OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1923

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1923

Okres obowiązywania: 1923-05 (???)

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Iłowo – (Dt. Eylau) – Danzig (Gdańsk) Str. 48-49, Tab. 1
Str. 50-51, Tab. 1
Str. 52-53, Tab. 1
2 Warszawa – Toruń – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 54-55, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
2a Aleksandrów – Ciechocinek Str. 54-55, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
2b Terespole Pomorskie – Świecie Str. 54-55, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
2c Smętowo – Opalenie (Marienwerder) Str. 54-55, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
2d Morzeszczyn – Gniew Str. 54-55, Tab. 2, 2a, 2b, 2c, 2d
3 Danzig (Gdańsk) – Praust – Kartuzy – Kętrzyno Str. 56-57, Tab. 3, 3a, 3b
3a Danzig (Gdańsk) – Praust Str. 56-57, Tab. 3, 3a, 3b
3b Danzig (Gdańsk) – Langfuhr Str. 56-57, Tab. 3, 3a, 3b
4 Danzig Hbf. – Danzig Neufahrwasser Str. 58-59, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
5 Langfuhr – Kokoszki – Kartuzy Str. 58-59, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
5a Hohenstein – Kościerzyna Str. 58-59, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
5b Gdynia – Kartuzy Str. 58-59, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
5c Simonsdorf – Tiegenhof Str. 58-59, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c
6 Danzig (Gdańsk) – Reda – Puck – Hel Str. 60-61, Tab. 6, 6a
6a Danzig (Gdańsk) – Zoppot (ruch podmiejski) Str. 60-61, Tab. 6, 6a
7 Reda – Strzebielin Str. 62-63, Tab. 7, 8, 8a, 8b, 8c
8 Wejherowo – Zamostne Str. 62-63, Tab. 7, 8, 8a, 8b, 8c
8a Puck – Krokowo Str. 62-63, Tab. 7, 8, 8a, 8b, 8c
8b Twarda Góra – Nowe Str. 62-63, Tab. 7, 8, 8a, 8b, 8c
8c Chełmża – Mełno Str. 62-63, Tab. 7, 8, 8a, 8b, 8c
9 Danzig (Gdańsk) – Tczew – Chojnice Str. 64-65, Tab. 9
10 Smętowo – Skarszewy – Kościerzyna Str. 66-67, Tab. 10, 11, 12, 13
11 Laskowice – Czersk Str. 66-67, Tab. 10, 11, 12, 13
12 Skurcz – Szlachta – Czersk Str. 66-67, Tab. 10, 11, 12, 13
13 Iłowo – Chojnice Str. 66-67, Tab. 10, 11, 12, 13
Str. 68-69, Tab. 13, 14
14 Terespole – Więcbork – Dorota Str. 68-69, Tab. 13, 14
15 Tuchola – Koronowo Str. 70-71, Tab. 15, 16
16 Gniezno – Nakło – Chojnice – Kartuzy Str. 70-71, Tab. 15, 16
Str. 72-73, Tab. 16, 17, 16a
16a Lipusz – Róg Str. 72-73, Tab. 16, 17, 16a
17 (Schneidemühl) – Toruń Str. 72-73, Tab. 16, 17, 16a
18 Toruń – Jabłonowo – Jamielnik (Deutsch Eylau) Str. 74-75, Tab. 18, 19, 20
19 Bydgoszcz – Kowalewo Pomorskie Str. 74-75, Tab. 18, 19, 20
20 Kowalewo – Brodnica – Radomno Str. 74-75, Tab. 18, 19, 20
20a Toruń (dw. Główny) – Toruń Mokre (ruch podmiejski) Str. 76-77, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
21 Toruń Mokre – Lubicz Str. 76-77, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
22 Jabłonowo Pomorskie – Zawda Str. 76-77, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
23 Toruń Mokre – Unisław Str. 76-77, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
24 Toruń Północny – Czarnowo Str. 76-77, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
25 Bydgoszcz – Unisław – Chełmno – Kornatowo Str. 76-77, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
26 Grudziądz – Brodnica – Nowe Miasto – Lubawa Str. 78-79, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
27 Działdowo – Uzdowo Str. 78-79, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
28 Grudziądz – Gardeja – Łasin Str. 78-79, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
29 Toruń – Grudziądz Str. 78-79, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
30 Działdowo – Krasnołąka Str. 78-79, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
31 Warszawa – Toruń – Poznań Str. 80-81, Tab. 31
Str. 82-83, Tab. 31
Str. 84-85, Tab. 31, 32
32 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 84-85, Tab. 31, 32
Str. 86-87, Tab. 32
