OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1953

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1953

Okres obowiązywania: pomiędzy 1953-05-17 a 1953-10-03

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Paris/London – Liège – Köln – Berlin – Poznań (– Legnica) – Warszawa – Brest – Kijew/Moskwa/Gomel Str. 50-51, Tab. 1
2 Stockholm/Oslo/København – Tellenborg – Odra Port – Szczecin Dąbie (– Szczecin Główny) (Gdynia –) – Poznań (– Warszawa) – Wrocław – Kędzierzyn – Kraków/Bohumin Str. 52-53, Tab. 2
3 (Warszawa/Stocholm/Gdynia –) Bohumin – Žilina – Leopoldov (– Bratislava) – Galanta (– Berlin) – Szob – Budapest (– Beograd) – București – Sofia Str. 54-55, Tab. 3
4 Warszawa – (Wrocław – Międzylesie)/(Stalinogród – Zebrzydowice) – Praha – Zürich/Paris/London Str. 56-57, Tab. 4
Str. 58-59, Tab. 4, 5
5 Szczecin – Berlin Str. 58-59, Tab. 4, 5
6 (Warszawa/Odra Port/Szczecin/Gdynia –) Bohumin – Wien – (Udine – Trieste/Roma)/(Salzburg – Innsbruck – Basel) Str. 60-61, Tab. 6
11 Warszawa – Lublin – (Rejowiec – Chełm/(Zawada – Hrubieszów/Bełżec))/(Rozwadów – Kraków/Zagórz)) Str. 70-71, Tab. 11
12 Warszawa/Łódź – Kraków – Zakopane/Krynica Str. 72-73, Tab. 12, 13
13 Warszawa – Koluszki/Łowicz Przedm. – Łódź Str. 72-73, Tab. 12, 13
14 Warszawa/Łódź – Koluszki – Ząbkowice – Stalinogród – Gliwice/Bytom/Wisła Głębce/Zebrzydowice Str. 74-75, Tab. 14
15 Warszawa – Częstochowa/(Łódź (– Żagań)) – Wrocław (Legnica – Żagań/Węgliniec)/(Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie) Str. 76-77, Tab. 15
16 Warszawa/Łódź – Poznań (– Legnica/Kunowice) – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Odra Port Str. 78-79, Tab. 16
17 Warszawa – Bydgoszcz (– Łódź)/Działdowo – Gdynia – Słupsk – Ustka/Białogard Str. 80-81, Tab. 17
18 Warszawa – Toruń – Piła (– Szczecin) – Grzmiąca (– Połczyn Zdrój) – Białogard – Koszalin/Kołobrzeg Str. 82-83, Tab. 18, 19
19 Warszawa – Olsztyn (– Elbląg – Malbork) – Mikołajki/Giżycko – Ełk – Augustów Str. 82-83, Tab. 18, 19
20 Warszawa – Małkinia (– Łomża) – Białystok – Olsztyn/Augustów Str. 84-85, Tab. 20, 21
21 Lublin – Łódź/(Kielce – (Stalinogród – Kam Ząbk.)/(Częstochowa – Wrocław) – Jelenia Góra) Str. 84-85, Tab. 20, 21
22 Kraków/Oświęcim – Stalinogród – Nysa – (– Wrocław – Legnica –) Kamieniec Ząbk. – Kudowa Zdr./Jelenia Góra/Stronie Śl./Żary k. Żagania Str. 86-87, Tab. 22, 23
23 Rzeszów/Przemyśl – Przeworsk – Łódź – Toruń – Olsztyn/Gdynia Str. 86-87, Tab. 22, 23
24 Przemyśl – Kraków – Wrocław – Poznań – Ustka/Szczecin/Odra Port Str. 88-89, Tab. 24
25 Kraków – Stalinogród – Ostrów Wkp./Wrocław/Karsznice – Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz/Grudziądz – Gdynia – Ustka Str. 90-91, Tab. 25
26 Szczecin – Gdynia – Olsztyn – Ostrołęka/Korsze – Białystok Str. 92-93, Tab. 26, 27
27 Gdynia/Olsztyn – Poznań – Wrocław – Jelenia Góra/Kudowa Zdrój/Międzylesie Str. 92-93, Tab. 26, 27
100 (Warszawa) – Skierniewice – Zawiercie – (Stalinogród) Str. 98-99, Tab. 100
Str. 100-101, Tab. 100
Str. 102-103, Tab. 100
101 Rogów Wąsk. – Biała Rawska Str. 104-105, Tab. 101, 102, 103, 104
102 Piotrków Tryb. Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 104-105, Tab. 101, 102, 103, 104
103 Zawiercie – Stalinogród Str. 104-105, Tab. 101, 102, 103, 104
Str. 106-107, Tab. 103, 105, 106
104 Ząbkowice – Szczakowa Str. 104-105, Tab. 101, 102, 103, 104
105 Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Sosnowiec Gł. Str. 106-107, Tab. 103, 105, 106
106 Kazimierz – Szczakowa Str. 106-107, Tab. 103, 105, 106
107 Strzemieszyce Płn. – Dąbrowa Górn. Str. 108-109, Tab. 107, 108, 109
108 Tomaszów Maz. – Radom Str. 108-109, Tab. 107, 108, 109
109 Kielce – Częstochowa Str. 108-109, Tab. 107, 108, 109
110 (Warszawa) – Warka – Radom – Kraków Str. 110-111, Tab. 110
Str. 112-113, Tab. 110
111 Kraków – Batowice – Nowa Huta Str. 114-115, Tab. 111, 112, 113
112 (Kielce) – Sitkówka – Busko Str. 114-115, Tab. 111, 112, 113
113 Tunel – Bukowno – Strzemieszyce Płn./Szczakowa Str. 114-115, Tab. 111, 112, 113
114 Jędrzejów – Szczucin Wąsk. Str. 116-117, Tab. 114, 115, 116
115 Umianowice – Cudzynowice Str. 116-117, Tab. 114, 115, 116
116 Charsznica Wąsk. – Kocmyrzów Wąsk. Str. 116-117, Tab. 114, 115, 116
117 Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 118-119, Tab. 117
Str. 120-121, Tab. 117, 118
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 120-121, Tab. 117, 118
120 Kraków – Rzeszów – Medyka Str. 122-123, Tab. 120
