OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1948

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1948

Okres obowiązywania: pomiędzy 1948-05-02 a 1948-10-02

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Odra Port – Telleborg – Stockholm (Balt-Orient-Texpress) Str. 518-519, Tab. 1
2 (Stockholm – Odra Port)/Gdynia/Warszawa – Bohumin – Budapest/Bratislava/(Wien – Udine) – Bucuresti/(Beograd-Sofia-Istanbul)/(Trieste-Roma) "Balt-Orient-Express" Str. 520-521, Tab. 2
Str. 522-523, Tab. 2
3 (Oslo – Telleborg – Odra Port)/Szczecin/Gdynia – Poznań (Warszawa –) – Wrocław – Praha – Wien "Balt-Orient-Express" Str. 524-525, Tab. 3
4 Warszawa/Kraków – Praha – Marktredwitz – Paris/Zürich Str. 526-527, Tab. 4
5 Warszawa – Berlin – Köln – Paris/(London) Str. 528-529, Tab. 5, 6
6 Berlin/Legnica – Poznań – Warszawa – Brześć – (Moskwa)/(Kijew) Str. 528-529, Tab. 5, 6
7 Zielona Góra – Kraków – Przemyśl – (Lwow – Charkow) Str. 530-531, Tab. 7
11 Legnica – Zbąszynek – Poznań – Kutno – (Warszawa – Terespol)/Łódź Str. 536-537, Tab. 11, 12, 13
12 Warszawa – Lublin – Rejowiec – (Chełm – Dorohusk/Bug Włod.)/(Zawada – Zamość/Bełżec) Str. 536-537, Tab. 11, 12, 13
13 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Dębica/(Przeworsk – Przemyśl/Rzeszów) Str. 536-537, Tab. 11, 12, 13
14 Warszawa – Radom – Kraków – Zakopane/(Stróże – Krynica/Zagórz) Str. 538-539, Tab. 14, 15
15 (Warszawa – Koluszki)/Łódź – Łódź/Częstochowa – Ząbkowice – (Trzebinia – Kraków/Zakopane)/(Katowice – Cieszyn/Gliwice) Str. 538-539, Tab. 14, 15
Str. 540-541, Tab. 15, 16, 18
16 Warszawa – Częstochowa – Wrocław – Lubsko Str. 540-541, Tab. 15, 16, 18
17 Warszawa – Łódź – Wrocław (– Kudowa Zdrój) – Marciszów – Jelenia Góra/Karpacz Str. 542-543, Tab. 17
18 Łódź – Ostrów Wkp. – Żagań – Lubań Śl. Str. 540-541, Tab. 15, 16, 18
19 Warszawa/Łódź – Kutno – Poznań (– Rzepin) – Dąbie Szczec. – Szczecin/Odra Port Str. 544-545, Tab. 19
20 Warszawa/Łódź – Bydgoszcz – Gdynia (– Hel) – Słupsk – Ustka/Połczyn Zdrój Str. 546-547, Tab. 20
21 Warszawa – Bydgoszcz – Grzmiąca – Połczyn Zdrój/Kołobrzeg Str. 548-549, Tab. 21, 22, 23, 24
22 Warszawa – Olsztyn – Tczew Str. 548-549, Tab. 21, 22, 23, 24
23 Warszawa – Małkinia – (Białystok – Suwałki)/(Ostrołęka – Łomża) Str. 548-549, Tab. 21, 22, 23, 24
24 Białystok – Lublin – Kraków Str. 548-549, Tab. 21, 22, 23, 24
25 Lublin – Częstochowa – Wrocław – Międzylesie Str. 550-551, Tab. 25, 27
26 Lublin/Kraków – Katowice – Kłodzko – Jelenia Góra/Kudowa Zdrój Str. 552-553, Tab. 26
27 Lublin – Łódź – Poznań – Szczecin Str. 550-551, Tab. 25, 27
28 Przemyśl/Krynica – Kraków – Katowice – Wrocław – Poznań – Szczecin/Odra Port Str. 554-555, Tab. 28
29 Przemyśl/Krynica – Kraków – Łódź – Gdynia Str. 556-557, Tab. 29
30 Rzeszów/Przemyśl – Przeworsk – Rozwadów – Łódź – Gdynia Str. 558-559, Tab. 30, 32
31 Zakopane – Łódź/(Kraków – Katowice) – Gdynia/Łódź Str. 560-561, Tab. 31
32 Gdynia – Poznań – Wrocław (– Jelenia Góra) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie Str. 558-559, Tab. 30, 32
33 Szczecin/Odra Port – Stargard – Gdynia/Łódź – Olsztyn – Korsze/Ostrołęka – Białystok Str. 562-563, Tab. 33
34 Jelenia Góra – Nowy Zagórz Str. 564-565, Tab. 34
101 Warszawa – Siedlce – Terespol n. B. – (Brześć) Str. 4-5, Tab. 101, 103
Str. 6-7, Tab. 101, 106, 107
102 Biała Podlaska – Rozkosz – Konstantynów/Janów Podl. Str. 10-11, Tab. 102, 104, 108, 109, 111
103 Łuków – Dęblin Str. 4-5, Tab. 101, 103
104 Łuków – Lublin Str. 10-11, Tab. 102, 104, 108, 109, 111
105 Warszawa Wsch. – Dęblin – Lublin – Chełm – Dorohusk Str. 8-9, Tab. 105
106 Nałęczów – Opole Str. 6-7, Tab. 101, 106, 107
107 Chełm – Bug Włodawski Str. 6-7, Tab. 101, 106, 107
108 Rejowiec – Bełżec Str. 10-11, Tab. 102, 104, 108, 109, 111
109 Zawada – Hrubieszów Str. 10-11, Tab. 102, 104, 108, 109, 111
110 Werbkowice W. – Gozdów (– Uhanie) – Dziekanów – Matcze/Strzyżów Str. 12-13, Tab. 110, 112, 114
111 Werbkowice W. – Łaszczów – Uhnów/Wożuczyn Str. 10-11, Tab. 102, 104, 108, 109, 111
112 Zwierzyniec W. – Biłgoraj Str. 12-13, Tab. 110, 112, 114
113 Warszawa Gł. – Radom – Tunel – Kraków Gł. Str. 14-15, Tab. 113
Str. 16-17, Tab. 113
114 Dęblin – Radom Str. 12-13, Tab. 110, 112, 114
115 Bąkowiec – Kozienice Str. 18-19, Tab. 115, 116, 119, 121, 123, 125, 126
116 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 18-19, Tab. 115, 116, 119, 121, 123, 125, 126
117 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 20-21, Tab. 117
118 (Koluszki) – Słotwiny – Tomaszów Maz. Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 22-23, Tab. 118
Str. 24-25, Tab. 118, 120
119 Tomaszów Maz. – Radom Str. 18-19, Tab. 115, 116, 119, 121, 123, 125, 126
120 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 24-25, Tab. 118, 120