Str. 88-89, Tab. 32
Str. 90-91, Tab. 32, 33
33 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 90-91, Tab. 32, 33
Str. 92-93, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
34 Międzychód – Zbąszyń Str. 92-93, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
35 Rokietnica – Międzychód Str. 92-93, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
36 Szubin – Żnin Str. 92-93, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
37 Poznań – Rokietnica – Drawski Młyn Str. 92-93, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
38 Poznań – Oborniki – Dziembówko Str. 92-93, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
39 Oborniki – Wronki Str. 94-95, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
40 Inowrocław – Wągrowiec – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 94-95, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
41 Janowiec – Skoki Str. 94-95, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
42 Drawski Młyn – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 94-95, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
43 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 94-95, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
43a Gołańcz – Chodzież Str. 96-97, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
44 Gniezno – Sława – Wągrowiec Str. 96-97, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
45 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 96-97, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
46 Szamotuły – Międzychód Str. 96-97, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
47 Wolsztyn – Kębłowo Str. 96-97, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
48 Poznań – Grodzisk – Wolsztyn – Kopanica Str. 96-97, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
49 Koźmin – Gostyń Str. 98-99, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
50 Opalenica – Grodzisk – Kościan Str. 98-99, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
51 Jarocin – Czempin Str. 98-99, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
52 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 98-99, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
53 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 98-99, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
54 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 98-99, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
55 Gniezno – Jarocin – Zduny Str. 100-101, Tab. 55, 56, 57, 58
56 Kutno – Strzałkowo – Poznań Str. 100-101, Tab. 55, 56, 57, 58
57 Podzamcze – Kępno – Perzów Str. 100-101, Tab. 55, 56, 57, 58
58 Kępno – Rychtal Str. 100-101, Tab. 55, 56, 57, 58
59 Ostrów Wielkopolski – Sośnie Str. 102-103, Tab. 59, 60, 61
60 Ostrów Wielkopolski – Leszno – Lasocice Str. 102-103, Tab. 59, 60, 61
61 Warszawa – Skalmierzyce – Poznań – Zbąszyń Str. 102-103, Tab. 59, 60, 61
Str. 104-105, Tab. 61
62 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 106-107, Tab. 62, 63
63 Poznań – Kępno – Lubliniec – Katowice – Kraków Str. 106-107, Tab. 62, 63
Str. 108-109, Tab. 63
Str. 110-111, Tab. 63
Str. 112-113, Tab. 63, 63a, 63b
63a Katowice – Królewska Huta – Beuthen Hbf. (ruch podmiejski) Str. 112-113, Tab. 63, 63a, 63b
63b Lubliniec – Karf – Siemianowice – Katowice Str. 112-113, Tab. 63, 63a, 63b
Str. 114-115, Tab. 63b, 63c, 63d
63c Tarnowskie Góry – Szarlej – Beuthen Hbf. Str. 114-115, Tab. 63b, 63c, 63d
63d Katowice – Mysłowice Str. 114-115, Tab. 63b, 63c, 63d
63e Katowice – Oświęcim Str. 116-117, Tab. 63e, 63f, 63g, 64
63f Tarnowskie Góry – Chebzie Str. 116-117, Tab. 63e, 63f, 63g, 64
63g (Annaberg) – Olza – Kopalnia Anny Str. 116-117, Tab. 63e, 63f, 63g, 64
64 Czstochowa – Lubliniec – Vossovska Str. 116-117, Tab. 63e, 63f, 63g, 64
64a Tarnowskie Góry – Vossovska Str. 118-119, Tab. 64a, 65, 66, 67
65 Gleiwitz – Kochłowice – Ligota Pszczyńska Str. 118-119, Tab. 64a, 65, 66, 67
66 Tychy – Jaśkowice Śląskie Str. 118-119, Tab. 64a, 65, 66, 67
