – Podczerwone Str. 262-263, Tab. 135, 135a
Str. 264-265, Tab. 135, 135a
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 266-267, Tab. 136, 137
137 Sucha – Żywiec Str. 266-267, Tab. 136, 137
138a Siersza Wodna – Bolęcin Str. 268-269, Tab. 138a, 139
138 Sucha – Szczakowa Str. 270-271, Tab. 138
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Biała Gł. Str. 268-269, Tab. 138a, 139
Str. 272-273, Tab. 139, 140
140 Kraków – Katowice Str. 272-273, Tab. 139, 140
Str. 274-275, Tab. 140
Str. 276-277, Tab. 140
Str. 278-279, Tab. 140, 141
141 Trzebinia – Oświęcim Str. 278-279, Tab. 140, 141
142 Skawina – Oświęcim Str. 280-281, Tab. 142
143 Mysłowice – Katowice – Chorzów Batory Str. 282-283, Tab. 143
Str. 284-285, Tab. 143
144 Oświęcim/Wesoła Śl. – Katowice Str. 286-287, Tab. 144
145 Oświęcim – Czechowice Dziedzice – Zebrzydowice – Petrovice u. Karv. Str. 288-289, Tab. 145
Str. 290-291, Tab. 145
146 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 292-293, Tab. 146
147 Bielsko Biała Gł. – Cieszyn Str. 294-295, Tab. 147
148 Moszczenica Śląska – Cieszyn Str. 296-297, Tab. 148, 149
149 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 296-297, Tab. 148, 149
Str. 298-299, Tab. 149
Str. 300-301, Tab. 149
150 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Czechowice Dziedzice – Zwardoń Str. 302-303, Tab. 150
Str. 304-305, Tab. 150
Str. 306-307, Tab. 150
Str. 308-309, Tab. 150
151 Katowice – Katowie Piotrowice Str. 310-311, Tab. 151
152 Katowice – Racibórz Str. 312-313, Tab. 152
Str. 314-315, Tab. 152
152a Rzędówka – Niedobczyce Str. 316-317, Tab. 152a, 153
153 Lędziny – Tychy Miasto Str. 316-317, Tab. 152a, 153
Str. 318-319, Tab. 153, 153a
153a Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 318-319, Tab. 153, 153a
154 Pszczyna – Rybnik Str. 320-321, Tab. 154, 155
155 Katowice Ligota – Zabrze Makoszowy – Gliwice Str. 320-321, Tab. 154, 155
156 Zabrze Makoszowy – Rybnik – Chałupki Str. 322-323, Tab. 156
157 Gliwice Trynek – Markowice Raciborskie Wąsk. Str. 324-325, Tab. 157, 158, 159
158 Racibórz – Racławice Śl. Str. 324-325, Tab. 157, 158, 159
159 Kędzierzyn – Pliszcz Str. 324-325, Tab. 157, 158, 159
160 Kędzierzyn – Chałupki Str. 326-327, Tab. 160, 161, 162
161 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 326-327, Tab. 160, 161, 162
162 Markowice Raciborskie/Pszów – Olza Str. 326-327, Tab. 160, 161, 162
163 Racibórz – Krzanowice Płd. Str. 328-329, Tab. 163, 164, 165
164 Głubczyce – Pietrowice Głubczyckie Str. 328-329, Tab. 163, 164, 165
165 Kędzierzyn – Strzelce Opolskie – Kluczbork Str. 328-329, Tab. 163, 164, 165
166 Bytom – Brynek/Pyskowice Str. 330-331, Tab. 166, 168
168 Bytom – Gliwice Str. 330-331, Tab. 166, 168
Str. 332-333, Tab. 168, 170
170 Tarnowskie Góry – Fosowskie – Opole Gł. Str. 332-333, Tab. 168, 170
Str. 334-335, Tab. 170, 172
172 Kochłowice – Ruda Orzegów Str. 334-335, Tab. 170, 172
175 Tarnowskie Góry – Kalety – Herby Nowe/Kluczbork Str. 336-337, Tab. 175
Str. 338-339, Tab. 175
Str. 340-341, Tab. 175
Str. 342-343, Tab. 175, 176, 177
176 Olesno Śl. – Zawisna Str. 342-343, Tab. 175, 176, 177
177 Wieluń Wąsk. – Zawisna Wąsk. Str. 342-343, Tab. 175, 176, 177
178 Kalety – Woźniki Śl. Str. 344-345, Tab. 178, 179, 180
179 Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 344-345, Tab. 178, 179, 180