121 Kielce – Częstochowa Str. 18-19, Tab. 115, 116, 119, 121, 123, 125, 126
122 Tunel – Bukowno – Strzemieszyce Płn. Str. 32-33, Tab. 122, 128, 129, 130, 135
123 Bukowno – Szczakowa Str. 18-19, Tab. 115, 116, 119, 121, 123, 125, 126
124 Kraków – Tarnów – Przeworsk – Przemyśl Str. 26-27, Tab. 124
Str. 28-29, Tab. 124
Str. 30-31, Tab. 124
125 Podłęże – Niepołomice Str. 18-19, Tab. 115, 116, 119, 121, 123, 125, 126
126 Tarnów – Szczucin Str. 18-19, Tab. 115, 116, 119, 121, 123, 125, 126
127 Tarnów – Stróże – Orlov Pl. n. P./Krynica Str. 34-36, Tab. 127
128 Rzeszów – Jasło Str. 32-33, Tab. 122, 128, 129, 130, 135
129 Przeworsk Wąski – Dynów Str. 32-33, Tab. 122, 128, 129, 130, 135
130 Jarosław – Werchrata Str. 32-33, Tab. 122, 128, 129, 130, 135
131 Kraków Gł. – Trzebinia – Mysłowice – (Katowice) Str. 36-37, Tab. 131
132 Dziedzice – Trzebinia Str. 38-39, Tab. 132, 133
133 Sucha – Siersza Wodna Str. 38-39, Tab. 132, 133
Str. 40-41, Tab. 133, 134, 137
134 Szczakowa – Bolęcin Str. 40-41, Tab. 133, 134, 137
135 Skawina – Oświęcim Str. 32-33, Tab. 122, 128, 129, 130, 135
136 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Str. 42-43, Tab. 136, 138, 139
137 Sucha – Żywiec Str. 40-41, Tab. 133, 134, 137
138 Kraków – Kocmyrzów/Mogiła Str. 42-43, Tab. 136, 138, 139
139 Kraków – Wieliczka Str. 42-43, Tab. 136, 138, 139
140 Kraków – Zakopane Str. 44-45, Tab. 140
Str. 46-47, Tab. 140, 141, 144
141 Chabówka – Nowy Sącz Str. 46-47, Tab. 140, 141, 144
142 Nowy Targ – Sucha Hora Str. 48-49, Tab. 142, 143, 145, 146, 147
143 Stróże – Nowy Zagórz – Olszanica Str. 48-49, Tab. 142, 143, 145, 146, 147
144 Zagórzany – Gorlice Str. 46-47, Tab. 140, 141, 144
145 Nowy Zagórz – Łupków Str. 48-49, Tab. 142, 143, 145, 146, 147
146 Nowy Łupków – Cisna Str. 48-49, Tab. 142, 143, 145, 146, 147
147 Charsznica – Kazimierza Wielka Str. 48-49, Tab. 142, 143, 145, 146, 147
148 Jędrzejów Wąsk. – Szczucin Wąsk. Str. 50-51, Tab. 148, 149
149 Hajdaszek – Kocmyrzów Str. 50-51, Tab. 148, 149
201 Warszawa – Koluszki – Ząbkowice – Katowice Str. 88-89, Tab. 201
Str. 90-91, Tab. 201
Str. 92-93, Tab. 201
Str. 94-95, Tab. 201
201a Zawiercie – Katowice Str. 96-97, Tab. 201a
201b Rogów – Biała Rawska Str. 98-99, Tab. 201b, 201c, 201d, 201e
201c Piotrków Tryb. Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 98-99, Tab. 201b, 201c, 201d, 201e
201d Katowice – Oświęcim Str. 98-99, Tab. 201b, 201c, 201d, 201e
201e Szczakowa – Ząbkowice Str. 98-99, Tab. 201b, 201c, 201d, 201e
201f Sosnowiec Płn. – Kazimierz – Strzemieszyce Płn. Str. 100-101, Tab. 201f, 201g, 201h, 201i
201g Strzemieszyce Płn. – Dąbrowa Górn. Str. 100-101, Tab. 201f, 201g, 201h, 201i
201h Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Szczakowa Str. 100-101, Tab. 201f, 201g, 201h, 201i
201i Mysłowice – Katowice Str. 100-101, Tab. 201f, 201g, 201h, 201i
Str. 102-103, Tab. 201i, 202a, 202b
202a Bielsko – Cieszyn Str. 102-103, Tab. 201i, 202a, 202b
202b Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 102-103, Tab. 201i, 202a, 202b
202 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Dziedzice – Zwardoń Str. 104-105, Tab. 202
Str. 106-107, Tab. 202
Str. 108-109, Tab. 202
202c Dziedzice – Zebrzydowice Str. 110-111, Tab. 202c, 204, 204a
203 Katowice – Rzędówka – Rybnik – Racibórz Str. 112-113, Tab. 203, 204, 205a
Str. 114-115, Tab. 203, 204b
204 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 110-111, Tab. 202c, 204, 204a
Str. 112-113, Tab. 203, 204, 205a
204a Jastrzębie Zdrój – Moszczenica Śl. – Zebrzydowice – Cieszyn Str. 110-111, Tab. 202c, 204, 204a
204b Pszczyna – Rybnik – Jejkowice – Sumina Str. 114-115, Tab. 203, 204b
205a Kopalnia Anna/Brzezie n/Odrą – Olza Str. 112-113, Tab. 203, 204, 205a
205 Makoszowy – Gierałtowice – Rybnik – Chałupki Str. 116-117, Tab. 205, 206
206 Orzegów – Chebzie – Kochłowice Str. 116-117, Tab. 205, 206
207 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 118-119, Tab. 207, 208
208 Katowice – Chorzów Miasto/Siemianowice Śl. – Brzeziny Śl./Bytom – Tarnowskie Góry – Lubliniec Str. 118-119, Tab. 207, 208
Str. 120-121, Tab. 208
Str. 122-123, Tab. 208, 208b, 209, 209a
208b Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 122-123, Tab. 208, 208b, 209, 209a
208a Ząbkowice – Brzeziny Śl. Str. 128-129, Tab. 208a, 211a, 211b, 210
209 Tarnowskie Góry – Herby Nowe Str. 122-123, Tab. 208, 208b, 209, 209a
209a Kalety – Woźniki Str. 122-123, Tab. 208, 208b, 209, 209a
210 Tarnowskie Góry – Wosowska – Opole Gł. Str. 128-129, Tab. 208a, 211a, 211b, 210
Str. 130-131, Tab. 210, 212
211 Katowice – Kędzierzyn – Opole Gł. Str. 124-125, Tab. 211
Str. 126-127, Tab. 211
211a Gogolin – Prudnik Str. 128-129, Tab. 208a, 211a, 211b, 210
211b Opole Gł. – Nysa Str. 128-129, Tab. 208a, 211a, 211b, 210
212 Kędzierzyn – Nysa Str. 130-131, Tab. 210, 212
