OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1933

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1933

Okres obowiązywania: 1933-05-15

Uwagi:
Brak stron LVIII-LIX
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
101 Warszawa – Działdowo – Grudziądz – Laskowice – Tczew – Danzig (Gdańsk) – Gdynia Str. 4-5, Tab. 101
Str. 6-7, Tab. 101
Str. 8-9, Tab. 101
Str. 10-11, Tab. 101
Str. 12-13, Tab. 101
Str. 14-15, Tab. 101
101b Danzig (Gdańsk) – Zoppot (Sopoty) Str. 16-17, Tab. 101b
101c Danzig (Gdańsk) – Praust (Pruszcz) Str. 18-19, Tab. 101c, 101d
101d Danzig (Gdańsk) – Neufahrwasser Str. 18-19, Tab. 101c, 101d
Str. 20-21, Tab. 101d, 102, 103
102 Nasielsk – Sierpc Str. 20-21, Tab. 101d, 102, 103
103 Sierpc Wąsk. – Lubicz Wąsk. I Str. 20-21, Tab. 101d, 102, 103
104 Ciechanów Wąsk./Mława Wąsk. – Grudusk – Przasznysz Str. 22-23, Tab. 104, 105, 106, 107, 108
105 Sierpc Wąsk. – Rypin Str. 22-23, Tab. 104, 105, 106, 107, 108
106 Grudziądz – Łasin Str. 22-23, Tab. 104, 105, 106, 107, 108
107 Działdowo – Iława (Dt. Eylau) Str. 22-23, Tab. 104, 105, 106, 107, 108
108 Laskowice – Czersk Str. 22-23, Tab. 104, 105, 106, 107, 108
109 Laskowice – Chojnice Str. 24-25, Tab. 109, 110, 111
110 Smętowo – Opalenie Str. 24-25, Tab. 109, 110, 111
111 Morzeszczyn – Gniew Str. 24-25, Tab. 109, 110, 111
112 Gdynia – Reda – (Puck – Hel/Krokowa)/Boże Pole (Gross Boschpol) Str. 26-27, Tab. 112
Str. 28-29, Tab. 112
Str. 30-31, Tab. 112
113 Danzig (Gdańsk) – Praust – Kartuzy Str. 32-33, Tab. 113, 114, 115, 116
114 Kartuzy – Kętrzyno Str. 32-33, Tab. 113, 114, 115, 116
115 Hohenstein – Kościerzyna Str. 32-33, Tab. 113, 114, 115, 116
116 Wejherowo – Zamostne Str. 32-33, Tab. 113, 114, 115, 116
117 Tczew – Chojnice Str. 34-35, Tab. 117
118 Tczew – Malbork (Marienburg) Str. 36-37, Tab. 118
119 Smętowo – Skarszewy – Kościerzyna Str. 38-39, Tab. 119, 120
120 Gdynia – Danzig (Gdańsk) – Kokoszki – Kartuzy Str. 38-39, Tab. 119, 120
121 Kościerzyna – Chojnice – Nakło n. Notecią Str. 40-41, Tab. 121
122 Tuchola – Koronowo Str. 42-43, Tab. 122, 123, 124, 125
123 Skórcz – Czersk Str. 42-43, Tab. 122, 123, 124, 125
124 Simonsdorf – Tiegenhof Str. 42-43, Tab. 122, 123, 124, 125
125 Toruń Przedmieście – Jamielnik – Iława (Dt. Eylau) Str. 42-43, Tab. 122, 123, 124, 125
Str. 44-45, Tab. 125
126 Brodnica – Nowe Miasto Pom. – Lubawa/Radomno Str. 45-47, Tab. 126, 127
127 Toruń Przedmieście – Grudziądz Str. 45-47, Tab. 126, 127
128 Bydgoszcz – Unisław – Chełmno/Kowalewo Pom. Str. 48-49, Tab. 128, 129, 130, 133
129 Grudziądz – Mełno – Chełmża Str. 48-49, Tab. 128, 129, 130, 133
130 Toruń Mokre – Czarnowo k. Torunia Str. 48-49, Tab. 128, 129, 130, 133
131 Kowalewo Pom. – Brodnica Str. 50-51, Tab. 131, 132