Str. 124-125, Tab. 120
Str. 126-127, Tab. 120
Str. 128-129, Tab. 120
121 Podłęże – Niepołomice Str. 130-131, Tab. 121, 122, 123, 124
122 Podłęże – Nowa Huta Str. 130-131, Tab. 121, 122, 123, 124
123 Tarnów – Szczucin Str. 130-131, Tab. 121, 122, 123, 124
124 Kraków – Wieliczka Str. 130-131, Tab. 121, 122, 123, 124
125 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 132-133, Tab. 125, 126, 127
126 Kraków – Nowa Huta/Kocmyrzów Str. 132-133, Tab. 125, 126, 127
127 Przemyśl – Hermanowice Str. 132-133, Tab. 125, 126, 127
128 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 134-135, Tab. 128, 129, 130
129 Jarosław – Bełżec Str. 134-135, Tab. 128, 129, 130
130 Tarnów – Krynica Str. 134-135, Tab. 128, 129, 130
Str. 136-137, Tab. 130, 130a
130a Muszyna – Leluchów Str. 136-137, Tab. 130, 130a
131 Stróże – Zagórz – Krościenko Str. 138-139, Tab. 131
132 Zagórzany – Gorlice Str. 140-141, Tab. 132, 133, 134, 135a
133 Rzeszów – Jasło Str. 140-141, Tab. 132, 133, 134, 135a
134 Zagórz – Łupków Str. 140-141, Tab. 132, 133, 134, 135a
135a Nowy Targ – Podczerwone Str. 140-141, Tab. 132, 133, 134, 135a
135 Kraków – Zakopane Str. 142-143, Tab. 135
Str. 144-145, Tab. 135
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 146-147, Tab. 136, 137
137 Sucha – Żywiec Str. 146-147, Tab. 136, 137
138 Sucha – Szczakowa Str. 148-149, Tab. 138
138a Siersza Wodna – Bolęcin Str. 150-151, Tab. 138a, 139
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Str. 150-151, Tab. 138a, 139
140 Kraków – Mysłowice – (Stalinogród) Str. 152-153, Tab. 140
Str. 154-155, Tab. 140
141 Trzebinia – Czechowice Miasto Str. 156-157, Tab. 141, 142
142 Skawina – Oświęcim Str. 156-157, Tab. 141, 142
143 Mysłowice – Stalinogród Str. 158-159, Tab. 143
144 Oświęcim – Stalinogród Str. 160-161, Tab. 144, 145
145 Czechowice Miasto – Zebrzydowice – Petrovice u. Boh. Str. 160-161, Tab. 144, 145
146 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 162-163, Tab. 146
147 Bielsko – Cieszyn Str. 164-165, Tab. 147, 148
148 Jastrzębie Zdrój – Cieszyn Str. 164-165, Tab. 147, 148
149 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 166-167, Tab. 149
150 Stalinogród – Podlesie Śl./Murcki – Czechowice Miasto – Zwardoń Str. 168-169, Tab. 150
Str. 170-171, Tab. 150
Str. 172-173, Tab. 150
151 Stalinogród – Stalinogród Ligota Str. 174-175, Tab. 151, 152
Str. 176-177, Tab. 151, 152
152 Stalinogród – Racibórz Str. 174-175, Tab. 151, 152
Str. 176-177, Tab. 151, 152
153 Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 178-179, Tab. 153, 154
154 Pszczyna – Rybnik – Sumina Str. 178-179, Tab. 153, 154
155 Stalinogród Ligota – Makoszowy – Gliwice Str. 180-181, Tab. 155, 157
156 Makoszowy – Gierałtowice – Rybnik – Chałupki Str. 182-183, Tab. 156
157 Gliwice Trynek – Markowice Racib. Wąsk. Str. 180-181, Tab. 155, 157
158 Racibórz – Racławice Śl. Str. 184-185, Tab. 158, 159, 160, 161
159 Kędzierzyn – Pliszcz Str. 184-185, Tab. 158, 159, 160, 161
160 Kędzierzyn – Chałupki Str. 184-185, Tab. 158, 159, 160, 161
161 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 184-185, Tab. 158, 159, 160, 161
162 Markowice Raciborskie/Pszów – Olza Str. 186-187, Tab. 162, 163, 164, 165, 166
163 Racibórz – Krzanowice Płd. Str. 186-187, Tab. 162, 163, 164, 165, 166
164 Głubczyce – Piotrowice Głub. Str. 186-187, Tab. 162, 163, 164, 165, 166
165 Kędzierzyn – Nysa Str. 186-187, Tab. 162, 163, 164, 165, 166
Str. 188-189, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
166 Nysa – Głuchołazy – Głuchołazy Zdrój/Pokrzywna Str. 186-187, Tab. 162, 163, 164, 165, 166
Str. 188-189, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
167 Nowy Świętów – Sławniowice Str. 188-189, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
168 Nysa – Kałków Łąka Str. 188-189, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
169 Nysa – Ścinawa Mała Str. 188-189, Tab. 165, 166, 167, 168, 169
170 Stalinogród – Opole – (Wrocław) Str. 190-191, Tab. 170
Str. 192-193, Tab. 170
171 Kochłowice – Orzegów Str. 194-195, Tab. 171, 172, 173, 174
172 Gogolin – Prudnik Str. 194-195, Tab. 171, 172, 173, 174
173 Opole Gł. – Nysa Str. 194-195, Tab. 171, 172, 173, 174
174 Opole – Kluczbork Str. 194-195, Tab. 171, 172, 173, 174
175 Tarnowskie Góry – Fosowskie – Opole Str. 196-197, Tab. 175
176 Kędzierzyn – Strzelce Opolskie – Kluczbork Str. 198-199, Tab. 176, 177, 178
177 Bytom – Brynek Str. 198-199, Tab. 176, 177, 178