212a Nysa – Głuchołazy Zdrój – Pokrzywna/(Mikulovice) Str. 132-133, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213, 213c
212b Nowy Świętów – Sławniowice Str. 132-133, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213, 213c
212c Nysa – Biała Nyska Str. 132-133, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213, 213c
212d Nysa – Ścinawa Mała Str. 132-133, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213, 213c
213 Kędzierzyn – Chałupki Str. 132-133, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213, 213c
213c Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 132-133, Tab. 212a, 212b, 212c, 212d, 213, 213c
213a Racibórz – Baborów – Racławice Śl. Str. 134-135, Tab. 213a, 213b, 213d, 213e, 214a
213b Racibórz – Krzanowice – (Chuchelná) Str. 134-135, Tab. 213a, 213b, 213d, 213e, 214a
213d Kędzierzyn – Pliszcz Str. 134-135, Tab. 213a, 213b, 213d, 213e, 214a
213e Głubczyce – Pietrowice Głubcz. Str. 134-135, Tab. 213a, 213b, 213d, 213e, 214a
214a Bytom – Gliwice Str. 134-135, Tab. 213a, 213b, 213d, 213e, 214a
214 Bytom – Pyskowice – Opole Gł. Str. 136-137, Tab. 214, 214b, 214c
214b Gliwice – Pyskowice Str. 136-137, Tab. 214, 214b, 214c
214c Katowice Ligota – Gliwice Sośnica – Gliwice Str. 136-137, Tab. 214, 214b, 214c
214d Brynek – Mikulczyce – Bytom Str. 138-139, Tab. 214d, 214e, 215, 216, 218, 219
214e Gliwice Trynek – Rudy Str. 138-139, Tab. 214d, 214e, 215, 216, 218, 219
215 Kluczbork – Strzelce Op. – Kędzierzyn Str. 138-139, Tab. 214d, 214e, 215, 216, 218, 219
215a Wosowska – Dobrodzeń Str. 140-141, Tab. 215a, 217
216 Kluczbork – Opole Gł. Str. 138-139, Tab. 214d, 214e, 215, 216, 218, 219
217 Częstochowa – Kluczbork Str. 140-141, Tab. 215a, 217
218 Lubliniec – Wosowska Str. 138-139, Tab. 214d, 214e, 215, 216, 218, 219
219 Olesno Śl. – Zawisna Str. 138-139, Tab. 214d, 214e, 215, 216, 218, 219
220 (Warszawa) – Bednary – Zielkowice/Łowicz – Łódź Kal. – Ostrów Wkp. – Krotoszyn – Grabowno Wielkie – Oleśnica – Wrocław Str. 142-143, Tab. 220
Str. 144-145, Tab. 220
Str. 146-147, Tab. 220
220a Kalisz – Turek Str. 150-151, Tab. 220a, 221, 222
221 Łódź Kal./Fabr. – Koluszki – Słotwiny Str. 148-149, Tab. 221
Str. 150-151, Tab. 220a, 221, 222
222 Łódź Kal. – Kutno Str. 150-151, Tab. 220a, 221, 222
222a Łódź pl. Wolności – Aleksandrów Łódzki Str. 152-153, Tab. 222a, 222c
222c Łódź pl. Wolności – Ozorków Ł.W.E.K.D. Str. 152-153, Tab. 222a, 222c
222b Łódź pl. Wolności – Zgierz – pl. Kilińskiego Str. 154-155, Tab. 222b
222d Łódź pl. Wolności – Lutomiersk Str. 156-157, Tab. 222d, 222e
222e Łódź pl. Niepodległości – Pabianice Ł.W.E.K.D. Str. 156-157, Tab. 222d, 222e
222f Łódź pl. Niepodległości – Tuszyn Str. 158-159, Tab. 222f, 223
223 Herby Nowe – Siemkowice – Inowrocław Str. 158-159, Tab. 222f, 223
223a Częstochowa – Siemkowice Str. 160-161, Tab. 223a, 223b, 224, 224a, 225a, 225b
223b Karsznice – Zduńska Wola Str. 160-161, Tab. 223a, 223b, 224, 224a, 225a, 225b
224a Wieluń Przeład. – Zawisna Wąsk. Str. 160-161, Tab. 223a, 223b, 224, 224a, 225a, 225b
224 Herby Nowe – Kępno Str. 160-161, Tab. 223a, 223b, 224, 224a, 225a, 225b
225a Ostrzeszów – Namysłaki Str. 160-161, Tab. 223a, 223b, 224, 224a, 225a, 225b
225b Ociąż – Kucharki Str. 160-161, Tab. 223a, 223b, 224, 224a, 225a, 225b
225 Kluczbork – Kępno – Ostrów Wkp. Str. 162-163, Tab. 225, 225c, 225d, 225e
225c Kępno – Syców – Oleśnica Str. 162-163, Tab. 225, 225c, 225d, 225e
225d Namysłów – Kępno Str. 162-163, Tab. 225, 225c, 225d, 225e
225e Bukowa Śl. – Syców Str. 162-163, Tab. 225, 225c, 225d, 225e
226 Ostrów Wkp. – Grabowno Wielkie Str. 164-165, Tab. 226, 227a, 228, 229b, 229c
227a Oława – Boreczek Str. 164-165, Tab. 226, 227a, 228, 229b, 229c
227 Opole Gł. – Brzeg – Brochów – Wrocław Gł./Kotowice Wrocławskie Str. 166-167, Tab. 227
228 Opole Gł. – Miłoszyce – Wrocław Nadodrze/Czernica Wrocł. Str. 164-165, Tab. 226, 227a, 228, 229b, 229c
229b Jełowa – Namysłów Str. 164-165, Tab. 226, 227a, 228, 229b, 229c
229c Wrocław Nadodrze – Trzebnica Str. 164-165, Tab. 226, 227a, 228, 229b, 229c
229 Wrocław Gł. – Kluczbork Str. 168-169, Tab. 229, 229a
229a Wrocław Psie Pole – Wrocław Główny Str. 168-169, Tab. 229, 229a
229d Wrocław Wąski – Trzebnica Gaj – Milicz Wąski – Sulmierzyce Str. 176-177, Tab. 229d, 230a, 230b
229e Przedkowice – Żmigród Wąski Str. 178-179, Tab. 229e, 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230 Wrocław Gł. – Kłodzko – Międzylesie Str. 170-171, Tab. 230
Str. 172-173, Tab. 230
230a Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 174-175, Tab. 230a
Str. 176-177, Tab. 229d, 230a, 230b
230b Nysa – Grodków – Brzeg Str. 176-177, Tab. 229d, 230a, 230b
