OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1928

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1928

Okres obowiązywania: pomiędzy 1928-05 (???) a 1928-09-30

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Działdowo – Laskowice – Danzig (Gdańsk) Str. 2-3, Tab. 1
Str. 4-5, Tab. 1
Str. 6-7 , Tab. 1
Str. 8-9, Tab. 1, 1a, 1b
1a Jabłonna – Zegrze Str. 8-9, Tab. 1, 1a, 1b
1b Nasielsk – Sierpc Str. 8-9, Tab. 1, 1a, 1b
2 Warszawa – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 10-11, Tab. 2
Str. 12-13, Tab. 2
Str. 14-15, Tab. 2
2a Aleksandrów – Ciechocinek Str. 16-17, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
2d Morzeszczyn – Gniew Str. 16-17, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
2b Terespol Pom. – Świecie Str. 16-17, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
2c Smętowo – Opalenie Str. 16-17, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
2e Łódź Kal. – Kutno – Płock Str. 16-17, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
3 Danzig (Gdańsk) – Praust – Kartuzy – Kętrzyno Str. 16-17, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 3
3a Danzig (Gdańsk) – Praust (Pruszcz) Str. 18-19, Tab. 3a, 4, 5
4 Danzig (Gdańsk) – Neufahrwasser Str. 18-19, Tab. 3a, 4, 5
5 Danzig (Gdańsk) – Langfuhr – Kokoszki – Kartuzy Str. 18-19, Tab. 3a, 4, 5
5a Hohenstein – Kościerzyna Str. 20-21, Tab. 5a, 5b, 5c, 6
5b Gdynia – Kartuzy Str. 20-21, Tab. 5a, 5b, 5c, 6
5c Simonsdorf – Tiegenhof Str. 20-21, Tab. 5a, 5b, 5c, 6
6 Danzig (Gdańsk) – Hel Str. 20-21, Tab. 5a, 5b, 5c, 6
Str. 22-23, Tab. 6, 6a
6a Danzig (Gdańsk) – Zoppot (ruch podmiejski) Str. 22-23, Tab. 6, 6a
Str. 24-25, Tab. 6a, 7
7 Danzig (Gdańsk) – Reda – Strzebielino Str. 24-25, Tab. 6a, 7
8 Wejherowo – Zamostne Str. 26-27, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9
8a Puck – Krokowa Str. 26-27, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9
8b Twarda Góra – Nowe Str. 26-27, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9
8c Chełmża – Mełno Str. 26-27, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9
9 Chojnice – Tczew – Marienburg (Malbork) Str. 26-27, Tab. 8, 8a, 8b, 8c, 9
Str. 28-29, Tab. 9, 10, 11
10 Smętowo – Skarszewy – Kościerzyna Str. 28-29, Tab. 9, 10, 11
11 Laskowice – Czersk Str. 28-29, Tab. 9, 10, 11
12 Skurcz – Szlachta – Czersk Str. 30-31, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
13 Laskowice – Chojnice Str. 30-31, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
14 Terespol Pom. – Więcbork – Dorotowo Str. 30-31, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
15 Tuchola – Koronowo Str. 30-31, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
16 Gniezno – Nakło n. Notecią – Chojnice – Kartuzy Str. 30-31, Tab. 12, 13, 14, 15, 16
Str. 32-33, Tab. 16
17 Schneidemühl (Piła) – Kaczory – Toruń Przedm. Str. 34-35, Tab. 17, 18
18 Toruń Przedm. – Jabłonowo Pom. – Jamielnik – (Dt. Eylau) Str. 34-35, Tab. 17, 18
19 Bydgoszcz – Kowalewo Pom. Str. 36-37, Tab. 19, 20
20 Kowalewo – Brodnica – Radomno Str. 36-37, Tab. 19, 20
20a Toruń Przedm. – Toruń Mokre (ruch podmiejski) Str. 38-39, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