180 Katowice – Chorzów Batory/Siemianowice Śl. – Chorzów Stary – Brzeziny Śl./Bytom – Tarnowskie Góry Str. 344-345, Tab. 178, 179, 180
Str. 346-347, Tab. 180
Str. 348-349, Tab. 180
Str. 350-351, Tab. 180, 181, 182, 183
181 Fosowskie – Dobrodzeń Str. 350-351, Tab. 180, 181, 182, 183
182 Ząbkowice Będzińskie – Brzeziny Śl. Str. 350-351, Tab. 180, 181, 182, 183
183 Pyskowice – Lubliniec Str. 350-351, Tab. 180, 181, 182, 183
185 Częstochowa – Herby Stare – Herby Nowe/Fosowskie Str. 352-353, Tab. 185
Str. 354-355, Tab. 185
200 Ostrów Wkp/Krotoszyn – Grabowno Wielkie – Trzebnica Wrocławska/Wrocław Str. 358-359, Tab. 200
Str. 360-361, Tab. 200
Str. 362-363, Tab. 200
Str. 364-365, Tab. 200
201 Opole Gł. – Kluczbork Str. 366-367, Tab. 201, 202, 203
202 Opole Gł. – Szydłów – Gracze/Nysa Str. 366-367, Tab. 201, 202, 203
203 Jełowa – Namysłów Str. 366-367, Tab. 201, 202, 203
204 Nysa – Ścinawa Mała Str. 368-369, Tab. 204, 205, 206
205 Nysa – Kałków Łąka Str. 368-369, Tab. 204, 205, 206
206 Nysa – Głuchołazy Zdrój Str. 368-369, Tab. 204, 205, 206
210 Kluczbork – Wrocław Str. 370-371, Tab. 210
215 Opole – Karłowice – Wrocław Str. 372-373, Tab. 215, 216
216 Jelcz Miłoszyce – Wrocław Str. 372-373, Tab. 215, 216
220 Katowice – Gliwice – Pyskowice/Kędzierzyn – Opole – Wrocław Str. 374-375, Tab. 220
Str. 376-377, Tab. 220
Str. 378-379, Tab. 220
Str. 380-381, Tab. 220
Str. 382-383, Tab. 220
Str. 384-385, Tab. 220
Str. 386-387, Tab. 220
Str. 388-389, Tab. 220
221 Nysa – Grodków Śl. – Brzeg Str. 390-391, Tab. 221, 222
222 Grodków Śl./Otmuchów – Przeworno – Głęboka Śl. Str. 390-391, Tab. 221, 222
223 Wrocław Gł. – Świdnica Przedmieście – Świdnica Miasto/Jedlina Zdrój Str. 392-393, Tab. 223
224 Kobierzyce – Piława Górna Str. 394-395, Tab. 224, 225
225 Brzeg/Henryków – Kondratowice/Ciepłowody – Łagiewniki Dzierżoniowskie/Ząbkowice Śl. Str. 394-395, Tab. 224, 225
Str. 396-397, Tab. 225, 226, 227
226 Ząbkowice Śl. – Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 396-397, Tab. 225, 226, 227
227 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 396-397, Tab. 225, 226, 227
230 Wrocław – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl./(Międzylesie – Lichkov) Str. 398-399, Tab. 230
Str. 400-401, Tab. 230
Str. 402-403, Tab. 230
Str. 404-405, Tab. 230
234 Gogolin – Prudnik Str. 406-407, Tab. 234
235 Kędzierzyn – Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. Str. 408-409, Tab. 235
Str. 410-411, Tab. 235
Str. 412-413, Tab. 235
Str. 414-415, Tab. 235
240 Wrocław – Szczawienko – Mieroszów/Lubawka/Jelenia Góra Str. 416-417, Tab. 240
Str. 418-419, Tab. 240
Str. 420-421, Tab. 240
Str. 422-423, Tab. 240
244 Wolibórz – Radków Str. 424-425, Tab. 244, 245
245 Kłodzko – Wałbrzych Str. 424-425, Tab. 244, 245
246 Marciszów – Kamienna Góra/Karpacz – Mysłakowice – Jelenia Góra Str. 426-427, Tab. 246
248 Malczyce – Jawor – Marciszów Str. 428-429, Tab. 248, 249
249 Marciszów – Jerzmanice Zdrój – Legnica Str. 428-429, Tab. 248, 249
250 Jelenia Góra – Lwówek Śl. – Żagań Str. 430-431, Tab. 250, 251, 252
251 Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 430-431, Tab. 250, 251, 252
252 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 430-431, Tab. 250, 251, 252
253 Jerzmanice Zdrój – Lwówek Śl. – Świeradów Zdrój Str. 432-433, Tab. 253
254 Złotortyja – Niegosławice Str. 434-435, Tab. 254, 255