230c Szydłów – Lipowa Śląska Str. 178-179, Tab. 229e, 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230d Otmuchów – Przeworno – Głęboka Śl. Str. 178-179, Tab. 229e, 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230e Grodków – Przeworno Str. 178-179, Tab. 229e, 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230f Brzeg – Strzelin – Łagiewniki Śl. Str. 178-179, Tab. 229e, 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
230g Otmuchów – Dziewiętlice (Bernatice) Str. 178-179, Tab. 229e, 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
231a Kłodzko – Krosnowice – Stronie Śl. Str. 178-179, Tab. 229e, 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
231b Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 178-179, Tab. 229e, 230c, 230d, 230e, 230f, 230g, 231a, 231b
231 Kłodzko – Kudowa Zdrój Str. 180, Tab. 231
231c Kondratowice – Ciepłowody – Ząbkowice Śl. Str. 181, Tab. 231c, 231d, 231e, 231f
231d Ząbkowice Śl. – Srebrna Góra – Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 181, Tab. 231c, 231d, 231e, 231f
231e Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śląski Str. 181, Tab. 231c, 231d, 231e, 231f
231f Henryków – Ciepłowody Str. 181, Tab. 231c, 231d, 231e, 231f
232 Wrocław Gł. – Kobierzyce – Świdnica – Kraszowice – Jugowice – Walim/Jedlina Zdrój Str. 182-183, Tab. 232, 232a, 233a
232a Kobierzyce – Piława Górna Str. 182-183, Tab. 232, 232a, 233a
233a Wolibórz – Radków Str. 182-183, Tab. 232, 232a, 233a
233 Kłodzko – Wałbrzych Ogorzelec Str. 184-185, Tab. 233, 233b
233b Ścinawka Średnia – Tłumaczów Str. 184-185, Tab. 233, 233b
234 Wrocław Gł. – Jaworzyna Śląska – Marciszów – Jelenia Góra Str. 186-187, Tab. 234, 234b
Str. 188-189, Tab. 234
234b Mysłakowice – Karpacz Str. 186-187, Tab. 234, 234b
234d Sędzisław – Kamienna Góra – Lubawka Str. 190-191, Tab. 234d, 235
234e Kamienna Góra – Okrzeszyn Str. 192-193, Tab. 234e, 234f, 235
234f Marciszów – Jerzmanice Zdrój Str. 192-193, Tab. 234e, 234f, 235
234c Szczawienko – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów – (Meziměstí Č. S. D.) Str. 194-195, Tab. 234a, 234c
234a Marciszów – Kamienna Góra – Mysłakowice – Jelenia Góra Str. 194-195, Tab. 234a, 234c
Str. 196-197, Tab. 234a, 235a, 235b
235 Wrocław Gł. – Legnica – Żagań – Lubsko – Gubinek – (Guben) Str. 190-191, Tab. 234d, 235
Str. 192-193, Tab. 234e, 234f, 235
235a Marciszów – Rostoka – Strzegom – Malczyce – Wołów Str. 196-197, Tab. 234a, 235a, 235b
235b Rostoka – Jawor – Malczyce Str. 196-197, Tab. 234a, 235a, 235b
235c Środa Śl. – Środa Śl. Miejska Str. 198-199, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
236 Legnica – Złotoryja – Jerzmanice Zdrój – Nowa Wieś Grodziska – Lwówek Śl. – Mirsk – Pobiedna Str. 198-199, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
236a Złotoryja – Niegosławice Str. 198-199, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
236b Mirsk – Świeradów Zdrój Str. 198-199, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
236c Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec – Modła Str. 198-199, Tab. 235c, 236, 236a, 236b, 236c
237 Jelenia Góra Zach. – Zgorzelec Ujazd Str. 200-201, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237a Jelenia Góra Zach. – Tkacze Str. 200-201, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237b Lubań Śl. – Leśna Str. 200-201, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237c Mikułowa – Zawidów Str. 200-201, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237d Lubań Śl. – Węgliniec Str. 200-201, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
237e Sieniawka – Bogatynia – Granica Państwa Str. 200-201, Tab. 237, 237a, 237b, 237c, 237d, 237e
238 Jelenia Góra – Lwówek Śl. – Zebrzydowa – Żagań Str. 202-203, Tab. 238, 239c, 240, 241, 241a
239c Węgliniec – Bielawa Dolna (Werkirch) Str. 202-203, Tab. 238, 239c, 240, 241, 241a
239a Węgliniec – Czerwona Woda Str. 204-205, Tab. 239, 239a, 239b
239b Węgliniec – Zgorzelec Ujazd Str. 204-205, Tab. 239, 239a, 239b
239 Miłkowice – Bolesławiec – Węgliniec – Ruszów/Gozdnica – Jasień Str. 204-205, Tab. 239, 239a, 239b
240 Żagań – Jankowa Żagańska – Przewóz – Sanice Str. 202-203, Tab. 238, 239c, 240, 241, 241a
241 Bieniów – Żary k. Żagania Str. 202-203, Tab. 238, 239c, 240, 241, 241a
241a Lubsko – Tuplice – Mużaków Wschód Str. 202-203, Tab. 238, 239c, 240, 241, 241a
242 Wrocław – Ścinawa – Głogów – Żagań – Tuplice – (Forst) Str. 206-207, Tab. 242, 243, 244a
Str. 208-209, Tab. 242, 244, 245, 245a, 245b
243 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 206-207, Tab. 242, 243, 244a
244a Lubin Legnicki – Chocianów Str. 206-207, Tab. 242, 243, 244a
244 Legnica – Lubin Legnicki – Rudna Gwizdanów Str. 208-209, Tab. 242, 244, 245, 245a, 245b
245 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 208-209, Tab. 242, 244, 245, 245a, 245b
245a Żmigród – Wąsosz Str. 208-209, Tab. 242, 244, 245, 245a, 245b