132 Toruń Przedmieście – Toruń Mokre Str. 50-51, Tab. 131, 132
133 Toruń Mokre – Lubicz k. Torunia Str. 48-49, Tab. 128, 129, 130, 133
134 Warszawa – Kutno – Toruń Prz. – Bydgoszcz – Laskowice – Tczew – Danzig (Gdańsk) – Gdynia Str. 52-53, Tab. 134
Str. 54-55, Tab. 134
Str. 56-57, Tab. 134
Str. 58-59, Tab. 134
Str. 60-61, Tab. 134
Str. 62-63, Tab. 134
135 Bydgoszcz – Piła (Schneidemühl) Str. 64-65, Tab. 135, 136, 137
136 Kutno – Płock Radziwie Str. 64-65, Tab. 135, 136, 137
137 Aleksandrów – Ciechocinek Str. 64-65, Tab. 135, 136, 137
Str. 66-67, Tab. 137, 138, 139
138 Toruń Mokre – Unisław Str. 66-67, Tab. 137, 138, 139
139 Gdynia – Kościerzyna – Wierzchucin – Bydgoszcz – Inowrocław Str. 66-67, Tab. 137, 138, 139
Str. 68-69, Tab. 139
Str. 70-71, Tab. 139, 140
140 Terespol – Dorotowo Str. 70-71, Tab. 139, 140
141 Terespol Pom. – Świecie Str. 72-73, Tab. 141, 142, 143, 151, 152
142 Chełmno – Kornatowo Str. 72-73, Tab. 141, 142, 143, 151, 152
143 Jabłonowo Pom. – Zawdzka Wola Str. 72-73, Tab. 141, 142, 143, 151, 152
151 Białośliwie – Łobżenica Str. 72-73, Tab. 141, 142, 143, 151, 152
152 Nakło n. N./Witosław – Łobżenica Str. 72-73, Tab. 141, 142, 143, 151, 152
153 Bydgoszcz – Włuki/Koronowo/Wąwelno/Wierzchucin Str. 74-75, Tab. 153
Str. 76-77, Tab. 153
154 Twarda Góra – Nowe Str. 78-79, Tab. 154, 155
155 Sochaczew – Wyszogród/Piaski Str. 78-79, Tab. 154, 155
201 Warszawa – Kutno – Konin – Poznań – Zbąszyń Str. 82-83, Tab. 201
Str. 84-85, Tab. 201
Str. 86-87, Tab. 201
201b Poznań – Kostrzyn Str. 88-89, Tab. 201b, 202, 203
202 Krośniewice – Ozorków Miasto Str. 88-89, Tab. 201b, 202, 203
203 Łódź Kal. – Kutno Str. 88-89, Tab. 201b, 202, 203
204 Włocławek Wąsk. – Brześć Kuj./Sompolno Str. 90-91, Tab. 204, 205, 206, 208
205 Skierniewice – Łowicz Str. 90-91, Tab. 204, 205, 206, 208
206 Łowicz – Zielkowice Str. 90-91, Tab. 204, 205, 206, 208
207 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz/Trouń Str. 92-93, Tab. 207
Str. 94-95, Tab. 207
Str. 96-97, Tab. 207
208 Nieszawa Wąsk. – Sompolno/Krośniewice Miasto Str. 90-91, Tab. 204, 205, 206, 208
209 Konin Wąsk. – Anastazewo/Sompolno Str. 98-99, Tab. 209, 210, 211, 212, 214, 215
210 Mogilno – Barcin Str. 98-99, Tab. 209, 210, 211, 212, 214, 215
211 Mogilno – Orchowo Str. 98-99, Tab. 209, 210, 211, 212, 214, 215
212 Sompolno – Dąbie Kolskie Str. 98-99, Tab. 209, 210, 211, 212, 214, 215
213 Warszawa – Łódź Kal. – Ostrów Wkp. – Poznań/Zduny/Leszno Str. 100-101, Tab. 213
Str. 102-103, Tab. 213
Str. 104-105, Tab. 213
Str. 106-107, Tab. 213
214 Leszno – Lasocice Str. 98-99, Tab. 209, 210, 211, 212, 214, 215
215 Ostrów Wkp. – Pawłów Wkp. Str. 98-99, Tab. 209, 210, 211, 212, 214, 215
