OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1922

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1922

Okres obowiązywania: 1922-05 (???)

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Mława – Danzig (Gdańsk) Str. 46-47, Tab. 1
Str. 47-48, Tab. 1
Str. 50-51, Tab. 1
Str. 52-53, Tab. 1, 1a, 1b, 2
1a Smętowo – Opalenie (Marienwerder) Str. 52-53, Tab. 1, 1a, 1b, 2
1b Morzeszczyn – Gniew Str. 52-53, Tab. 1, 1a, 1b, 2
2 Warszawa – Toruń – Danzig (Gdańsk) Str. 52-53, Tab. 1, 1a, 1b, 2
Str. 54-55, Tab. 2
Str. 56-57, Tab. 2, 2a
Str. 58-59, Tab. 2
2a Aleksandrów – Ciechocinek Str. 56-57, Tab. 2, 2a
2b Terespole Pomorskie – Świecie Str. 60-61, Tab. 2b, 3, 3a
3 Danzig (Gdańsk) – Kartuzy – Kętrzyno Str. 60-61, Tab. 2b, 3, 3a
3a Danzig Hbf. – Praust Str. 60-61, Tab. 2b, 3, 3a
4 Danzig Hbf. – Danzig Neufahrwasser Str. 62-63, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c, 6
5 Langfuhr – Kokoszki – Kartuzy Str. 62-63, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c, 6
5a Hohenstein – Kościerzyna Str. 62-63, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c, 6
5b Gdynia – Kokoszki Str. 62-63, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c, 6
5c Simonsdorf – Tiegenhof Str. 62-63, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c, 6
6 Reda – Puck Str. 62-63, Tab. 4, 5, 5a, 5b, 5c, 6
7 Danzig (Gdańsk) – Tczew – Marienburg Str. 64-65, Tab. 7
8 Danzig (Gdańsk) – Reda – Strzebielin Str. 66-67, Tab. 8, 8a
8a Danzig (Gdańsk) – Zoppot (ruch podmiejski) Str. 66-67, Tab. 8, 8a
9 Danzig (Gdańsk) – Tczew – Chojnice Str. 68-69, Tab. 9
9a Puck – Krokowo Str. 70-71, Tab. 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 10, 11
9b Puck – Hel Str. 70-71, Tab. 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 10, 11
9c Wejherowo – Zamostne Str. 70-71, Tab. 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 10, 11
9d Twarda Góra – Nowe Str. 70-71, Tab. 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 10, 11
9e Chełmża – Mełno Str. 70-71, Tab. 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 10, 11
10 Smętowo – Skarszewy – Kościerzyna Str. 70-71, Tab. 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 10, 11
11 Laskowice – Czersk Str. 70-71, Tab. 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 10, 11
12 Skurcz – Szlachta Str. 72-73, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
13 Laskowice – Chojnice Str. 72-73, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
14 Terespol – Więcbork – Dorota Str. 72-73, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
15 Tuchola – Koronowo Str. 72-73, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
16 Gniezno – Nakło – Chojnice – Kartuzy Str. 72-73, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
Str. 70-71, Tab. 16, 16a
16a Lipusz – Róg Str. 70-71, Tab. 16, 16a
17 (Schneidemühl) – Kaczory – Bydgoszcz – Toruń Str. 70-71, Tab. 17, 18, 19
18 Toruń – Jabłonowo – (Deutsch Eylau) Str. 70-71, Tab. 17, 18, 19
19 Bydgoszcz – Kowalewo Pomorskie Str. 70-71, Tab. 17, 18, 19
20 Kowalewo – Brodnica – (Deutsch Eylau) Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
20a Torun (dw. Główny) – Toruń Mokre (ruch podmiejski) Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
21 Toruń Mokre – Lubicz Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
22 Jabłonowo Pomorskie – Zawda Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
23 Toruń Mokre – Unisław Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
24 Toruń Północny – Czarnowo Str. 78-79, Tab. 20, 20a, 21, 22, 23, 24
25 Bydgoszcz – Unisław – Chełmno – Kornatowo Str. 80-81, Tab. 25, 26, 27
26 Grudziądz – Brodnica – Nowe Miasto – Lubawa Str. 80-81, Tab. 25, 26, 27