255 Jelenia Góra – Mikułowa – Zgorzelec – Görlitz Str. 434-435, Tab. 254, 255
Str. 436-437, Tab. 255, 256, 257, 258, 259
256 Środa Śl. – Środa Śl. Miejska Str. 436-437, Tab. 255, 256, 257, 258, 259
257 Lubań Śl. – Leśna Str. 436-437, Tab. 255, 256, 257, 258, 259
258 Węgliniec – Czerwona Woda Str. 436-437, Tab. 255, 256, 257, 258, 259
259 Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec Str. 436-437, Tab. 255, 256, 257, 258, 259
260 Wrocław – Legnica – Miłkowice – Żagań/(Węgliniec – Zgorzelec Miasto) – Görlitz/Bogatynia Str. 438-439, Tab. 260
Str. 440-441, Tab. 260
Str. 442-443, Tab. 260
Str. 444-445, Tab. 260
265 Wrocław – Ścinawa – Rudna Gwizdanów – Głogów Str. 446-447, Tab. 265
266 Malczyce – Roztoka Str. 448-449, Tab. 266, 267, 268, 269
267 Legnica – Rudna Gwizdanów Str. 448-449, Tab. 266, 267, 268, 269
268 Lubin Legnicki – Chocianów Str. 448-449, Tab. 266, 267, 268, 269
269 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 448-449, Tab. 266, 267, 268, 269
270 Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 450-451, Tab. 270, 271
271 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 450-451, Tab. 270, 271
300 Kutno – Poznań Str. 454-455, Tab. 300
Str. 456-457, Tab. 300
Str. 458-459, Tab. 300
Str. 460-461, Tab. 300, 301
301 Września Wąsk. – Pyzdry Str. 460-461, Tab. 300, 301
302 Włocławek Wąsk. – Smólsk – Brześć Kujawski/Sompolno Str. 462-463, Tab. 302
303 Sompolno – Konin Wąsk. Str. 464-465, Tab. 303, 304, 305
304 Koło Wąsk. – Przystronie Str. 464-465, Tab. 303, 304, 305
305 Dobre Aleksandrowskie – Sompolno Str. 464-465, Tab. 303, 304, 305
306 Nieszawa Wąsk – Krośniewice Miasto Str. 466-467, Tab. 306, 307
307 Kalisz Wąsk./Opatówek Wąsk. – Żelazków – Turek Str. 466-467, Tab. 306, 307
308 Krośniewice Miasto – Ozorków Centralny Str. 468-469, Tab. 308, 309
309 Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 468-469, Tab. 308, 309
310 Łowicz – Łódź Kal./Łódź Chojny – Ostrów Wkp. Str. 470-471, Tab. 310
Str. 472-473, Tab. 310
Str. 474-475, Tab. 310
Str. 476-477, Tab. 310, 310a
310a Ociąż – Kucharki Str. 476-477, Tab. 310, 310a
313 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 478-479, Tab. 313, 314, 315a
314 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 478-479, Tab. 313, 314, 315a
315a Karsznice Płd. – Zduńska Wola Str. 478-479, Tab. 313, 314, 315a
315 Herby Nowe/Częstochowa – Siemkowice – Karsznice – Borszewice/Inowrocław Str. 480-481, Tab. 315
Str. 482-483, Tab. 315
316 Witaszyce Wąsk. – Sucha Wąsk. – Komorze/Zagórów Str. 484-485, Tab. 316, 317
317 Krotoszyn Wąsk. – Broniszewice Str. 484-485, Tab. 316, 317
317a Pleszew Wąsk. – Pleszew Miasto Str. 486-487, Tab. 317a, 318
318 Kępno – (Syców – Oleśnica/Bukowa Śl.)/Namysłów Str. 486-487, Tab. 317a, 318
319 Poznań Kobylepole Wąsk. – Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 488-489, Tab. 319, 320a
320a Ostrzeszów – Namysłaki Str. 488-489, Tab. 319, 320a
320 Kluczbork/Herby Nowe – Kępno – Ostrów Wkp. – Poznań Str. 490-491, Tab. 320
Str. 492-493, Tab. 320
Str. 494-495, Tab. 320
Str. 496-497, Tab. 320
321 Krotoszyn – Jarocin – Gniezno Str. 498-499, Tab. 321
322 Jarocin – Czempiń Str. 500-501, Tab. 322, 323
323 Jarocin – Leszno Str. 500-501, Tab. 322, 323
Str. 502-503, Tab. 323, 324, 325
324 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 502-503, Tab. 323, 324, 325