245b Krzelów – Góra Śląska Str. 208-209, Tab. 242, 244, 245, 245a, 245b
246 Wrocław – Rawicz Str. 210-211, Tab. 246
301 Warszawa – Kutno – Poznań Str. 248-249, Tab. 301
Str. 250-251, Tab. 301
301a Skierniewice – Łowicz Str. 252-253, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302 Konin Wąsk. – Sompolno Str. 252-253, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302a Cegielnia – Wilczyn Str. 252-253, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302b Jabłonka Słup. – Anastazewo Str. 252-253, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302c Koło Wąsk. – Sompolno Str. 252-253, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
302d Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 252-253, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
303a Smólsk – Sompolno Str. 252-253, Tab. 301a, 302, 302a, 302b, 302c, 302d, 303a
303 Włocławek Wąsk. – Smólsk – Brześć Kuj. Str. 254-255, Tab. 303, 303b, 303d
303b Krośniewice Miasto – Ozorków Centr. Str. 254-255, Tab. 303, 303b, 303d
303d Dobre – Krośniewice Miasto Str. 254-255, Tab. 303, 303b, 303d
303e Nieszawa Wąsk. – Sompolno Str. 256-257, Tab. 303c, 303e, 304, 306
303c Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 256-257, Tab. 303c, 303e, 304, 306
304 Karsznice/Zduńska Wola – Inowrocław Str. 256-257, Tab. 303c, 303e, 304, 306
305 Ostrów Wkp. – Jarocin – Poznań Str. 258-259, Tab. 305
Str. 260-261, Tab. 305, 307, 309
306 Krotoszyn – Jarocin – Gniezno Str. 256-257, Tab. 303c, 303e, 304, 306
307 Witaszyce – Sucha – Komorze/Trąbczyn/Zagórów Str. 260-261, Tab. 305, 307, 309
308 Krotoszyn – Pleszew – Broniszewice Str. 262-263, Tab. 308, 310, 311, 312
309 Poznań – Środa – Zaniemyśl Str. 260-261, Tab. 305, 307, 309
310 Gostyń – Krobia – Miejska Górka – Pakosław Str. 262-263, Tab. 308, 310, 311, 312
311 Września – Pyzdry Str. 262-263, Tab. 308, 310, 311, 312
312 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 262-263, Tab. 308, 310, 311, 312
Str. 264-265, Tab. 312, 312a, 314, 315a
312a Kobylin – Rawicz Str. 264-265, Tab. 312, 312a, 314, 315a
313 Poznań – Leszno – Rawicz – (Wrocław) Str. 266-267, Tab. 313
313a Poznań – Luboń – Mosina/Osowa Góra Str. 268-269, Tab. 313a, 315, 316
314 Jarocin – Czempiń Str. 264-265, Tab. 312, 312a, 314, 315a
315a Koźmin – Gostyń Str. 264-265, Tab. 312, 312a, 314, 315a
315 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 268-269, Tab. 313a, 315, 316
316 Kościan – Gostyń Str. 268-269, Tab. 313a, 315, 316
317 Bojanowo Góra Śl. – Odrzycko – (Głogów) Str. 270-271, Tab. 317, 318, 319a, 321
318 Rakoniewice – Śmigiel – Bojanowo Stare Str. 270-271, Tab. 317, 318, 319a, 321
319a Wolsztyn – Konotop – Nowa Sól Str. 270-271, Tab. 317, 318, 319a, 321
319 Poznań – Wolsztyn – Sulechów Str. 272-273, Tab. 319, 323
320 Leszno – Zbąszynek Str. 274-275, Tab. 320, 322, 323a, 323b, 324a
321 Opalenica – Kościan Str. 270-271, Tab. 317, 318, 319a, 321
322 Leszno/Głogów – Lipinka – Konotop – Sulechów – Świebodzin Wkp. Str. 274-275, Tab. 320, 322, 323a, 323b, 324a
323 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 272-273, Tab. 319, 323
323a Zielona Góra – Szprotawa Str. 274-275, Tab. 320, 322, 323a, 323b, 324a
323b Zielona Góra – Bieniów Str. 274-275, Tab. 320, 322, 323a, 323b, 324a
324a Krosno Odrz. – Lubsko Str. 274-275, Tab. 320, 322, 323a, 323b, 324a
324 Zbąszynek – Gubin – (Guben) Str. 276-277, Tab. 324
325 Kostrzyn – Zielona Góra – Głogów Str. 278-279, Tab. 325
326a Rzepin – Cybinka Str. 280-281, Tab. 326, 326a, 326b
326 Poznań – Zbąszynek – Słubice – (Frankfurt n. O) Str. 280-281, Tab. 326, 326a, 326b
326b Międzyrzecz – Toporów Str. 280-281, Tab. 326, 326a, 326b
326c Zbąszynek – Międzychód Str. 282-283, Tab. 326c, 327, 327a, 328
327 Krzyż – Międzyrzecz – Zbąszynek Str. 282-283, Tab. 326c, 327, 327a, 328
327a Gorzów Wkp. – Rudnica – Sulęcin/Kostrzyn Str. 282-283, Tab. 326c, 327, 327a, 328
328 Nowy Tomyśl – Duszniki Str. 282-283, Tab. 326c, 327, 327a, 328
328a Opalenica – Lwówek Str. 284-285, Tab. 328a, 329, 329a, 331a, 331b
329 Szamotuły – Międzychód – Rzepin Str. 284-285, Tab. 328a, 329, 329a, 331a, 331b
329a Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Wkp. Str. 284-285, Tab. 328a, 329, 329a, 331a, 331b
330 Piła – Krzyż – Gorzów Wkp. – Kostrzyn Str. 286-287, Tab. 330, 331
331a Oborniki Wkp. – Wronki Str. 284-285, Tab. 328a, 329, 329a, 331a, 331b
331b Gołańcz – Chodzież Str. 284-285, Tab. 328a, 329, 329a, 331a, 331b
331 Poznań – Rogoźno Wkp. – Piła Str. 286-287, Tab. 330, 331
332 Inowrocław – Wągrowiec – Krzyż Str. 288-289, Tab. 332, 332a
332a Bzowo Goraj – Czarnków – Piła Str. 288-289, Tab. 332, 332a
333 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 290-291, Tab. 333, 333a, 334
333a Żnin – Szubin Str. 290-291, Tab. 333, 333a, 334
334 Żnin – Biskupin – Szelejewo/Ośno Str. 290-291, Tab. 333, 333a, 334
