OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Generalne Gubernatorstwo, zima 1943/1944

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Generalne Gubernatorstwo, zima 1943/1944

Okres obowiązywania: pomiędzy 1943-11-01 a 1944-05 (???)

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 München – Nürnberg – Saalfeld – Leipzig/Halle (S) – Berlin Str. 10-11, Tab. 1, 1a
Str. 12-13, Tab. 1, 1a, 2, 2a
1a Nürnberg – München Str. 10-11, Tab. 1, 1a
Str. 12-13, Tab. 1, 1a, 2, 2a
2 (Berlin – Liepzig)/(Breslau – Dresden) – Nürnberg/Regensburg – (Passau – Wien)/München Str. 12-13, Tab. 1, 1a, 2, 2a
Str. 14-15, Tab. 2, 2a, 5a
2a Berlin – München Str. 12-13, Tab. 1, 1a, 2, 2a
Str. 14-15, Tab. 2, 2a, 5a
5a Berlin – Köln Str. 14-15, Tab. 2, 2a, 5a
6 (Krakau –) Breslau – Dresden – Leipzig – Halle (S) – Kassel – Köln Str. 16-17, Tab. 6
6a (Krakau –) Breslau – Dresden – Leipzig – Halle (S) – Hannover – Köln Str. 18-19, Tab. 6a
15 Wien – Salzburg – München – Stuttgart – Karlsruhe – Straßburg (– Paris) Str. 20-21, Tab. 15
24 Berlin – Frankfurt (M) – Karlsruhe – Straßburg [Els] – Basel Str. 22-23, Tab. 24, 33, 33a
33 Berlin – (Brealau – Dresden –) Nürnberg – Crailsheim – Friedrichshafen/Stuttgart Str. 22-23, Tab. 24, 33, 33a
33a Berlin – Stuttgart Str. 22-23, Tab. 24, 33, 33a
36 Breslau – Dresden – Hof – Nürnberg – Stuttgart (– Karlsruhe – Straßburg [E]) Str. 24-25, Tab. 36, 37, 46
37 Breslau – Dresden – Hof – Würzburg – Manncheim – Saarbrücken – (Metz/(Trier – Luxemburg)) Str. 24-25, Tab. 36, 37, 46
46 Berlin/Dresden – Breslau – Heydebreck (Obreschl.) – (Kattowitz – Krakau)/(Oderberg – Teschen, Wien) Str. 24-25, Tab. 36, 37, 46
Str. 26-27, Tab. 46
Str. 28-29, Tab. 46, 46a
46a Berlin – Posen (– Allenstein – Insterburg) – Ostrowo/Kutno – Litzmannstadt u. Warshau Str. 28-29, Tab. 46, 46a
46b ((Wien –) Bresalu)/Kattowitz – Posen – (Bromberg – Drischau – Danzig/Königsberg (Pr))/(Thorn – Allenstein – Königsberg (Pr)/Istenerburg) Str. 30-31, Tab. 46b, 46c, 46d, 47
46c Liepzig/Halle (S) – (Berlin –) Cottbus – (Neu Bentschen – Posen – Thorn – Allenstein)/(Sagan – Lissa – Ostrowo – Litzmannstadt (– Warschau)) Str. 30-31, Tab. 46b, 46c, 46d, 47
46d Breslau – Krotoschin – Litzmannstadt – Warschau Str. 30-31, Tab. 46b, 46c, 46d, 47
47 Wien/Prag – Prerau – Oderberg – (Kattowitz – Warschau)/(Krakau (– Lemberg)) (–Königsberg [Pr.]/Danzig) Str. 30-31, Tab. 46b, 46c, 46d, 47
48a Danzig/Königsberg (Pr) – Marienburg (Westpr.) – (Königsberg [Pr] – Allenstein) – Soldau – Warschau Str. 32-33, Tab. 48a, 48b, 50
48b Danzig – Bromberg – Kutno – Lizmannstadt/Warschau Str. 32-33, Tab. 48a, 48b, 50
50 Berlin – Schneidemühl – Bromberg – Thorn – Allenstein – Korschen und Marienburg (Westpr.) – Königsberg (Pr.) – Insterburg – (Tlisit (– Riga) – Memel)/(Edytkau – Wirbollen (– Wilno)) Str. 32-33, Tab. 48a, 48b, 50
55 Berlin – Wittenberge – Lübeck – Kiel u. Hamburg (– Flensburg) – Westerland Str. 34-35, Tab. 55, 55a
55a (Uelzen – Ludwigslust)/Hagenow Land – Schwerin (Meckl) – Bad Kleinen (– Seestadt Wismar) – Seestadt Rostock Str. 34-35, Tab. 55, 55a
57 Berlin – Uelzen/Hannover – Bremen – Wilhelmshaven/Norddeich Str. 36-37, Tab. 57
63 Berlin – Warschau – Brest-Litovsk/(Bialystok (– Wilno) – Volkovysk) (– Minsk) Str. 38-39, Tab. 63, 66, 68, 69
66 Berlin – Warschau – (Königsberg [Pr] – Kowel) – (Lemberg –) Kiew/Dnepropetrowsk Str. 38-39, Tab. 63, 66, 68, 69
68 Wien – Preßburg – Altsohl (Zvolen) und Ruttek – Kysak – Humenne/(Presow (– Krynica)) Str. 38-39, Tab. 63, 66, 68, 69