67 Beuthen – Kochłowice Str. 118-119, Tab. 64a, 65, 66, 67
68 Gleiwitz – Rybnik – (Annaberg) Str. 120-121, Tab. 68
70 Gleiwitz – Żory – Annaberg Str. 122-123, Tab. 70, 71
71 Katowice – Hajduki – Gleiwitz Str. 122-123, Tab. 70, 71
72 Katowice – Rybnik – (Ratibor) Str. 124-125, Tab. 72
73 Warszawa – Ząbkowice – Katowice – Dziedzice – (Petrovice) Str. 126-127, Tab. 73
Str. 128-129, Tab. 73
Str. 130-131, Tab. 73
74 Kraków – Trzebinia – Dziedzice – Cieszyn Str. 132-133, Tab. 74
Str. 134-135, Tab. 74, 75
75 Bielsko – Żywiec Str. 134-135, Tab. 74, 75
76 Bielsko – Kalwarya Str. 136-134, Tab. 76, 77
77 Kraków – Spytkowice – Oświęcim Str. 136-134, Tab. 76, 77
78 Siersza Wodna – Bolęcin – Sucha Str. 138-139, Tab. 78, 79, 80, 81
79 Bolęcin – Jaworzno Str. 138-139, Tab. 78, 79, 80, 81
80 Zwardoń – Sucha Str. 138-139, Tab. 78, 79, 80, 81
81 Warszawa – Ząbkowice – Trzebinia – Kraków Str. 138-139, Tab. 78, 79, 80, 81
Str. 140-141, Tab. 81
Str. Str. 142-143, Tab. 81
Str. 144-145, Tab. 81, 81a
81a Warszawa – Pruszków – Grodzisk – Żyrardów – Skierniewice (ruch podmiejski) Str. 144-145, Tab. 81, 81a
81b Pociągi pomiędzy stacjami węzła Warszawskiego Str. 146-147, Tab. 82, 81b
82 Warszawa – Koluszki – Łódź Fabryczna – Łódź Kaliska Str. 146-147, Tab. 82, 81b
Str. 148-149, Tab. 82, 83, 84
83 Skierniewice – Łowicz Aleksandrowski Str. 148-149, Tab. 82, 83, 84
84 Łowicz Aleksandrowski – Łowicz Kaliski Str. 148-149, Tab. 82, 83, 84
85 Koluszki – Tomaszów – Skarżysko – Tarnobrzeg Str. 150-151, Tab. 85, 86, 87, 88, 88a, 88b
86 Częstochowa – Kielce Str. 150-151, Tab. 85, 86, 87, 88, 88a, 88b
87 Kazimierz – Sosnowiec Radocha Str. 150-151, Tab. 85, 86, 87, 88, 88a, 88b
88 Bąkowiec – Kozienice Str. 150-151, Tab. 85, 86, 87, 88, 88a, 88b
88a Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 150-151, Tab. 85, 86, 87, 88, 88a, 88b
88b Tomaszów – Spała Str. 150-151, Tab. 85, 86, 87, 88, 88a, 88b
89 Warszawa – Strzemieszyce Rad. – Kraków/Katowice Str. 152-153, Tab. 89
Str. 154-155, Tab. 89, 89a
89a Warszawa – Pilawa (ruch podmiejski) Str. 154-155, Tab. 89, 89a
90 Kraków – Strzemieszyce R. – Sosnowiec Str. 156-157, Tab. 90
Str. 158-159, Tab. 90, 91
91 Kraków – Sucha – Chabówka – Zakopane Str. 158-159, Tab. 90, 91
Str. 160-161, Tab. 91, 92
92 Dębica – Rozwadów – Przeworsk Str. 160-161, Tab. 91, 92
Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
93 Nowy Targ – Czarny Dunajec – Suchahora Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
94 Zagórzany – Gorlice Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
95 Tarnów – Szczucin Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
96 Kraków – Wieliczka Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
97 Kraków – Niepołomice Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
98 Kraków – Kocmyrzów Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
99 Czyżyny – Mogiła Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99
100 Kraków – Sucha – Nowy Sącz Str. 164-165, Tab. 100, 101
101 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Sącz – (Orłów) Str. 164-165, Tab. 100, 101
Str. 166-167, Tab. 101
Str. 1689-16, Tab. 101, 102, 103
102 Muszyna – Krynica Str. 1689-16, Tab. 101, 102, 103
103 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Zagórz – Stryj – Stanisławów Str. 1689-16, Tab. 101, 102, 103
Str. 170-171, Tab. 103
Str. 172-173, Tab. 103
Str. 174-175, Tab. 103
Str. 176-177, Tab. 103, 104
104 Kraków – Dębica – Rozwadów – Lublin Str. 176-177, Tab. 103, 104
Str. 178-179, Tab. 104
Str. 180-181, Tab. 104
105 Rzeszów – Jasło Str. 182-183, Tab. 105, 105a, 106
105a Jarosław – Sokal Str. 182-183, Tab. 105, 105a, 106
106 Lwów – Kraków – Zebrzydowice – Petrovice ve Slezsku (Piotrowice) Str. 182-183, Tab. 105, 105a, 106
Str. 184-185, Tab. 106
Str. 186-187, Tab. 106
Str. 188-189, Tab. 106
Str. 190-191, Tab. 106, 106a, 107
106a Lwów – Gródek Jagielloński (ruch podmiejski) Str. 190-191, Tab. 106, 106a, 107
