OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1958

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1958

Okres obowiązywania: pomiędzy 1958-06-01 a 1958-09-27

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Siedlce (– Białowieża) – Terespol – Brest Str. 102-103, Tab. 1, 2
2 Warszawa – Lublin – (Przeworsk – Przemyśl/Zagórz)/(Rejowiec (– Dorohusk) – Zawada – Hrubieszów/Bełżec) Str. 102-103, Tab. 1, 2
3 Warszawa – Skarżysko Kam. (– Rozwadów)/Częstochowa (– Łódź) – Kraków – Zakopane/Krynica Str. 104-105, Tab. 3
Str. 106-107, Tab. 3
4 Warszawa – Koluszki/Łowicz Przedm. – Łódź Str. 108-109, Tab. 4
5 Warszawa/Łódź – Koluszki – Katowice – Zebrzydowice/Wisła/Opole Str. 110-111, Tab. 5
6 Warszawa/Łódź – Koluszki – Częstochowa – Wrocław – Lubań Śl./Szklarska Poręba Str. 112-113, Tab. 6, 7
7 Warszawa – Ostrów Wkp. (– Żagań) – Kłodzko – Stronie Śl./Kudowa Zdrój Str. 112-113, Tab. 6, 7
8 Warszawa – Łódź – Wrocław (– Szklarska Poręba Górna) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie/Stronie Śl. Str. 114-115, Tab. 8
9 Warszawa/Łódź – Poznań (– Legnica/Kunowice/Połczyn Zdrój) – Szczecin Dąbie – Odra Port/Szczecin Gł. Str. 116-117, Tab. 9
Str. 118-119, Tab. 9
10 Warszawa/Łódź – Kutno – Toruń – Malbork – Tczew – Słupsk Str. 120-121, Tab. 10
11 Warszawa – Malbork (– Elbląg) – Gdynia (– Hel) – Słupsk (– Ustka) – Koszalin – Kołobrzeg/Białogard Str. 122-123, Tab. 11
12 Warszawa Gł./Łódź – Kutno – (Warszawa Wsch. –) – Toruń – Piła – Odra Port/Połczyn Zdrój/Kołobrzeg Str. 124-125, Tab. 12
13 Warszawa – Olsztyn (– Elbląg) – Ruciane/Mikołajki/Giżycko – Ełk Str. 126-127, Tab. 13, 14
14 Warszawa – Małkinia (– Łomża) – Białystok (– Kuźnica Białostocka) – Ełk – Augustów/Ruciane/Mikołajki/Giżycko Str. 126-127, Tab. 13, 14
15 Chełm – Radom – (Kielce (– Bytom) – Częstochowa – Jelenia Góra)/(Łódź – Szczecin Dąbie/Odra Port) Str. 128-129, Tab. 15
16 Kraków/Bytom – Gliwice – Kamieniec Ząbk. – Jaworzyna Śl. (– Legnica)/Kłodzko (– Kudowa Zdr.) – Marciszów – Zgorzelec Ujazd Str. 130-131, Tab. 16, 17
17 Kraków – Gliwice – Kędzierzyn/Pyskowice (– Bytom) – Opole – Węgliniec – Zgorzelec Ujazd/Żary k. Żagania Str. 130-131, Tab. 16, 17
18 Przemyśl/Krynica – Tarnów – Kraków (– Zakopane) – Wrocław (– Kłodzko – Kudowa Zdr./Międzylesie) – Kostrzyn/Poznań Gł. (– Ustka) – Szczecin Dąbie – Świnoujście/Szczecin Gł. Str. 132-133, Tab. 18
Str. 134-135, Tab. 18
19 Krynica/Zakopane – Kraków – Poznań/Karsznice (– Kielce) – Inowrocław – Gdynia – Hel/Ustka Str. 136-137, Tab. 19
Str. 138-139, Tab. 19
20 Lublin – Tarnów (– Krynica) – Kraków – Zakopane Str. 140-141, Tab. 20, 21, 22
21 Łódź – Skarżysko Kam. – Rzeszów Str. 140-141, Tab. 20, 21, 22
22 Łódź – Toruń – Olsztyn – Giżycko/Mikołajki/Ruciane – Ełk Str. 140-141, Tab. 20, 21, 22
23 Bytom – Żywiec – Zakopane Str. 142-143, Tab. 23, 24, 25
24 Poznań – Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 142-143, Tab. 23, 24, 25
25 Szczecin Gł./Odra Port – Szczecin Dąbie – Koszalin (– Kołobrzeg) – Słupsk (– Ustka) – Reda – Hel/Gdynia Str. 142-143, Tab. 23, 24, 25
26 Gdynia – Bydgoszcz – Poznań – Wrocław – Kudowa Zdrój/Międzylesie/Stronie Śl. Str. 144-145, Tab. 26, 27
27 Gdynia – Olsztyn – Korsze/Ostrołęka (– Lublin) – Białystok Centr. Str. 144-145, Tab. 26, 27
28 Białystok Centr. – Olsztyn – Toruń (– Szczecin) – Wrocław – Jelenia Góra Str. 146-147, Tab. 28; wagony bezpośrednie
100 (Warszawa –) Koluszki – Zawiercie (– Katowice) Str. 156-157, Tab. 100
Str. 158-159, Tab. 100
Str. 160-161, Tab. 100
Str. 162-163, Tab. 100
101 Piotrków Tryb. Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 164-165, Tab. 101, 103
103 Zawiercie/Strzemieszyce Płn. – Katowice Str. 164-165, Tab. 101, 103
Str. 166-167, Tab. 103
Str. 168-169, Tab. 103, 104, 105
104 Ząbkowice Będzińskie – Szczakowa Str. 168-169, Tab. 103, 104, 105
105 Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Sosnowiec Str. 168-169, Tab. 103, 104, 105
Str. 170-171, Tab. 105, 106, 107
106 Kazimierz – Szczakowa Str. 170-171, Tab. 105, 106, 107
107 Katowice – Chorzów Batory Str. 170-171, Tab. 105, 106, 107
108 Tomaszów Mazowiecki – Radom Str. 172-173, Tab. 108, 109
109 Kielce – Częstochowa Str. 172-173, Tab. 108, 109
110 (Warszawa) – Warka – Radom – Kraków Str. 174-175, Tab. 110
Str. 176-177, Tab. 110
Str. 178-179, Tab. 110
Str. 180-181, Tab. 110
111 (Kielce) – Sitkówka – Busko Str. 182-183, Tab. 111, 113
113 Tunel – Bukowno – Strzemieszyce Płn./Szczakowa Str. 182-183, Tab. 111, 113
114 Jędrzejów Wąsk. Osob. – Umianowice – (Bogoria – Koprzywnica/Szczucin Wąsk.)/(Cudzynowice (– Charsznica Wąsk.) – Kocmyrzów Wąsk.) Str. 184-185, Tab. 114
Str. 186-187, Tab. 114
