OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, lato 1930

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, lato 1930

Okres obowiązywania: 1930-05-15

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Działdowo – Laskowice – Danzig (Gdańsk) – Gdynia – Hel Str. 2-3, Tab. 1
Str. 4-5, Tab. 1
Str. 6-7, Tab. 1
Str. 8-9, Tab. 1
1a Warszawa – Jabłonna – Nasielsk/Zegrze Str. 10-11, Tab. 1a, 1b
1b Danzig (Gdańsk) – Praust (ruch podmiejski) Str. 10-11, Tab. 1a, 1b
1c Danzig (Gdańsk) – Zoppot (ruch podmiejski) Str. 12-13, Tab. 1c
2 Nasielsk – Sierpc Str. 14-15, Tab. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
3 Sierpc W. – Lubicz Str. 14-15, Tab. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
4 Ciechanów – Przasznysz Str. 14-15, Tab. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
5 Mława – Przasnysz Str. 14-15, Tab. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
6 Puck – Krokowa Str. 14-15, Tab. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
7 Wejherowo – Zamostne Str. 14-15, Tab. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 Danzig (Gdańsk) – Kokoszki – Kartuzy Str. 14-15, Tab. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
9 Reda – Strzebielino – Gross Boschpol Str. 16-17, Tab. 9
10 Danzig (Gdańsk) – Dzg. Neufahrwasser Str. 18-19, Tab. 10, 11, 12, 13
11 Simonsdorf – Tiegenhof Str. 18-19, Tab. 10, 11, 12, 13
12 Danzig (Gdańsk) – Praust – Kartuzy Str. 18-19, Tab. 10, 11, 12, 13
13 Terespol Pom. – Świecie Str. 18-19, Tab. 10, 11, 12, 13
14 Gdynia – Kościerzyna Str. 20-21, Tab. 14, 15, 16, 17
15 Kartuzy – Kętrzyno Str. 20-21, Tab. 14, 15, 16, 17
16 Hohenstein – Kościerzyna Str. 20-21, Tab. 14, 15, 16, 17
17 Terespol – Dorotowo Str. 20-21, Tab. 14, 15, 16, 17
18 Kościerzyna – Chojnice – Nakło n. Notecią Str. 22-23, Tab. 18, 19
19 Smętowo – Skarszewy – Kościerzyna Str. 22-23, Tab. 18, 19
20 Laskowice – Chojnice Str. 24-25, Tab. 20, 21, 22, 23, 24
21 Laskowice – Czersk Str. 24-25, Tab. 20, 21, 22, 23, 24
22 Skurcz – Szlachta – Czersk Str. 24-25, Tab. 20, 21, 22, 23, 24
23 Czersk – Kościerzyna Str. 24-25, Tab. 20, 21, 22, 23, 24
24 Chojnice – Tczew – Marienburg Str. 24-25, Tab. 20, 21, 22, 23, 24
Str. 26-27, Tab. 24, 25
25 Schneidemühl (Piła) – Kaczory – Bydgoszcz – Toruń – Jamielnik – Dt. Eylau (Iława) Str. 26-27, Tab. 24, 25
Str. 28-29, Tab. 25
Str. 30-31, Tab. 25, 25a
25a Toruń Przedmieście – Toruń Mokre Str. 30-31, Tab. 25, 25a
26 Toruń Mokre – Lubicz k. Torunia Str. 32-33, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
27 Toruń Mokre – Unisław Str. 32-33, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
28 Toruń Mokre – Czarnowo k. Tor. Str. 32-33, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
29 Chełmno – Kornatowo Str. 32-33, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
30 Bydgoszcz – Kowalewo Pom. – Brodnica Str. 32-33, Tab. 26, 27, 28, 29, 30
31 Tuchola – Koronowo Str. 34-35, Tab. 31, 32, 33, 34, 35, 35a
32 Białośliwie – Łobżenica/Wysoka Str. 34-35, Tab. 31, 32, 33, 34, 35, 35a