216 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 108-109, Tab. 216
217 Inowrocław – Wągrowiec – Czarnków Str. 110-111, Tab. 217
218 Poznań – Drawski Młyn – Krzyż (Kreuz) Str. 112-113, Tab. 218, 219
219 Drawski Młyn – Bzowo Goraj – Czarnków – Ujście Str. 112-113, Tab. 218, 219
220 Gniezno – Janowiec – Damasławek – Nakło n/N. Str. 114-115, Tab. 220, 221, 223
221 Poznań – Rogoźno Wkp. – Dziembówko Str. 114-115, Tab. 220, 221, 223
222 Szubin – Żnin Str. 118-119, Tab. 222, 223, 224, 225
223 Poznań – Czempiń – Kościan – Leszno – Rawicz Str. 114-115, Tab. 220, 221, 223
Str. 116-117, Tab. 223, 224
Str. 118-119, Tab. 222, 223, 224, 225
224 Poznań – Ludwikowo/Mosina Str. 116-117, Tab. 223, 224
Str. 118-119, Tab. 222, 223, 224, 225
225 Gniezno – Września – Jarocin – Krotoszyn – Zduny Str. 118-119, Tab. 222, 223, 224, 225
226 Gołańcz – Chodzież Str. 120-121, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
227 Gniezno – Skoki Str. 120-121, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
228 Szamotuły – Międzychód Str. 120-121, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
229 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 120-121, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
230 Oborniki – Wronki Str. 120-121, Tab. 226, 227, 228, 229, 230
231 Rokietnica – Międzychód Str. 128-129, Tab. 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239
232 Janowiec – Skoki Str. 128-129, Tab. 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239
233 Poznań – Ostrów Wkp. – Kępno – Herby Nowe – Częstochowa/Katowice Str. 122-123, Tab. 233
Str. 124-125, Tab. 233
Str. 126-127, Tab. 233
234 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 128-129, Tab. 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239
235 Kępno – Rychtal Str. 128-129, Tab. 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239
236 Kępno – Łęka Str. 128-129, Tab. 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239
237 Kępno – Gęsia-Górka Str. 128-129, Tab. 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239
238 Wieluń – Praszka Str. 128-129, Tab. 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239
239 Koźmin – Gostyń Str. 128-129, Tab. 231, 232, 234, 235, 236, 237, 238, 239
240 Jarocin – Leszno Str. 130-131, Tab. 240, 241
241 Jarocin – Śrem – Czempiń Str. 130-131, Tab. 240, 241
242 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn Str. 132-133, Tab. 242, 243
243 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 132-133, Tab. 242, 243
244 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 134-135, Tab. 244, 245
245 Herby Nowe – Karsznice – Inowrocław Str. 134-135, Tab. 244, 245
246 Międzychód – Zbąszyń Str. 136-137, Tab. 246, 247, 248, 249, 251