335 Poznań – Gniezno – Inowrocław – Bydgoszcz/Toruń Str. 292-293, Tab. 335
Str. 294-295, Tab. 335, 335a
335a Poznań Gł. – P. Wschód – P. Franowo – Poznań Gł. Str. 294-295, Tab. 335, 335a
Str. 296-297, Tab. 335a, 335b, 335c, 335d
335b Mogilno – Orchowo Str. 296-297, Tab. 335a, 335b, 335c, 335d
335c Mogilno – Barcin Str. 296-297, Tab. 335a, 335b, 335c, 335d
335d Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 296-297, Tab. 335a, 335b, 335c, 335d
336 Gniezno – Janowiec Wkp. – Nakło n. Not. Str. 298-299, Tab. 336, 336a, 337
336a Gniezno – Skoki – Janowiec Str. 298-299, Tab. 336, 336a, 337
337 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/Mierzewo/Anastazewo Str. 298-299, Tab. 336, 336a, 337
338 Poznań – Krzyż – Stargard – (Szczecin Gł.) Str. 300-301, Tab. 338
Str. 302-303, Tab. 338, 338a
338a Stargard – Szczecin Gł. Str. 302-303, Tab. 338, 338a
Str. 304-305, Tab. 338a, 339, 341
339 Dąbie Szczecińskie – Odra Port Str. 304-305, Tab. 338a, 339, 341
340 Szczecin Gł./Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Police – Trzebież Szczeciński Str. 306-307, Tab. 340
341 Wałcz – Krzyż Str. 304-305, Tab. 338a, 339, 341
342 Wałcz – Złocieniec Str. 308-309, Tab. 342, 343, 344
343 Szczecin Gł. – Szczecin Gumieńce – Stobno – Grambow/Dobra Szczec. Str. 308-309, Tab. 342, 343, 344
344 Stargard – Pyrzyce – (Myślibórz – Kostrzyn)/Chojna Str. 308-309, Tab. 342, 343, 344
Str. 310-311, Tab. 344, 345
345 Piła – Wałcz – Kalisz Pomorski – Stargard – (Szczecin Gł.) Str. 310-311, Tab. 344, 345
Str. 312-313, Tab. 345, 346, 347, 347a
346 Dąbie Szczecińskie – Chwarstnica – Swobnica Str. 312-313, Tab. 345, 346, 347, 347a
347 Pyrzyce – Chwarstnica – Gryfino Str. 312-313, Tab. 345, 346, 347, 347a
347a Pyrzyce – Płońsko Str. 312-313, Tab. 345, 346, 347, 347a
348 Węgierce – Wałcz Str. 314-315, Tab. 348, 349, 350, 349a
349 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 314-315, Tab. 348, 349, 350, 349a
349a Choszczno – Lubiana Pyrzycka – Strzelce Kraińskie/Myślibórz Str. 314-315, Tab. 348, 349, 350, 349a
350 Kostrzyn – Gryfino – Szczecin Niebuszewo/Szczecin Gł. Str. 314-315, Tab. 348, 349, 350, 349a
351 Chojna – Godków – Siekierki Str. 316-317, Tab. 351, 352, 353, 354, 353a
352 Choszczno – Złocieniec – Połczyn Zdrój Str. 316-317, Tab. 351, 352, 353, 354, 353a
353 Szczecinek/Człuchów – Słosinko – Słupsk Str. 316-317, Tab. 351, 352, 353, 354, 353a
353a Słupsk – Budowo Str. 316-317, Tab. 351, 352, 353, 354, 353a
354 Goleniów – Maszewo Str. 316-317, Tab. 351, 352, 353, 354, 353a
355 Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 318-319, Tab. 355, 356
356 Słupsk – Ustka Str. 318-319, Tab. 355, 356
357 Worowo – Płoty – Wysoka Kamieńska Str. 320-321, Tab. 357, 358, 359, 357a
357a Trzebiatów – Kamień Pom. – Wysoka Kam. Str. 320-321, Tab. 357, 358, 359, 357a
358 Trzebiatów – Płoty – Goleniów Str. 320-321, Tab. 357, 358, 359, 357a
359 Nowogard – Dobra Nowogardzka Str. 320-321, Tab. 357, 358, 359, 357a
360 Lębork – Słupsk – Białogard – Stargard – (Szczecin Gł.) Str. 322-323, Tab. 360
Str. 324-325, Tab. 360
361 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 326-327, Tab. 361, 362, 363, 362a
362 Koszalin – Kołobrzeg Str. 326-327, Tab. 361, 362, 363, 362a
362a Koszalin – Mielno Koszalińskie – Unieście Str. 326-327, Tab. 361, 362, 363, 362a
363 Chojnice – Szczecinek – Stargard Str. 326-327, Tab. 361, 362, 363, 362a
364 Piła – Szczecinek – Kołobrzeg Str. 328-329, Tab. 364, 365
365 Stargard Wąsk. – Mieszewo – Resko Płn. Wąsk./Łobez Wąsk. Str. 328-329, Tab. 364, 365
365a Stara Dąbrowa – Kozy Pom. – Drawsko Wąsk./Poźrzadło Dwór Str. 330-331, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
366 Gryfice Wąsk. – Łoźnica Wąsk. – Stepnica Str. 330-331, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
367 Gryfice Wąsk. – Niechorze – Trzebiatów Wąsk. Str. 330-331, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
367a Trzebiatów Wąsk. – Tąpadły – Gryfice Wąsk. Str. 330-331, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
367b Trzebiatów Wąsk. – Mrzeżyno Gryfickie Str. 330-331, Tab. 365a, 366, 367, 367a, 367b
368 Kołobrzeg Wąsk. – Skrzydłowo – Resko Płn. Wąsk./Tąpadły Str. 332-333, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
368a Gościno – Sławoborze Str. 332-333, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
368b Gościno – Karlino Wąsk. Str. 332-333, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
369 Bobolice Wąsk. – Świelino – Białogard Wąsk. M./Koszalin Wąsk. Str. 332-333, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
369a Białogard Wąsk. – Rarwino Str. 332-333, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
369b Polanów Pom. Wąsk. – Manowo Str. 332-333, Tab. 368, 368a, 368b, 369, 369a, 369b