33 Łobżenica – Witosław Str. 34-35, Tab. 31, 32, 33, 34, 35, 35a
34 Nakło – Łobżenica Str. 34-35, Tab. 31, 32, 33, 34, 35, 35a
35 Bydgoszcz – Koronowo Str. 34-35, Tab. 31, 32, 33, 34, 35, 35a
35a Smukała – Smukała Dolna Str. 34-35, Tab. 31, 32, 33, 34, 35, 35a
36 Bydgoszcz – Maksymiljanowo – Włuki Str. 36-37, Tab. 36, 37, 38, 39, 40
37 Bydgoszcz – Morzewiec – Wierzchucin Str. 36-37, Tab. 36, 37, 38, 39, 40
38 Bydgoszcz – Unisław – Chełmno Str. 36-37, Tab. 36, 37, 38, 39, 40
39 Morzeszczyn – Gniew Str. 36-37, Tab. 36, 37, 38, 39, 40
40 Smętowo – Opalenie Str. 36-37, Tab. 36, 37, 38, 39, 40
41 Toruń Przedmieście – Grudziądz Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
42 Grudziądz – Łasin Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
43 Grudziądz – Mełno – Chełmża Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
44 Jabłonowo Pomorskie – Zawdzka Wola Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
45 Iłowo – Rakowice – Dt. Eylau (Iława) Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
46 Twarda Góra – Nowe Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
47 Działdowo – Krasnołąka Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
48 Turza Wielka – Uzdowo Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
49 Lipusz – Róg Str. 38-39, Tab. 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
50 Brodnica – Nowe Miasto Pomorskie – Lubawa/Radomno Str. 40-41, Tab. 50
51 Warszawa – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) – Gdynia – Hel Str. 42-43, Tab. 51
Str. 44-45, Tab. 51
Str. 46-47, Tab. 51
Str. 48-49, Tab. 51
52 Warszawa – Toruń – Poznań Str. 50-51, Tab. 52
Str. 52-53, Tab. 52
53 Aleksandrów – Ciechocinek Str. 54-55, Tab. 53, 54, 55, 55a, 56, 57, 58
54 Skierniewice – Łowicz Str. 54-55, Tab. 53, 54, 55, 55a, 56, 57, 58
55 Sochaczew – Tułowice – Wyszogród Str. 54-55, Tab. 53, 54, 55, 55a, 56, 57, 58
55a Sochaczew – Tułowice – Piaski Str. 54-55, Tab. 53, 54, 55, 55a, 56, 57, 58
56 Łódź Kal. – Kutno Str. 54-55, Tab. 53, 54, 55, 55a, 56, 57, 58
57 Kutno – Płock Radziwie Str. 54-55, Tab. 53, 54, 55, 55a, 56, 57, 58
58 Łowicz – Zielkowice Str. 54-55, Tab. 53, 54, 55, 55a, 56, 57, 58
59 Warszawa – Kutno – Konin – Września – Poznań – Zbąszyń Str. 56-57, Tab. 59
Str. 58-59, Tab. 59
Str. 60-61, Tab. 59
60 Krośniewice Wied. Wąsk. – Krośniewice Miasto Wąsk. Str. 62-63, Tab. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
61 Krośniewice Miasto Wąsk. – Ozorków Miasto Str. 62-63, Tab. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
62 Nieszawa Wąsk. – Boniewo – Krośniewice Miasto Wąsk. Str. 62-63, Tab. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
63 Włocławek Wąski – Brześć Kujawski Str. 62-63, Tab. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
64 Włocławek Wąsk. – Sompolno Str. 62-63, Tab. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
65 Nieszawa Wąsk. – Sompolno Str. 62-63, Tab. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
66 Konin Czarków – Sompolno Str. 62-63, Tab. 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