27 Działdowo – Uzdowo Str. 80-81, Tab. 25, 26, 27
28 Grudziądz – Gardeja – Łasin Str. 82-83, Tab. 28, 29, 30, 30a
29 Toruń – Grudziądz Str. 82-83, Tab. 28, 29, 30, 30a
30 Iłowo – Działdowo – Krasnołąka Str. 82-83, Tab. 28, 29, 30, 30a
30a Iłowo – Rakowice (Deutsch Eylau) Str. 82-83, Tab. 28, 29, 30, 30a
31 Warszawa – Toruń – Poznań Str. 84-85, Tab. 31
Str. 86-87, Tab. 31
Str. 88-89, Tab. 31, 32
32 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 88-89, Tab. 31, 32
Str. 90-91, Tab. 32
Str. 92-93, Tab. 32
Str. 90-91, Tab. 32, 33
33 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 90-91, Tab. 32, 33
Str. 96-97, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
34 Międzychód – Zbąszyń Str. 96-97, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
35 Rokietnica – Międzychód Str. 96-97, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
36 Szubin – Żnin Str. 96-97, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
37 Poznań – Rokietnica – Drawski Młyn Str. 96-97, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
38 Poznań – Oborniki – Dziembówko Str. 96-97, Tab. 33, 34, 35, 36, 37, 38
39 Oborniki – Wronki Str. 98-99, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
40 Inowrocław – Wągrowiec – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 98-99, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
41 Janowiec – Skoki Str. 98-99, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
42 Drawski Młyn – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 98-99, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
43 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 98-99, Tab. 39, 40, 41, 42, 43
43a Gołańcz – Chodzież Str. 100-101, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
44 Gniezno – Sława – Wągrowiec Str. 100-101, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
45 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 100-101, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
46 Szamotuły – Międzychód Str. 100-101, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
47 Wolsztyn – Kębłowo Str. 100-101, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
48 Poznań – Grodzisk – Wolsztyn – Kopanica Str. 100-101, Tab. 43a, 44, 45, 46, 47, 48
49 Koźmin – Gostyń Str. 102-103, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
50 Opalenica – Grodzisk – Kościan Str. 102-103, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
51 Jarocin – Czempin Str. 102-103, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
52 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 102-103, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
53 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 102-103, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
54 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 102-103, Tab. 49, 50, 51, 52, 53, 54
55 Gniezno – Jarocin – Zduny Str. 104-105, Tab. 55, 56, 57, 58
56 Kutno – Strzałkowo – Poznań Str. 104-105, Tab. 55, 56, 57, 58
57 Podzamcze – Kępno – Perzów Str. 104-105, Tab. 55, 56, 57, 58
58 Kępno – Rychtal Str. 104-105, Tab. 55, 56, 57, 58
59 Ostrów Wielkopolski – Sośnie Str. 106-107, Tab. 59, 60, 61
60 Ostrów Wielkopolski – Leszno – Lasocice Str. 106-107, Tab. 59, 60, 61
61 Warszawa – Skalmierzyce – Poznań – Zbąszyń Str. 106-107, Tab. 59, 60, 61
Str. 108-109, Tab. 61
62 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 110-111, Tab. 62, 63
63 Poznań – Ostrów – Kępno – Lubliniec – Katowice – Mysłowice – Kraków Str. 110-111, Tab. 62, 63
Str. 112-113, Tab. 63
Str. 114-115, Tab. 63, 63a
Str. 116-117, Tab. 63
63a Katowice – Dąbrówka Mała – Beuthen Hbf. (ruch podmiejski) Str. 114-115, Tab. 63, 63a