247 Wolsztyn – Kębłowo Str. 136-137, Tab. 246, 247, 248, 249, 251
248 Wolsztyn – Kopanica Str. 136-137, Tab. 246, 247, 248, 249, 251
249 Kobylin – Miejska Górka – Pakosław/Gostkowo – Rawicz Str. 136-137, Tab. 246, 247, 248, 249, 251
251 Kościan – Gostyń Str. 136-137, Tab. 246, 247, 248, 249, 251
253 Gostyń – Domachowo – Karzec/Gostkowo Str. 138-139, Tab. 253, 254, 255, 256
254 Krotoszyn – Pleszew Str. 138-139, Tab. 253, 254, 255, 256
255 Ociąż – Kotowiecko Str. 138-139, Tab. 253, 254, 255, 256
256 Rakoniewice – Śmigiel – Bojanowo Stare – Krzywiń Str. 138-139, Tab. 253, 254, 255, 256
257 Kalisz/Opatówek – Żelazków – Turek Str. 140-141, Tab. 257, 258, 259, 260
258 Witaszyce – Sucha – Robaków/Komorze Str. 140-141, Tab. 257, 258, 259, 260
259 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 140-141, Tab. 257, 258, 259, 260
260 Środa Miasto – Kobylepole – Poznań Str. 140-141, Tab. 257, 258, 259, 260
261 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/Anastazewo Str. 142-143, Tab. 261, 262, 263, 264
262 Września – Pyzdry Str. 142-143, Tab. 261, 262, 263, 264
263 Września – Mierzewo Str. 142-143, Tab. 261, 262, 263, 264
264 Kruszwica – Piotrków Kujawski Str. 142-143, Tab. 261, 262, 263, 264
265 Opalenica – Trzcianka – Lwówek Str. 144-145, Tab. 265, 266, 267, 268
266 Nowy Tomyśl – Trzcianka – Duszniki Str. 144-145, Tab. 265, 266, 267, 268
267 Żnin – Obiecanowo Str. 144-145, Tab. 265, 266, 267, 268
268 Żnin – Rydlewo – Ostrówce/Biskupin – Szelejewo/Ośno Str. 144-145, Tab. 265, 266, 267, 268
301 Warszawa – Skierniewice – Koluszki – Częstochowa – Ząbkowice – Katowice/Kraków Str. 148-149, Tab. 301
Str. 150-151, Tab. 301
Str. 152-153, Tab. 301
Str. 154-155, Tab. 301
301a Katowice – Sosnowiec Półn. – Ząbkowice/Strzemieszyce Półn. Str. 156-157, Tab. 301a
303 Katowice/Kraków – Dziedzice – Zebrzydowice Str. 158-159, Tab. 303
Str. 160-161, Tab. 303
Str. 162-163, Tab. 303
Str. 164-165, Tab. 303, 304
304 Bielsko – Goleszów – (Cieszyn – (Č. Těšín))/Wisła Str. 164-165, Tab. 303, 304
Str. 166-167, Tab. 304
305 Katowice – Kraków Str. 168-169, Tab. 305
Str. 170-171, Tab. 305, 306
306 Kraków – Maczki – Strzemieszyce Półn. – Sosnowiec Półn. Str. 170-171, Tab. 305, 306
Str. 172-173, Tab. 306
Str. 174-175, Tab. 306
Str. 176-177, Tab. 306, 307, 311
307 Siersza Wodna – Sucha Str. 176-177, Tab. 306, 307, 311
308 Lubliniec/Beuthen O.S. Hbf. – Chorzów – Siemianowice/Hajduki – Katowice Str. 178-179, Tab. 308
Str. 180-181, Tab. 308
Str. 182-183, Tab. 308
Str. 184-185, Tab. 308
308a Siemianowice Śl. – Dąbrówka M. Śl. – Sosnowiec Półn./Mysłowice Str. 196-197, Tab. 308a, 312, 316
309 Lubliniec – Karf – Bytom (Beuthen O/S.) Str. 186-187, Tab. 309, 309a
309a Tarnowskie Góry – Rojca/Karf – Chebzie Str. 186-187, Tab. 309, 309a