401 Kutno – Toruń – Bydgoszcz – Piła Str. 356-357, Tab. 401
Str. 358-359, Tab. 401, 402
402 Brodnica – Kowalewo Pom. – Bydgoszcz Gł. Str. 358-359, Tab. 401, 402
403 Bydgoszcz Gł. – Maksymilianowo – Kościerzyna – Gdynia Str. 360-361, Tab. 403, 404, 405
404 Tczew – Chojnice – Piła Str. 360-361, Tab. 403, 404, 405
405 Pszczółki – Kościerzyna Str. 360-361, Tab. 403, 404, 405
405a Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 362-363, Tab. 405a, 406, 407
406 Skórcz – Starogard – Skarszewy Str. 362-363, Tab. 405a, 406, 407
407 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 362-363, Tab. 405a, 406, 407
408 Inowrocław – Bydgoszcz Gł. – Gdańsk – Gdynia Str. 364-365, Tab. 408
Str. 366-367, Tab. 408, 409a
409a Bydgoszcz Główna – Bydgoszcz Wschód Str. 366-367, Tab. 408, 409a
409 Gdynia – Lębork Str. 368-369, Tab. 409, 410
410 Reda – Puck – Hel Str. 368-369, Tab. 409, 410
411 Twarda Góra – Nowe Str. 370-371, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
412 Morzeszczyn – Gniew Str. 370-371, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
413 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 370-371, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
414 Warszawa – Działdowo Str. 370-371, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
Str. 372-373, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
415 Nasielsk – Toruń Mokre Str. 370-371, Tab. 411, 412, 413, 414, 415
416 Płock – Brodnica Str. 372-373, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
417 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Grudusk – Przasnysz Str. 372-373, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
418 Kutno – Płock Radz. Str. 372-373, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
419 Działdowo – Iława – Malbork – Tczew Str. 374-375, Tab. 419
420 Jabłonowo Pom. – Prabuty Str. 372-373, Tab. 414, 416, 417, 418, 420
421 Biskupiec Pom. Miasto – Kwidzyń Str. 376-377, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
422 Brodnica – Nowe Miasto Pom. – Iława Gł. Str. 376-377, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
423 Nowe Miasto Pom. – Lubawa Str. 376-377, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
424 Działdowo – Uzdowo Str. 376-377, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
425 Mareza – Rostowo Str. 376-377, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
426 Mareza – Gucz Str. 376-377, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
426a Szymankowo – Nowy Staw Str. 376-377, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
427 Iława Gł. – Toruń Gł. – Inowrocław Str. 378-379, Tab. 427
428 Toruń Mokre – Czarnowo Str. 376-377, Tab. 421, 422, 423, 424, 425, 426, 426a, 428
429 Chełmża – Mełno Str. 380-381, Tab. 429, 430, 431, 432
430 Malbork – Elbląg – Frombork – Braniewo Str. 380-381, Tab. 429, 430, 431, 432
431 Lisewo Wąsk. – Ostaszewo Wąsk. – Nowy Staw Wąsk./Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 380-381, Tab. 429, 430, 431, 432
432 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 380-381, Tab. 429, 430, 431, 432
433 Działdowo – Chojnice Str. 382-383, Tab. 433, 434, 436
Str. 384, Tab. 433
434 Gardeja – Łasin Str. 382-383, Tab. 433, 434, 436
435 Toruń Mokre – Grudziądz – Malbork Str. 385, Tab. 435, 437
Str. 386-387, Tab. 435, 438, 439, 440, 441
436 Toruń Mokre – Unisław Pom. – Chełmno – Kornatowo Str. 382-383, Tab. 433, 434, 436
437 Lisewo Wąsk. – Ostaszewo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 385, Tab. 435, 437
438 Malbork Wąsk. – Pogorzała Wieś – Lisewo Wąsk. Str. 386-387, Tab. 435, 438, 439, 440, 441
439 Malbork Wąsk. – Nowy Staw Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 386-387, Tab. 435, 438, 439, 440, 441
440 Myślice – Prabuty – Kwidzyń Str. 386-387, Tab. 435, 438, 439, 440, 441
441 Opalenie – Smętowo – Skórcz – Szlachta Str. 386-387, Tab. 435, 438, 439, 440, 441
442 Nakło nad Notecią – Kościerzyna Str. 388-389, Tab. 442, 443, 445, 446, 447
Str. 390-391, Tab. 442, 444, 448, 449
443 Białośliwie – Wysoka – Łobżenica Str. 388-389, Tab. 442, 443, 445, 446, 447
444 Łobżenica – Radzicz – Nakło Str. 390-391, Tab. 442, 444, 448, 449
445 Białośliwie – Zakłady Przem. – Radzicz – Nakło Str. 388-389, Tab. 442, 443, 445, 446, 447
446 Łobżenica – Witosław Str. 388-389, Tab. 442, 443, 445, 446, 447
447 Nakło – Kasprowo Str. 388-389, Tab. 442, 443, 445, 446, 447
448 Koronowo – Bydgoszcz Str. 390-391, Tab. 442, 444, 448, 449
449 Wierzchucin Król./Wąwelno – Łukowiec – Kasprowo – Morzewiec – Bydgoszcz Str. 390-391, Tab. 442, 444, 448, 449
450 Bydgoszcz – Smukała Str. 392-393, Tab. 450, 451
451 Świecie – Terespol Pom. – Złotów Str. 392-393, Tab. 450, 451
452 Tuchola – Koronowo Str. 396-397, Tab. 452, 453, 456, 458
453 Tczew – Gdańsk – Gdynia – Wejherowo Str. 396-397, Tab. 452, 453, 456, 458