21 Toruń Mokre – Lubicz k. Tor. Str. 38-39, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
22 Jabłonowo Pomorskie – Zawdzka W. Str. 38-39, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
23 Toruń Mokre – Unisław Str. 38-39, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
24 Toruń Północny – Czarnowo k. Tor. Str. 38-39, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
25 Bydgoszcz – Unisław – Chełmno – Kornatowo Str. 38-39, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24, 25
26 Grudziądz – Brodnica – Nowe Miasto Pom. – Lubawa Str. 40-41, Tab. 26, 27, 28
27 Działdowo – Uzdowo Str. 40-41, Tab. 26, 27, 28
28 Grudziądz – Gardeja – Łasin Str. 40-41, Tab. 26, 27, 28
29 Toruń Przedmieście – Grudziądz Str. 42-43, Tab. 29, 30, 30a, 31
30 Działdowo – Krasnołąka Str. 42-43, Tab. 29, 30, 30a, 31
30a Iłowo – Rakowice – (Dt. Eylau – Iława) Str. 42-43, Tab. 29, 30, 30a, 31
31 Warszawa – Toruń Przedm. – Poznań Str. 42-43, Tab. 29, 30, 30a, 31
Str. 44-45, Tab. 31
Str. 46-47, Tab. 31
32 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 48-49, Tab. 32
Str. 50-51, Tab. 32
Str. 52-53, Tab. 32
33 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 54-55, Tab. 33, 34, 35, 36
34 Międzychód – Zbąszyń Str. 54-55, Tab. 33, 34, 35, 36
35 Rokietnica – Międzychód Str. 54-55, Tab. 33, 34, 35, 36
36 Szubin – Żnin Str. 54-55, Tab. 33, 34, 35, 36
37 Poznań – Rokietnica – Drawski Młyn Str. 56-57, Tab. 37, 38
38 Poznań – Oborniki – Dziembówko Str. 56-57, Tab. 37, 38
39 Oborniki – Wronki Str. 58-59, Tab. 39, 40
40 Inowrocław – Wągrowiec – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 58-59, Tab. 39, 40
41 Janowiec – Skoki Str. 60-61, Tab. 41, 42, 43, 43a
42 Drawski Młyn – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 60-61, Tab. 41, 42, 43, 43a
43 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 60-61, Tab. 41, 42, 43, 43a
43a Gołańcz – Chodzież Str. 60-61, Tab. 41, 42, 43, 43a
44 Gniezno – Sława – Wągrowiec Str. 62-63, Tab. 44, 45, 46, 47
45 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 62-63, Tab. 44, 45, 46, 47
46 Szamotuły – Międzychód Str. 62-63, Tab. 44, 45, 46, 47
47 Wolsztyn – Kębłowo Str. 62-63, Tab. 44, 45, 46, 47
48 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn – Kopanica Str. 64-65, Tab. 48, 49, 50, 51
49 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 64-65, Tab. 48, 49, 50, 51
50 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 64-65, Tab. 48, 49, 50, 51
51 Jarocin – Czempin Str. 64-65, Tab. 48, 49, 50, 51
52 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 66-67, Tab. 52, 53, 54
53 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 66-67, Tab. 52, 53, 54
54 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 66-67, Tab. 52, 53, 54
55 Gniezno – Jarocin – Zduny Str. 68-69, Tab. 55, 56, 57
56 Kutno – Strzałkowo – Poznań Str. 68-69, Tab. 55, 56, 57
57 Podzamcze – Kępno – Gęsia-Górka Str. 68-69, Tab. 55, 56, 57
58 Kępno – Rychtal Str. 70-71, Tab. 58, 59, 60
59 Ostrów Wkp. – Pawłów Str. 70-71, Tab. 58, 59, 60
60 Ostrów Wlkp. – Leszno – Lasocice Str. 70-71, Tab. 58, 59, 60
61 Warszawa – Kalisz – Poznań – Zbąszyń Str. 72-73, Tab. 61
Str. 74-75, Tab. 61, 62