178 Gliwice – Pyskowice Str. 198-199, Tab. 176, 177, 178
179 Bytom – Pyskowice – Opole Str. 200-201, Tab. 179, 181, 182
180 (Stalinogród) – Tarnowskie Góry – Kalety – Herby Nowe/Kluczbork – (Kępno – Ostrów Wkp. – Poznań) Str. 202-203, Tab. 180, 183
Str. 204-205, Tab. 180
181 Olesno Śl. – Zawisna Str. 200-201, Tab. 179, 181, 182
182 Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 200-201, Tab. 179, 181, 182
183 Kalety – Woźniki Śl. Str. 202-203, Tab. 180, 183
184 Bytom – Gliwice Str. 206-207, Tab. 184, 185
185 Stalinogród – Chorzów Batory/Siemianowice Śl. – Chorzów Stary – Brzeziny Śl./Bytom – Tarnowskie Góry Str. 206-207, Tab. 184, 185
Str. 208-209, Tab. 185
Str. 210-211, Tab. 185, 186
186 Częstochowa – Herby Stare – Herby Nowe/Fosowskie Str. 210-211, Tab. 185, 186
Str. 212-213, Tab. 186, 187, 188, 189
187 Fosowskie – Dobrodzeń Str. 212-213, Tab. 186, 187, 188, 189
188 Ząbkowice – Brzeziny Śl. Str. 212-213, Tab. 186, 187, 188, 189
189 Pyskowice – Lubliniec Str. 212-213, Tab. 186, 187, 188, 189
200 (Warszawa) – Łowicz Gł. – Łódź Kal. – Ostrów Wkp. – Sośnie Ostr./Krotoszyn – Grabowno W. – Wrocław Str. 218-219, Tab. 200
Str. 220-221, Tab. 200
Str. 222-223, Tab. 200
Str. 224-225, Tab. 200
201 Karsznice – Zduńska Wola Str. 226-227, Tab. 201, 202, 203
202 Ociąż – Kucharki Str. 226-227, Tab. 201, 202, 203
203 Łódź – Budziszewice Łódzkie Str. 226-227, Tab. 201, 202, 203
Str. 228-229, Tab. 203
Str. 230-231, Tab. 203, 204
204 Łódź Kaliska – Kutno Str. 230-231, Tab. 203, 204
205 Herby Nowe/Częstochowa – Siemkowice – Karsznice – Zduńska Wola/Borszewice – (Inowrocław) Str. 232-233, Tab. 205
207 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 211
208 Wieluń Wąsk. – Zawisna Wąsk. Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 211
209 Kępno – Namysłów/Oleśnica Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 211
210 (Stalinogród) – Herby Nowe/Kluczbork – Kępno – Ostrów Wkp. – (Poznań) Str. 236-237, Tab. 210
Str. 238-239, Tab. 210, 214
211 Kalisz Wąsk./Opatówek – Żelazków – Turek Str. 234-235, Tab. 207, 208, 209, 211
214 Opole – Karłowice – Wrocław Str. 238-239, Tab. 210, 214
215 Kluczbork – Wrocław Str. 240-241, Tab. 215
216 Wrocław – Oleśnica/Oleśnica Rataje Str. 242-243, Tab. 216
217 Jełowa – Namysłów Str. 244-245, Tab. 217, 218, 219, 220
218 Wrocław Nadodrze – Trzebnica Wrocławska Str. 244-245, Tab. 217, 218, 219, 220
219 Nysa – Grodków – Brzeg Str. 244-245, Tab. 217, 218, 219, 220
220 (Stalinogród) – Opole – Brzeg – Wrocław Str. 244-245, Tab. 217, 218, 219, 220
Str. 246-247, Tab. 220, 221, 222
221 Wrocław Wąsk. – Sulmierzyce Str. 246-247, Tab. 220, 221, 222
222 Szydłów – Gracze Str. 246-247, Tab. 220, 221, 222
223 Grodków – Przeworno Str. 248-249, Tab. 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229
224 Przedkowice – Żmigród Wąsk Str. 248-249, Tab. 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229
225 Zakrzów Kotowice – Wrocław Str. 248-249, Tab. 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229
226 Brzeg – Łagiewniki Dzierżoniowskie Str. 248-249, Tab. 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229
227 Kondratowice – Ząbkowice Śl. Str. 248-249, Tab. 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229
228 Henryków – Ciepłowody Str. 248-249, Tab. 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229
229 Przeworno – Głęboka Śl. Str. 248-249, Tab. 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229
230 Wrocław – Kłodzko – Międzylesie Str. 250-251, Tab. 230
231 Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl. Str. 252-253, Tab. 231, 232, 233, 234
232 Oława – Boreczek Str. 252-253, Tab. 231, 232, 233, 234
233 Otmuchów – Dziewiętlice Str. 252-253, Tab. 231, 232, 233, 234
234 Bielawa Zach. – Dzierżoniów Śl. Str. 252-253, Tab. 231, 232, 233, 234
235 Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. Str. 254-255, Tab. 235
236 Ząbkowice Śl. – Dzierżoniów Śl. Str. 256, Tab. 236, 237, 239
237 Kobierzyce – Piława Górna Str. 256, Tab. 236, 237, 239
238 (Wrocław – Świdnica Miasto)/Walim – Jugowice – Jedlina Zdrój Str. 257, Tab. 238
Str. 258-259, Tab. 238, 240
239 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 256, Tab. 236, 237, 239
240 Wrocław – Jaworzyna Śl. – Jelenia Góra Str. 258-259, Tab. 238, 240
Str. 260-261, Tab. 240, 241
Str. 262-263, Tab. 240, 242
Str. 264-265, Tab. 240, 243, 244, 245
241 Wałbrzych – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów Str. 260-261, Tab. 240, 241