Str. 398-399, Tab. 453
Str. 400-401, Tab. 453, 455, 462, 463
454 Pruszcz Gdański – Stara Piła – Lębork – Łeba Str. 394-395, Tab. 454, 457
455 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 400-401, Tab. 453, 455, 462, 463
456 Kokoszki – Osowa Str. 396-397, Tab. 452, 453, 456, 458
457 Somonino – Kartuzy Str. 394-395, Tab. 454, 457
458 Wejherowo – Garczegorze Str. 396-397, Tab. 452, 453, 456, 458
459 Lipusz – Lębork Str. 402-403, Tab. 459, 460, 461; komunikacja PKS
460 Sztutowo – Gdańsk Wąsk. Str. 402-403, Tab. 459, 460, 461; komunikacja PKS
461 Gielmice – Odrzygość – Gdańsk Wąsk. Str. 402-403, Tab. 459, 460, 461; komunikacja PKS
462 Giemlice – Koszwały – Gdańsk Wąsk. Str. 400-401, Tab. 453, 455, 462, 463
463 Rumia Zagórze – Gdynia Port Oksywie Str. 400-401, Tab. 453, 455, 462, 463
501 Działdowo – Olsztyn Gł. – Elbląg Str. 426-427, V okręg komunikacyjny (mapka), tab. 501
Str. 428-429, Tab. 501, 502, 503, 501a
501a Nidzica – Wielbark Str. 428-429, Tab. 501, 502, 503, 501a
502 Iława Gł. – Olsztyn Gł. Str. 428-429, Tab. 501, 502, 503, 501a
503 Małdyty – Myślice – Malbork Str. 428-429, Tab. 501, 502, 503, 501a
504 Ostróda – Morąg Str. 430-431, Tab. 504, 505, 506, 507, 508
505 Bogaczewo – Braniewo Str. 430-431, Tab. 504, 505, 506, 507, 508
506 Olsztyn Gł. – Orneta – Braniewo Str. 430-431, Tab. 504, 505, 506, 507, 508
507 Olsztyn – Ełk Str. 430-431, Tab. 504, 505, 506, 507, 508
Str. 432-433, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
508 Korsze – Lidzbark Warmiński Str. 430-431, Tab. 504, 505, 506, 507, 508
Str. 432-433, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
509 Korsze – Skandawa (Gierdawy) Str. 432-433, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
510 Kętrzyn Wąsk. – Mrągowo Wąsk. Str. 432-433, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
511 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn Str. 432-433, Tab. 507, 508, 509, 510, 511
512 Olsztyn Gł. – Białystok C. Str. 434-435, Tab. 512
512a (Osse) – Łapy – Białystok C. Str. 436-437, Tab. 512a, 513, 514, 515, 516
513 Czerwonka – Baranowo Str. 436-437, Tab. 512a, 513, 514, 515, 516
514 Szczytno – Biskupiec – Czerwonka Str. 436-437, Tab. 512a, 513, 514, 515, 516
515 Szczytno – Pisz – Ełk Str. 436-437, Tab. 512a, 513, 514, 515, 516
516 Śniadowo – Łomża Str. 436-437, Tab. 512a, 513, 514, 515, 516
517 Białystok C. – Trakiszki Str. 438-439, Tab. 517, 518, 519, 517a
517a Białystok C. – Starosielce Str. 438-439, Tab. 517, 518, 519, 517a
518 Suwałki – Jastrzębna Str. 438-439, Tab. 517, 518, 519, 517a
519 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki – Turowo Str. 438-439, Tab. 517, 518, 519, 517a
520 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 440-441, Tab. 520, 521, 522, 523
521 Dęby – Łomża Wąsk. Str. 440-441, Tab. 520, 521, 522, 523
522 Myszyniec – Pupy Wąsk. Str. 440-441, Tab. 520, 521, 522, 523
523 Warszawa Wil. – Białystok C. – Kuźnica Biał. Str. 440-441, Tab. 520, 521, 522, 523
Str. 442-443, Tab. 523, 524, 525
524 Tłuszcz – Rybienko – Wyszków – Ostrołęka Str. 442-443, Tab. 523, 524, 525
525 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 442-443, Tab. 523, 524, 525
526 Czeremcha – Białystok C. Str. 444-445, Tab. 526, 527, 528, 529
527 Białystok C. – Krynki Str. 444-445, Tab. 526, 527, 528, 529
528 Siedlce – Czeremcha – Narewka Str. 444-445, Tab. 526, 527, 528, 529
529 Bielsk Podl. – Hajnówka – Białowieża Str. 444-445, Tab. 526, 527, 528, 529
601 Warszawa – Mińsk Maz. Str. 462-463, VI okręg komunikacyjny (mapka), tab. 601
602 Warszawa Wsch. – Otwock Str. 464-465, Tab. 602
603 Warszawa Gł. – Skierniewice Str. 466-467, Tab. 603, 604
604 Warszawa Gł. – Warka Str. 466-467, Tab. 603, 604
605 Warszawa – Legionowo – Tłuszcz/Nasielsk Str. 468-469, Tab. 605, 607
606 Warszawa Gł. – Łowicz Str. 470-471, Tab. 606, 608, 609
607 Warszawa Wil. – Tłuszcz Str. 468-469, Tab. 605, 607
608 Tłuszcz – Rybienko Str. 470-471, Tab. 606, 608, 609
609 Sochaczew – Tułowice – Piaski – Wyszogród Str. 470-471, Tab. 606, 608, 609
610 Warszawa Most – Jabłonna Str. 472-473, Tab. 610, 610a, 611
610a Warszawa Most – Karczew Str. 472-473, Tab. 610, 610a, 611
611 Warszawa Stalowa – Radzymin Str. 472-473, Tab. 610, 610a, 611
612 Warszawa Płd. – Piaseczno Miasto – Grójec – Jasieniec/Nowe Miasto n. Pilicą Str. 474-475, Tab. 612
613 Warszawa Płd. – Piaseczno Miasto – Góra Kalwaria Str. 476-477, Tab. 613, 614
614 Warszawa Belweder – Konstancin – Iwiczna Str. 476-477, Tab. 613, 614
615 Warszawa Marszałkowska – Podkowa Leśna – Milanówek EKD/Grodzisk EKD Str. 478-479, Tab. 615
Str. 480-481, Tab. 615
Str. 482-483, Tab. 615
616 Warszawa Marszałkowska – Włochy EKD Str. 484-485, Tab. 616

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1948

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...