325 Pakosław – Gostyń Str. 502-503, Tab. 323, 324, 325
326 Gostyń – Kościan Str. 504-505, Tab. 326, 327, 328
327 Kobylin – Rawicz Str. 504-505, Tab. 326, 327, 328
328 Leszno – Wolsztyn – Zbąszynek Str. 504-505, Tab. 326, 327, 328
Str. 506-507, Tab. 328, 329
329 Wrocław Wąsk. – Sulmierzyce Str. 506-507, Tab. 328, 329
Str. 508-509, Tab. 329, 329a
329a Przedkowice – Żmigród Wąsk Str. 508-509, Tab. 329, 329a
330 Wrocław – Poznań Str. 510-511, Tab. 330
Str. 512-513, Tab. 330
Str. 514-515, Tab. 330
Str. 516-517, Tab. 330, 331
331 Kościan – Opalenica Str. 516-517, Tab. 330, 331
332 Sulechów – Poznań Str. 518-519, Tab. 332
333 Zbąszynek – Gubin Str. 520-521, Tab. 333, 333a, 334, 336
333a Krosno Odrzańskie – Lubsko Str. 520-521, Tab. 333, 333a, 334, 336
334 Międzyrzecz – Toporów Str. 520-521, Tab. 333, 333a, 334, 336
335 Szamotuły – Rzepin Str. 522-523, Tab. 335, 337, 339
336 Krzyż – Skwierzyna Gaj Str. 520-521, Tab. 333, 333a, 334, 336
337 Skwierzyna – Zbąszynek Str. 522-523, Tab. 335, 337, 339
338 Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Wkp. Zamoście Str. 524-525, Tab. 338, 340
339 Międzychód – Zbąszynek Str. 522-523, Tab. 335, 337, 339
340 Poznań – Kunowice – Frankfurt (O) Str. 524-525, Tab. 338, 340
Str. 526-527, Tab. 340
Str. 528-529, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
340a Rzepin – Cybinka Str. 528-529, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
341 Nowy Tomyśl Wąsk. – Duszniki Wkp. Str. 528-529, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
342 Opalenica Wąsk. – Lwówek Wąsk. Str. 528-529, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
343 Wałcz – Krzyż Str. 528-529, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
344 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 530-531, Tab. 344, 344a, 345
344a Choszczno – Myślibórz Str. 530-531, Tab. 344, 344a, 345
345 Piła – Krzyż – Kostrzyn Str. 530-531, Tab. 344, 344a, 345
Str. 532-533, Tab. 345, 346
346 Gorzów Zamoście – Rudnica – Kostrzyn Str. 532-533, Tab. 345, 346
347 Głogów – Sulechów – Świebodzin Wkp. Str. 534-535, Tab. 347, 348, 349
348 Wolsztyn – Nowa Sól Str. 534-535, Tab. 347, 348, 349
349 Wschowa – Sława Śląska Str. 534-535, Tab. 347, 348, 349
350 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 536-537, Tab. 350
Str. 538-539, Tab. 350
351 Głogów – Żagań Str. 540-541, Tab. 351
352 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 542-543, Tab. 352
353 Rakoniewice Wąsk. – Stare Bojanowo Wąsk. Str. 544-545, Tab. 353
353a Stare Bojanowo Wąsk – Krzywiń Str. 546-547, Tab. 353a, 354, 355
354 Bojanowo – Głogów Str. 546-547, Tab. 353a, 354, 355
355 Głogów – Zielona Góra – Kostrzyn Str. 546-547, Tab. 353a, 354, 355
Str. 548-549, Tab. 355, 356, 357
356 Zielona Góra – Bieniów Str. 548-549, Tab. 355, 356, 357
357 Lubsko – Tuplice – Mużaków Wschodni Str. 548-549, Tab. 355, 356, 357
358 Żagań – Żary k. Żagania – Lubsko/Zasieki Str. 550-551, Tab. 358
Str. 552-553, Tab. 358
358a Lubsko – Gubinek Str. 554-555, Tab. 358a, 359, 359a
359 Węgliniec – Żary k. Żagania Str. 554-555, Tab. 358a, 359, 359a
359a Żagań – Sanice Str. 554-555, Tab. 358a, 359, 359a
360 Poznań – Szczecin Str. 556-557, Tab. 360
Str. 558-559, Tab. 360
Str. 560-561, Tab. 360
Str. 562-563, Tab. 360
Str. 564-565, Tab. 360
Str. 566-567, Tab. 360