242 Sędzisław – Lubawka Str. 262-263, Tab. 240, 242
243 Kamienna Góra – Okrzeszyn Str. 264-265, Tab. 240, 243, 244, 245
244 Wolibórz – Radków Str. 264-265, Tab. 240, 243, 244, 245
245 Kłodzko – Wałbrzych Str. 264-265, Tab. 240, 243, 244, 245
Str. 266-267, Tab. 245, 246
246 Jelenia Góra – Kamienna Góra – Marciszów Str. 266-267, Tab. 245, 246
Str. 268-269, Tab. 246, 247, 248
247 Mysłakowice – Karpacz Str. 268-269, Tab. 246, 247, 248
248 Malczyce – Jawor – Marciszów Str. 268-269, Tab. 246, 247, 248
249 Marciszów – Jerzmanice Zdrój – Legnica Str. 270-271, Tab. 249
250 Jelenia Góra – Lwówek Śląski – Żagań Str. 272, Tab. 250
251 Jerzmanice Zdrój – Lwówek śl. – Świeradów Zdrój Str. 273, Tab. 251, 253
252 Jelenia Góra Zach. – Mikułowa – Turoszów/Zgorzelec Ujazd Str. 274-275, Tab. 252, 254, 255, 256, 257, 258
253 Jelenia Góra Zach. – Szklarska Poręba Huta Str. 273, Tab. 251, 253
254 Lubań Śl. – Leśna Str. 274-275, Tab. 252, 254, 255, 256, 257, 258
255 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 274-275, Tab. 252, 254, 255, 256, 257, 258
256 Węgliniec – Czerwona Woda Str. 274-275, Tab. 252, 254, 255, 256, 257, 258
257 Węgliniec – Zgorzelec Ujazd Str. 274-275, Tab. 252, 254, 255, 256, 257, 258
258 Jerzmanice Zdrój – Wilków Złotoryjski Str. 274-275, Tab. 252, 254, 255, 256, 257, 258
260 Wrocław – Miłkowice – (Węgliniec – Ruszów – Gozdnica/Jasień)/(Żagań – Gubinek) Str. 276-277, Tab. 260
Str. 278-279, Tab. 260
Str. 280-281, Tab. 260
Str. 282-283, Tab. 260
261 Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 284-285, Tab. 261, 262, 263, 264, 265, 266
262 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 284-285, Tab. 261, 262, 263, 264, 265, 266
263 Lubin Legn. – Chocianów Str. 284-285, Tab. 261, 262, 263, 264, 265, 266
264 Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec Wschód Str. 284-285, Tab. 261, 262, 263, 264, 265, 266
265 Bolesławiec – Modła Str. 284-285, Tab. 261, 262, 263, 264, 265, 266
266 Złotoryja – Niegosławice Str. 284-285, Tab. 261, 262, 263, 264, 265, 266
267 Żagań – Sanice Str. 286-287, Tab. 267, 268, 269, 270, 271
268 Bieniów – Żary k/Żagania Str. 286-287, Tab. 267, 268, 269, 270, 271
269 Lubsko – Tuplice – Mużaków Wschodni Str. 286-287, Tab. 267, 268, 269, 270, 271
270 Środa Śl. – Środa Śl. Miejska Str. 286-287, Tab. 267, 268, 269, 270, 271
271 Malczyce – Strzegom – Roztoka Str. 286-287, Tab. 267, 268, 269, 270, 271
272 Wołów Śl. – Lubiąż Str. 288-289, Tab. 272, 273, 274, 275
273 Legnica – Rudna Gwizdanów Str. 288-289, Tab. 272, 273, 274, 275
274 Turoszów Wąsk. – Bogatynia – Sieniawka Str. 288-289, Tab. 272, 273, 274, 275
275 Wrocław – Głogów – Żagań – Tuplice – Zasieki Str. 288-289, Tab. 272, 273, 274, 275
Str. 290-291, Tab. 275
Str. 292-293, Tab. 275, 276
276 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 292-293, Tab. 275, 276
277 Krzelów – Góra Śl. Str. 294-295, Tab. 277, 278, 280
278 Żmigród – Wąsosz Str. 294-295, Tab. 277, 278, 280
280 Wrocław – Rawicz – (Poznań) Str. 294-295, Tab. 277, 278, 280
Str. 296-297, Tab. 280; III okręg komunikacyjny
300 (Warszawa) – Łowicz – Kutno – Poznań Str. 300-301, Tab. 300
Str. 302-303, Tab. 300
301 Poznań Gł. – Poznań Wschód – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 304-305, Tab. 301
302 Września – Pyzdry Str. 306-307, Tab. 302, 303, 305, 306, 307
303 Konin Wąsk. – Sompolno Str. 306-307, Tab. 302, 303, 305, 306, 307
305 Jabłonka Słupiecka – Anastazewo Str. 306-307, Tab. 302, 303, 305, 306, 307
306 Koło Wąsk. – Sompolno Str. 306-307, Tab. 302, 303, 305, 306, 307
307 Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 306-307, Tab. 302, 303, 305, 306, 307
308 Smólsk – Sompolno Str. 308-309, Tab. 308, 309, 310, 312
309 Aleksandrów Kuj. Wąsk. – Sompolno Str. 308-309, Tab. 308, 309, 310, 312
310 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/Anastazewo Str. 308-309, Tab. 308, 309, 310, 312
311 Nieszawa Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 310-311, Tab. 311, 312, 313, 314, 315
312 Włocławek Wąsk. – Brześć Kujawski Str. 308-309, Tab. 308, 309, 310, 312
Str. 310-311, Tab. 311, 312, 313, 314, 315
313 Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 310-311, Tab. 311, 312, 313, 314, 315
314 Krośniewice Miasto – Ozorków Centr. Str. 310-311, Tab. 311, 312, 313, 314, 315
315 Krotoszyn – Broniszewice Str. 310-311, Tab. 311, 312, 313, 314, 315
316 Pleszew – Pleszew Miasto Str. 312-313, Tab. 316, 317, 318, 319