310 Katowice – Makoszowy/Orzesze – Rybnik – Niedobczyce – Sumina/Annaberg Str. 188-189, Tab. 310
Str. 190-191, Tab. 310
Str. 192-193, Tab. 310
Str. 194-195, Tab. 310
311 Olza – Brzezie n/O. Str. 176-177, Tab. 306, 307, 311
312 Tychy – Jaśkowice Śląskie Str. 196-197, Tab. 308a, 312, 316
313 Katowice/Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław/Skoczów Str. 198-199, Tab. 313
Str. 200-201, Tab. 313
314 Katowice – Oświęcim Str. 202-203, Tab. 314
315 Katowice – Ruda Śląska Str. 204-205, Tab. 315
316 Tarnowskie Góry – Strzybnica Str. 196-197, Tab. 308a, 312, 316
317 Częstochowa – Herby Śl. – Pawonków/Herby Nowe Str. 206-207, Tab. 317
318 Kochłowice – Chebzie – Bytom (Beut. O/S. Hbf.) Str. 208-209, Tab. 318, 319, 321, 322
319 Częstochowa – Kielce Str. 208-209, Tab. 318, 319, 321, 322
320 Kazimierz – Sosnowiec Północny Str. 210-211, Tab. 320, 323, 324, 325
321 Kalety – Strzebiń – Woźniki Str. 208-209, Tab. 318, 319, 321, 322
322 Kraków – Niepołomice Str. 208-209, Tab. 318, 319, 321, 322
323 Czyżyny – Mogiła Str. 210-211, Tab. 320, 323, 324, 325
324 Kraków – Kocmyrzów Str. 210-211, Tab. 320, 323, 324, 325
325 Kraków – Skawina – Oświęcim Str. 210-211, Tab. 320, 323, 324, 325
326 Miechów/Hajdaszek – Kazimierza Wielka – Kocmyrzów Str. 212-213, Tab. 326
327 Dziedzice Bielsko – Żywiec – Zwardoń Str. 214-215, Tab. 327
Str. 216-217, Tab. 327
328 Żywiec – Sucha Str. 218-219, Tab. 328, 329, 331
329 Bolęcin – Jaworzno Str. 218-219, Tab. 328, 329, 331
330 Tarnów – Szczucin Str. 226-227, Tab. 330, 333, 334, 336, 337
331 Kalwarja – Bielsko Str. 218-219, Tab. 328, 329, 331
332 Kraków – Chabówka – Nowy Sącz/Zakopane Str. 220-221, Tab. 332
Str. 222-223, Tab. 332
Str. 224-225, Tab. 332
333 Nowy Targ – Sucha Hora Str. 226-227, Tab. 330, 333, 334, 336, 337
334 Kraków – Wieliczka Str. 226-227, Tab. 330, 333, 334, 336, 337
335 (Kraków) – Tarnów – Stróże – Nowy Zagórz/(Muszyna – Orlov Pl. n. P/Krynica) Str. 228-229, Tab. 335
Str. 230-231, Tab. 335
Str. 232-233, Tab. 335
Str. 234-235, Tab. 335
336 Zagórzany – Gorlice Str. 226-227, Tab. 330, 333, 334, 336, 337
337 Rzeszów – Jasło Str. 226-227, Tab. 330, 333, 334, 336, 337
338 Kraków – Tarnów – Przemyśl – Lwów Str. 236-237, Tab. 338
Str. 238-239, Tab. 338
Str. 240-241, Tab. 338
Str. 242-243, Tab. 338
339 Dęblin – Kielce – Strzemieszyce Półn. Str. 244-245, Tab. 339
Str. 246-247, Tab. 339
Str. 248-249, Tab. 339, 340, 341, 342
340 Bąkowiec – Kozienice Str. 248-249, Tab. 339, 340, 341, 342
341 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 248-249, Tab. 339, 340, 341, 342
342 Rogów Osob. Wąsk. – Biała Rawska Str. 248-249, Tab. 339, 340, 341, 342
343 Jędrzejów – Bogorja – Iwaniska/Szczucin Str. 250-251, Tab. 343, 344