63a2 Katowice – Hajduki – Chorzów – Beuthen – Gleiwitz Str. 118-119, Tab. 63a2, 63b
63b Katowice – Oświęcim Str. 118-119, Tab. 63a2, 63b
63c Beuthen Hbf. – Szarlej – Tarnowskie Góry Str. 120-121, Tab. 63c, 64, 64a, 65
64 Czstochowa – Lubliniec – Vossovska Str. 120-121, Tab. 63c, 64, 64a, 65
64a Tarnowskie Góry – Vossovska Str. 120-121, Tab. 63c, 64, 64a, 65
65 Gleiwitz – Kochłowice – Panewnik Str. 120-121, Tab. 63c, 64, 64a, 65
66 Tychy – Jaśkowice Śląskie Str. 122-124, Tab. 66, 67, 68, 69
67 Gleiwitz – Rybnik Str. 122-124, Tab. 66, 67, 68, 69
68 Beuthen – Kochłowice Str. 122-124, Tab. 66, 67, 68, 69
69 Rybnik – Annabreg Str. 122-124, Tab. 66, 67, 68, 69
70 Gleiwitz – Żory – Annaberg Str. 124-125, Tab. 70, 71
71 Katowice – Hajduki – Gleiwitz Str. 124-125, Tab. 70, 71
72 Katowice – Rybnik – (Ratibor) Str. 126-127, Tab. 72
73 Warszawa – Ząbkowice – Katowice – Dziedzice – Pietrowice Str. 128-129, Tab. 73
Str. 130-131, Tab. 73
Str. 132-133, Tab. 73
74 Kraków – Trzebinia – Dziedzice – Cieszyn Str. 134-135, Tab. 74
Str. 136-137, Tab. 74, 75
75 Bielsko – Żywiec Str. 136-137, Tab. 74, 75
76 Bielsko – Kalwarya Str. 138-139, Tab. 76, 77
77 Kraków – Spytkowice – Oświęcim Str. 138-139, Tab. 76, 77
78 Siersza Wodna – Bolęcin – Sucha Str. 140-141, Tab. 78, 79, 80, 81
79 Bolęcin – Jaworzno Str. 140-141, Tab. 78, 79, 80, 81
80 Zwardoń – Sucha Str. 140-141, Tab. 78, 79, 80, 81
81 Warszawa – Ząbkowice – Trzebinia – Kraków Str. 140-141, Tab. 78, 79, 80, 81
Str. 142-143, Tab. 81
Str. 144-145, Tab. 81
Str. 146-147, Tab. 81, 81a
81a Warszawa – Pruszków – Grodzisk – Żyrardów – Skierniewice (ruch podmiejski) Str. 146-147, Tab. 81, 81a
82 Warszawa – Koluszki – Łódź Fabryczna – Łódź Kaliska Str. 148-149, Tab. 82
83 Skierniewice – Łowicz Wiedeński Str. 150-151, Tab. 83, 84, 85
84 Łowicz Wiedeński – Łowicz Kaliski Str. 150-151, Tab. 83, 84, 85
85 Koluszki – Tomaszów – Skarżysko – Tarnobrzeg Str. 150-151, Tab. 83, 84, 85
86 Częstochowa – Kielce Str. 152-153, Tab. 86, 87, 88, 89
87 Kazimierz – Sosnowiec Radocha Str. 152-153, Tab. 86, 87, 88, 89
88 Bąkowiec – Kozienice Str. 152-153, Tab. 86, 87, 88, 89
89 Warszawa – Dęblin – Granica – Kraków Str. 152-153, Tab. 86, 87, 88, 89
Str. 154-155, Tab. 89
89a Warszawa – Pilawa (ruch podmiejski) Str. 156-157, Tab. 89a, 90
90 Kraków – Strzemieszyce R. – Sosnowiec Str. 156-157, Tab. 89a, 90
Str. 158-159, Tab. 90
91 Kraków – Sucha – Chabówka – Zakopane Str. 160-161, Tab. 91
92 Dębica – Rozwadów – Przeworsk Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94
93 Nowy Targ – Czarny Dunajec – Suchahora Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94
94 Zagórzany – Gorlice Str. 162-163, Tab. 92, 93, 94
95 Tarnów – Szczucin Str. 160-161, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
96 Kraków – Wieliczka Str. 160-161, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
97 Kraków – Niepołomice Str. 160-161, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
98 Kraków – Kocmyrzów Str. 160-161, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
99 Czyżyny – Mogiła Str. 160-161, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
100 Kraków – Sucha – Nowy Sącz Str. 160-161, Tab. 95, 96, 97, 98, 99, 100
Str. 166-167, Tab. 100, 101
101 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Sącz – (Orłów) Str. 166-167, Tab. 100, 101
Str. 168-169, Tab. 101
Str. 170-171, Tab. 101, 102, 103
102 Muszyna – Krynica Str. 170-171, Tab. 101, 102, 103
103 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Zagórz – Stryj – Stanisławów Str. 170-171, Tab. 101, 102, 103
Str. 172-173, Tab. 103
Str. 174-175, Tab. 103
Str. 176-177, Tab. 103
Str. 178-179, Tab. 103, 104