317 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 312-313, Tab. 316, 317, 318, 319
318 Poznań Kobylepole – Środa Miasto Str. 312-313, Tab. 316, 317, 318, 319
319 Witaszyce – Sucha – Komorze/(Grabina – Trąbczyn/Zagórów) Str. 312-313, Tab. 316, 317, 318, 319
320 (Stalinogród) – Ostrów Wkp. – Poznań Str. 314-315, Tab. 320
Str. 316-317, Tab. 320, 321
321 Krotoszyn – Jarocin – Gniezno Str. 316-317, Tab. 320, 321
322 Jarocin – Czempiń Str. 318-319, Tab. 322, 323, 324, 325
323 Jarocin – Leszno Str. 318-319, Tab. 322, 323, 324, 325
324 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 318-319, Tab. 322, 323, 324, 325
325 Pakosław – Gostyń Str. 318-319, Tab. 322, 323, 324, 325
326 Gostyń – Kościan Str. 320-321, Tab. 326, 327, 328
327 Leszno – Zbąszyń – Zbąszynek Str. 320-321, Tab. 326, 327, 328
328 Kobylin – Rawicz Str. 320-321, Tab. 326, 327, 328
329 Poznań – Puszczykówko – Mosina/Osowa Góra Str. 322-323, Tab. 329
330 (Wrocław) – Rawicz – Poznań Str. 324-325, Tab. 330
Str. 326-327, Tab. 330, 331
331 Kościan – Opalenica Str. 326-327, Tab. 330, 331
332 Sulechów – Poznań Str. 328-329, Tab. 332, 333, 334
333 Wolsztyn – Nowa Sól Str. 328-329, Tab. 332, 333, 334
334 Bojanowo – Głogów Str. 328-329, Tab. 332, 333, 334
335 Głogów – Zielona Góra – Kostrzyn Str. 330-331, Tab. 335
336 Rakoniewice Wąsk. – Stare Bojanowo Wąsk. Str. 332-333, Tab. 336, 337, 338, 339, 341, 342, 343
337 Zielona Góra – Bieniów Str. 332-333, Tab. 336, 337, 338, 339, 341, 342, 343
338 Stare Bojanowo Wąsk – Krzywin Str. 332-333, Tab. 336, 337, 338, 339, 341, 342, 343
339 Międzychód – Zbąszynek Str. 332-333, Tab. 336, 337, 338, 339, 341, 342, 343
340 Poznań – Kunowice – Frankfurt a/O. Str. 334-335, Tab. 340
341 Rzepin – Cybinka Str. 332-333, Tab. 336, 337, 338, 339, 341, 342, 343
342 Międzyrzecz – Toporów Str. 332-333, Tab. 336, 337, 338, 339, 341, 342, 343
343 Krosno Odrzańskie – Bobrowice Str. 332-333, Tab. 336, 337, 338, 339, 341, 342, 343
344 Nowy Tomyśl – Duszniki Wkp. Str. 336-337, Tab. 344, 345, 346, 347
345 Opalenica – Lwówek Str. 336-337, Tab. 344, 345, 346, 347
346 Zbąszynek – Gubin Str. 336-337, Tab. 344, 345, 346, 347
347 Krzyż – Skwierzyna – Zbąszynek Str. 336-337, Tab. 344, 345, 346, 347
348 Szamotuły – Rzepin Str. 338-339, Tab. 348, 349
349 Głogów – Leszno – Ostrów Wkp. Str. 338-339, Tab. 348, 349
Str. 340-341, Tab. 349, 350
350 Piła – Kostrzyn Str. 340-341, Tab. 349, 350
351 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 342-343, Tab. 351, 352, 353
352 Głogów – Sulechów – Świebodzin Wkp. Str. 342-343, Tab. 351, 352, 353
353 Wschowa – Sława Śląska Str. 342-343, Tab. 351, 352, 353
354 Strzelce Krajeńskie Wschód – Strzelce Krajeńskie Str. 344-345, Tab. 354, 355, 357, 358, 359
355 Gorzów Wkp. – Rudnica – Kostrzyn Str. 344-345, Tab. 354, 355, 357, 358, 359
357 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 344-345, Tab. 354, 355, 357, 358, 359
358 Choszczno – Myślibórz Str. 344-345, Tab. 354, 355, 357, 358, 359
359 Wałcz – Krzyż Str. 344-345, Tab. 354, 355, 357, 358, 359
360 Poznań Gł. – Szczecin Gł. Str. 346-347, Tab. 360
Str. 348-349, Tab. 360
361 Stargard Szczeciński – Pyrzyce – Godków/Kostrzyn Str. 350-351, Tab. 361, 362
362 Kostrzyn/Siekierki – Godków – Szczecin Dąbie Str. 350-351, Tab. 361, 362
363 Pyrzyce/Swobnica – Chwarstnica – Gryfino Str. 352, Tab. 363, 365
364 Połczyn Zdrój – Choszczno Str. 353, Tab. 364, 366
365 Pyrzyce – Płońsko Pyrzyckie Str. 352, Tab. 363, 365
366 Wałcz – Złocieniec Str. 353, Tab. 364, 366
367 (Toruń) – Piła – Stargard Szczeciński – (Szczecin) Str. 354-355, Tab. 367, 368, 370
368 Szczecin Gł. – Dobra Szczecińska Str. 354-355, Tab. 367, 368, 370
370 (Szczecin Gł.) – Szczecin Dąbie – Odra Port Str. 354-355, Tab. 367, 368, 370
370a Goleniów – Maszewo Str. 356-357, Tab. 370a, 371, 372, 373
371 Worowo – Wysoka Kamieńska Str. 356-357, Tab. 370a, 371, 372, 373
372 Wysoka Kamieńska – Kamień Pom. Str. 356-357, Tab. 370a, 371, 372, 373
373 Szczecin Gł./Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Trzebież Szczeciński Str. 356-357, Tab. 370a, 371, 372, 373
374 Koszalin – Mielno Koszalińskie/Kołobrzeg Str. 358-359, Tab. 374, 375
375 Kołobrzeg – Trzebiatów – Goleniów Str. 358-359, Tab. 374, 375
376 Szczecinek/Człuchów – Słosinko – Słupsk Str. 360-361, Tab. 376, 377
377 (Toruń) – Piła – Kołobrzeg Str. 360-361, Tab. 376, 377
378 Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 362-363, Tab. 378, 379
379 Chojnice – Runowo Pomorskie – (Szczecin) Str. 362-363, Tab. 378, 379