67 Sompolno – Dąbie Kolskie Str. 64-65, Tab. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74
68 Kruszwica – Piotrków Kujawski Str. 64-65, Tab. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74
69 Września – Mierzewo Str. 64-65, Tab. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74
70 Września – Borzykowo Str. 64-65, Tab. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74
71 Mogilno – Orchowo Str. 64-65, Tab. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74
72 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 64-65, Tab. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74
73 Barcin – Mogilno Str. 64-65, Tab. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74
74 Szubin – Żnin Str. 64-65, Tab. 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74
75 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 66-67, Tab. 75, 76, 77
76 Gniezno – Nakło n. Notecią Str. 66-67, Tab. 75, 76, 77
77 Inowrocław – Wągrowiec – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 66-67, Tab. 75, 76, 77
78 Janowiec – Skoki Str. 68-69, Tab. 78, 79, 80, 81, 82
79 Gniezno – Sława Str. 68-69, Tab. 78, 79, 80, 81, 82
80 Gołańcz – Chodzież Str. 68-69, Tab. 78, 79, 80, 81, 82
81 Poznań – Oborniki – Dziembówko Str. 68-69, Tab. 78, 79, 80, 81, 82
82 Drawski Młyn – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 68-69, Tab. 78, 79, 80, 81, 82
83 Poznań – Rokietnica – Drawski Młyn – (Krzyż) Str. 70-71, Tab. 83, 84, 85, 86, 87
84 Oborniki – Wronki Str. 70-71, Tab. 83, 84, 85, 86, 87
85 Rokietnica – Międzychód Str. 70-71, Tab. 83, 84, 85, 86, 87
86 Szamotuły – Międzychód Str. 70-71, Tab. 83, 84, 85, 86, 87
87 Międzychód – Zbąszyń Str. 70-71, Tab. 83, 84, 85, 86, 87
88 Żnin – Ośno Str. 72-73, Tab. 88, 89, 90, 91, 92
89 Biskupin – Szelejewo Str. 72-73, Tab. 88, 89, 90, 91, 92
90 Żnin – Ostrówce Str. 72-73, Tab. 88, 89, 90, 91, 92
91 Żnin – Obiecanowo Str. 72-73, Tab. 88, 89, 90, 91, 92
92 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/Anastazewo Str. 72-73, Tab. 88, 89, 90, 91, 92
93 Opalenica – Lwówek Str. 74-75, Tab. 93, 94; reklama
94 Nowy Tomyśl – Duszniki Str. 74-75, Tab. 93, 94; reklama
95 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) – Gdynia – Hel Str. 76-77, Tab. 95
Str. 78-79, Tab. 95
Str. 80-81, Tab. 95
Str. 82-83, Tab. 95
96 Warszawa – Łódź Kal. – Poznań Str. 84-85, Tab. 96
Str. 86-87, Tab. 96
Str. 88-89, Tab. 96
97 Łódź – Koluszki Str. 90-91, Tab. 97
98 Gniezno – Jarocin – Krotoszyn Str. 92-93, Tab. 98, 99, 100, 101, 102, 103
99 Witaszyce – Sucha – Robaków/Komorze Str. 92-93, Tab. 98, 99, 100, 101, 102, 103
100 Krotoszyn – Pleszew Str. 92-93, Tab. 98, 99, 100, 101, 102, 103
101 Kalisz/Opatówek – Żelazków – Turek Str. 92-93, Tab. 98, 99, 100, 101, 102, 103
102 Kotowiecko – Ociąż Str. 92-93, Tab. 98, 99, 100, 101, 102, 103
103 Środa – Kobylepole – Poznań Wschodni Str. 92-93, Tab. 98, 99, 100, 101, 102, 103
104 Środa – Zaniemyśl Str. 174, 94-95, Tab. 104, 105, 106, 107