62 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 74-75, Tab. 61, 62
Str. 76-77, Tab. 62, 62a
62a Poznań – Ludwikowo Str. 76-77, Tab. 62, 62a
63 Poznań – Katowice – Kraków Str. 78-79, Tab. 63
Str. 80-81, Tab. 63
Str. 82-83, Tab. 63
63a Katowice – Hajduki – Chorzów – (Beuthen O. S. Hbf.) Str. 84-85, Tab. 63a, 63b
63b Lubliniec – Hajduki/Siemianowice – Katowice Str. 84-85, Tab. 63a, 63b
Str. 86-87, Tab. 63b, 63bb, 63c
63bb (Beuthen O.S. Hbf.) – Chorzów – Siemianowice Śl. – Katowice Str. 86-87, Tab. 63b, 63bb, 63c
63c Tarnowskie Góry – Szarlej – (Beuthen O.S. Hbf.) Str. 86-87, Tab. 63b, 63bb, 63c
63cc Lubliniec – Rojca – Karf – (Beuthen O. S. Hbf.) Str. 88-89, Tab. 63cc, 63d, 63e
63d Herby Nowe – Herby Śląskie Str. 88-89, Tab. 63cc, 63d, 63e
63e Katowice – Oświęcim Str. 88-89, Tab. 63cc, 63d, 63e
Str. 90-91, Tab. 63e, 63f, 63g, 63h, 63i, 64
63f Tarnowskie Góry – Chebzie Str. 90-91, Tab. 63e, 63f, 63g, 63h, 63i, 64
63g (Annaberg) – Olza – Kopalnia Anny Str. 90-91, Tab. 63e, 63f, 63g, 63h, 63i, 64
63h Pawłowice Śl. – Chybie Str. 90-91, Tab. 63e, 63f, 63g, 63h, 63i, 64
63i Olza – Bluszczów – Brzezie n. O. Str. 90-91, Tab. 63e, 63f, 63g, 63h, 63i, 64
64 Częstochowa – Lubliniec – Vossovska Str. 90-91, Tab. 63e, 63f, 63g, 63h, 63i, 64
64a Tarnowskie Góry – Vossovska Str. 92-93, Tab. 64a, 65, 66, 67
65 Katowice Ligota – Kochłowice – Makoszowy – Gierałtowice Str. 92-93, Tab. 64a, 65, 66, 67
66 Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 92-93, Tab. 64a, 65, 66, 67
67 Beuthen – Kochłowice Str. 92-93, Tab. 64a, 65, 66, 67
68 Makoszowy – Rybnik – (Annaberg) Str. 94-95, Tab. 68
70 Makoszowy – Żory – Annaberg Str. 96-97, Tab. 70
71 Mysłowice – Katowice – Hajduki – Gleiwitz Str. 98-99, Tab. 71, 72
72 Katowice – Rybnik – (Ratibor) Str. 98-99, Tab. 71, 72
Str. 100-101, Tab. 72, 73
73 Warszawa – Ząbkowice – Katowice – Dziedzice – (Petrowice) Str. 100-101, Tab. 72, 73
Str. 102-103, Tab. 73
Str. 104-105, Tab. 73
Str. 106-107, Tab. 73, 74
74 Kraków – Trzebinia – Dziedzice – Cieszyn Str. 106-107, Tab. 73, 74
Str. 108-109, Tab. 74
Str. 110-111, Tab. 74, 75
75 Bielsko – Żywiec Str. 110-111, Tab. 74, 75
76 Bielsko – Kalwarja Str. 112-113, Tab. 76, 77
77 Kraków – Spytkowice – Oświęcim Str. 112-113, Tab. 76, 77
77a Chybie – Skoczów Str. 114-115, Tab. 77a, 78, 79, 80
78 Siersza Wodna – Bolęcin – Sucha Str. 114-115, Tab. 77a, 78, 79, 80
79 Bolęcin – Jaworzno Str. 114-115, Tab. 77a, 78, 79, 80
80 Zwardoń – Sucha Str. 114-115, Tab. 77a, 78, 79, 80
81 Warszawa – Ząbkowice – Trzebinia – Kraków Str. 116-117, Tab. 81
Str. 118-119, Tab. 81
Str. 120-121, Tab. 81
81a Warszawa Gł. – Pruszków – Grodzisk Maz. – Żyrardów – Skierniewice Str. 122-123, Tab. 81a
81b Pociągi pomiędzy dworcami węzła Warszawskiego Str. 124-125, Tab. 81b, 82
82 Warszawa – Koluszki – Łódź Fabr. – Łódź Kal. Str. 124-125, Tab. 81b, 82
Str. 126-127, Tab. 82, 83, 84
83 Skierniewice – Łowicz Str. 126-127, Tab. 82, 83, 84
84 Łowicz – Zielkowice Str. 126-127, Tab. 82, 83, 84
85 Koluszki – Tomaszów – Skarżysko-Kamienna – Tarnobrzeg Str. 128-129, Tab. 85
86 Częstochowa – Kielce Str. 130-131, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