380 (Gdańsk) – Lębork – Stargard Szczeciński – (Szczecin) Str. 364-365, Tab. 380
Str. 366-367, Tab. 380
380a Słupsk – Ustka Str. 368, Tab. 380a, 381
Str. 369, Tab. 380a, 382
381 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 368, Tab. 380a, 381
382 Bobolice Wąsk. – Białogard Miasto/Koszalin Wąsk. Str. 369, Tab. 380a, 382
383 Resko Płn. Wąsk./Łobez Wąsk. – Stargard Szczeciński Wąsk. Str. 370-371, Tab. 383, 384, 384a
384 Trzebiatów Wąsk. – Gryfice Wąsk. Str. 370-371, Tab. 383, 384, 384a
384a Gryfice Wąsk. – Trzebiatów Wąsk. Str. 370-371, Tab. 383, 384, 384a
384b Gryfice Wąsk. – Stepnica Str. 372-373, Tab. 384b, 385, 385a, 385b, 386, 387
385 Kołobrzeg Wąsk. – Tąpadły Str. 372-373, Tab. 384b, 385, 385a, 385b, 386, 387
385a Gościno – Karlino Wąsk. Str. 372-373, Tab. 384b, 385, 385a, 385b, 386, 387
385b Gościno – Sławoborze Str. 372-373, Tab. 384b, 385, 385a, 385b, 386, 387
386 Drawsko Pom. Wąsk. – Stara Dąbrowa Str. 372-373, Tab. 384b, 385, 385a, 385b, 386, 387
387 Białogard M. – Sławoborze Str. 372-373, Tab. 384b, 385, 385a, 385b, 386, 387
388 Gniezno – Skoki – Janowiec Str. 374-375, Tab. 388, 389
389 Gniezno – Nakło n. Notecią Str. 374-375, Tab. 388, 389
390 Poznań – Inowrocław – (Olsztyn/Gdynia) Str. 376-377, Tab. 390
Str. 378-379, Tab. 390
391 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 380-381, Tab. 391, 392, 393
392 (Herby Nowe) – Karsznice/Zduńska Wola/Barłogi – Inowrocław Str. 380-381, Tab. 391, 392, 393
393 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 380-381, Tab. 391, 392, 393
394 Poznań – Gołańcz – Bydgoszcz/Chodzież Str. 382-383, Tab. 394, 395
395 Inowrocław – Krzyż Str. 382-383, Tab. 394, 395
396 Poznań – Oborniki Wkp. – Wronki/Piła Str. 384-385, Tab. 396, 397
397 Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Wkp. Str. 384-385, Tab. 396, 397
398 Bzowo Goraj – Piła Str. 386-387, Tab. 398, 399, 399a
399 Żnin – Biskupin Odcinek – Szelejewo/Ośno Str. 386-387, Tab. 398, 399, 399a
399a Żnin – Szubin Str. 386-387, Tab. 398, 399, 399a
400 (Warszawa) – Nasielsk – Działdowo – Tczew – (Gdynia) Str. 392-393, Tab. 400
Str. 394-395, Tab. 400
401 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Grudusk – Zamość Wąsk. Str. 396-397, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
401a Ciechanów Wąsk. – Krasne Str. 396-397, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
402 Działdowo – Uzdowo Str. 396-397, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
403 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 396-397, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
404 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 396-397, Tab. 401, 401a, 402, 403, 404
405 (Poznań) – Inowrocław – Toruń – Iława – (Olsztyn) Str. 398-399, Tab. 405
Str. 400-401, Tab. 405
406 Brodnica – Kowalewo Pom. – Bydgoszcz Str. 402-403, Tab. 406, 407, 408
407 Kutno – Płock – Brodnica Str. 402-403, Tab. 406, 407, 408
408 Brodnica – Iława Str. 402-403, Tab. 406, 407, 408
409 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 404-405, Tab. 409, 410, 411, 412, 413
410 (Warszawa) – Nasielsk – Toruń Mokre – (Kołobrzeg) Str. 404-405, Tab. 409, 410, 411, 412, 413
411 Toruń Mokre – Czarnowo k./Torunia Str. 404-405, Tab. 409, 410, 411, 412, 413
412 (Toruń Gł.) – Toruń Mokre – Chełmno Str. 404-405, Tab. 409, 410, 411, 412, 413
413 Kornatowo – Chełmno Str. 404-405, Tab. 409, 410, 411, 412, 413
414 Chełmża – Mełno Str. 408-409, Tab. 414, 416, 417, 418, 419, 421
415 Toruń – Grudziądz – Malbork Str. 406-407, Tab. 415
Str. 408-409, Tab. 415
416 Prabuty – Kwidzyn Str. 408-409, Tab. 414, 416, 417, 418, 419, 421
417 Gardeja – Łasin Str. 408-409, Tab. 414, 416, 417, 418, 419, 421
418 Jabłonowo Pom. – Prabuty Str. 408-409, Tab. 414, 416, 417, 418, 419, 421
419 Biskupiec Pom. Miasto – Kisielice Str. 408-409, Tab. 414, 416, 417, 418, 419, 421
420 (Warszawa/Łódź) – Kutno – Toruń – (Gdynia) Str. 410-411, Tab. 420, 423
Str. 412-413, Tab. 420, 423
421 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 408-409, Tab. 414, 416, 417, 418, 419, 421
422 Nowa Wieś Wielka – Bydgoszcz Str. 414-415, Tab. 422, 424
423 Fordon – Bydgoszcz Str. 410-411, Tab. 420, 423
Str. 412-413, Tab. 420, 423
424 Nakło n. Notecią/Bytów – Lipusz – Kościerzyna Str. 414-415, Tab. 422, 424
425 Toruń – Bydgoszcz – Piła (– Kołobrzeg) Str. 416-417, Tab. 425
Str. 418-419, Tab. 425
426 Tczew – Chojnice – Piła Str. 420-421, Tab. 426, 427, 428