69 Berlin – Breslau – (Wien –) Krakau – Lemberg – Bukarest Str. 38-39, Tab. 63, 66, 68, 69
70 Berlin – Breslau/(Dresden – Prag) – Wien – Budapest (– Bukarest/Belgrad – Athen u. Istanbul) Str. 40-41, Tab. 70
131v Konitz (Westpr) – Lassewitz – Goßlershausen – Strasburg (Westpr) – Schröttersburg (Süd) (– Kutno) Str. 42-43, Tab. 131v, 132, 132t, 133, 133a
132 (Danzig Hbf. –) Marienburg (Westpr) – Deutsch Eylau – Warschau Str. 42-43, Tab. 131v, 132, 132t, 133, 133a
132t Thorn – Sichelberg – Nasielsk Str. 42-43, Tab. 131v, 132, 132t, 133, 133a
133 Zichenau – Grudusk Str. 42-43, Tab. 131v, 132, 132t, 133, 133a
133a Mielau – Grudusk – Praschnitz Str. 42-43, Tab. 131v, 132, 132t, 133, 133a
136e Königsberg (Pr) – Allenstein – Soldau (– Zichenau – Warschau) Str. 44-45, Tab. 136e, 136d, 136k, 136m, 138n
136d Ortelsburg – Willenberg (Ostpr.) – Neidenburg und Scharfenweise (– Malkinia/Warschau) Str. 44-45, Tab. 136e, 136d, 136k, 136m, 138n
136k Puppen – Myszyniece – Grabowo – Scharfenweise West Str. 44-45, Tab. 136e, 136d, 136k, 136m, 138n
136m Myszyniece – Morgowniki und Nowogrod – Lomza Str. 44-45, Tab. 136e, 136d, 136k, 136m, 138n
137 Königsberg (Pr) – Lyck – Bialystok Str. 46-47, Tab. 137, 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137n Malkinia – Bialystok – Porzecze – Druskienniki und Varena Str. 46-47, Tab. 137, 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137p Sudauen – Trakischki Str. 46-47, Tab. 137, 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137r Grodno – Zydomia – Jeziory und Mosty (Ostpr) Str. 46-47, Tab. 137, 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137s Bialystok – Bielsk – Bialowieza und Czeremcha – Brest Litovsk Str. 46-47, Tab. 137, 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137t Bialystok – Wolkowysk – Zelwa Str. 46-47, Tab. 137, 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
137u Platerow – Czeremcha – Wolkowysk – Mosty (Ostpr) Str. 46-47, Tab. 137, 137n, 137p, 137r, 137s, 137t, 137u
138n Myszyniece – Kolno Str. 44-45, Tab. 136e, 136d, 136k, 136m, 138n
141 Posen – Wreschen – Kutno (– Warschau) – Litzmannstadt Str. 48-49, Tab. 141, 141a, 141b, 141c, 141k
141a Thorn hbf. – Weichselstädt – Leslau – Kutno Str. 48-49, Tab. 141, 141a, 141b, 141c, 141k
141b Weichselstädt – Hermannsbad Str. 48-49, Tab. 141, 141a, 141b, 141c, 141k
141c Kutno – Schröttersburg Str. 48-49, Tab. 141, 141a, 141b, 141c, 141k
141k Kranzwerder Smbf – Kroßwitz Stadt – Brunnstadt Ost Str. 48-49, Tab. 141, 141a, 141b, 141c, 141k
141m Litzmannstadt Hbf – Freihaus – Ostrowo Str. 50-51, Tab. 141m, 141n, 141q, 141s, 141t
141n Kempen (Warthel) – Welun – Neu Herby Str. 50-51, Tab. 141m, 141n, 141q, 141s, 141t
141q Litzmannstadt Hbf – Koluszki und Litzmannstadt Mitte – Galkau Str. 50-51, Tab. 141m, 141n, 141q, 141s, 141t
141s Neu Herby – Freihaus – Hohensalza Str. 50-51, Tab. 141m, 141n, 141q, 141s, 141t
141t Saatgrund – Tschenstochau Str. 50-51, Tab. 141m, 141n, 141q, 141s, 141t
146 (Berlin) – Breslau – Heydebreck – Kattowitz – Krakau Str. 52-53, Tab. 146, 146a
Str. 54-55, Tab. 146, 146a
Str. 56-57, Tab. 146, 146a
146a Gesamtverkehr Breslau Hbf. – Kattern Str. 52-53, Tab. 146, 146a
Str. 54-55, Tab. 146, 146a
Str. 56-57, Tab. 146, 146a