361 Stargard Szczeciński – Pyrzyce – Godków/Kostrzyn Str. 568-569, Tab. 361, 362
362 Kostrzyn/Siekierki – Godków (– Szczecin Dąbie) – Szczecin Port Centr. – Szczecin Gł. Str. 568-569, Tab. 361, 362
363 Pyrzyce/Swobnica – Chwarstnica – Gryfino Str. 570-571, Tab. 363, 364
364 Połczyn Zdrój – Choszczno Str. 570-571, Tab. 363, 364
365 Piła – Stargard Szczeciński Str. 572-573, Tab. 365, 367
367 Stargard Szczeciński Wąsk. – Łobez Wąsk. Str. 572-573, Tab. 365, 367
368 Stara Dąbrowa – Dobrzany – Ińsko Str. 574-575, Tab. 368, 369
369 Wałcz – Złocieniec Str. 574-575, Tab. 368, 369
370 Szczecin – Świnoujście Str. 576-577, Tab. 370
Str. 578-579, Tab. 370
371 Szczecin Gł./Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Trzebież Szczeciński Str. 580-581, Tab. 371
372 Szczecin Gł. – Dobra Szczecińska Str. 582-583, Tab. 372, 373, 374
373 Goleniów – Maszewo Str. 582-583, Tab. 372, 373, 374
374 Worowo – Wysoka Kamieńska Str. 582-583, Tab. 372, 373, 374
375 Kołobrzeg – Trzebiatów – Goleniów Str. 584-585, Tab. 375, 376, 377
376 Wysoka Kamieńska – Kamień Pom. Str. 584-585, Tab. 375, 376, 377
377 Trzebiatów Wąsk. – Gryfice Str. 584-585, Tab. 375, 376, 377
378 Gryfice Wąsk. – Stepnica Str. 586-587, Tab. 378, 379
379 Gryfice Wąsk. – Trzebiatów Wąsk. Str. 586-587, Tab. 378, 379
380 Stargard Szczeciński – Lębork Str. 588-589, Tab. 380
Str. 590-591, Tab. 380
380a Słupsk – Ustka Str. 592-593, Tab. 380a, 381, 382a
381 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 592-593, Tab. 380a, 381, 382a
382a Białogard Miasto – Sławoborze Str. 592-593, Tab. 380a, 381, 382a
382 Białogard Wąsk./Koszalin Wąsk. – Świelino – Bobolice Str. 594-595, Tab. 382, 383
383 Szczecinek/Człuchów – Słosinko – Słupsk Str. 594-595, Tab. 382, 383
384a Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 596-597, Tab. 384a
384 Chojnice – Łubowo – Borne Sulinowo/Runowo Pomorskie Str. 598-599, Tab. 384
385 Kołobrzeg – Piła – Poznań Str. 600-601, Tab. 385
Str. 602-603, Tab. 385
386 Koszalin – Mścice – Mielno Koszalińskie/Kołobrzeg Str. 604-605, Tab. 386, 387, 388
387 Tąpadły – Skrzydłowo – Rymań Str. 604-605, Tab. 386, 387, 388
388 Gniezno – Skoki – Janowiec Str. 604-605, Tab. 386, 387, 388
389 Gniezno – Nakło n. Notecią Str. 606-607, Tab. 389
390 Poznań – Inowrocław Str. 608-609, Tab. 390
Str. 610-611, Tab. 390
391 Gniezno Wąsk. – Anastazewo Str. 612-613, Tab. 391, 393, 394
393 Bzowo Goraj – Piła Str. 612-613, Tab. 391, 393, 394
394 Oborniki Wkp. – Wronki Str. 612-613, Tab. 391, 393, 394
395 Inowrocław – Krzyż Str. 614-615, Tab. 395, 396
396 Poznań – Gołańcz – Bydgoszcz/Chodzież Str. 614-615, Tab. 395, 396
Str. 616-617, Tab. 396, 397
397 Żnin – Szubin Str. 616-617, Tab. 396, 397
398 Poznań Gł. – Poznań Wsch. – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 618-619, Tab. 398
399 Poznań – Puszczykówko – Mosina/Osowa Góra Str. 620-621, Tab. 399
400 Działdowo – Tczew – Gdynia Str. 624-625, Tab. 400
Str. 626-627, Tab. 400
Str. 628-629, Tab. 400
Str. 630-631, Tab. 400
Str. 632-633, Tab. 400
Str. 634-635, Tab. 400
Str. 636-637, Tab. 400
Str. 638-639, Tab. 400
402 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 640-641, Tab. 402, 405
403 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 642-643, Tab. 403, 405
405 Inowrocław – Toruń – Iława – Olsztyn Str. 640-641, Tab. 402, 405