344 Dębica – Tarnobrzeg – Rozwadów Str. 250-251, Tab. 343, 344
345 Koluszki – Skarżysko Kam. – Sandomierz – Rozwadów/Tarnobrzeg Str. 252-253, Tab. 345
Str. 254-255, Tab. 345
Str. 256-257, Tab. 345
346 Łódź – Koluszki Str. 258-259, Tab. 346
352 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 260-261, Tab. 352
401 Warszawa – Dęblin – Lublin – Rozwadów – Przemyśl – Lwów Str. 264-265, Tab. 401
Str. 266-267, Tab. 401
Str. 268-269, Tab. 401
Str. 270-271, Tab. 401
402 Jarosław – Rawa Ruska – Sokal Str. 272-273, Tab. 402, 403
403 Lwów – Jaworów Str. 272-273, Tab. 402, 403
404 Warszawa – Dęblin – Lublin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany Str. 274-275, Tab. 404
Str. 276-277, Tab. 404
Str. 278-279, Tab. 404
Str. 280-281, Tab. 404
405 Nałęczów – Opole Str. 282-283, Tab. 405, 406, 407, 408, 409, 410
406 Gozdów – Wojsławice Str. 282-283, Tab. 405, 406, 407, 408, 409, 410
407 Hrubieszów – Uhnów Str. 282-283, Tab. 405, 406, 407, 408, 409, 410
408 Łaszczów – Wożuczyn Str. 282-283, Tab. 405, 406, 407, 408, 409, 410
409 Włodzimierz – Wojnica Str. 282-283, Tab. 405, 406, 407, 408, 409, 410
410 Zawada – Włodzimierz Str. 282-283, Tab. 405, 406, 407, 408, 409, 410
Str. 284-285, Tab. 410, 411, 412, 413
411 Kamienica Woł. – Krzemieniec Str. 284-285, Tab. 410, 411, 412, 413
412 Jeziorany – Mizocz Str. 284-285, Tab. 410, 411, 412, 413
413 Lwów – Rawa Ruska – Rejowiec Str. 284-285, Tab. 410, 411, 412, 413
Str. 286-287, Tab. 413, 413a, 414
413a Lwów – Brzuchowice (ruch podmiejski) Str. 286-287, Tab. 413, 413a, 414
414 Lwów – Sapieżanka – Kiwerce/Kowel Str. 286-287, Tab. 413, 413a, 414
Str. 288-289, Tab. 414, 414a
414a Łuck – Kiwerce Str. 288-289, Tab. 414, 414a
415 Lwów – Zdołbunów Str. 290-291, Tab. 415
416 Zwierzyniec Wieś Wąsk. – Biłgoraj Str. 296-297, Tab. 416, 417, 417a, 418, 419
417 Lwów – Stanisławów – Śniatyn Załucze Str. 292-293, Tab. 417
Str. 294-295, Tab. 417
Str. 296-297, Tab. 416, 417, 417a, 418, 419
417a Śniatyn Załucze – Wyżnica – Kuty Str. 296-297, Tab. 416, 417, 417a, 418, 419
418 Kołomyja – Delatyn Str. 296-297, Tab. 416, 417, 417a, 418, 419
419 Kołomyja – Słoboda Rung. Kopalnia Str. 296-297, Tab. 416, 417, 417a, 418, 419
420 Kołomyja – Stefanesti – Zaleszczyki Str. 298-299, Tab. 420, 421, 422
421 Podwysokie – Halicz Str. 298-299, Tab. 420, 421, 422
422 Stanisławów – Worochta – Jasina Str. 298-299, Tab. 420, 421, 422
Str. 300-301, Tab. 422
423 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 302-303, Tab. 423, 424
Str. 304-305, Tab. 423, 425
424 Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 302-303, Tab. 423, 424
425 Drohobycz – Borysław Str. 304-305, Tab. 423, 425
426 Lwów – Sambor – Sianki Str. 306-307, Tab. 426, 427