87 Kazimierz – Sosnowiec Warsz. Str. 130-131, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88 Bąkowiec – Kozienice Str. 130-131, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88a Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 130-131, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
88b Tomaszów – Spała Str. 130-131, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
89 Warszawa – Dęblin – Strzemieszyce Rad. – Kraków/Katowice Str. 130-131, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b, 89
Str. 132-133, Tab. 89
89a Warszawa – Otwock – Pilawa (ruch podmiejski) Str. 134-135, Tab. 89a, 90
90 Kraków – Strzemieszyce R. – Sosnowiec Str. 134-135, Tab. 89a, 90
Str. 136-137, Tab. 90
91 Kraków – Sucha – Chabówka – Zakopane Str. 138-139, Tab. 91
92 Dębica – Rozwadów – Przeworsk Str. 140-141, Tab. 92
Str. 142-143, Tab. 92, 93, 94, 96
93 Nowy Targ – Czarny Dunajec – Suchahora Str. 142-143, Tab. 92, 93, 94, 96
94 Zagórzany – Gorlice Str. 142-143, Tab. 92, 93, 94, 96
95 Tarnów – Szczucin Str. 144-145, Tab. 95, 97, 98, 99, 100
96 Kraków – Wieliczka Str. 142-143, Tab. 92, 93, 94, 96
97 Kraków – Niepołomice Str. 144-145, Tab. 95, 97, 98, 99, 100
98 Kraków – Kocmyrzów Str. 144-145, Tab. 95, 97, 98, 99, 100
99 Czyżyny – Mogiła Str. 144-145, Tab. 95, 97, 98, 99, 100
100 Kraków – Sucha – Nowy Sącz Str. 144-145, Tab. 95, 97, 98, 99, 100
Str. 146-147, Tab. 100, 101
101 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Sącz – (Orlov) Str. 146-147, Tab. 100, 101
Str. 148-149, Tab. 101
Str. 150-151, Tab. 101, 102, 103
102 Muszyna – Krynica Str. 150-151, Tab. 101, 102, 103
103 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Zagórz – Stryj – Stanisławów Str. 150-151, Tab. 101, 102, 103
Str. 152-153, Tab. 103
Str. 154-155, Tab. 103
Str. 156-157, Tab. 103
Str. 158-159, Tab. 103, 104
104 Kraków – Dębica – Rozwadów – Lublin Str. 158-159, Tab. 103, 104
Str. 160-161, Tab. 104
Str. 162-163, Tab. 104
105 Rzeszów – Jasło Str. 164-165, Tab. 105, 105a, 106
105a Jarosław – Sokal Str. 164-165, Tab. 105, 105a, 106
106 Lwów – Kraków – Zebrzydowice – Petrovice u Bohumina (Piotrowice) Str. 164-165, Tab. 105, 105a, 106
Str. 166-167, Tab. 106
Str. 168-169, Tab. 106
Str. 170-171, Tab. 106
Str. 172-173, Tab. 106, 106a, 107
106a Lwów – Gródek Jagielloński (ruch podmiejski) Str. 172-173, Tab. 106, 106a, 107
107 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Lwów Str. 172-173, Tab. 106, 106a, 107
Str. 174-175, Tab. 107
Str. 176-177, Tab. 107, 108
108 Warszawa – Rejowiec – Bełżec – Lwów Str. 176-177, Tab. 107, 108
Str. 178-179, Tab. 108, 108a
108a Lwów – Brzuchowice (ruch podmiejski) Str. 178-179, Tab. 108, 108a
109 Lwów – Sambor – Nowy Zagórz – Stróże Str. 180-181, Tab. 109
110 Nowy Zagórz – Łupków – Mezilaborce Str. 182-183, Tab. 110, 111
111 Lwów – Sambor – Sianki Str. 182-183, Tab. 110, 111
112 Lwów – Stryj – Drohobycz – Borysław Tustanowice Str. 184-185, Tab. 112, 113
113 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 184-185, Tab. 112, 113
114 Przemyśl – Chyrów – Drohobycz – Stryj Str. 186-187, Tab. 114, 114a
114a Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 186-187, Tab. 114, 114a
115 Lwów – Podwołoczyska – (Wołoczyska) Str. 188-189, Tab. 115