104 Kraków – Dębica – Rozwadów – Lublin Str. 178-179, Tab. 103, 104
Str. 180-181, Tab. 104
Str. 182-183, Tab. 104, 105, 105a
105 Rzeszów – Jasło Str. 182-183, Tab. 104, 105, 105a
105a Jarosław – Sokal Str. 182-183, Tab. 104, 105, 105a
106 Lwów – Kraków – Dziedzice – (Bohumin) Str. 184-185, Tab. 106
Str. 186-187, Tab. 106
Str. 188-189, Tab. 106
Str. 190-191, Tab. 106, 106a
106a Lwów – Gródek Jagielloński (ruch podmiejski) Str. 190-191, Tab. 106, 106a
107 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Lwów Str. 192-193, Tab. 107
Str. 194-195, Tab. 107, 108
108 Warszawa – Rejowiec – Bełżec – Lwów Str. 194-195, Tab. 107, 108
Str. 196-197, Tab. 108, 108a
108a Lwów – Brzuchowice (ruch podmiejski) Str. 196-197, Tab. 108, 108a
109 Lwów – Sambor – Nowy Zagórz – Stróże Str. 198-199, Tab. 109
110 Nowy Zagórz – Łupków – Mezilaborce Str. 200-201, Tab. 110, 111, 112
111 Lwów – Sambor – Sianki Str. 200-201, Tab. 110, 111, 112
112 Lwów – Stryj – Drohobycz – Borysław Tustanowice Str. 200-201, Tab. 110, 111, 112
113 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 202-203, Tab. 113, 114
114 Przemyśl – Chyrów – Drohobycz – Stryj Str. 202-203, Tab. 113, 114
Str. 204-205, Tab. 114, 114a, 115
114a Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 204-205, Tab. 114, 114a, 115
115 Lwów – Podwołoczyska Str. 204-205, Tab. 114, 114a, 115
116 Podwysokie – Halicz Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119, 120
117 Pałahicze – Tłumacz Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119, 120
118 Dolina – Wygoda Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119, 120
119 Lwów – Podhajce Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119, 120
120 Lwów – Stanisławów – Śniatyń – Załucze (Grigore Ghica Voda) Str. 206-207, Tab. 116, 117, 118, 119, 120
Str. 208-209, Tab. 120, 121, 122, 123
121 Lwów – Jaworów Str. 208-209, Tab. 120, 121, 122, 123
122 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 208-209, Tab. 120, 121, 122, 123
123 Lwów – Stojanów Str. 208-209, Tab. 120, 121, 122, 123
124 Tarnopol – Chodorów – Stryj Str. 210-211, Tab. 124, 125, 126, 127
125 Tarnopol – Kopczyńce – Husiatyn Str. 210-211, Tab. 124, 125, 126, 127
126 Kołomyja – Stefanówka Str. 210-211, Tab. 124, 125, 126, 127
127 Tarnopol – Czortków – Zaleszczyki Str. 210-211, Tab. 124, 125, 126, 127
128 Stanisławów – Woronienka – Jasina Str. 212-213, Tab. 128, 129, 130, 131
129 Kołomyja – Delatyn – Woronienka – Jasina Str. 212-213, Tab. 128, 129, 130, 131
130 Stanisławów – Kopczyńce – Husiatyn Str. 212-213, Tab. 128, 129, 130, 131
131 Iwanie Puste – Czortków Str. 212-213, Tab. 128, 129, 130, 131
132 Skała – Teresin (Małopolska) Str. 214-215, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
133 Kołomyja – Słoboda Rangurska Kopalnia Str. 214-215, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
134 Kołomyja Nadw. Przedmieście – Szeparowce Kniażdwór Str. 214-215, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
135 Lwów – Sapieżanka – Sokal – Kowel – Brześć – Grajewo Str. 214-215, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
136 Łuków – Dęblin Str. 214-215, Tab. 132, 133, 134, 135, 136
137 Zawada – Włodzimierz Wołyński Str. 216-217, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143
138 Włodzimierz Wołyński – Wojnica Str. 216-217, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143
139 Kowel – Sarny – Ostki Str. 216-217, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143
140 Kowel – Kamień Kaszyrski Str. 216-217, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143
141 Kamienica – Krzemieniec Str. 216-217, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143
142 Brześć – Chełm Str. 216-217, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143