117 Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 188-189, Tab. 117
Str. 190-191, Tab. 117, 118
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 190-191, Tab. 117, 118
120 Kraków – Rzeszów – Medyka – Mościska II Str. 192-193, Tab. 120
Str. 194-195, Tab. 120
Str. 196-197, Tab. 120
Str. 198-199, Tab. 120
120a Przemyśl – Malhowice Str. 200-201, Tab. 120a, 121, 122, 123
121 Kraków – Wieliczka Str. 200-201, Tab. 120a, 121, 122, 123
122 Tarnów – Szczucin Str. 200-201, Tab. 120a, 121, 122, 123
123 Kraków – Kocmyrzów Str. 200-201, Tab. 120a, 121, 122, 123
124 (Kraków) – Batowice – Nowa Huta – Podłęże Str. 204-205, Tab. 124, 126, 128, 129
125 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 202-203, Tab. 125
126 Podłęże – Niepołomice Str. 204-205, Tab. 124, 126, 128, 129
128 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 204-205, Tab. 124, 126, 128, 129
129 Jarosław – Bełżec Str. 204-205, Tab. 124, 126, 128, 129
130 Tarnów – Krynica Str. 206-207, Tab. 130
131 Stróże – Zagórz – Krościenko Str. 208-209, Tab. 131
132 Zagórzany – Gorlice Str. 210-211, Tab. 132, 133, 134, 134a
133 Rzeszów – Jasło Str. 210-211, Tab. 132, 133, 134, 134a
134 Zagórz – Łupków Str. 210-211, Tab. 132, 133, 134, 134a
134a Muszyna – Leluchów Str. 210-211, Tab. 132, 133, 134, 134a
135 Kraków – Zakopane Str. 212-213, Tab. 135
Str. 214-215, Tab. 135
Str. 216-217, Tab. 135
Str. 218-129, Tab. 135, 135a
135a Nowy Targ – Podczerwone Str. 218-129, Tab. 135, 135a
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 220-221, Tab. 136
137 Sucha – Żywiec Str. 222-223, Tab. 137, 138
138 Sucha – Szczakowa Str. 222-223, Tab. 137, 138
Str. 224-225, Tab. 138, 138a
138a Siersza Wodna – Bolęcin Str. 224-225, Tab. 138, 138a
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Biała Gł. Str. 226-227, Tab. 139
140 Kraków – Mysłowice – (Katowice) Str. 228-229, Tab. 140
Str. 230-231, Tab. 140
141 Trzebinia – Czechowice Miasto Str. 232-233, Tab. 141
142 Skawina – Oświęcim Str. 234-235, Tab. 142, 143
143 Mysłowice – Katowice Str. 234-235, Tab. 142, 143
Str. 236-237, Tab. 143, 144, 145
144 Oświęcim/Wesoła Śl. – Katowice Str. 236-237, Tab. 143, 144, 145
Str. 238-239, Tab. 144, 145, 146
145 Czechowice Miasto – Zebrzydowice – Petrovice u. Karv. Str. 236-237, Tab. 143, 144, 145
Str. 238-239, Tab. 144, 145, 146
146 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 238-239, Tab. 144, 145, 146
Str. 240-241, Tab. 146, 147, 148
147 Bielsko Biała Gł. – Cieszyn Str. 240-241, Tab. 146, 147, 148
Str. 242-243, Tab. 147, 148, 149
148 Jastrzębie Zdrój – Cieszyn Str. 240-241, Tab. 146, 147, 148
Str. 242-243, Tab. 147, 148, 149
149 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 242-243, Tab. 147, 148, 149
Str. 244-245, Tab. 149
Str. 246-247, Tab. 149
150 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Czechowice Miasto – Zwardoń Str. 248-249, Tab. 150
Str. 250-251, Tab. 150
Str. 252-253, Tab. 150
Str. 254-255, Tab. 150
151 Katowice – Katowie Piotrowice Str. 256-257, Tab. 151, 152
152 Katowice – Racibórz Str. 256-257, Tab. 151, 152
Str. 258-259, Tab. 152
Str. 260-261, Tab. 152, 152a
152a Rzędówka – Niedobczyce Str. 260-261, Tab. 152, 152a
153 Lędziny – Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 262-263, Tab. 153, 154
154 Pszczyna – Rybnik – Sumina Str. 262-263, Tab. 153, 154
155 Katowice Ligota – Zabrze Makoszowy – Gliwice Str. 264-265, Tab. 155, 156
156 Zabrze Makoszowy – Chałupki Str. 264-265, Tab. 155, 156
Str. 266-267, Tab. 156
Str. 268-269, Tab. 156, 157
157 Gliwice Trynek – Markowice Raciborskie Wąsk. Str. 268-269, Tab. 156, 157
158 Racibórz – Racławice Śl. Str. 270-271, Tab. 158, 159, 160
159 Kędzierzyn – Pliszcz Str. 270-271, Tab. 158, 159, 160
160 Kędzierzyn – Chałupki Str. 270-271, Tab. 158, 159, 160
161 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 272-273, Tab. 161, 162, 163, 164, 165
162 Markowice Raciborskie/Pszów – Olza Str. 272-273, Tab. 161, 162, 163, 164, 165
163 Racibórz – Krzanowice Płd. Str. 272-273, Tab. 161, 162, 163, 164, 165
164 Głubczyce – Pietrowice Głubczyckie Str. 272-273, Tab. 161, 162, 163, 164, 165
165 Kędzierzyn – Nysa Str. 272-273, Tab. 161, 162, 163, 164, 165
Str. 274-275, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
166 Nysa – Głuchołazy – Głuchołazy Zdrój/Pokrzywna Str. 274-275, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
167 Nowy Świętów – Sławniowice Nyskie Str. 274-275, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
168 Nysa – Kałków Łąka Str. 274-275, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
169 Nysa – Ścinawa Mała Str. 274-275, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