105 Krotoszyn – Zduny Str. 174, 94-95, Tab. 104, 105, 106, 107
106 Ostrów Wkp. – Leszno Str. 174, 94-95, Tab. 104, 105, 106, 107
107 Leszno – Lasocice Str. 174, 94-95, Tab. 104, 105, 106, 107
108 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 176, 96-97, Tab. 108
108a Poznań – Mosina/Ludwikowo Str. 178, 98-99, Tab. 108a, 109, 110, 111, 112
109 Jarocin – Leszno Str. 178, 98-99, Tab. 108a, 109, 110, 111, 112
110 Gostyń – Koźmin Str. 178, 98-99, Tab. 108a, 109, 110, 111, 112
111 Gostyń – Kościan Str. 178, 98-99, Tab. 108a, 109, 110, 111, 112
112 Rawicz – Pakosław Str. 178, 98-99, Tab. 108a, 109, 110, 111, 112
113 Rawicz – Kobylin Str. 100-101, Tab. 113, 114, 115, 116, 117
114 Rawicz – Gostkowo Str. 100-101, Tab. 113, 114, 115, 116, 117
115 Domachowo – Karzec Str. 100-101, Tab. 113, 114, 115, 116, 117
116 Gostyń – Gostkowo Str. 100-101, Tab. 113, 114, 115, 116, 117
117 Jarocin – Czempiń Str. 100-101, Tab. 113, 114, 115, 116, 117
118 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 102-103, Tab. 118, 119, 120, 121
119 Wolsztyn – Kębłowo Str. 102-103, Tab. 118, 119, 120, 121
120 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn Str. 102-103, Tab. 118, 119, 120, 121
121 Wolsztyn – Kopanica Str. 102-103, Tab. 118, 119, 120, 121
122 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 104-105, Tab. 122, 123, 124
123 Rakoniewice – Bojanowo – Krzywiń Str. 104-105, Tab. 122, 123, 124
124 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 104-105, Tab. 122, 123, 124
125 Ostrów Wkp. – Pawłów Str. 106-107, Tab. 125, 126, 127, 128, 129
126 Kępno – Rychtal Str. 106-107, Tab. 125, 126, 127, 128, 129
127 Podzamcze – Kępno – Gęsia-Górka Str. 106-107, Tab. 125, 126, 127, 128, 129
128 Kępno – Łęka Str. 106-107, Tab. 125, 126, 127, 128, 129
129 Wieluń – Praszka Str. 106-107, Tab. 125, 126, 127, 128, 129
130 Poznań – Katowice – Kraków Str. 108-109, Tab. 130
Str. 110-111, Tab. 130
Str. 112-113, Tab. 130
130a Katowice – Królewska Huta – Chorzów – (Beuthen O.S. Hbf.) Str. 114-115, Tab. 130a, 130b, 132
130b Katowice – Siemianowice Śl. – Chorzów (– Beuthen O.S. Hbf.) Str. 114-115, Tab. 130a, 130b, 132
132 Tarnowskie Góry – Rojca – Chebzie Str. 114-115, Tab. 130a, 130b, 132
133 Katowice – Chorzów – Król. Huta/Siemianowice Śl. – Lubliniec Str. 116-118, Tab. 133
134 Katowice – Oświęcim Str. 118-119, Tab. 134
135 Lubliniec – Karf – (Beuthen O/S. Hbf.) Str. 120-121, Tab. 135, 136, 137, 138
136 Herby Nowe – Herby Śląskie Str. 120-121, Tab. 135, 136, 137, 138
137 Częstochowa – Lubliniec – Pawonków Str. 120-121, Tab. 135, 136, 137, 138
138 Sędziszów Wąsk. – Szczekociny Str. 120-121, Tab. 135, 136, 137, 138
139 Tarnowskie Góry – Vossovska Str. 122-123, Tab. 139, 140, 141, 142
140 Katowice Ligota – Makoszowy – Gierałtowice Str. 122-123, Tab. 139, 140, 141, 142
141 Kochłowice – Beuthen Str. 122-123, Tab. 139, 140, 141, 142
142 Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 122-123, Tab. 139, 140, 141, 142
143 Gierałtowice – Rybnik – Annaberg Str. 124-125, Tab. 143
144 Gierałtowice – Żory – Wodzisław Str. 126-127, Tab. 144