107 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Lwów Str. 190-191, Tab. 106, 106a, 107
Str. 192-193, Tab. 107
Str. 194-195, Tab. 107, 108
108 Warszawa – Rejowiec – Bełżec – Lwów Str. 194-195, Tab. 107, 108
Str. 196-197, Tab. 108, 108a
108a Lwów – Brzuchowice (ruch podmiejski) Str. 196-197, Tab. 108, 108a
109 Lwów – Sambor – Nowy Zagórz – Stróże Str. 198-199, Tab. 109
110 Nowy Zagórz – Łupków – Mezilaborce Str. 200-201, Tab. 110, 111, 112
111 Lwów – Sambor – Sianki Str. 200-201, Tab. 110, 111, 112
112 Lwów – Stryj – Drohobycz – Borysław Tustanowice Str. 200-201, Tab. 110, 111, 112
113 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 202-203, Tab. 113, 114
114 Przemyśl – Chyrów – Drohobycz – Stryj Str. 202-203, Tab. 113, 114
Str. 204-205, Tab. 114, 114a, 115
114a Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 204-205, Tab. 114, 114a, 115
115 Lwów – Podwołoczyska – (Wołoczyska) Str. 204-205, Tab. 114, 114a, 115
116 Podwysokie – Halicz Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119
117 Pałahicze – Tłumacz Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119
118 Dolina – Wygoda Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119
119 Lwów – Podhajce Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119
120 Lwów – Stanisławów – Śniatyń – Załucze (Grigore Ghica Voda) Str. 208-209, Tab. 120
121 Lwów – Jaworów Str. 210-211, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
122 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 210-211, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
123 Lwów – Stojanów Str. 210-211, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
124 Tarnopol – Chodorów – Stryj Str. 210-211, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
125 Tarnopol – Kopczyńce – Husiatyn Str. 210-211, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
126 Kołomyja – Stefanówka Str. 212-213, Tab. 126, 127, 128, 129
127 Tarnopol – Czortków – Zaleszczyki Str. 212-213, Tab. 126, 127, 128, 129
128 Stanisławów – Woronienka – Jasina Str. 212-213, Tab. 126, 127, 128, 129
129 Kołomyja – Delatyn Str. 212-213, Tab. 126, 127, 128, 129
130 Stanisławów – Kopczyńce – Husiatyn Str. 214-215, Tab. 130, 131, 132, 133, 134, 135
131 Iwanie Puste – Czortków Str. 214-215, Tab. 130, 131, 132, 133, 134, 135
132 Skała – Teresin (Małopolska) Str. 214-215, Tab. 130, 131, 132, 133, 134, 135
133 Kołomyja – Słoboda Rangurska Kopalnia Str. 214-215, Tab. 130, 131, 132, 133, 134, 135
134 Kołomyja Nadw. Przedmieście – Szeparowce Kniażdwór Str. 214-215, Tab. 130, 131, 132, 133, 134, 135
135 Lwów – Sapieżanka – Sokal – Kowel – Brześć – Grajewo Str. 214-215, Tab. 130, 131, 132, 133, 134, 135
Str. 216-217, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
136 Łuków – Dęblin Str. 216-217, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
137 Zawada – Włodzimierz Wołyński Str. 216-217, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
138 Włodzimierz Wołyński – Wojnica Str. 216-217, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
139 Kowel – Sarny – Ostki Str. 216-217, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
140 Kowel – Kamień Kaszyrski Str. 218-219, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
141 Kamienica – Krzemieniec Str. 218-219, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
142 Brześć – Chełm Str. 218-219, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
143 Kiwerce – Łuck Str. 218-219, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
144 Lwów – Brody – Równe – Łuniniec – Baranowicze – Wilno Str. 218-219, Tab. 140, 141, 142, 143, 144
Str. 220-221, Tab. 144
145 Warszawa – Dęblin – Kowel – Mohylany Str. 222-223, Tab. 145
Str. 224-225, Tab. 145, 145a, 145b
145a Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Mrozy Str. 224-225, Tab. 145, 145a, 145b
145b Warszawa – Siedlce – Brześć – Kowel – Mohylany Str. 224-225, Tab. 145, 145a, 145b
Str. 226-227, Tab. 145b