170 Katowice – Opole Gł. – (Wrocław) Str. 276-277, Tab. 170
Str. 278-279, Tab. 170
Str. 280-281, Tab. 170
171 Kochłowice – Ruda Orzegów Str. 282-283, Tab. 171, 172, 173, 174
172 Gogolin – Prudnik Str. 282-283, Tab. 171, 172, 173, 174
173 Opole Gł. – Nysa Str. 282-283, Tab. 171, 172, 173, 174
174 Opole Gł. – Kluczbork Str. 282-283, Tab. 171, 172, 173, 174
175 Tarnowskie Góry – Fosowskie – Opole Gł. Str. 284-285, Tab. 175, 175a
175a Szydłów – Gracze Str. 284-285, Tab. 175, 175a
176 Kędzierzyn – Strzelce Opolskie – Kluczbork Str. 286-287, Tab. 176, 177, 178, 179
177 Bytom – Brynek Str. 286-287, Tab. 176, 177, 178, 179
178 Gliwice – Pyskowice Str. 286-287, Tab. 176, 177, 178, 179
Str. 288-289, Tab. 178, 179, 180
179 Bytom – Pyskowice – Opole Gł. Str. 286-287, Tab. 176, 177, 178, 179
Str. 288-289, Tab. 178, 179, 180
180 (Katowice) – Tarnowskie Góry – Kalety – Herby Nowe/Kluczbork – (Poznań) Str. 288-289, Tab. 178, 179, 180
Str. 290-291, Tab. 180
Str. 292-293, Tab. 180, 181, 182
181 Olesno Śl. – Zawisna Str. 292-293, Tab. 180, 181, 182
182 Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 292-293, Tab. 180, 181, 182
183 Kalety – Woźniki Śl. Str. 294-295, Tab. 183, 184
184 Bytom – Gliwice Str. 294-295, Tab. 183, 184
185 Katowice – Chorzów Batory/Siemianowice Śl. – Chorzów Stary – Brzeziny Śl./Bytom – Tarnowskie Góry Str. 296-297, Tab. 185
Str. 298-299, Tab. 185
186 Częstochowa – Herby Stare – Herby Nowe/Fosowskie Str. 300-301, Tab. 186
187 Fosowskie – Dobrodzień Str. 302-303, Tab. 187, 188, 189; II okręg komunikacyjny
188 Ząbkowice Będzińskie – Brzeziny Śl. Str. 302-303, Tab. 187, 188, 189; II okręg komunikacyjny
189 Pyskowice – Lubliniec Str. 302-303, Tab. 187, 188, 189; II okręg komunikacyjny
200 (Warszawa) – Łowicz Gł. – Łódź Kal. – Ostrów Wkp. Str. 306-307, Tab. 200
Str. 308-309, Tab. 200
Str. 310-311, Tab. 200
201 Karsznice – Zduńska Wola Str. 312-313, Tab. 201, 202
202 Łódź – Koluszki – Słotwiny – Budziszewice Łódzkie Str. 312-313, Tab. 201, 202
Str. 314-315, Tab. 202
Str. 316-317, Tab. 202
Str. 318-319, Tab. 202, 203
203 Łódź Kaliska – Łódź Fabryczna Str. 318-319, Tab. 202, 203
204 Łódź Kaliska – Kutno Str. 320-321, Tab. 204, 205
205 Herby Nowe/Częstochowa – Siemkowice – Karsznice – Zduńska Wola/Borszewice – (Inowrocław) Str. 320-321, Tab. 204, 205
Str. 322-323, Tab. 205, 206
206 Kalisz Wąsk./Opatówek Wąsk. – Żelazków – Turek Str. 322-323, Tab. 205, 206
207 Ociąż – Kucharki Str. 324-325, Tab. 207, 208, 209, 209a
208 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 324-325, Tab. 207, 208, 209, 209a
209 Kępno – Namysłów/Oleśnica Str. 324-325, Tab. 207, 208, 209, 209a
209a Wieluń Wąsk. – Zawisna Wąsk. Str. 324-325, Tab. 207, 208, 209, 209a
210 Ostrów Wkp. – Sośnie Ostr./Krotoszyn – Grabowno Wielkie – Wrocław Str. 326-327, Tab. 210
Str. 328-329, Tab. 210
211 (Poznań) – Ostrów Wkp. – Kępno – Kluczbork/Herby Nowe – (Katowice) Str. 330-331, Tab. 211
Str. 332-333, Tab. 211, 211a
211a Kępno – Kępno Zach. Str. 332-333, Tab. 211, 211a
215 Kluczbork – Wrocław Str. 334-335, Tab. 215
216 Opole – Karłowice – Wrocław Str. 336-337, Tab. 216, 216a
216a Wrocław – Oleśnica/Oleśnica Rataje Str. 336-337, Tab. 216, 216a
Str. 338-339, Tab. 216a, 217, 218, 219
217 Jełowa – Namysłów Str. 338-339, Tab. 216a, 217, 218, 219
218 Wrocław – Trzebnica Wrocławska Str. 338-339, Tab. 216a, 217, 218, 219
219 Nysa – Grodków – Brzeg Str. 338-339, Tab. 216a, 217, 218, 219
220 (Katowice) – Kędzierzyn – Opole – Brzeg – Wrocław Str. 340-341, Tab. 220
221 Wrocław Wąsk. – Sulmierzyce Str. 342-343, Tab. 221, 222, 223, 224
222 Przedkowice – Żmigród Wąsk Str. 342-343, Tab. 221, 222, 223, 224
223 Grodków – Przeworno Str. 342-343, Tab. 221, 222, 223, 224
224 Zakrzów Kotowice – Wrocław Str. 342-343, Tab. 221, 222, 223, 224
225 Brzeg – Łagiewniki Dzierżoniowskie Str. 344-345, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
226 Kondratowice – Ząbkowice Śląskie Str. 344-345, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
227 Henryków – Ciepłowody Str. 344-345, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
228 Otmuchów – Kłodobok Str. 344-345, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
229 Przeworno – Głęboka Śląska Str. 344-345, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
230 Wrocław – Kłodzko – Międzylesie – Lichkov Str. 346-347, Tab. 230
Str. 348-349, Tab. 230, 231
231 Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie Str. 348-349, Tab. 230, 231
Str. 350-351, Tab. 231, 232, 233, 234
232 Kłodzko Gł. – Krosnowice Kłodzkie Str. 350-351, Tab. 231, 232, 233, 234
233 Otmuchów – Dziewiętlice Str. 350-351, Tab. 231, 232, 233, 234