Str. 308-309, Tab. 426, 428, 429
427 Nowy Zagórz – Łupków Str. 306-307, Tab. 426, 427
428 Nowy Łupków – Cisna Str. 308-309, Tab. 426, 428, 429
429 Stanisławów – Stryj – Chyrów – Nowy Zagórz Str. 308-309, Tab. 426, 428, 429
Str. 310-311, Tab. 429, 431
Str. 312-313, Tab. 429, 432, 433
430 Chodorów – Tarnopol Str. 314-315, Tab. 430, 434, 435
431 Stryj – Chodorów Str. 310-311, Tab. 429, 431
432 Dolina – Wygoda Str. 312-313, Tab. 429, 432, 433
433 Kopyczyńce – Husiatyn Str. 312-313, Tab. 429, 432, 433
434 Stanisławów – Pałahicze – Tłumacz/(Czortków – Kopyczyńce) Str. 314-315, Tab. 430, 434, 435
Str. 316-317, Tab. 434, 437
435 Wygnanka – Teresin – Skała/Iwanie Puste Str. 314-315, Tab. 430, 434, 435
436 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 318-319, Tab. 436, 437, 451
437 Lwów – Tarnopol – Borki Wielkie Grzymałów/Podwołoczyska Str. 316-317, Tab. 434, 437
Str. 318-319, Tab. 436, 437, 451
Str. 320-321, Tab. 437, 438, 438a
438a Lwów Łyczaków – Winniki Miasto (ruch podmiejski) Str. 320-321, Tab. 437, 438, 438a
438 Lwów – Podhajce Str. 320-321, Tab. 437, 438, 438a
439 Zaleszczyki – Czortków – Tarnopol Str. 322-323, Tab. 439, 440
440 Przemyśl – Chyrów Str. 322-323, Tab. 439, 440
451 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 318-319, Tab. 436, 437, 451
501 Warszawa – Białystok – (Wilno – Zemgale)/(Baranowicze – Stołpce) Str. 326-327, Tab. 501
Str. 328-329, Tab. 501
Str. 330-331, Tab. 501
Str. 332-333, Tab. 501
501a Wilno – Rudziszki Str. 334-335, Tab. 501a, 501b, 502
501b Wilno – Nowowilejka Str. 334-335, Tab. 501a, 501b, 502
502 Dukszty – Druja Str. 334-335, Tab. 501a, 501b, 502
503 Podbrodzie – Woropajewo – Druja/Królewszczyzna Str. 336-337, Tab. 503, 504, 505, 506
504 Nowo Święciany – Kobylniki Str. 336-337, Tab. 503, 504, 505, 506
505 Landwarów – Zawiasy Str. 336-337, Tab. 503, 504, 505, 506
506 Warszawa – Siedlce – Czeremcha – Lida – Wilno/Zahacie Str. 336-337, Tab. 503, 504, 505, 506
Str. 338-339, Tab. 506
507 Warszawa – Ostrołęka – Śniadowo – Łomża/Białystok Str. 340-341, Tab. 507, 508
508 Łomża Wąsk./Kolno – Myszyniec – Grabowo Wąsk. Str. 340-341, Tab. 507, 508
Str. 342-343, Tab. 508, 509
509 Siedlce – Małkinia – Ostrołęka – Chorzele Str. 342-343, Tab. 508, 509
510 Bielsk Podl. – Hajnówka – Białowieża Str. 344-345, Tab. 510, 511, 512, 513
511 Gawja – Iwje Str. 344-345, Tab. 510, 511, 512, 513
512 Warszawa – Siedlce – Brześć – Kowel/Stołpce Str. 344-345, Tab. 510, 511, 512, 513
Str. 346-347, Tab. 512
513 Biała Podlaska Wąsk. I – Janów Podlaski/Konstantynów Str. 344-345, Tab. 510, 511, 512, 513
514 Lublin – Łuków Str. 348-349, Tab. 514, 515, 516, 517, 518
515 Brześć – Chełm Str. 348-349, Tab. 514, 515, 516, 517, 518
516 Łuków – Dęblin Str. 348-349, Tab. 514, 515, 516, 517, 518