146b Heydebreck – Oderberg Str. 58-59, Tab. 146b, 146c, 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146c Beuthen (Oberschles.) – Königshütte (Oberschles.) Ost – Laurahütte – Kattowitz Str. 58-59, Tab. 146b, 146c, 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146d Myslowitz – Auschwitz Str. 58-59, Tab. 146b, 146c, 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146e Kattowitz – Tunel Str. 58-59, Tab. 146b, 146c, 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146f Gesamtverkehr Kattoiwtz – Schoppinitz Süd Str. 58-59, Tab. 146b, 146c, 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146g Sosnowitz Nord – Dandowka – Strzemieszyce Nord Str. 58-59, Tab. 146b, 146c, 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
146h Strzemieszyce Nord – Kazimierz – Szczakowa Str. 58-59, Tab. 146b, 146c, 146d, 146e, 146f, 146g, 146h
147 Breslau – Kreuzburg (Oberschles) – Tarnowitz – Beuthen (Oberschles)/Kattowitz Str. 60-61, Tab. 147, 147a, 147b
147a (Bresalu –) Oels – Freyhan – Krotoschin (– Warshau) Str. 60-61, Tab. 147, 147a, 147b
147b Warthenau – Tarnowitz Str. 60-61, Tab. 147, 147a, 147b
148b Oppeln – Vosswalde – Tarnowitz Str. 62-63, Tab. 148b, 148c, 148f, 148m
148c Voßwalde – Loben – Tschenstochau Str. 62-63, Tab. 148b, 148c, 148f, 148m
148f Tarnowitz – Saatgrund/Woischnik Str. 62-63, Tab. 148b, 148c, 148f, 148m
148m Kattowitz – Podlesie/Emanuelsegen – Dzieditz – Bielitz – Zwardon Str. 62-63, Tab. 148b, 148c, 148f, 148m
Str. 64-65, Tab. 148m, 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148q Sucha – Saybusch Str. 64-65, Tab. 148m, 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148r Siersza Wodna – Trzebinia Nord – Wadowice Str. 64-65, Tab. 148m, 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148s Bielitz – Wadowitz – Sucha Str. 64-65, Tab. 148m, 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148t Szczakowa – Krenau – Bolecin Str. 64-65, Tab. 148m, 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
148v Tichau – Friedrichsgrube Str. 64-65, Tab. 148m, 148q, 148r, 148s, 148t, 148v
149 Oderberg – Dzieditz – Auschwitz – Trzebinia – (Krakau) Str. 66-67, Tab. 149, 149a, 149b, 524
149a Kattowitz – Zombkowitz (– Tschenstochau) Str. 66-67, Tab. 149, 149a, 149b, 524
149b Rybnik – Sohrau – Pleß Str. 66-67, Tab. 149, 149a, 149b, 524
524 (Berlin/Krakau –) Oderberg – Prerau Přerov – Lundenburg (– Wien) Str. 66-67, Tab. 149, 149a, 149b, 524
Str. 68-69, Tab. 524, 530, 530a
530 Kattowitz/[(Krakau) – Trzebinia] – Zombkowitz – Tschenstochau – Warschau Str. 68-69, Tab. 524, 530, 530a
Str. 70-71, Tab. 530, 530a, 530d
530a Vorortverkehr Warshau – Zyrardow Str. 68-69, Tab. 524, 530, 530a
Str. 70-71, Tab. 530, 530a, 530d
530d Litzmannstadt – Lowitsch – Skierniewice Str. 70-71, Tab. 530, 530a, 530d
530b Gesamtverkehr Warschau – Legionowo – Radzymin/Zegrze/Bugmünde Str. 72-73, Tab. 530b, 530c, 530e, 530f, 530h
530c Warschau – Kutno Str. 72-73, Tab. 530b, 530c, 530e, 530f, 530h
530e Petrikau – Sulejow Str. 72-73, Tab. 530b, 530c, 530e, 530f, 530h
530f Sochaczew – Wolka Str. 72-73, Tab. 530b, 530c, 530e, 530f, 530h
530h Rogow – Biala Rawska Str. 72-73, Tab. 530b, 530c, 530e, 530f, 530h
531 Krakau – Tunel – Kielce – Radom – Warschau Str. 74-75, Tab. 531, 531a, 531c, 531d, 531e, 531f
531a Radom – Deblin – Lukow Str. 74-75, Tab. 531, 531a, 531c, 531d, 531e, 531f
531c Kielce – Tschenstochau Str. 74-75, Tab. 531, 531a, 531c, 531d, 531e, 531f
531d Bakowiec – Kozienice Str. 74-75, Tab. 531, 531a, 531c, 531d, 531e, 531f
531e Bakowiec – Wysokie Kolo Str. 74-75, Tab. 531, 531a, 531c, 531d, 531e, 531f
531f Krakau – Kocmyrzow und Mogila Str. 74-75, Tab. 531, 531a, 531c, 531d, 531e, 531f
531b Koluszki – Skarzysko Kamienna – Sandomierz – Rozwadow Str. 76-77, Tab. 531b, 531g, 531h, 531k, 531m