427 Morzeszczyn – Gniew Str. 420-421, Tab. 426, 427, 428
428 Twarda Góra – Nowe Str. 420-421, Tab. 426, 427, 428
430 (Poznań) – Inowrocław – Bydgoszcz – Tczew – (Gdynia) Str. 422-423, Tab. 430
Str. 424-425, Tab. 430
Str. 426-427, Tab. 430
431 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 428-429, Tab. 431
432 Skórcz – Starogard Gd. – Skarszewy Str. 430-431, Tab. 432, 433, 434, 435
433 Opalenie Tczewskie – Smętowo – Szlachta Str. 430-431, Tab. 432, 433, 434, 435
434 Tuchola – Koronowo Str. 430-431, Tab. 432, 433, 434, 435
435 Świecie – Terespol Pom. – Złotów Str. 430-431, Tab. 432, 433, 434, 435
436 Somonino – Kartuzy Str. 432-433, Tab. 436, 437, 438, 439
437 Gdynia – Kokoszki – Stara Piła – Kartuzy Str. 432-433, Tab. 436, 437, 438, 439
438 Laskowice Pom. – Czersk – Bąk Str. 432-433, Tab. 436, 437, 438, 439
439 Pszczółki – Kościerzyna Str. 432-433, Tab. 436, 437, 438, 439
440 Bydgoszcz – Kościerzyna – Gdynia Str. 434-435, Tab. 440
441 Pruszcz Gdański – Kartuzy – Lębork – Łeba Str. 436-437, Tab. 441
442 Wejherowo – Garczegorze – Lębork Str. 438-439, Tab. 442, 443, 444, 445
443 Lębork – Maszewo Lęboskie Str. 438-439, Tab. 442, 443, 444, 445
444 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 438-439, Tab. 442, 443, 444, 445
445 Reda – Puck – Hel Str. 438-439, Tab. 442, 443, 444, 445
450 Tczew – Gdańsk – Gdynia – Lębork – (Szczecin) Str. 440-441, Tab. 450
Str. 442-443, Tab. 450
Str. 444-445, Tab. 450
Str. 446-447, Tab. 450, 451
Str. 448-449, Tab. 450
451 (Gdynia) – Gdynia Chylonia – Gdynia Port Oksywie Str. 446-447, Tab. 450, 451
452 Gdańsk Gł. – Gdynia Osob. Str. 450-451, Tab. 452
Str. 452-453, Tab. 452
453 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 454-455, Tab. 453
454 Nowy Dwór Gdański Wąsk. – Gdańsk Wąsk. Str. 456-457, Tab. 454, 455, 456, 457
455 Lisewo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 456-457, Tab. 454, 455, 456, 457
456 Kałdowo Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 456-457, Tab. 454, 455, 456, 457
457 Sztutowo – Stegna Gdańska Str. 456-457, Tab. 454, 455, 456, 457
458 Kałdowo Wąsk. – Lisewo Wąsk. Str. 459-459, Tab. 458, 459, 460, 461, 462
459 Lichnowy – Lipinka Gd. Str. 459-459, Tab. 458, 459, 460, 461, 462
460 Koszwały – Odrzygość Str. 459-459, Tab. 458, 459, 460, 461, 462
461 Mareza – Rostowo Str. 459-459, Tab. 458, 459, 460, 461, 462
462 Mareza – Gucz Str. 459-459, Tab. 458, 459, 460, 461, 462
465 Bydgoszcz Wąsk. – Morzewiec – Koronowo Wąsk. Str. 460-461, Tab. 465, 466, 467, 468
466 (Bydgoszcz Wąsk.) – Morzewiec – Kasprowo – Wierzchucin Królewski Str. 460-461, Tab. 465, 466, 467, 468
467 Łukowiec – Wąwelno Str. 460-461, Tab. 465, 466, 467, 468
468 Kasprowo – Nakło Wąsk. Str. 460-461, Tab. 465, 466, 467, 468
469 Nakło Wąsk. – Radzicz – Zakłady Przemysł. – Białośliwie Wąsk. Str. 462-463, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny
470 Wysoka Wąsk. – Zakł. Przemysłowe Str. 462-463, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny
471 Witosław Wąsk. – Łobżenica – Czajcze Str. 462-463, Tab. 469, 470, 471; V okręg komunikacyjny
500 (Warszawa) – Działdowo – Olsztyn – Bogaczewo – (Elbląg) Str. 464-465, Tab. 500; V okręg komunikacyjny (mapka)
Str. 466-467, Tab. 500
501 Malbork – Braniewo Str. 468-469, Tab. 501, 502, 503, 504
502 Ostróda – Morąg Str. 468-469, Tab. 501, 502, 503, 504
503 Małdyty – Malbork Str. 468-469, Tab. 501, 502, 503, 504
504 Elbląg – Tolkmicko – Braniewo Str. 468-469, Tab. 501, 502, 503, 504
505 (Olsztyn) – Gutkowo – Braniewo Str. 470-471, Tab. 505, 510
510 (Poznań) – Iława – Olsztyn Str. 470-471, Tab. 505, 510
511 Korsze – Wiatrowiec Warmiński – Sępopol/Lidzbark Warmiński Str. 472-473, Tab. 511, 512, 513, 514
512 Szczytno – Czerwonka – Sągnity Str. 472-473, Tab. 511, 512, 513, 514
513 Korsze – Skandawa Str. 472-473, Tab. 511, 512, 513, 514
514 Kętrzyn – Węgorzewo Str. 472-473, Tab. 511, 512, 513, 514
515 Olsztyn – Korsze – Ełk Str. 474-475, Tab. 515, 515a
515a Giżycko – Kruklanki Str. 474-475, Tab. 515, 515a
516 (Olsztyn) – Czerwonka – Orzysz – Ełk Str. 476-477, Tab. 516, 517, 518, 519
517 Kętrzyn Wąsk. – Sławkowo – Ryn/Mrągowo Wąsk. Str. 476-477, Tab. 516, 517, 518, 519
518 (Olsztyn) – Szczytno – Pisz – Ełk Str. 476-477, Tab. 516, 517, 518, 519
519 Nidzica – Wielbark Str. 476-477, Tab. 516, 517, 518, 519
520 Olsztyn – Łapy – (Białystok) Str. 478-479, Tab. 520
521 Białystok Centralny – Kuźnica Białostocka Str. 480-481, Tab. 521, 522, 523, 524, 525