145 Katowice – Gleiwitz Str. 128-129, Tab. 145, 146
146 Katowice – Rybnik – Sumina – (Ratibor) Str. 128-129, Tab. 145, 146
Str. 130-131, Tab. 146, 147, 148
147 Pawłowice – Skoczów – Wisła Str. 130-131, Tab. 146, 147, 148
Str. 132-133, Tab. 147, 149; reklama
148 Annaberg – Kopalnia Anny Str. 130-131, Tab. 146, 147, 148
149 Olza – Brzezie n/O. Str. 132-133, Tab. 147, 149; reklama
150 Warszawa – Katowice – Dziedzice – Zebrzydowice Str. 134-135, Tab. 150
Str. 136-137, Tab. 150
Str. 138-139, Tab. 150
Str. 140-141, Tab. 150
150a Katowice – Ząbkowice Str. 142-143, Tab. 150a, 150b
150b Katowice Ligota – Podlesie – Tychy Str. 142-143, Tab. 150a, 150b
151 Dziedzice – Zwardoń Str. 144-145, Tab. 151
Str. 146-147, Tab. 151, 152
152 Bielsko – Cieszyn Str. 146-147, Tab. 151, 152
Str. 148-149, Tab. 152, 153
153 Bielsko – Kalwarja Str. 148-149, Tab. 152, 153
Str. 150-151, Tab. 153, 154
154 Zwardoń – Sucha Str. 150-151, Tab. 153, 154
155 Kraków – Spytkowice – Oświęcim Str. 152-153, Tab. 155, 156, 157, 158
156 Siersza Wodna – Sucha Str. 152-153, Tab. 155, 156, 157, 158
157 Bolęcin – Jaworzno Str. 152-153, Tab. 155, 156, 157, 158
158 Kraków – Chabówka – Zakopane Str. 152-153, Tab. 155, 156, 157, 158
Str. 154-155, Tab. 158
159 Nowy Targ – Suchahora Str. 156-157, Tab. 159, 160, 161, 162, 163, 164
160 Kraków – Niepołomice Str. 156-157, Tab. 159, 160, 161, 162, 163, 164
161 Kraków – Wieliczka Str. 156-157, Tab. 159, 160, 161, 162, 163, 164
162 Kraków – Kocmyrzów Str. 156-157, Tab. 159, 160, 161, 162, 163, 164
163 Czyżyny – Mogiła Str. 156-157, Tab. 159, 160, 161, 162, 163, 164
164 Hajdaszek – Kazimierza Wielka – Kocmyrzów Wąsk. Str. 156-157, Tab. 159, 160, 161, 162, 163, 164
165 Miechów – Kazimierza Wielka Str. 158-159, Tab. 165, 166, 167, 168
166 Jędrzejów – Bogorja – Iwaniska/Szczucin Wąski Str. 158-159, Tab. 165, 166, 167, 168
167 Tarnów – Szczucin Str. 158-159, Tab. 165, 166, 167, 168
168 Maczki – Strzemieszyce R. – Sosnowiec Str. 158-159, Tab. 165, 166, 167, 168
169 Dęblin – Strzemieszyce R. Str. 160-161, Tab. 169
Str. 162-163, Tab. 169
170 Kazimierz – Sosnowiec Warsz. Str. 164-165, Tab. 170, 171, 172, 173, 174
171 Częstochowa – Kielce Str. 164-165, Tab. 170, 171, 172, 173, 174
172 Bąkowiec – Kozienice Str. 164-165, Tab. 170, 171, 172, 173, 174
173 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 164-165, Tab. 170, 171, 172, 173, 174
174 Warszawa – Ząbkowice – Trzebinia – Kraków Str. 164-165, Tab. 170, 171, 172, 173, 174
Str. 166-167, Tab. 174
Str. 168-169, Tab. 174
Str. 170-171, Tab. 174, 174a
174a Kraków – Maczki Str. 170-171, Tab. 174, 174a
Str. 172-173, Tab. 174a, 174b
174b Warszawa – Pruszków – Grodzisk Mazow. – Żyrardów – Skierniewice Str. 172-173, Tab. 174a, 174b
Str. 174-175, Tab. 174b
Str. 176-177, Tab. 174b, 174c, 175, 176
174c Pociągi pomiędzy dworcami węzła Warszawskiego Str. 176-177, Tab. 174b, 174c, 175, 176
175 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 176-177, Tab. 174b, 174c, 175, 176
176 Rogów Wąski – Biała Rawska Str. 176-177, Tab. 174b, 174c, 175, 176