146 Warszawa – Siedlce – Brześć – Baranowicze – Stołpce Str. 228-229, Tab. 146
147 Brześć – Łuniniec – Mikaszewicze Str. 230-231, Tab. 147, 148
148 Warszawa – Siedlce – Czeremcha – Lida – Wilno Str. 230-231, Tab. 147, 148
Str. 232-233, Tab. 148, 149
149 Warszawa – Białystok – Baranowicze Str. 232-233, Tab. 148, 149
Str. 234-235, Tab. 149, 150
149a Warszawa – Łochów (Ruch podmiejski) Str. 236-237, Tab. 149a, 150
150 Warszawa – Białystok – Grodno – Wilno – Turmont – (Zemgale) Str. 234-235, Tab. 149, 150
Str. 236-237, Tab. 149a, 150
151 Warszawa – Ostrołęka – Łomża Str. 238-239, Tab. 151, 152, 153
152 Białystok – Ostrołęka – Raszujka Str. 238-239, Tab. 151, 152, 153
153 Lublin – Łuków – Siedlce – Ostrołęka – Łomża Str. 238-239, Tab. 151, 152, 153
154 Wołkowysk – Mosty – Grodno Str. 240-241, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 158a, 158b
155 Lida – Mołodeczno – Zahacie Str. 240-241, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 158a, 158b
156 Wilno – Mołodeczno – Olechowicze Str. 240-241, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 158a, 158b
157 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 240-241, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 158a, 158b
158 Grodno – Suwałki – Raczki Str. 240-241, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 158a, 158b
158a Landwarów – Zawiasy Str. 240-241, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 158a, 158b
158b Orany – Dziereżnica Str. 240-241, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 158a, 158b
159 Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowież Str. 242-243, Tab. 159, 191, 201, 202, 202a, 202b
191 Gostyń – Kościan Str. 242-243, Tab. 159, 191, 201, 202, 202a, 202b
201 Rogów Dojazdowy – Rawa Mazowiecka – Biała Rawska Str. 242-243, Tab. 159, 191, 201, 202, 202a, 202b
202 Krośniewice Doj. Wied. – Krośniewice Doj. Miasto Str. 242-243, Tab. 159, 191, 201, 202, 202a, 202b
202a Krośniewice Doj. Miasto – Boniewo Str. 242-243, Tab. 159, 191, 201, 202, 202a, 202b
202b Krośniewice Doj. Miasto – Stryków Przeł. Str. 242-243, Tab. 159, 191, 201, 202, 202a, 202b
202c Nieszawa – Boniewo Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
203 Włocławek Doj. – Sompolno Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
203a Włocławek Doj. – Brześć Kujawski Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
203b Nieszawa – Sompolno Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
203c Konin Czarków – Sompolno Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
203d Sompolno – Dąbie Kolskie Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
204 Jabłonka Słup. – Wilczyn Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
204a Jabłonka – Anastazewo Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
205 Mława – Przasznysz Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
206 Wieluń – Praszka Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
207 Jędrzejów – Rytwiany Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
207a Bogorja – Iwaniska Str. 244-245, Tab. 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d, 204, 204a, 205, 206, 207, 207a
208 Nasielsk Doj. – Lipno Płockie – Lubicz Doj. Str. 246-247, Tab. 208, 209, 209a, 209b, 209c, 210, 211a
209 Uściług – Uhnów Str. 246-247, Tab. 208, 209, 209a, 209b, 209c, 210, 211a
209a Bełżec – Budy Str. 246-247, Tab. 208, 209, 209a, 209b, 209c, 210, 211a
209b Zwierzyniec Wąski – Biłgoraj Str. 246-247, Tab. 208, 209, 209a, 209b, 209c, 210, 211a
209c Miechów Wąski – Działoszyce Str. 246-247, Tab. 208, 209, 209a, 209b, 209c, 210, 211a
210 Wąwolnica Wąska – Opole Str. 246-247, Tab. 208, 209, 209a, 209b, 209c, 210, 211a
211a Chinocz – Dąbrowica Wąsk. Str. 246-247, Tab. 208, 209, 209a, 209b, 209c, 210, 211a
211 Antonówka – Kuchocka Wola Str. 24-24, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217a
212 Przeworsk – Dynów Str. 24-24, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217a