Str. 642-643, Tab. 403, 405
Str. 644-645, Tab. 405
Str. 646-647, Tab. 405, 406
406 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 646-647, Tab. 405, 406
410 Nasielsk – Toruń Gł. Str. 648-649, Tab. 410
411 Toruń Wsch. – Czarnowo k. Torunia Str. 650-651, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
412 Kornatowo – Chełmno Str. 650-651, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
413 Gardeja – Łasin Str. 650-651, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
414 Prabuty – Kwidzyn Str. 650-651, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
415 Toruń Wsch. – Grudziądz – Malbork Str. 650-651, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
Str. 652-653, Tab. 415, 416
416 Jabłonowo Pom./Biskupiec Pom. M. – Kisielice – Prabuty Str. 652-653, Tab. 415, 416
417 Brodnica – Kowalewo Pomorskie – Bydgoszcz Str. 654-655, Tab. 417
Str. 656-657, Tab. 417
418 Toruń Wsch. – Chełmno Str. 658-659, Tab. 418, 419, 419a
419 Chełmża – Mełno Str. 658-659, Tab. 418, 419, 419a
419a Nowa Wieś Wielka – Bydgoszcz Str. 658-659, Tab. 418, 419, 419a
420 Łódź Kaliska – Kutno – Toruń Gł. Str. 660-661, Tab. 420
Str. 662-663, Tab. 420
Str. 664-665, Tab. 420
Str. 666-667, Tab. 420
421 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 668-669, Tab. 421, 422
422 Kutno – Płock – Brodnica Str. 668-669, Tab. 421, 422
424 Nakło n. Notecią/Bytów – Lipusz – Kościerzyna Str. 670-671, Tab. 424
425 Toruń – Bydgoszcz – Piła Str. 672-673, Tab. 425
Str. 674-675, Tab. 425
426 Tczew – Chojnice – Piła Str. 676-677, Tab. 426
427 Morzeszczyn – Gniew Str. 678-679, Tab. 427, 428, 429
428 Twarda Góra – Nowe Str. 678-679, Tab. 427, 428, 429
429 Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 678-679, Tab. 427, 428, 429
430 Inowrocław – Bydgoszcz – Tczew Str. 680-681, Tab. 430
Str. 682-683, Tab. 430
Str. 684-685, Tab. 430
431 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 686-687, Tab. 431, 432
Str. 688-689, Tab. 431, 433
432 Skórcz – Starogard Gdański – Skarszewy Str. 686-687, Tab. 431, 432
433 Smętowo – Szlachta – Czersk Str. 688-689, Tab. 431, 433
434 Tuchola – Koronowo Str. 690-691, Tab. 434, 435, 436
435 Pszczółki – Kościerzyna Str. 690-691, Tab. 434, 435, 436
436 Świecie n. Wisłą – Terespol Pom. – Złotów Str. 690-691, Tab. 434, 435, 436
437 Brodnica – Iława Str. 692-693, Tab. 437, 440
440 Bydgoszcz – Kościerzyna – Gdynia Str. 692-693, Tab. 437, 440
Str. 694-695, Tab. 440, 441
441 Pruszcz Gdański – Kartuzy – Lębork – Łeba Str. 694-695, Tab. 440, 441
Str. 696-697, Tab. 441, 442, 443
442 Lębork – Maszewo Lęborskie Str. 696-697, Tab. 441, 442, 443
443 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 696-697, Tab. 441, 442, 443
444 Gdynia – Stara Piła – Kartuzy Str. 698-699, Tab. 444, 445, 446
445 Wejherowo – Lębork Str. 698-699, Tab. 444, 445, 446
446 Somonino – Kartuzy Str. 698-699, Tab. 444, 445, 446
450 Gdynia – Reda – Hel/Lębork Str. 700-701, Tab. 450
Str. 702-703, Tab. 450
451 Gdynia Chylonia – Gdynia Port Oksywie Str. 704-705, Tab. 451, 452
452 Gdańsk Gł. – Wejherowo Str. 704-705, Tab. 451, 452
Str. 706-707, Tab. 452
Str. 708-709, Tab. 452
Str. 710-711, Tab. 452
Str. 712-713, Tab. 452
Str. 714-715, Tab. 452
453 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 716-717, Tab. 453
454 Lisewo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 718-719, Tab. 454, 455, 456