115a Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymałów Str. 190-191, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
116 Podwysokie – Halicz Str. 190-191, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
117 Pałahicze – Tłumacz Str. 190-191, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
118 Dolina – Wygoda Str. 190-191, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
119 Lwów – Podhajce Str. 190-191, Tab. 115a, 116, 117, 118, 119
120 Lwów – Stanisławów – Śniatyń – Załucze (Grigore Ghica Voda) Str. 192-193, Tab. 120
121 Lwów – Jaworów Str. 194-195, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
122 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 194-195, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
123 Lwów – Stojanów Str. 194-195, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
124 Tarnopol – Chodorów – Stryj Str. 194-195, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
125 Tarnopol – Kopyczyńce – Husiatyn Str. 194-195, Tab. 121, 122, 123, 124, 125
126 Kołomyja – Stefanesti Str. 196-197, Tab. 126, 127, 128
127 Tarnopol – Czortków – Zaleszczyki Str. 196-197, Tab. 126, 127, 128
128 Stanisławów – Woronienka – Jasina Str. 196-197, Tab. 126, 127, 128
129 Kołomyja – Delatyn Str. 198-199, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
130 Stanisławów – Kopyczyńce – Husiatyn Str. 198-199, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
131 Iwanie Puste – Czortków Str. 198-199, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
132 Skała – Teresin Str. 198-199, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
133 Kołomyja – Słoboda Rangurska Kopalnia Str. 198-199, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
134 Kołomyja Nadw. Przedmieście – Szeparowce Kniażdwór Str. 198-199, Tab. 129, 130, 131, 132, 133, 134
135 Lwów – Sapieżanka – Sokal – Kowel – Brześć – Grajewo Str. 200-201, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
135a Białystok – Starosielce Str. 229-230, Tab. 135a, 149b, 149c, 158a, 158b, 158c, 159, 191
136 Łuków – Dęblin Str. 200-201, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
137 Zawada – Włodzimierz Str. 200-201, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
138 Włodzimierz – Wojnica Str. 200-201, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
139 Kowel – Sarny – Ostki Str. 200-201, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
140 Kowel – Kamień Koszyrski Str. 202-203, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143, 144
141a Jeziorany – Mizocz Str. 202-203, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143, 144
141 Kamienica Wołyńska – Krzemieniec Str. 202-203, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143, 144
142 Brześć – Chełm Str. 202-203, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143, 144
143 Kiwerce – Łuck – Sienkiewiczówka Str. 202-203, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143, 144
144 Lwów – Równe – Łuniniec – Baranowicze – Wilno Str. 202-203, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143, 144
Str. 204-205, Tab. 144
145 Warszawa – Dęblin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany Str. 206-207, Tab. 145
Str. 208-209, Tab. 145, 145a, 145b