177 Kraków – Tarnów – Krynica/Orlov Str. 178-179, Tab. 177
178 Chabówka – Nowy Sącz Str. 180-181, Tab. 178, 179, 180
179 Zagórzany – Gorlice Str. 180-181, Tab. 178, 179, 180
180 Dębica – Rozwadów Str. 180-181, Tab. 178, 179, 180
181 Koluszki – Tomaszów – Skarżysko-Kamienna – Tarnobrzeg Str. 182-183, Tab. 181
Str. 184-185, Tab. 181
182 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Lwów Str. 186-187, Tab. 182
Str. 188-189, Tab. 182
Str. 190-191, Tab. 182
182a Warszawa – Otwock – Pilawa (ruch podmiejski) Str. 192-193, Tab. 182a
Str. 194-195, Tab. 182a; reklama
183 Lwów – Kraków – Zebrzydowice – Petrovice u Bohumina (Piotrowice) Str. 196-197, Tab. 183
Str. 198-199, Tab. 183
Str. 200-201, Tab. 183
Str. 202-203, Tab. 183
184 Stróże – Nowy Zagórz – Stryj – Stanisławów Str. 204-205, Tab. 184
Str. 206-207, Tab. 184, 185, 186, 187
185 Dolina – Wygoda Str. 206-207, Tab. 184, 185, 186, 187
186 Nowy Zagórz – Łupków (– Medzilaborce) Str. 206-207, Tab. 184, 185, 186, 187
187 Nowy Łupków Wąski – Cisna Str. 206-207, Tab. 184, 185, 186, 187
188 Rzeszów – Jasło Str. 208-209, Tab. 188, 189, 190, 191
189 Przeworsk Wąski – Dynów Str. 208-209, Tab. 188, 189, 190, 191
190 Lwów – Jaworów Str. 208-209, Tab. 188, 189, 190, 191
191 Lwów – Sambor – Sianki – Uzok – Cop Str. 208-209, Tab. 188, 189, 190, 191
Str. 210-211, Tab. 191, 192, 193
192 Przemyśl – Chyrów Str. 210-211, Tab. 191, 192, 193
193 Lwów – Stryj – Drohobycz – Borysław Tustanowice/Truskawiec Zdrój Str. 210-211, Tab. 191, 192, 193
Str. 212-213, Tab. 193, 194
194 Lwów – Stryj – Ławoczne – (Budapeszt) Str. 212-213, Tab. 193, 194
195 Lwów – Stanisławów – Śniatyń Załucze – (Grigore Ghica Voda) Str. 214-215, Tab. 195
Str. 216-217, Tab. 195
196 Stanisławów – Woronienka (Jasina) Str. 218-219, Tab. 196, 197, 198, 199, 200
197 Kołomyja – Delatyn Str. 218-219, Tab. 196, 197, 198, 199, 200
198 Kołomyja – Stefanesti (Stefanówka) – Zaleszczyki Str. 218-219, Tab. 196, 197, 198, 199, 200
199 Kołomyja – Słoboda Rungurska Kopalnia Str. 218-219, Tab. 196, 197, 198, 199, 200
200 Kołomyja Nadw. Przedmieście – Szeparowce Kniażdwór Str. 218-219, Tab. 196, 197, 198, 199, 200
201 Stanisławów – Kopyczyńce Str. 220-221, Tab. 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
202 Pałahicze – Tłumacz Str. 220-221, Tab. 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
203 Czortków – Zaleszczyki Str. 220-221, Tab. 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
204 Czortków – Husiatyn Str. 220-221, Tab. 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
205 Wygnanka – Iwanie Puste Str. 220-221, Tab. 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
206 Teresin – Skała Str. 220-221, Tab. 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
207 Tarnopol – Kopyczyńce Str. 220-221, Tab. 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207
208 Tarnopol – Stryj Str. 222-223, Tab. 208, 209, 210, 211
209 Podwysokie – Halicz Str. 222-223, Tab. 208, 209, 210, 211
210 Tarnopol – Łanowice Str. 222-223, Tab. 208, 209, 210, 211