522 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 480-481, Tab. 521, 522, 523, 524, 525
523 (Myszyniec) – Dęby – Łomża Wąsk. Str. 480-481, Tab. 521, 522, 523, 524, 525
524 Myszyniec – Pupy Wąsk. Str. 480-481, Tab. 521, 522, 523, 524, 525
525 Śniadowo – Łomża Str. 480-481, Tab. 521, 522, 523, 524, 525
530 (Warszawa) – Małkinia – Białystok Str. 482-483, Tab. 530
531 Wyszków – Ostrołęka Str. 484-485, Tab. 531, 532, 533
532 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 484-485, Tab. 531, 532, 533
533 Białystok – Krynki Białostockie Str. 484-485, Tab. 531, 532, 533
535 Białystok – Trakiszki Str. 486-487, Tab. 535
536 Suwałki – Jastrzębna Str. 488-489, Tab. 536, 537, 539, 540
537 Olecko – Gołdap Str. 488-489, Tab. 536, 537, 539, 540
539 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Zawady Tworki/Turowo Str. 488-489, Tab. 536, 537, 539, 540
540 (Warszawa) – Siedlce – Terespol – Brest Str. 488-489, Tab. 536, 537, 539, 540
Str. 490-491, Tab. 540, 541, 542
541 Siedlce – Czeremcha – Narewka Str. 490-491, Tab. 540, 541, 542
542 Bielsk Podlaski – Białowieża Pałac Str. 490-491, Tab. 540, 541, 542
543 Czeremcha – Białystok Centralny Str. 492-493, Tab. 543, 544, 545, 547
544 Biała Podlaska – Rozkosz – Konstantynów/Janów Podlaski Str. 492-493, Tab. 543, 544, 545, 547
545 Dęblin – Radom Str. 492-493, Tab. 543, 544, 545, 547
546 Bąkowiec – Kozienice Str. 494-495, Tab. 546, 548, 549, 550
547 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 492-493, Tab. 543, 544, 545, 547
548 Łuków – Dęblin Str. 494-495, Tab. 546, 548, 549, 550
549 Nałęczów Wąsk. – Opole Wąsk. Str. 494-495, Tab. 546, 548, 549, 550
550 (Warszawa) – Pilawa – Lublin – Dorohusk Str. 494-495, Tab. 546, 548, 549, 550
Str. 496-497, Tab. 550
551 Łuków – Lublin Str. 498-499, Tab. 551, 552, 553, 554
552 Chełm – Włodawa Str. 498-499, Tab. 551, 552, 553, 554
553 Rejowiec – Bełżec Str. 498-499, Tab. 551, 552, 553, 554
554 Zawada – Hrubieszów Str. 498-499, Tab. 551, 552, 553, 554
555 Lublin – Rozwadów – Przeworsk Str. 500-501, Tab. 555
556 Zwierzyniec Wąsk. – Biłgoraj Str. 502-503, Tab. 556, 557, 558, 559; VI okręg komunikacyjny
557 Werbkowice – Łaszczów – Byków p.o./Wożuczyn Str. 502-503, Tab. 556, 557, 558, 559; VI okręg komunikacyjny
558 Werbkowice – Strzyżów Str. 502-503, Tab. 556, 557, 558, 559; VI okręg komunikacyjny
559 Gozdów – Uchanie Str. 502-503, Tab. 556, 557, 558, 559; VI okręg komunikacyjny
600 Warszawa – Skierniewice Str. 504, 1, Tab. 600
Str. 2-3, Tab. 600
Str. 4-5, Tab. 600
Str. 6-7, Tab. 600
Str. 8, 505, Tab. 600
Str. 506-507, Tab. 600
Str. 508-509, Tab. 600
Str. 510-511, Tab. 600
Str. 512-513, Tab. 600, 600a
600a Warszawa Wsch./Warszawa Gł. – Warszawa Zach. Str. 512-513, Tab. 600, 600a
Str. 514-515, Tab. 600a
Str. 516-517, Tab. 600a
Str. 518-519, Tab. 600a
Str. 520-521, Tab. 600a, 601
601 Warszawa – Warka Str. 520-521, Tab. 600a, 601
602 Skierniewice – Łowicz Gł. Str. 522-523, Tab. 602, 603, 604
603 Warszawa – Łowicz Str. 522-523, Tab. 602, 603, 604
Str. 524-525, Tab. 603
Str. 526-527, Tab. 603
604 Sochaczew Wąsk. – Tułowice Sochaczewskie – Wyszogród/Piaski Król. Str. 522-523, Tab. 602, 603, 604
605 Warszawa – Nasielsk Str. 528-529, Tab. 605
606 Nasielsk – Pułtusk Str. 530-531, Tab. 606, 607, 608, 609
607 Tłuszcz – Rybienko Str. 530-531, Tab. 606, 607, 608, 609
608 Warszawa – Małkinia Str. 530-531, Tab. 606, 607, 608, 609
Str. 532-533, Tab. 608
Str. 534-535, Tab. 608
609 Legionowo – Tłuszcz Str. 530-531, Tab. 606, 607, 608, 609
610 Warszawa – Siedlce Str. 536-537, Tab. 610
Str. 538-539, Tab. 610
Str. 540-541, Tab. 610
611 Warszawa – Pilawa Str. 542-543, Tab. 611
Str. 544-545, Tab. 611
Str. 546-547, Tab. 611
Str. 548-549, Tab. 611
612 Warszawa Marszałkowska – Podkowa Leśna – Milanówek WKD/Grodzisk Maz. WKD Str. 550-551, Tab. 612
Str. 552-553, Tab. 612
Str. 554-555, Tab. 612
Str. 556-557, Tab. 612
Str. 558-559, Tab. 612
613 Warszawa Marszałkowska – Warszawa Włochy WKD Str. 568, 560-561, Tab. 613
614 Warszawa Belweder – Iwiczna Str. 562-563, Tab. 614, 615
615 Warszawa Płd. – Piaseczno Miasto – Góra Kalwaria/Grójec – Jasieniec/Nowe Miasto n. Pilicą Str. 562-563, Tab. 614, 615
Str. 564-565, Tab. 615
Str. 566-567, Tab. 615, 616
616 Warszawa Most – Jabłonna Str. 566-567, Tab. 615, 616
617 Warszawa Targowa – Radzymin Str. 568-569, Tab. 617

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1953

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...