145a Warszawa – Mińsk Mazowiecki (ruch podmiejski) Str. 208-209, Tab. 145, 145a, 145b
145b Warszawa – Siedlce – Brześć – Kowel – Mohylany Str. 208-209, Tab. 145, 145a, 145b
Str. 210-211, Tab. 145b
146 Warszawa – Siedlce – Brześć – Baranowicze – Stołpce (Niegorełoje) Str. 212-213, Tab. 146
147 Brześć – Łuniniec – Mikaszewicze Str. 214-215, Tab. 147, 148
148 Warszawa – Siedlce – Czeremcha – Lida – Wilno Str. 214-215, Tab. 147, 148
Str. 216-217, Tab. 148, 149
149 Warszawa – Białystok – Baranowicze – Stołpce – (Niegorełoje) Str. 216-217, Tab. 148, 149
Str. 218-219, Tab. 149, 149a
149a Warszawa Wil. – Wołomin – Tłuszcz – Łochów – Małkinia (Ruch podmiejski) Str. 218-219, Tab. 149, 149a
149b Wołkowysk II Centr. – Wołkowysk I Miasto – P. O. 96 km Str. 229-230, Tab. 135a, 149b, 149c, 158a, 158b, 158c, 159, 191
149c Baranowicze Tow. – Baranowicze Osob. Str. 229-230, Tab. 135a, 149b, 149c, 158a, 158b, 158c, 159, 191
150 Warszawa – Białystok – Wilno – Turmont – (Zemgale) Str. 220-221, Tab. 150
Str. 222-223, Tab. 150, 150a
150a Rudziszki – Wilno i Wilno – Nowo-Święciany (ruch podmiejski) Str. 222-223, Tab. 150, 150a
151 Warszawa – Ostrołęka – Łomża Str. 224-225, Tab. 151, 152, 153
152 Białystok – Ostrołęka – Chorzele Str. 224-225, Tab. 151, 152, 153
153 Lublin – Łuków – Siedlce – Ostrołęka – Łomża Str. 224-225, Tab. 151, 152, 153
154 Wołkowysk – Mosty – Grodno Str. 226-227, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 154a
154a Żytomia – Jeziory Str. 226-227, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 154a
155 Lida – Mołodeczno – Zahacie Str. 226-227, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 154a
156 Wilno – Mołodeczno – Olechowicze Str. 226-227, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 154a
157 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 226-227, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 154a
158 Grodno – Suwałki Str. 226-227, Tab. 154, 155, 156, 157, 158, 154a
158a Wilno – Landwarów – Zawiasy Str. 229-230, Tab. 135a, 149b, 149c, 158a, 158b, 158c, 159, 191
158b Orany – Dziereżnica Str. 229-230, Tab. 135a, 149b, 149c, 158a, 158b, 158c, 159, 191
158c Raczki – Suwałki – Trakiszki Str. 229-230, Tab. 135a, 149b, 149c, 158a, 158b, 158c, 159, 191
159 Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża Str. 229-230, Tab. 135a, 149b, 149c, 158a, 158b, 158c, 159, 191
191 Gostyń – Kościan Str. 229-230, Tab. 135a, 149b, 149c, 158a, 158b, 158c, 159, 191
201 Rogów Wąsk. – Rawa Mazow. – Biała Rawska Str. 230-231, Tab. 201, 202, 203, 202b, 202c, 203a, 203b
202 Krośniewice Wąsk. Miasto – Krośniewice Wąsk. Wied. Str. 230-231, Tab. 201, 202, 203, 202b, 202c, 203a, 203b
202b Krośniewice Wąsk. Miasto – Ozorków Miasto Str. 230-231, Tab. 201, 202, 203, 202b, 202c, 203a, 203b
202c Nieszawa Wąsk. – Boniew – Krośniewice Wąsk. Miasto Str. 230-231, Tab. 201, 202, 203, 202b, 202c, 203a, 203b
203 Włocławek Wąsk. – Sompolno Str. 230-231, Tab. 201, 202, 203, 202b, 202c, 203a, 203b
203a Włocławek Wąsk. – Brześć Kuj. Str. 230-231, Tab. 201, 202, 203, 202b, 202c, 203a, 203b
203b Nieszawa Wąsk. – Sompolno Str. 230-231, Tab. 201, 202, 203, 202b, 202c, 203a, 203b