213 Nowy Łupków – Cisna Str. 24-24, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217a
214 Myszyniec – Nowogród – Łomża Doj. Str. 24-24, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217a
215 Grabowo Doj. – Ostrołęka – Myszyniec – Kolno Str. 24-24, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217a
216 Liniewo Wąskie – Prużany Str. 24-24, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217a
217 Nowojelnia Wąska – Nowogródek – Lubcza Str. 24-24, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217a
217a Gajwa – Iwje Str. 24-24, Tab. 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 217a
217b Dukszty – Druja Str. 250-251, Tab. 217b, 217c, 217d, 217e, 218, 218a, 219
217c Juraciszki – Piesiewicze Str. 250-251, Tab. 217b, 217c, 217d, 217e, 218, 218a, 219
217d Błudeń – Kartuz-Bereza Str. 250-251, Tab. 217b, 217c, 217d, 217e, 218, 218a, 219
217e Nowo-Święciany W. – Łyntupy – Kobylniki Str. 250-251, Tab. 217b, 217c, 217d, 217e, 218, 218a, 219
218 Biała Podlaska Doj. – Konstantynów Str. 250-251, Tab. 217b, 217c, 217d, 217e, 218, 218a, 219
218a Janowo – Kamień Koszyrski Str. 250-251, Tab. 217b, 217c, 217d, 217e, 218, 218a, 219
219 Sochaczew – Piaski Str. 250-251, Tab. 217b, 217c, 217d, 217e, 218, 218a, 219
221 Warszawa – Piaseczno/Góra Kalwarja – Grójec/Jasieniec – Brzostowiec Str. 252-253, Tab. 221, 222, 223
222 Warszawa – Wilanów – Piaseczno Str. 252-253, Tab. 221, 222, 223
223 Warszawa – Jabłonna II Str. 252-253, Tab. 221, 222, 223
223a Warszawa – Otwock – Karczew Str. 254-255, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
224 Żnin – Biskupin/Szelejewo – Ośno Str. 254-255, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
225 Praga-Stalowa – Radzymin Str. 254-255, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
226 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 254-255, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
227 Gniezno – Niechanowo/Mielżyn – Anastazewo Str. 254-255, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227
228 Września – Borzykowo Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
229 Opalenica – Lwówek Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
230 Krotoszyn – Pleszew Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
231 Żnin – Obiecanowo Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
232 Turek – Kalisz – Opatówek Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
233 Żnin – Ostrowiec Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
234 Rakoniewice – Bojanowo – Krzywin Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
235 Witoszyce – Sucha/Robaków – Komorze Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
236 Kotowiecko – Ociąż Str. 256-257, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
240 Bydgoszcz – Koronowo Str. 258-259, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241 Łobżenica – Witosław Str. 258-259, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241a Łobżenica – Białośliwie Str. 258-259, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241b Bydgoszcz – Wierzchucin Str. 258-259, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241c Bydgoszcz – Maksymiljanowo – Włóki Str. 258-259, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241d Cukrownia – Nakło Str. 260-261, Tab. 241d, 242, 243, 244
242 Środa – Zaniemyśl Str. 260-261, Tab. 241d, 242, 243, 244
243 Środa – Kobylepole – Poznań – Główna Str. 260-261, Tab. 241d, 242, 243, 244
244 Gostyń – Miejska Górka Str. 260-261, Tab. 241d, 242, 243, 244
245 Domachowo – Karzec Str. 262-263, Tab. 245, 246, 247, 248; Komunikacja lotnicza
246 Kruszwica – Piotrków Kuj. Str. 262-263, Tab. 245, 246, 247, 248; Komunikacja lotnicza
247 Rawicz – Kobylin Str. 262-263, Tab. 245, 246, 247, 248; Komunikacja lotnicza
248 Gostkowo – Pakosław Str. 262-263, Tab. 245, 246, 247, 248; Komunikacja lotnicza

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1923

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...