234 Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śląski Str. 350-351, Tab. 231, 232, 233, 234
235 Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. Str. 352-353, Tab. 235
Str. 354-355, Tab. 235
236 Ząbkowice Śl. – Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 356-357, Tab. 236, 237, 238, 239
237 Kobierzyce – Piława Górna Str. 356-357, Tab. 236, 237, 238, 239
238 Wrocław/Walim – Jugowice – Jedlina Zdrój Str. 356-357, Tab. 236, 237, 238, 239
Str. 358-359, Tab. 238, 240
239 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 356-357, Tab. 236, 237, 238, 239
240 Wrocław – Jaworzyna Śląska – Jelenia Góra Str. 358-359, Tab. 238, 240
Str. 360-361, Tab. 240
Str. 362-363, Tab. 240, 241, 243
241 Wałbrzych – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów Str. 362-363, Tab. 240, 241, 243
243 Sędzisław – Lubawka Str. 362-363, Tab. 240, 241, 243
244 Wolibórz – Radków Str. 364-365, Tab. 244, 245
245 Kłodzko – Wałbrzych Str. 364-365, Tab. 244, 245
246 Jelenia Góra – Kamienna Góra – Marciszów Str. 366-367, Tab. 246, 247
247 Mysłakowice – Karpacz Str. 366-367, Tab. 246, 247
248 Malczyce – Jawor – Marciszów Str. 368-369, Tab. 248, 249
249 Legnica – Jerzmanice Zdrój – Marciszów Str. 368-369, Tab. 248, 249
Str. 370-371, Tab. 249, 250
250 Jelenia Góra – Lwówek Śląski – Żagań Str. 370-371, Tab. 249, 250
251 Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 372-373, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
252 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 372-373, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
253 Jerzmanice Zdrój – Wilków Złotoryjski Str. 372-373, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
254 Węgliniec – Zgorzelec Ujazd Str. 372-373, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
255 Jerzmanice Zdrój – Lwówek śl. – Świeradów Zdrój Str. 372-373, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
256 Jelenia Góra – Mikułowa – Turoszów/(Zgorzelec Ujazd – Görlitz) Str. 374-375, Tab. 256, 257, 258, 259
257 Lubań Śl. – Leśna Str. 374-375, Tab. 256, 257, 258, 259
258 Węgliniec – Czerwona Woda Str. 374-375, Tab. 256, 257, 258, 259
259 Żagań – Sanice Str. 374-375, Tab. 256, 257, 258, 259
260 Wrocław – Legnica – Gubinek Str. 376-377, Tab. 260
Str. 378-379, Tab. 260, 261
261 (Wrocław) – Miłkowice – Węgliniec – Ruszów – Gozdnica/Jasień Str. 378-379, Tab. 260, 261
Str. 380-381, Tab. 261, 262, 263
262 Bieniów – Żary k/Żagania Str. 380-381, Tab. 261, 262, 263
263 Lubsko – Mużaków Wschodni Str. 380-381, Tab. 261, 262, 263
264 Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec Str. 382-383, Tab. 264, 265, 266, 267, 268
265 Bolesławiec – Modła Str. 382-383, Tab. 264, 265, 266, 267, 268
266 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 382-383, Tab. 264, 265, 266, 267, 268
267 Złotoryja – Niegosławice Str. 382-383, Tab. 264, 265, 266, 267, 268
268 Wołów Śląski – Lubiąż Str. 382-383, Tab. 264, 265, 266, 267, 268
269 Środa Śląska – Środa Śląska Miejska Str. 384-385, Tab. 269, 270, 271, 272
270 Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 384-385, Tab. 269, 270, 271, 272
271 Malczyce – Roztoka Str. 384-385, Tab. 269, 270, 271, 272
272 Lubin Legnicki – Chocianów Str. 384-385, Tab. 269, 270, 271, 272
273 Legnica – Rudna Gwizdanów Str. 386-387, Tab. 273, 274, 275
274 Turoszów Wąsk. – Sieniawka Str. 386-387, Tab. 273, 274, 275
275 Wrocław – Głogów – Żagań – Tuplice – Zasieki Str. 386-387, Tab. 273, 274, 275
Str. 388-389, Tab. 275
276 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 390-391, Tab. 276, 277, 278
277 Krzelów – Góra Śląska Str. 390-391, Tab. 276, 277, 278
278 Żmigród – Wąsosz Str. 390-391, Tab. 276, 277, 278
280 Wrocław – Rawicz – (Poznań) Str. 392-393, Tab. 280
300 (Warszawa) – Łowicz – Kutno – Poznań Str. 398-399, Tab. 300
Str. 400-401, Tab. 300
Str. 402-403, Tab. 300
Str. 404-405, Tab. 300
301 Poznań Gł. – Poznań Wschód – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 406-407, Tab. 301
304 Koło Wąsk. – Przystronie Str. 408-409, Tab. 304, 305, 306, 307
305 Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 408-409, Tab. 304, 305, 306, 307
306 Konin Wąsk. – Sompolno Str. 408-409, Tab. 304, 305, 306, 307
307 Września Wąsk. – Pyzdry Str. 408-409, Tab. 304, 305, 306, 307
308 Smólsk – Sompolno Str. 410-411, Tab. 308, 309, 311
309 Aleksandrów Kujawski Wąsk. – Sompolno Str. 410-411, Tab. 308, 309, 311
310 Gniezno Wąsk. – Niechanowo – Mielżyn/Anastazewo Str. 412-413, Tab. 310, 312
311 Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 410-411, Tab. 308, 309, 311
312 Nieszawa Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 412-413, Tab. 310, 312