203c Konin Czarków – Sompolno Str. 232-233, Tab. 203c, 203d, 204, 205, 206, 204a, 205a, 207b
203d Sompolno – Dąbie Kolskie Str. 232-233, Tab. 203c, 203d, 204, 205, 206, 204a, 205a, 207b
204 Jabłonka Słup. – Wilczyn Str. 232-233, Tab. 203c, 203d, 204, 205, 206, 204a, 205a, 207b
204a Jabłonka Słupiecka – Anastazewo Str. 232-233, Tab. 203c, 203d, 204, 205, 206, 204a, 205a, 207b
205 Mława Wąsk. – Przasnysz Str. 232-233, Tab. 203c, 203d, 204, 205, 206, 204a, 205a, 207b
205a Ciechanów Wąsk. – Przasnysz Str. 232-233, Tab. 203c, 203d, 204, 205, 206, 204a, 205a, 207b
206 Wieluń Wąsk. – Praszka Str. 232-233, Tab. 203c, 203d, 204, 205, 206, 204a, 205a, 207b
207b Hajdaszek – Kazimierza Wielka – Kocmyrzów Wąsk. Str. 232-233, Tab. 203c, 203d, 204, 205, 206, 204a, 205a, 207b
Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 207a, 207b, 209b, 209c
207 Jędrzejów – Szczucin Wąski Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 207a, 207b, 209b, 209c
207a Bogorja – Iwaniska Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 207a, 207b, 209b, 209c
208 Sierpc Wąsk. – Lipno Płockie – Lubicz Wąsk. Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 207a, 207b, 209b, 209c
209 Hrubieszów Wąski – Uhnów Wąski Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 207a, 207b, 209b, 209c
209b Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 207a, 207b, 209b, 209c
209c Miechów – Działoszyce – Kazimierza Wielka Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 207a, 207b, 209b, 209c
209a Gozdów – Wojsławice Str. 236-237, Tab. 209a, 209d, 209e, 210, 211, 211a, 212, 213
209d Łaszczów – Wożuczyn Str. 236-237, Tab. 209a, 209d, 209e, 210, 211, 211a, 212, 213
209e Sędziszów Wąsk. – Szczekociny (konna) Str. 236-237, Tab. 209a, 209d, 209e, 210, 211, 211a, 212, 213
210 Nałęczów – Opole Str. 236-237, Tab. 209a, 209d, 209e, 210, 211, 211a, 212, 213
211 Antonówka Wąska – Kuchocka Wola Str. 236-237, Tab. 209a, 209d, 209e, 210, 211, 211a, 212, 213
211a Chinocz – Dąbrowica Wąska Str. 236-237, Tab. 209a, 209d, 209e, 210, 211, 211a, 212, 213
212 Przeworsk Wąski – Dynów Str. 236-237, Tab. 209a, 209d, 209e, 210, 211, 211a, 212, 213
213 Nowy Łupków Wąski – Cisna Str. 236-237, Tab. 209a, 209d, 209e, 210, 211, 211a, 212, 213
214 Myszyniec – Nowogród – Łomża Wąsk. Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
215 Grabowo Wąsk. – Ostrołęka Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
216 Orańczyce Wąskie – Prużany Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217 Nowojelnia Wąska – Nowogródek – Lubcza Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217a Gawja – Iwje Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217b Dukszty – Druja Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217c Juraciszki – Piesiewicze Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217d Błudeń – Kartuz-Bereza Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217e Nowo-Święciany Wąsk. – Łyntupy Wąskie – Kobylniki Str. 238-239, Tab. 214, 215, 216, 217, 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
218 Biała Podlaska Wąsk. – Konstantynów Str. 240-241, Tab. 218, 218a, 218b, 219, 219a, 219b
218a Janów k. Pińska – Kamień Koszyrski Str. 240-241, Tab. 218, 218a, 218b, 219, 219a, 219b