143 Kiwerce – Łuck Str. 216-217, Tab. 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143
144 Lwów – Brody – Równe – Łuniniec – Baranowicze – Wilno Str. 218-219, Tab. 144
Str. 220-221, Tab. 144, 145
145 Warszawa – Dęblin – Kowel – Mogilany Str. 220-221, Tab. 144, 145
Str. 222-223, Tab. 145, 145b
145b Warszawa – Siedlce – Łuków – Brześć – Mogilany Str. 222-223, Tab. 145, 145b
Str. 224-225, Tab. 145b
145a Warszawa – Siedlce Str. 226-227, Tab. 145a, 146
146 Warszawa – Siedlce – Brześć – Baranowicze – Stołpce Str. 226-227, Tab. 145a, 146
Str. 220-221, Tab. 146, 147, 148
147 Brześć – Łuniniec – Mikaszewicze Str. 220-221, Tab. 146, 147, 148
148 Warszawa – Siedlce – Czeremcha – Lida – Wilno – Turmont (Kałkuny) Str. 220-221, Tab. 146, 147, 148
Str. 230-231, Tab. 148, 149
149 Warszawa – Białystok – Baranowicze Str. 230-231, Tab. 148, 149
Str. 232-233, Tab. 149, 149a
149a Warszawa – Małkinia (ruch podmiejski) Str. 232-233, Tab. 149, 149a
150 Warszawa – Białystok – Suwałki Str. 234-235, Tab. 150
151 Warszawa – Ostrołęka – Łomża Str. 236-237, Tab. 151, 152, 153
152 Białystok – Ostrołęka – Raszujka Str. 236-237, Tab. 151, 152, 153
153 Lublin – Łuków – Siedlce – Ostrołęka – Łomża Str. 236-237, Tab. 151, 152, 153
154 Mosty – Grodno – Orany/Powotrany Str. 238-239, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 159, 191
155 Lida – Mołodeczno – Zahacie Str. 238-239, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 159, 191
156 Wilno – Mołodeczno – Olechowicze Str. 238-239, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 159, 191
157 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 238-239, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 159, 191
158 Wilno – Rudziszki Str. 238-239, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 159, 191
159 Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowież Str. 238-239, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 159, 191
191 Gostyń – Kościan Str. 238-239, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 159, 191
201 Rogów – Rawa – Biała Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
202 Krośniewice W. – Krośniewice Miasto Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
202a Krośniewice Miasto – Boniewo Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
202b Krośniewice Miasto – Stryków Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
202c Boniewo – Dobre Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203 Włocławek – Sompolno Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203a Włocławek – Brześć Kujawski Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203b Nieszawa – Sompolno Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203d Sompolno – Dąbie Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
203c Konin – Sompolno Str. 240-241, Tab. 201, 202, 202a, 202b, 202c, 203, 203a, 203b, 203c, 203d
204 Jabłonka – Wilczyn Str. 242-243, Tab. 204, 204a, 205, 206, 207, 207a, 208, 209
204a Jabłonka – Anastazewo Str. 242-243, Tab. 204, 204a, 205, 206, 207, 207a, 208, 209
205 Mława – Przasznysz Str. 242-243, Tab. 204, 204a, 205, 206, 207, 207a, 208, 209
206 Wieluń – Praszka Str. 242-243, Tab. 204, 204a, 205, 206, 207, 207a, 208, 209
207 Jędrzejów – Bogorja Str. 242-243, Tab. 204, 204a, 205, 206, 207, 207a, 208, 209
207a Bogorja – Rytwiany Str. 242-243, Tab. 204, 204a, 205, 206, 207, 207a, 208, 209
208 Nasielsk – Lipno – Lubicz Str. 242-243, Tab. 204, 204a, 205, 206, 207, 207a, 208, 209
209 Uściług – Uhnów Str. 242-243, Tab. 204, 204a, 205, 206, 207, 207a, 208, 209
209a Bełżec – Budy Str. 244-245, Tab. 209a, 209b, 209c, 210, 211, 212, 213, 214