517 Baranowicze – Krzywoszyn Str. 348-349, Tab. 514, 515, 516, 517, 518
518 Iwacewicze – Telechany Str. 348-349, Tab. 514, 515, 516, 517, 518
519 Orańczyce – Prużana Str. 350-351, Tab. 519, 520, 521, 521a, 522, 523
520 Raczki – Trakiszki Str. 350-351, Tab. 519, 520, 521, 521a, 522, 523
521 Brześć – Grajewo Str. 350-351, Tab. 519, 520, 521, 521a, 522, 523
521a Białystok – Starosielce Str. 350-351, Tab. 519, 520, 521, 521a, 522, 523
522 Grodno – Jeziory/Mosty Str. 350-351, Tab. 519, 520, 521, 521a, 522, 523
523 Grodno – Suwałki Str. 350-351, Tab. 519, 520, 521, 521a, 522, 523
524 Wilno – Lida – Baranowicze – Łuniniec – Równe Str. 352-353, Tab. 524
Str. 354-355, Tab. 524, 525, 526
525 Wilno – Olechowicze Str. 354-355, Tab. 524, 525, 526
526 Brześć – Pińsk – Mikaszewicze Str. 354-355, Tab. 524, 525, 526
527 Nowojelnia – Nowogródek – Lubcza Str. 356-357, Tab. 527, 528, 529
528 Dąbrownica/Antonówka – Kuchocka Wola Str. 356-357, Tab. 527, 528, 529
529 Kowel – Sarny – Ostki Str. 356-357, Tab. 527, 528, 529
530 Janów Poleski – Kamień Koszyrski Str. 358-359, Tab. 530, 531, 532
531 Kowel – Kamień Koszyrski Str. 358-359, Tab. 530, 531, 532
532 Wołkowysk Centr. – Wołkowysk Miasto – Wołkowysk Przedm. Str. 358-359, Tab. 530, 531, 532
601 Warszawa – Skierniewice – Koluszki Str. 360-361, VI okręgu komunikacyjny (mapka), Tab. 601
Str. 362-363, Tab. 601
Str. 364-365, Tab. 601
602 Warszawa – Łowicz – Kutno Str. 366-367, Tab. 602
Str. 368-369, Tab. 602, 603
603 Warszawa – Jabłonna – Nasielsk/Zegrze Str. 368-369, Tab. 602, 603
Str. 370-371, Tab. 603
604 Warszawa – Tłuszcz – Wyszków/(Małkinia – Ostrów Mazowiecki) Str. 372-373, Tab. 604
Str. 374-375, Tab. 604
605 Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Siedlce Str. 376-377, Tab. 605
Str. 378-379, Tab. 605, 606
606 Warszawa – Otwock – Dęblin Str. 378-379, Tab. 605, 606
Str. 380-381, Tab. 606
Str. 382-383, Tab. 606
607 Warszawa – Piaseczno – Góra Kalwarja/(Grójec – Jasieniec/Nowe Miasto) Str. 384-385, Tab. 607, 608
Str. 386-387, Tab. 607, 608
608 Warszawa – Wilanów/Piaseczno – Góra Kalwarja Str. 384-385, Tab. 607, 608
Str. 386-387, Tab. 607, 608
609 Warszawa (Most) – Jabłonna II Str. 388-389, Tab. 609, 610
610 Warszawa (Most) – Otwock – Karczew Str. 388-389, Tab. 609, 610
Str. 390-391, Tab. 610, 611
611 Praga-Stalowa – Marki – Radzymin Str. 390-391, Tab. 610, 611
612 EKD Warszawa – Grodzisk Str. 392-393, Tab. 612
Str. 394-395, Tab. 612
612a EKD Warszawa – Włochy dworzec PKP Str. 396-397, Tab. 612a
613 Warszawa – Młociny – Łomianki Str. 398-399, Tab. 613; komunikacja autobusowa

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1933

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...