211 Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymałów Str. 222-223, Tab. 208, 209, 210, 211
212 Lwów – Podhajce Str. 224-225, Tab. 212, 213
213 Lwów – Podwołoczyska – (Wołoczyska) Str. 224-225, Tab. 212, 213
Str. 226-227, Tab. 213, 214
214 Lwów – Zdołbunów Str. 226-227, Tab. 213, 214
Str. 228-229, Tab. 214, 215, 216, 217
215 Jeziorany – Mizocz Str. 228-229, Tab. 214, 215, 216, 217
216 Kamienica Wołyńska – Krzemieniec Str. 228-229, Tab. 214, 215, 216, 217
217 Lwów – Sapieżanka – Stojanów – Łuck – Kiwerce Str. 228-229, Tab. 214, 215, 216, 217
Str. 230-231, Tab. 217, 218, 219, 220
218 Antonówka – Kuchocka Wola Str. 230-231, Tab. 217, 218, 219, 220
219 Dąbrowica Wąska – Chinocze Str. 230-231, Tab. 217, 218, 219, 220
220 (Warszawa) – Lublin – Rejowiec – Lwów Str. 230-231, Tab. 217, 218, 219, 220
Str. 232-233, Tab. 220, 221, 222, 223, 224, 220a
220a Lwów – Brzuchowice (ruch podmiejski) Str. 232-233, Tab. 220, 221, 222, 223, 224, 220a
221 Zawada – Włodzimierz Str. 232-233, Tab. 220, 221, 222, 223, 224, 220a
222 Włodzimierz – Wojnica Str. 232-233, Tab. 220, 221, 222, 223, 224, 220a
223 Hrubieszów – Uhnów Wąski Str. 232-233, Tab. 220, 221, 222, 223, 224, 220a
224 Łaszczów – Wożuczyn Str. 232-233, Tab. 220, 221, 222, 223, 224, 220a
225 Gozdów – Wojsławice Str. 234-235, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
226 Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 234-235, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
227 Nałęczów – Opole Str. 234-235, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
228 Brześć – Chełm Str. 234-235, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
229 Warszawa – Dęblin – Lublin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany – Szepietowka Str. 234-235, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
Str. 236-237, Tab. 229
230 Kowel – Kamień Koszyrski Str. 238-239, Tab. 230, 231, 232/233, 234
231 Łuków – Dęblin Str. 238-239, Tab. 230, 231, 232/233, 234
232/233 Lublin – Siedlce – Ostrołęka Str. 238-239, Tab. 230, 231, 232/233, 234
234 Biała Podlaska Wąsk. – Konstantynów Str. 238-239, Tab. 230, 231, 232/233, 234
235 Lwów – Sapieżanka – Kowel Str. 240-241, Tab. 235, 236, 237
236 Janów – Kamień Koszyrski Str. 240-241, Tab. 235, 236, 237
237 Jarosław – Sokal Str. 240-241, Tab. 235, 236, 237
238 Kowel – Sarny – Ostki Str. 242-243, Tab. 238, 239, 240, 241
239 Brześć – Łuniniec – Mikaszewicze – (Żytkowiczy) Str. 242-243, Tab. 238, 239, 240, 241
240 Brześć – Kowel Str. 242-243, Tab. 238, 239, 240, 241
241 Brześć – Białystok – Grajewo – (Prostken) Str. 242-243, Tab. 238, 239, 240, 241
241a Białystok – Starosielce Str. 244-245, Tab. 241a, 242, 243
242 Grodno – Mosty – Wołkowysk Centr./Jeziory Str. 244-245, Tab. 241a, 242, 243
243 Warszawa – Brześć – Stołpce – (Niegorełoje) Str. 244-245, Tab. 241a, 242, 243
Str. 246-247, Tab. 243, 243a
243a Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Mrozy Str. 246-247, Tab. 243, 243a
244 Warszawa – Lida – Wilno Str. 248-249, Tab. 244