455 Nowy Dwór Gdański Wąsk. – Sztutowo – Gdańsk Wąsk. Str. 718-719, Tab. 454, 455, 456
Str. 720-721, Tab. 455, 457, 458, 459
456 Malbork Kałdowo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 718-719, Tab. 454, 455, 456
457 Lisewo Wąsk. – Malbork Kałdowo Wąsk. Str. 720-721, Tab. 455, 457, 458, 459
458 Przejazdowo – Koszwały Str. 720-721, Tab. 455, 457, 458, 459
459 Lichnowy – Lipinka Gd. Str. 720-721, Tab. 455, 457, 458, 459
460 Mareza – Gurcz Str. 722-723, Tab. 460, 461, 462, 463
461 Mareza – Rusinowo Wąsk. Str. 722-723, Tab. 460, 461, 462, 463
462 Wysoka Wąsk. – Białośliwie Wąsk. Str. 722-723, Tab. 460, 461, 462, 463
463 Morzewiec/Wąwelno – Łukówiec – Wierzchucin Królewski Str. 722-723, Tab. 460, 461, 462, 463
464 Nakło n. Notecią Wąsk. – Kasprowo Str. 724-725, Tab. 464, 465, 466
465 Bydgoszcz Wąsk. – Morzewiec – Koronowo Wąsk. Str. 724-725, Tab. 464, 465, 466
466 Witosław Wąsk. – Czajcze Str. 724-725, Tab. 464, 465, 466
500 Działdowo – Olsztyn Str. 728-729, Tab. 500, 501, 502
501 Nidzica – Wielbark Str. 728-729, Tab. 500, 501, 502
502 Ostróda – Morąg Str. 728-729, Tab. 500, 501, 502
503 Gutkowo – Braniewo Str. 730-731, Tab. 503, 505
503a Elbląg Zdrój – Braniewo Str. 732-733, Tab. 503a, 505
504 Małdyty – Malbork Str. 734-735, Tab. 504, 505
505 Olsztyn/Braniewo – Bogaczewo – Malbork Str. 730-731, Tab. 503, 505
Str. 732-733, Tab. 503a, 505
Str. 734-735, Tab. 504, 505
507 Korsze – Skandawa Str. 736-737, Tab. 507, 508, 509, 510
508 Kętrzyn – Węgorzewo Str. 736-737, Tab. 507, 508, 509, 510
509 Giżycko – Kruklanki Str. 736-737, Tab. 507, 508, 509, 510
510 Olsztyn/Reszel – Sątopy Samulewo – Korsze – Ełk Str. 736-737, Tab. 507, 508, 509, 510
Str. 738-739, Tab. 510, 511
511 Szczytno – Czerwonka – Sągnity Str. 738-739, Tab. 510, 511
Str. 740-741, Tab. 511, 512
512 Korsze – Bartoszyce – Głomno/Lidzbark Warmiński Str. 740-741, Tab. 511, 512
513 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn/Mrągowo Wąsk. Str. 742-743, Tab. 513, 514
514 Czerwonka – Mikołajki – Ełk Str. 742-743, Tab. 513, 514
515 Szczytno – Ruciane – Ełk Str. 744-745, Tab. 515, 517
517 Dęby – Łomża Wąsk. Str. 744-745, Tab. 515, 517
518 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 746-747, Tab. 518, 519
519 Tłuszcz – Wyszków – Ostrołęka Str. 746-747, Tab. 518, 519
Str. 748-749, Tab. 519
520 Olsztyn – Ostrołęka – Śniadowo (– Łomża) – Łapy – Białystok Str. 750-751, Tab. 520
Str. 752-753, Tab. 520
530 Małkinia – Białystok – Sokółka – (Kuźnica Białostocka – Grodno)/(Augustów – Suwałki) Str. 754-755, Tab. 530
Str. 756-757, Tab. 530
Str. 758-759, Tab. 530
Str. 760-761, Tab. 530
535 Białystok – Olecko (– Gołdap) – Suwałki – Trakiszki Str. 762-763, Tab. 535, 536
Str. 764-765, Tab. 535, 537
536 Białystok – Krynki Białostockie Str. 762-763, Tab. 535, 536
537 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki/Turowo Str. 764-765, Tab. 535, 537
538 Siedlce – Czeremcha – Cisówka Str. 766-767, Tab. 538
539 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 768-769, Tab. 539, 540
540 Siedlce – Terespol – Brest Str. 768-769, Tab. 539, 540
Str. 770-771, Tab. 540, 542
542 Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża Pałac Str. 770-771, Tab. 540, 542
543 Czeremcha – Białystok Str. 772-773, Tab. 543, 544