313 Krośniewice Miasto – Ozorków Centralny Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315
314 Włocławek Wąsk. – Brześć Kujawski Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315
315 Krotoszyn Wąsk. – Broniszewice Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315
316 Witaszyce Wąsk. – Sucha (– Komorze) – Grabina – Trąbczyn/Zagórów Str. 416-417, Tab. 316, 317, 318
317 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 416-417, Tab. 316, 317, 318
318 Poznań Kobylepole Wąsk. – Środa Miasto Str. 416-417, Tab. 316, 317, 318
319 Pleszew Wąsk. – Pleszew Miasto Str. 418-419, Tab. 319, 320
320 Poznań – Ostrów Wkp. – (Katowice) Str. 418-419, Tab. 319, 320
Str. 420-421, Tab. 320, 322
321 Krotoszyn – Jarocin – Gniezno Str. 422-423, Tab. 321
322 (Jarocin) – Mieszków – Czempiń Str. 420-421, Tab. 320, 322
323 Leszno – Jarocin Str. 424-425, Tab. 323
324 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 426-427, Tab. 324, 325, 326, 327
325 Pakosław – Gostyń Str. 426-427, Tab. 324, 325, 326, 327
326 Gostyń – Kościan Str. 426-427, Tab. 324, 325, 326, 327
327 Kobylin – Rawicz Str. 426-427, Tab. 324, 325, 326, 327
328 Leszno – Wolsztyn – Zbąszynek Str. 428-429, Tab. 328
329 Mosina/Osowa Góra – Puszczykówko – Poznań Str. 430-431, Tab. 329
330 Poznań – Rawicz – (Wrocław) Str. 432-433, Tab. 330
Str. 434-435, Tab. 330
331 Kościan – Opalenica Str. 436-437, Tab. 331, 332, 333
332 Sulechów – Poznań Str. 436-437, Tab. 331, 332, 333
333 Zbąszynek – Gubin Str. 436-437, Tab. 331, 332, 333
333a Krosno Odrzańskie – Bobrowice Str. 438-439, Tab. 333a, 334, 335, 336
334 Międzyrzecz – Toporów Str. 438-439, Tab. 333a, 334, 335, 336
335 Szamotuły – Rzepin Str. 438-439, Tab. 333a, 334, 335, 336
336 (Krzyż) – Stare Bielice – Skwierzyna Gaj Str. 438-439, Tab. 333a, 334, 335, 336
337 Skwierzyna – Zbąszynek Str. 440-441, Tab. 337, 338, 339
338 Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Zamoście Str. 440-441, Tab. 337, 338, 339
339 Międzychód – Zbąszynek Str. 440-441, Tab. 337, 338, 339
340 Poznań – Kunowice – Frankfurt a/O. Str. 442-443, Tab. 340
340a Rzepin – Cybinka Str. 444-445, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
341 Nowy Tomyśl Wąsk. – Duszniki Wkp. Str. 444-445, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
342 Opalenica – Lwówek Str. 444-445, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
343 Wałcz – Krzyż Str. 444-445, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
344 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 444-445, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
344a Choszczno – Myślibórz Str. 444-445, Tab. 340a, 341, 342, 343, 344, 344a
345 Piła – Krzyż – Strzelce Krajeńskie Wschód – Strzelce Krajeńskie/Kostrzyn Str. 446-447, Tab. 345
346 Gorzów Zamoście – Rudnica – Kostrzyn Str. 448-449, Tab. 346, 347
347 Głogów – Sulechów – Świebodzin Wkp. Str. 448-449, Tab. 346, 347
348 Wolsztyn – Nowa Sól Str. 450-451, Tab. 348, 349, 350
349 Wschowa – Sława Śląska Str. 450-451, Tab. 348, 349, 350
350 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 450-451, Tab. 348, 349, 350
Str. 452-453, Tab. 350, 351, 353
351 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 452-453, Tab. 350, 351, 353
352 Rakoniewice Wąsk. – Stare Bojanowo Wąsk. Str. 454-455, Tab. 352, 354, 356
353 Stare Bojanowo Wąsk – Krzywiń Str. 452-453, Tab. 350, 351, 353
354 Bojanowo – Głogów Str. 454-455, Tab. 352, 354, 356
355 Głogów – Zielona Góra – Kostrzyn Str. 456-457, Tab. 355
356 Zielona Góra – Bieniów Str. 454-455, Tab. 352, 354, 356
360 Poznań – Szczecin Str. 458-459, Tab. 360
Str. 460-461, Tab. 360
Str. 462-463, Tab. 360
Str. 464-465, Tab. 360
361 Stargard Szczeciński – Pyrzyce – Godków/Kostrzyn Str. 466-467, Tab. 361, 362
362 Kostrzyn/Siekierki – Godków – Szczecin Dąbie Str. 466-467, Tab. 361, 362
363 Pyrzyce/Swobnica – Chwarstnica – Gryfino Str. 468-469, Tab. 363, 364, 365
364 Połczyn Zdrój – Choszczno Str. 468-469, Tab. 363, 364, 365
365 (Olsztyn) – Piła – Stargard Szczeciński Str. 468-469, Tab. 363, 364, 365
367 Stargard Szczeciński Wąsk – Mieszewo – Łobez Wąsk./Resko Płn. Wąsk. Str. 470-471, Tab. 367, 368, 369
368 Stara Dąbrowa – Ińsko Str. 470-471, Tab. 367, 368, 369
369 Wałcz – Złocieniec Str. 470-471, Tab. 367, 368, 369
370 (Szczecin Gł.) – Szczecin Dąbie – Odra Port Str. 472-473, Tab. 370
371 Szczecin Gł./Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Trzebież Szczeciński Str. 474-475, Tab. 371, 372, 373, 374
372 Goleniów – Maszewo Str. 474-475, Tab. 371, 372, 373, 374
373 Wysoka Kamieńska – Kamień Pomorski Str. 474-475, Tab. 371, 372, 373, 374
374 Worowo – Wysoka Kamieńska Str. 474-475, Tab. 371, 372, 373, 374