209b Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 244-245, Tab. 209a, 209b, 209c, 210, 211, 212, 213, 214
209c Miechów – Działoszyce Str. 244-245, Tab. 209a, 209b, 209c, 210, 211, 212, 213, 214
210 Wąwolnica – Opole Str. 244-245, Tab. 209a, 209b, 209c, 210, 211, 212, 213, 214
211 Antonówka – Kuchocka Wola Str. 244-245, Tab. 209a, 209b, 209c, 210, 211, 212, 213, 214
212 Przeworsk – Dynów Str. 244-245, Tab. 209a, 209b, 209c, 210, 211, 212, 213, 214
213 Nowy Łupków – Cisna Str. 244-245, Tab. 209a, 209b, 209c, 210, 211, 212, 213, 214
214 Nowogród – Łomża Str. 244-245, Tab. 209a, 209b, 209c, 210, 211, 212, 213, 214
215 Grabowo – Ostrołęka – Myszyniec – Kolno Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
216 Liniewo – Prużany Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
217 Nowojelnia – Nowogródek – Lubcza Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
217a Gajwa – Iwje Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
217b Dukszty – Druja Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
217c Juraciszki – Piesiewicze Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
217d Błudeń – Kartuz-Bereza Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
217e Nowo-Święciany – Łyntupy – Kobylniki Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
218 Biała – Konstantynów Str. 246-247, Tab. 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217c, 217d, 217e, 218
221 Warszawa – Piaseczno/Góra Kalwarja – Grójec/Jasieniec – Brzostowiec Str. 248-249, Tab. 221, 222, 223
222 Warszawa – Wilanów – Piaseczno Str. 248-249, Tab. 221, 222, 223
223 Warszawa – Jabłonna II Str. 248-249, Tab. 221, 222, 223
223a Warszawa – Otwock – Karczew Str. 250-251, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227, 228
224 Żnin – Biskupin/Szelejewo – Ośno Str. 250-251, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227, 228
225 Praga-Stalowa – Struga/Zegrze – Radzymin Str. 250-251, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227, 228
226 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 250-251, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227, 228
227 Gniezno – Niechanowo/Mielżyn – Anastazewo Str. 250-251, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227, 228
228 Września – Borzykowo Str. 250-251, Tab. 223a, 224, 225, 226, 227, 228
229 Opalenica – Lwówek Str. 252-253, Tab. 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
230 Krotoszyn – Pleszew Str. 252-253, Tab. 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
231 Żnin – Obiecanowo Str. 252-253, Tab. 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
232 Turek – Żelazków/Opatówek – Kalisz Str. 252-253, Tab. 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
233 Żnin – Ostrowiec Str. 252-253, Tab. 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
234 Rakoniewice – Bojanowo – Krzywin Str. 252-253, Tab. 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
235 Witoszyce – Sucha/Robaków – Komorze Str. 252-253, Tab. 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
236 Kotowiecko – Ociąż Str. 252-253, Tab. 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236
240 Bydgoszcz – Koronowo Str. 254-255, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241 Łobżenica – Witosław Str. 254-255, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241a Łobżenica – Białośliwie Str. 254-255, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241b Bydgoszcz – Wierzchucin Str. 254-255, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c
241c Bydgoszcz – Maksymiljanowo – Włóki Str. 254-255, Tab. 240, 241, 241a, 241b, 241c

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1922

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...