544 Biała Podlaska – Rozkosz – Konstantynów/Cieleśnica Str. 772-773, Tab. 543, 544
549 Nałęczów Wąsk. – Rozalin – Poniatowa/Opole Wąsk. Str. 774-775, Tab. 549
550 Pilawa – Lublin – Dorohusk Str. 776-777, Tab. 550
Str. 778-779, Tab. 550
Str. 780-781, Tab. 550
Str. 782-783, Tab. 550
551 Łuków – Lublin Str. 784-785, Tab. 551, 552, 553
552 Chełm – Włodawa Str. 784-785, Tab. 551, 552, 553
553 Łuków – Dęblin Str. 784-785, Tab. 551, 552, 553
554 Rejowiec – Zawada – Hrubieszów/Bełżec Str. 786-787, Tab. 554
555 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 788-789, Tab. 555
Str. 790-791, Tab. 555, 556
556 Zwierzyniec Wąsk. – Biłgoraj Str. 790-791, Tab. 555, 556
557 Werbkowice – Łaszczów – Byków Str. 792-793, Tab. 557, 558; VI okręg komunikacyjny (mapka)
558 Werbkowice Wąsk. – Strzyżów Hrubieszowski Str. 792-793, Tab. 557, 558; VI okręg komunikacyjny (mapka)
600 Warszawa Wsch./Warszawa Gł. – Warszawa Zach. – Warszawa Włochy Str. 794-795, Tab. 600
Str. 796-797, Tab. 600
Str. 798-799, Tab. 600
Str. 800-801, Tab. 600
Str. 802-803, Tab. 600
601 Warszawa – Koluszki Str. 804-805, Tab. 601
Str. 806-807, Tab. 601
Str. 808-809, Tab. 601
Str. 810-811, Tab. 601
Str. 812-813, Tab. 601
602 Skierniewice – Łowicz Gł. Str. 814-815, Tab. 602, 603
603 Rogów Wąsk. – Biała Rawska Str. 814-815, Tab. 602, 603
604 Skierniewice – Pilawa – Łuków Str. 816-817, Tab. 604, 605
605 Warszawa – Radom Str. 816-817, Tab. 604, 605
Str. 818-819, Tab. 605
Str. 820-821, Tab. 605, 606
606 Warszawa – Kutno Str. 820-821, Tab. 605, 606
Str. 822-823, Tab. 606
Str. 824-825, Tab. 606
Str. 826-827, Tab. 606, 608
608 Warszawa – Działdowo Str. 826-827, Tab. 606, 608
Str. 828-829, Tab. 608
Str. 830-831, Tab. 608
Str. 832-833, Tab. 608, 609
609 Legionowo – Wieliszew – Zegrze/Tłuszcz Str. 832-833, Tab. 608, 609
Str. 834-835, Tab. 609, 610
610 Warszawa – Małkinia Str. 834-835, Tab. 609, 610
Str. 836-837, Tab. 610
Str. 838-839, Tab. 610
Str. 840-841, Tab. 610
Str. 842-843, Tab. 610, 613
613 Warszawa – Siedlce Str. 842-843, Tab. 610, 613
Str. 844-845, Tab. 613
Str. 846-847, Tab. 613
Str. 848-849, Tab. 613
Str. 850-851, Tab. 613, 614
614 Warszawa – Pilawa Str. 850-851, Tab. 613, 614
Str. 852-853, Tab. 614
Str. 854-855, Tab. 614
Str. 856-857, Tab. 614
Str. 858-859, Tab. 614, 615
615 Warszawa Śródmieście WKD. – Podkowa Leśna – Milanówek WKD/Grodzisk Maz. WKD Str. 858-859, Tab. 614, 615
Str. 860-861, Tab. 615
Str. 862-863, Tab. 615
Str. 864-865, Tab. 615
Str. 866-867, Tab. 615
Str. 868-869, Tab. 615, 616
616 Warszawa Śródmieście WKD – Warszawa Włochy WKD Str. 868-869, Tab. 615, 616
Str. 870-871, Tab. 616, 617
Tab. 616; (errata)
Tab. 616; (errata)
617 Warszawa Wilanów – Iwiczna Str. 870-871, Tab. 616, 617
618 Warszawa Płd. – Piaseczno Miasto – Góra Kalwaria Wąsk./Nowe Miasto n. Pilicą Str. 872-873, Tab. 618
Str. 874-875, Tab. 618
619 Sochaczew Wąsk. – Tułowice Sochacz. – Wyszogród/Piaski Królewskie Str. 876-877, Tab. 619, 620
620 Warszawa Targowa – Radzymin Wąsk. Str. 876-877, Tab. 619, 620
622 Nasielsk Wąsk. – Pułtusk Str. 878-879, Tab. 622, 623, 624
623 Ciechanów Wąsk. – Krasne Str. 878-879, Tab. 622, 623, 624
624 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Maków Mazowiecki Str. 878-879, Tab. 622, 623, 624

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1964

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...