375 Kołobrzeg – Trzebiatów – Goleniów Str. 476-477, Tab. 375, 376, 377
376 Szczecin Gł. – Dobra Szczecińska Str. 476-477, Tab. 375, 376, 377
377 Trzebiatów Wąsk. – Gryfice Wąsk. Str. 476-477, Tab. 375, 376, 377
378 Gryfice Wąsk. – Stepnica Str. 478-479, Tab. 378, 379
379 Gryfice Wąsk. – Trzebiatów Wąsk. Str. 478-479, Tab. 378, 379
380 (Gdańsk) – Lębork – Stargard Szczeciński – (Szczecin) Str. 480-481, Tab. 380
Str. 482-483, Tab. 380
380a Słupsk – Ustka Str. 484-485, Tab. 380a, 381
381 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 484-485, Tab. 380a, 381
382 Bobolice Wąsk. – Białogard Miasto/Koszalin Wąsk. Str. 486-487, Tab. 382, 382a, 382b
382a Białogard Miasto – Sławoborze Str. 486-487, Tab. 382, 382a, 382b
382b Gościno – Sławoborze Str. 486-487, Tab. 382, 382a, 382b
383 Szczecinek/Człuchów – Słosinko – Słupsk Str. 488-489, Tab. 383, 384
384 (Toruń) – Piła – Kołobrzeg Str. 488-489, Tab. 383, 384
384a Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 490-491, Tab. 384a, 385
385 Chojnice – Łubowo – Borne Sulinowo/Runowo Pomorskie – (Szczecin Gł.) Str. 490-491, Tab. 384a, 385
386 Koszalin – Mścice – Mielno Koszalińskie/Kołobrzeg Str. 492-493, Tab. 386, 387, 387a
387 Tąpadły – Skrzydłowo – Resko Płn. Wąsk./Kołobrzeg Wąsk. Str. 492-493, Tab. 386, 387, 387a
387a Karlino Wąsk. – Gościno Str. 492-493, Tab. 386, 387, 387a
388 Gniezno – Skoki – Janowiec Wkp. Str. 494-495, Tab. 388, 389
389 Gniezno – Nakło n/Notecią Str. 494-495, Tab. 388, 389
390 Poznań – Inowrocław – (Olsztyn)/(Gdynia) Str. 496-497, Tab. 390
Str. 498-499, Tab. 390
391 (Herby Nowe) – Karsznice/Zduńska Wola – Inowrocław Str. 500-501, Tab. 391, 392, 393
392 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 500-501, Tab. 391, 392, 393
Str. 502-503, Tab. 392, 394
393 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 500-501, Tab. 391, 392, 393
394 Poznań – Gołańcz – Bydgoszcz/Chodzież Str. 502-503, Tab. 392, 394
Str. 504-505, Tab. 394, 395
395 Inowrocław – Drawski Młyn – (Krzyż) Str. 504-505, Tab. 394, 395
396 Poznań – Oborniki Wkp. – Piła Str. 506-507, Tab. 396, 396a, 397
396a Oborniki Wkp. – Wronki Str. 506-507, Tab. 396, 396a, 397
397 Bzowo Goraj – Piła Str. 506-507, Tab. 396, 396a, 397
398 Żnin Wąsk. – Biskupin Odcinek – Szelejewo Wąsk./Ośno Wąsk. Str. 508-509, Tab. 398, 399; IV okręg komunikacyjny
399 Żnin – Szubin Str. 508-509, Tab. 398, 399; IV okręg komunikacyjny
400 (Warszawa) – Nasielsk – Działdowo – Tczew – (Gdynia) Str. 512-513, Tab. 400
Str. 514-515, Tab. 400
Str. 516-517, Tab. 400
Str. 518-519, Tab. 400
401 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Zamość Mazowiecki Str. 520-521, Tab. 401, 401a, 402, 403
401a Ciechanów Wąsk. – Krasne Str. 520-521, Tab. 401, 401a, 402, 403
402 Działdowo – Uzdowo Str. 520-521, Tab. 401, 401a, 402, 403
403 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 520-521, Tab. 401, 401a, 402, 403
405 (Poznań) – Inowrocław – Toruń – Iława – (Olsztyn) Str. 522-523, Tab. 405
Str. 524-525, Tab. 405
406 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 526-527, Tab. 406, 407, 408, 409
407 Kutno – Płock – Brodnica Str. 526-527, Tab. 406, 407, 408, 409
408 Brodnica – Iława Str. 526-527, Tab. 406, 407, 408, 409
409 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 526-527, Tab. 406, 407, 408, 409
410 (Warszawa) – Nasielsk – Toruń Mokre – (Kołobrzeg) Str. 528-529, Tab. 410, 411
411 Toruń Mokre – Czarnowo k. Torunia Str. 528-529, Tab. 410, 411
412 (Toruń Gł.) – Toruń Mokre – Chełmno Str. 530-531, Tab. 412, 413, 414, 416
413 Kornatowo – Chełmno Str. 530-531, Tab. 412, 413, 414, 416
414 Chełmża – Mełno Str. 530-531, Tab. 412, 413, 414, 416
415 (Toruń Gł.) – Toruń Mokre – Grudziądz – Malbork Str. 532-533, Tab. 415
416 Gardeja – Łasin Str. 530-531, Tab. 412, 413, 414, 416
417 Prabuty – Kwidzyn Str. 534-535, Tab. 417, 418, 419, 420
418 Jabłonowo Pomorskie – Prabuty Str. 534-535, Tab. 417, 418, 419, 420
419 Kisielice – Biskupiec Pom. Miasto Str. 534-535, Tab. 417, 418, 419, 420
420 (Warszawa/Łódź) – Kutno – Toruń – (Gdynia) Str. 534-535, Tab. 417, 418, 419, 420
Str. 536-537, Tab. 420, 421, 422
421 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 536-537, Tab. 420, 421, 422
422 Nowa Wieś Wielka – Bydgoszcz Gł. Str. 536-537, Tab. 420, 421, 422
423 Brodnica – Kowalewo Pom. – Bydgoszcz Str. 538-539, Tab. 423
Str. 540-541, Tab. 423
424 Nakło n/Notecią/Bytów – Lipusz – Kościerzyna Str. 542-543, Tab. 424
425 Toruń – Bydgoszcz – Piła – (Kołobrzeg) Str. 544-545, Tab. 425
Str. 546-547, Tab. 425
426 Tczew – Chojnice – Piła Str. 548-549, Tab. 426
427 Morzeszczyn – Gniew Str. 550-551, Tab. 427, 428, 430
428 Twarda Góra – Nowe Str. 550-551, Tab. 427, 428, 430