245 Warszawa – Śniadowo – Łomża/Białystok Str. 250-251, Tab. 245, 246, 247
246 Ostrołęka – Chorzele Str. 250-251, Tab. 245, 246, 247
247 Warszawa – Białystok – Stołpce – (Niegorełoje) Str. 250-251, Tab. 245, 246, 247
Str. 252-253, Tab. 247, 247a
247a Warszawa – Małkinia (ruch podmiejski) Str. 252-253, Tab. 247, 247a
Str. 254-255, Tab. 247a, 247b, 247c
247b Wołkowysk Centr. – Wołkowysk Przedmieście Str. 254-255, Tab. 247a, 247b, 247c
247c Baranowicze Tow. – Baranowicze Osob. Str. 254-255, Tab. 247a, 247b, 247c
248 Bielsk Podl. – Białowieża Str. 256-257, Tab. 248, 249, 250, 251, 252
249 Orańczyce Wąsk. – Prużany Str. 256-257, Tab. 248, 249, 250, 251, 252
250 Gawja – Iwje Str. 256-257, Tab. 248, 249, 250, 251, 252
251 Łomża Wąsk. – Myszyniec Str. 256-257, Tab. 248, 249, 250, 251, 252
252 Grabowo Wąsk. – Kolno Str. 256-257, Tab. 248, 249, 250, 251, 252
253 Warszawa – Wilno – Turmont – Zemgale Str. 258-259, Tab. 253
Str. 260-261, Tab. 253, 254, 255, 253a, 253b
253a Wilno – Landwarów – Rudziszki (Ruch podmiejski) Str. 260-261, Tab. 253, 254, 255, 253a, 253b
253b Wilno – Nowowilejka Str. 260-261, Tab. 253, 254, 255, 253a, 253b
254 Landwarów – Zawiasy Str. 260-261, Tab. 253, 254, 255, 253a, 253b
255 Orany – Dziereżnica Str. 260-261, Tab. 253, 254, 255, 253a, 253b
256 Grodno – Suwałki – Raczki Str. 262-263, Tab. 256, 257, 258, 259, 260, 261
257 Suwałki – Trakiszki Str. 262-263, Tab. 256, 257, 258, 259, 260, 261
258 Nowojelnia Wąsk. – Lubcza Str. 262-263, Tab. 256, 257, 258, 259, 260, 261
259 Iwacewicze – Telechany Str. 262-263, Tab. 256, 257, 258, 259, 260, 261
260 Baranowicze – Krzywoszyn Str. 262-263, Tab. 256, 257, 258, 259, 260, 261
261 Lida – Mołodeczno – Zahacie – (Farynowo) Str. 262-263, Tab. 256, 257, 258, 259, 260, 261
262 Wilno – Łuniniec – Równe – Zdołbunów Str. 264-265, Tab. 262, 263
263 Nowo-Święciany Wąsk. – Kobylniki Str. 264-265, Tab. 262, 263
264 Wilno – Mołodeczno – Olechowicze (Radoszkowiczy) Str. 266-267, Tab. 264, 265, 266, 267
265 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 266-267, Tab. 264, 265, 266, 267
266 Dukszty Wąsk. – Druja Str. 266-267, Tab. 264, 265, 266, 267
267 Warszawa – Piaseczno – (Grójec – Jasieniec)/(Grójec – Nowe Miasto) Str. 266-267, Tab. 264, 265, 266, 267
Str. 268-269, Tab. 267, 268
268 Warszawa – Piaseczno – Góra Kalwarja Str. 268-269, Tab. 267, 268
269 Warszawa – Wilanów – Piaseczno Str. 270-271, Tab. 269
270 Warszawa – Jabłonna II Str. 272-273, Tab. 270, 271
271 Warszawa – Otwock – Karczew Str. 272-273, Tab. 270, 271
Str. 274-275, Tab. 271, 272
272 EKD Warszawa – Grodzisk Str. 274-275, Tab. 271, 272
Str. 276-277, Tab. 272
Str. 278-279, Tab. 272
Str. 280-281, Tab. 272, 273
273 Praga-Stalowa – Radzymin Str. 280-281, Tab. 272, 273
274 Warszawa – Młociny – Łomianki Str. 282-283, Tab. 274, 275; linie lotnicze RP (mapka)
275 Sierpc Wąsk. – Rypin Str. 282-283, Tab. 274, 275; linie lotnicze RP (mapka)

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, lato 1930

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...