531g Jedrzejow – Kocmyrzow Str. 76-77, Tab. 531b, 531g, 531h, 531k, 531m
531h Jedrzejow – Szczucin Str. 76-77, Tab. 531b, 531g, 531h, 531k, 531m
531k Charsznica – Kazimierza Str. 76-77, Tab. 531b, 531g, 531h, 531k, 531m
531m Bogoria – Iwaniska Str. 76-77, Tab. 531b, 531g, 531h, 531k, 531m
532 Krakau – Tarnow – Reichshof – Przemysl – Lemberg Str. 78-79, Tab. 532, 532a
532a (Wien/Kattowitz/Warshau –) Trzebinia – Krakau Str. 78-79, Tab. 532, 532a
532b Krakau – Zakopane Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532e Auschwitz – Krakau Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532c Neumarkt (Dunajec) – Sucha Hora Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532d Kalwaria Landskron – Wadowitz Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532f Krakau – Wieliczka Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532g Krakau – Niepolomice Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532h Tarnow – Szczucin Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532k Debica – Sobow – Rozwadow/Sandomierz Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532m Zagorzany – Gorlice Str. 80-81, Tab. 532b, 532e, 532c, 532d, 532f, 532g, 532h, 532k, 532m
532n Tarnów – Neu Sandez – Muszyna – Krynica Str. 82-83, Tab. 532n, 532p, 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532p Muszyna – Orlov Plavec n. P. Str. 82-83, Tab. 532n, 532p, 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532q Chabowka – Neu Sandez – Stroze – Jaslo – Nowy Zagorz Str. 82-83, Tab. 532n, 532p, 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532r Reichshof – Jaslo Str. 82-83, Tab. 532n, 532p, 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532s Przeworsk (Wask) – Dynow Str. 82-83, Tab. 532n, 532p, 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532t Nowy Zagorz – Lupkow Str. 82-83, Tab. 532n, 532p, 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
532u Nowy Lupkow – Cisna Str. 82-83, Tab. 532n, 532p, 532q, 532r, 532s, 532t, 532u
533 Warschau – Lublin – Cholm – Dorohusk – Kowel Str. 84-85, Tab. 533, 533a, 533b, 533c, 533d
533a Gesamtverkehr Warshau – Otwock Str. 84-85, Tab. 533, 533a, 533b, 533c, 533d
533b Scharfenweise – Malkinia – Siedlce Str. 84-85, Tab. 533, 533a, 533b, 533c, 533d
533c Warschau – Malkinia Str. 84-85, Tab. 533, 533a, 533b, 533c, 533d
533d Siedlce – Platerow Str. 84-85, Tab. 533, 533a, 533b, 533c, 533d
533e Warschau – Siedlce – Lukow – Brest Litovsk Str. 86-87, Tab. 533e, 533f, 533g, 533h, 533k, 533m, 533n
533f Biala Podl. – Janow/Konstantynow Str. 86-87, Tab. 533e, 533f, 533g, 533h, 533k, 533m, 533n
533g Tluszcz – Scharfenweise Str. 86-87, Tab. 533e, 533f, 533g, 533h, 533k, 533m, 533n
533h Lukow – Lublin – Rozwadow Str. 86-87, Tab. 533e, 533f, 533g, 533h, 533k, 533m, 533n
533k Sandomierz – Rozwadow – Przeworsk Str. 86-87, Tab. 533e, 533f, 533g, 533h, 533k, 533m, 533n
533m Strzyzow – Hrubieszow Wask. – Werbkowice Wask. – Uhnow Wask. Str. 86-87, Tab. 533e, 533f, 533g, 533h, 533k, 533m, 533n
533n Zwierzyniec – Bilgoraj Str. 86-87, Tab. 533e, 533f, 533g, 533h, 533k, 533m, 533n
533p Rejowiec – Rawa Ruska Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
533q Zawada – Hrubieszow Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
533r Cholm – Sobibor – Bug Wlodawski Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
533s Jaroslau – Rawa Ruska – Sokal – Wladimir Wolynsk Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
533t Naleczow – Opole Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