430 (Poznań) – Inowrocław – Bydgoszcz – Tczew – (Gdynia) Str. 550-551, Tab. 427, 428, 430
Str. 552-553, Tab. 430
Str. 554-555, Tab. 430
Str. 556-557, Tab. 430
431 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 558-559, Tab. 431
Str. 560-561, Tab. 431, 432, 433
432 Skórcz – Starogard Gdański – Skarszewy Str. 560-561, Tab. 431, 432, 433
433 Opalenie Tczewskie – Smętowo – Szlachta Str. 560-561, Tab. 431, 432, 433
434 Tuchola – Koronowo Str. 562-563, Tab. 434, 435, 436
435 Pszczółki – Kościerzyna Str. 562-563, Tab. 434, 435, 436
436 Świecie n. Wisłą – Terespol Pomorski – Złotów Str. 562-563, Tab. 434, 435, 436
Str. 564-565, Tab. 436, 437, 439
437 Gdynia – Stara Piła – Kartuzy Str. 564-565, Tab. 436, 437, 439
438 Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 566-567, Tab. 438, 440
439 Somonino – Kartuzy Str. 564-565, Tab. 436, 437, 439
440 Bydgoszcz – Kościerzyna – Gdynia Str. 566-567, Tab. 438, 440
Str. 568-569, Tab. 440, 441
441 Pruszcz Gdański – Kartuzy – Lębork – Łeba Str. 568-569, Tab. 440, 441
Str. 570-571, Tab. 441, 442
442 Wejherowo – Garczegorze – Lębork Str. 570-571, Tab. 441, 442
443 Lębork – Maszewo Lęboskie Str. 572-573, Tab. 443, 444, 445
444 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 572-573, Tab. 443, 444, 445
445 Reda – Puck – Hel Str. 572-573, Tab. 443, 444, 445
450 Tczew – Gdańsk – Gdynia – Lębork – (Szczecin) Str. 574-575, Tab. 450
Str. 576-577, Tab. 450
Str. 578-579, Tab. 450
Str. 580-581, Tab. 450
Str. 582-583, Tab. 450
Str. 584-585, Tab. 450
Str. 586-587, Tab. 450
Str. 588-589, Tab. 450
451 Gdynia Chylonia – Gdynia Port Oksywie Str. 590-591, Tab. 451, 452
452 Gdańsk Gł. – Wejherowo Str. 590-591, Tab. 451, 452
Str. 592-593, Tab. 452
Str. 594-595, Tab. 452
Str. 596-597, Tab. 452
Str. 598-599, Tab. 452
453 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 600-601, Tab. 453, 454
454 Nowy Dwór Gdański Wąsk. – Sztutowo – Gdańsk Wąsk. Str. 600-601, Tab. 453, 454
Str. 602-603, Tab. 454, 455, 456, 457
455 Kałdowo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 602-603, Tab. 454, 455, 456, 457
456 Kałdowo Wąsk. – Lisewo Wąsk. Str. 602-603, Tab. 454, 455, 456, 457
457 Lichnowy – Lipinka Gd. Str. 602-603, Tab. 454, 455, 456, 457
458 Lisewo Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 604-605, Tab. 458, 459, 460, 461
459 Koszwały – Odrzygość Str. 604-605, Tab. 458, 459, 460, 461
460 Mareza – Rostowo Str. 604-605, Tab. 458, 459, 460, 461
461 Mareza – Gucz Str. 604-605, Tab. 458, 459, 460, 461
465 Bydgoszcz Wąsk. – Morzewiec – Koronowo Wąsk. Str. 606-607, Tab. 465, 466, 467, 468
466 Morzewiec – Kasprowo – Wierzchucin Król. Str. 606-607, Tab. 465, 466, 467, 468
467 Łukowiec – Wąwelno Str. 606-607, Tab. 465, 466, 467, 468
468 Kasprowo – Nakło n. Not. Wąsk. Str. 606-607, Tab. 465, 466, 467, 468
469 Nakło Wąsk. – Radzicz – Zakłady Przem. – Białośliwie Wąsk. Str. 608-609, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny (mapka)
470 Wysoka Wąsk. – Zakłady Przemysłowe Str. 608-609, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny (mapka)
471 Witosław Wąsk. – Łobżenica – Czajcze Str. 608-609, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny (mapka)
500 (Warszawa) – Działdowo – Olsztyn – Bogaczewo – (Elbląg) Str. 610-611, Tab. 500
Str. 612-613, Tab. 500, 501
501 Malbork – Braniewo Str. 612-613, Tab. 500, 501
502 Ostróda – Morąg Str. 614-615, Tab. 502, 503, 504, 505
503 Małdyty – Malbork Str. 614-615, Tab. 502, 503, 504, 505
504 Elbląg – Tolkmicko – Braniewo Str. 614-615, Tab. 502, 503, 504, 505
505 (Olsztyn) – Gutkowo – Braniewo Str. 614-615, Tab. 502, 503, 504, 505
510 (Poznań) – Iława – Olsztyn Str. 616-617, Tab. 510
511 Korsze – Bartoszyce – Głomno/Lidzbark Warmiński Str. 618-619, Tab. 511, 512, 513, 514
512 Szczytno – Czerwonka – Sągnity Str. 618-619, Tab. 511, 512, 513, 514
Str. 620-621, Tab. 512, 515
513 Korsze – Skandawa Str. 618-619, Tab. 511, 512, 513, 514
514 Kętrzyn – Węgorzewo Str. 618-619, Tab. 511, 512, 513, 514
515 Olsztyn – Korsze – Ełk Str. 620-621, Tab. 512, 515
Str. 622-623, Tab. 515, 515a, 515b, 516
515b Giżycko – Kruklanki Str. 622-623, Tab. 515, 515a, 515b, 516
515a Sątopy Samulewo – Reszel Str. 622-623, Tab. 515, 515a, 515b, 516
516 (Olsztyn) – Czerwonka – Mikołajki – Ełk Str. 622-623, Tab. 515, 515a, 515b, 516
517 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn/Mrągowo Wąsk. Str. 624-625, Tab. 517, 518, 519, 520a
518 (Olsztyn) – Szczytno – Pisz – Ełk Str. 624-625, Tab. 517, 518, 519, 520a
519 Nidzica – Wielbark Str. 624-625, Tab. 517, 518, 519, 520a
520a Czerwony Bór – Zambrów Str. 624-625, Tab. 517, 518, 519, 520a
520 Olsztyn – Łapy – (Białystok) Str. 626-627, Tab. 520