218b Biała Podlaska Wąsk. – Janów Podlaski Str. 240-241, Tab. 218, 218a, 218b, 219, 219a, 219b
219 Baranowicze Wąsk. – Krzywoszyn Str. 240-241, Tab. 218, 218a, 218b, 219, 219a, 219b
219a Iwacewicze – Telechany Str. 240-241, Tab. 218, 218a, 218b, 219, 219a, 219b
219b Sochaczew – Tułowice – (Piaski) – Wyszogród Str. 240-241, Tab. 218, 218a, 218b, 219, 219a, 219b
221 Warszawa – Piaseczno/Góra Kalwarja – Grójec/Jasieniec – Nowe Miasto Str. 242-243, Tab. 221
222 Warszawa – Wilanów – Piaseczno Str. 244-245, Tab. 222, 223
223 Warszawa – Jabłonna II Str. 244-245, Tab. 222, 223
223a Warszawa – Otwock – Karczew Str. 246-247, Tab. 223a, 223b
223b Warszawa – Grodzisk Str. 246-247, Tab. 223a, 223b
224 Żnin – Biskupin – Szelejewo – Ośno Str. 248-249, Tab. 224, 225, 226, 227
225 Praga-Stalowa – Radzymin Str. 248-249, Tab. 224, 225, 226, 227
226 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 248-249, Tab. 224, 225, 226, 227
227 Gniezno – Niechanowo/Mielżyn – Anastazewo Str. 248-249, Tab. 224, 225, 226, 227
228 Września – Borzykowo Str. 250-251, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 228a
228a Września – Mierzewo Str. 250-251, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 228a
229 Opalenica – Lwówek Str. 250-251, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 228a
230 Krotoszyn – Pleszew Str. 250-251, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 228a
231 Żnin – Obiecanowo Str. 250-251, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 228a
232 Turek – Kalisz – Opatówek Str. 250-251, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 228a
233 Żnin – Ostrowiec Str. 250-251, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 228a
234 Rakoniewice – Bojanowo – Krzywin Str. 250-251, Tab. 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 228a
235 Witoszyce – Sucha/Robaków – Komorze Str. 252-253, Tab. 235, 236, 240, 241, 241a, 241b
236 Kotowiecko – Ociąż Str. 252-253, Tab. 235, 236, 240, 241, 241a, 241b
240 Bydgoszcz – Koronowo Str. 252-253, Tab. 235, 236, 240, 241, 241a, 241b
241 Łobżenica – Witosław Str. 252-253, Tab. 235, 236, 240, 241, 241a, 241b
241a Łobżenica – Białośliwie Str. 252-253, Tab. 235, 236, 240, 241, 241a, 241b
241b Bydgoszcz – Wierzchucin Str. 252-253, Tab. 235, 236, 240, 241, 241a, 241b
241c Bydgoszcz – Maksymiljanowo – Włuki Str. 254-255, Tab. 241c, 241d, 242, 243, 244
241d Nakło – Łobżenica Str. 254-255, Tab. 241c, 241d, 242, 243, 244
242 Środa – Zaniemyśl Str. 254-255, Tab. 241c, 241d, 242, 243, 244
243 Środa – Kobylepole – Poznań Wschodni Str. 254-255, Tab. 241c, 241d, 242, 243, 244
244 Gostyń – Gostkowo Str. 254-255, Tab. 241c, 241d, 242, 243, 244
245 Domachowo – Karzec Str. 256-257, Tab. 245, 246, 247, 248, 247a; Lotnictwo
246 Kruszwica – Piotrków Kuj. Str. 256-257, Tab. 245, 246, 247, 248, 247a; Lotnictwo
247 Rawicz – Kobylin Str. 256-257, Tab. 245, 246, 247, 248, 247a; Lotnictwo
247a Rawicz – Gostkowo Str. 256-257, Tab. 245, 246, 247, 248, 247a; Lotnictwo
248 Rawicz Wsch. – Pakosław Str. 256-257, Tab. 245, 246, 247, 248, 247a; Lotnictwo

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1928

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...