533u Laszczow – Wozuczyn Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
534 Lemberg – Stanislau – Kolomea – Sniatyn Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
534a Przemysl – Chyrow Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
534b Nowy Zagorz – Chyrow – Sambor – Stryj Str. 88-89, Tab. 533p, 533q, 533r, 533s, 533t, 533u, 534, 534a, 534b
534c Lemberg – Sambor – Sianki Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534d Drohobycz – Boryslau Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534e Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534f Lemberg – Stryj – Lawoczne Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534g Stryj – Chodorow Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534h Kolomea – Delatyn Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534k Kolomea – Jasieniow Polny Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534m Podwysokie – Halicz Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534n Czortkow – Zaleszczyki Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534p Chodorow – Tarnopol Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534q Wygnanka – Skala Podolska/Iwanie Puste Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534r Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymalow Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534s Stryj – Dolina – Wygoda (b. Dolina) und Stanislau Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534t Stanislau – Woronienka Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534u Kolomea – Sloboda Rung. Kopalnia Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534v Kopczynce – Husiatyn Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
534w Sniatyn – Kuty Str. 90-91, Tab. 534c, 534d, 534e, 534f, 534g, 534h, 534k, 534m, 534n, 534p, 534q, 534r, 534s, 534t, 534u, 534v, 534w
535 Lemberg – Krasne – Brody und Tarnopol – Podwoloczyska Str. 92-93, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d, 535e, 535f
535a Stanislau – Palahicze – (Czortkow – Tarnopol)/Tlumacz Str. 92-93, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d, 535e, 535f
535b Tarnopol – Zbaraz Str. 92-93, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d, 535e, 535f
535c Lemberg – Potutory – Podhajce Str. 92-93, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d, 535e, 535f
535d Lemberg – Jaworow Str. 92-93, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d, 535e, 535f
535e Lemberg – Rawa Ruska Str. 92-93, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d, 535e, 535f
535f Lemberg – Kamionka Strum. – Krystynopol/Stojanow Str. 92-93, Tab. 535, 535a, 535b, 535c, 535d, 535e, 535f
536 Warschau EKD. – Grodzisk EKD. und Milanowiek EKD. Str. 94-95, Tab. 536, 536a, 536b, 536c, 536d
536a Warschau EKD. – Wlochy EKD Str. 94-95, Tab. 536, 536a, 536b, 536c, 536d
536b Warschau Weichselbahnhoff – Jablonna Str. 94-95, Tab. 536, 536a, 536b, 536c, 536d
536c Warschau Weichselbahnhoff – Radzymin WEO Str. 94-95, Tab. 536, 536a, 536b, 536c, 536d
536d Warschau Weichselbahnhoff – Karczew Str. 94-95, Tab. 536, 536a, 536b, 536c, 536d
536e Warschau Belvedere – Konstancin – Iwiczna Str. 96-97, Tab. 536e, 536g, 563f
536g Warschau Süd – Grojec – Jasieniec und Nowe Miasto (Pilica) Str. 96-97, Tab. 536e, 536g, 563f
563f Warschau Süd – Piaseczno Stadt – Góra Kalwaria Str. 96-97, Tab. 536e, 536g, 563f

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Generalne Gubernatorstwo, zima 1943/1944

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...