Str. 628-629, Tab. 520, 521, 523, 524
521 Białystok Centralny – Kuźnica Białostocka – Grodno Str. 628-629, Tab. 520, 521, 523, 524
522 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 630-631, Tab. 522, 525, 530
523 (Myszyniec) – Dęby – Łomża Wąsk. Str. 628-629, Tab. 520, 521, 523, 524
524 Myszyniec – Pupy Wąsk. Str. 628-629, Tab. 520, 521, 523, 524
525 Śniadowo – Łomża Str. 630-631, Tab. 522, 525, 530
530 (Warszawa) – Małkinia – Białystok Str. 630-631, Tab. 522, 525, 530
Str. 632-633, Tab. 530, 531, 532
531 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 632-633, Tab. 530, 531, 532
532 Wyszków – Ostrołęka Str. 632-633, Tab. 530, 531, 532
533 Białystok – Krynki Białostockie Str. 634-635, Tab. 533, 535, 536
535 Białystok – Trakiszki Str. 634-635, Tab. 533, 535, 536
Str. 636-637, Tab. 535, 537, 538
536 Suwaki – Kamienna Nowa Str. 634-635, Tab. 533, 535, 536
537 Olecko – Gołdap Str. 636-637, Tab. 535, 537, 538
538 Siedlce – Czeremcha – Siemianówka Str. 636-637, Tab. 535, 537, 538
Str. 638-639, Tab. 538, 539
539 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki/Turowo Str. 638-639, Tab. 538, 539
540 (Warszawa) – Siedlce – Terespol – Brest Str. 640-641, Tab. 540
542 Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża Pałac Str. 642-643, Tab. 542, 543, 544
543 Białystok – Czeremcha Str. 642-643, Tab. 542, 543, 544
544 Biała Podlaska – Rozkosz – Konstantynów/Janów Podlaski Str. 642-643, Tab. 542, 543, 544
545 Dęblin – Radom Str. 644-645, Tab. 545, 546, 548
546 Bąkowiec – Kozienice Str. 644-645, Tab. 545, 546, 548
547 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 646-647, Tab. 547, 549
548 Łuków – Dęblin Str. 644-645, Tab. 545, 546, 548
549 Nałęczów Wąsk. – Karczmiska – Wilków/(Rozalin – Poniatowa/Opole Wąsk.) Str. 646-647, Tab. 547, 549
550 (Warszawa) – Pilawa – Lublin – Dorohusk – Jagodin Str. 648-649, Tab. 550
Str. 650-651, Tab. 550
551 Łuków – Lublin Str. 652-653, Tab. 551, 552, 553
552 Chełm – Włodawa Str. 652-653, Tab. 551, 552, 553
553 Rejowiec – Bełżec Str. 652-653, Tab. 551, 552, 553
554 Zawada – Hrubieszów Str. 654-655, Tab. 554, 555
555 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 654-655, Tab. 554, 555
Str. 656-657, Tab. 555, 556, 557
556 Zwierzyniec Wąsk. – Biłgoraj Str. 656-657, Tab. 555, 556, 557
557 Werbkowice – Łaszczów – Byków/Wożuczyn Str. 656-657, Tab. 555, 556, 557
558 Werbkowice Wąsk. – Strzyżów Str. 658-659, Tab. 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
559 Gozdów – Uchanie Str. 658-659, Tab. 558, 559; VI okręg komunikacyjny (mapka)
600 Warszawa Wsch./Warszawa Gł. – Warszawa Zach. Str. 660-661, Tab. 600
Str. 662-663, Tab. 600
Str. 664-665, Tab. 600
Str. 666-667, Tab. 600
601 Warszawa – Koluszki Str. 668-669, Tab. 601
Str. 670-671, Tab. 601
Str. 672-673, Tab. 601
Str. 672-675, Tab. 601
Str. 676-677, Tab. 601
602 Skierniewice – Łowicz Str. 678-679, Tab. 602, 603, 604
603 Rogów Wąsk. – Biała Rawska Str. 678-679, Tab. 602, 603, 604
604 Skierniewice – Pilawa – Łuków Str. 678-679, Tab. 602, 603, 604
605 Warszawa – Warka Str. 680-681, Tab. 605, 606
606 Warszawa – Łowicz Str. 680-681, Tab. 605, 606
Str. 682-683, Tab. 606
Str. 684-685, Tab. 606
Str. 686-687, Tab. 606, 607
607 Sochaczew Wąsk. – Tułowice Sochaczewskie – Wyszogród/Piaski Królewskie Str. 686-687, Tab. 606, 607
608 Warszawa – Nasielsk Str. 688-689, Tab. 608
608a Legionowo – Wieliszew – Tłuszcz/Zegrze Str. 690-691, Tab. 608a, 609, 610
609 Nasielsk – Pułtusk Str. 690-691, Tab. 608a, 609, 610
610 Warszawa – Małkinia Str. 690-691, Tab. 608a, 609, 610
Str. 692-693, Tab. 610
Str. 694-695, Tab. 610
Str. 696-697, Tab. 610
Str. 698-699, Tab. 610, 611
611 Tłuszcz – Rybienko Str. 698-699, Tab. 610, 611
613 Warszawa – Siedlce Str. 700-701, Tab. 613
Str. 702-703, Tab. 613
Str. 704-705, Tab. 613
Str. 706-707, Tab. 613
614 Warszawa – Pilawa Str. 708-709, Tab. 614
Str. 710-711, Tab. 614
Str. 712-713, Tab. 614
Str. 714-715, Tab. 614
Str. 716-717, Tab. 614
615 Warszawa Chałubińskiego – Podkowa Leśna – Milanówek WKD/Grodzisk Maz. WKD Str. 718-719, Tab. 615
Str. 720-721, Tab. 615
Str. 722-723, Tab. 615
Str. 724-725, Tab. 615
Str. 726-727, Tab. 615
616 Warszawa Chałubińskiego – Włochy WKD Str. 728-729, Tab. 616
617 Warszawa Wilanów – Iwiczna Str. 730-731, Tab. 617
618 Warszawa Płd. – Piaseczno Miasto – Góra Kalwaria/Grójec – Jasieniec/Nowe Miasto n. Pilicą Str. 732-733, Tab. 618
Str. 734-735, Tab. 618
619 Otwock Wąsk. – Karczew Str. 736-737, Tab. 619, 620
620 Warszawa Targowa – Radzymin Wąsk. Str. 736-737, Tab. 619, 620

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1958

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...