OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1957/1958

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1957/1958

Okres obowiązywania: pomiędzy 1957-09-29 a 1958-03-29

Uwagi:
Brak stron powyżej 514
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
10 Warszawa/Olsztyn – Siedlce – Białowieża/(Terespol – Brest)/Lublin Str. 100-101, Tab. 10
11 Warszawa (– Rejowiec – Bełżec/Hrubieszów/Dorohusk) – Rozwadów (– Przemyśl/(– Zagórz – Krościenko)) – Tarnów – Krynica/Zakopane Str. 102-103, Tab. 11
12 Warszawa/Łódź – Częstochowa/Skarżysko Kamienna (– Rzeszów) – Kraków – Zakopane/Krynica Str. 104-105, Tab. 12
Str. 106-107, Tab. 12
13 Warszawa – Koluszki/Łowicz Przedmieście – Łódź Str. 108-109, Tab. 13
14 Warszawa/Łódź – Koluszki – Katowice – Opole/Wisła/Zebrzydowice Str. 110-111, Tab. 14
15 Warszawa – Częstochowa/(Łódź – Krotoszyn (– Żagań)) – Wrocław (– Lubań Śląski/(Jelenia Góra – Szklarska Poręba)) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śląskie/Międzylesie Str. 112-113, Tab. 15
Str. 114-115, Tab. 15
16 Warszawa/Łódź – Poznań (– Legnica/Kunowice/Połczyn Zdrój) – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Kamień Pomorski/Odra Port Str. 116-117, Tab. 16
Str. 118-119, Tab. 16
17 Warszawa – (Toruń (– Łódź/Olsztyn) – Bydgoszcz)/(Działdowo – Malbork (– Elbląg)) – Gdynia (–Hel) – Słupsk – Ustka/Białogard Str. 120-121, Tab. 17
Str. 122-123, Tab. 17
18 Warszawa Gł./Łódź – Kutno – Toruń (– Warszawa Wsch./Olsztyn) – Piła (– Szczecin/Odra Port/Połczyn Zdrój/Kołobrzeg) Str. 124-125, Tab. 18
19 Warszawa – Olsztyn (– Elbląg) – Ruciane/Mikołajki/Giżycko – Ełk – Augustów Str. 126-127, Tab. 19, 20
20 Warszawa – Małkinia (– Łomża) – Białystok (– Kuźnica Białostocka) – Ełk – Ruciane/Mikołajki/Olsztyn/Augustów Str. 126-127, Tab. 19, 20
21 Lublin – Radom – (Kielce (– Katowice) – Częstochowa – Wrocław – Jelenia Góra)/(Łódź – Szczecin Dąbie – Szczecin Gł./Odra Port) Str. 128-129, Tab. 21
22 Kraków – Kędzierzyn/Opole (– Bytom) – Wrocław/Kamieniec Ząbk. (– Jaworzyna Śląska – Żary k. Żagania) – Kłodzko (– Kudowa Zdrój/Stronie Śl.) – Jelenia Góra – Zgorzelec Ujazd/Szklarska Poręba Str. 130-131, Tab. 22
23 Przemyśl/Krynica – Tarnów – Kraków – Wrocław (– Kłodzko – Kudowa Zdr./Międzylesie) – Kostrzyn/Poznań (– Słupsk) – Szczecin Dąbie – Odra Port/Szczecin Gł. Str. 132-133, Tab. 23
Str. 134-135, Tab. 23
24 Krynica/Zakopane – Kraków – Katowice – Ostrów Wkp./Wrocław – Poznań/Karsznice (– Kielce) – Inowrocław – Malbork/Tczew – Hel Str. 136-137, Tab. 24
Str. 138-139, Tab. 24
25 Szczecin Gł./Odra Port – Szczecin Dąbie – Reda – Hel/Gdynia Str. 140-141, Tab. 25, 26
26 Gdynia – Olsztyn – Ostrołęka/Korsze – Białystok Str. 140-141, Tab. 25, 26
27 Gdynia/Białystok – Inowrocław – Poznań – Wrocław (– Szklarska Poręba) – Kłodzko – Kudowa Zdrój/Międzylesie Str. 142-143, Tab. 27
100 (Warszawa –) Koluszki – Zawiercie (– Katowice) Str. 154-155, Tab. 100
Str. 156-157, Tab. 100
Str. 158-159, Tab. 100
101 Piotrków Trybunalski Wąsk. – Sulejów Pilica Str. 160-161, Tab. 101, 103
103 Zawiercie/Strzemieszyce Płn. – Katowice Str. 160-161, Tab. 101, 103
Str. 162-163, Tab. 103
Str. 164-165, Tab. 103, 104, 105
104 Ząbkowice Będzińskie – Szczakowa Str. 164-165, Tab. 103, 104, 105
105 Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Sosnowiec Południowy Str. 164-165, Tab. 103, 104, 105
Str. 166-167, Tab. 105, 106, 107
106 Kazimierz – Szczakowa Str. 166-167, Tab. 105, 106, 107
107 Katowice – Chorzów Batory Str. 166-167, Tab. 105, 106, 107
108 Tomaszów Maz. – Radom Str. 168-169, Tab. 108, 109
109 Kielce – Częstochowa Str. 168-169, Tab. 108, 109
110 (Warszawa) – Warka – Radom – Kraków Str. 170-171, Tab. 110
Str. 172-173, Tab. 110
Str. 174-175, Tab. 110
Str. 176-177, Tab. 110
111 (Kielce) – Sitkówka – Busko Str. 178-179, Tab. 111, 113
113 Tunel – Bukowno – Strzemieszyce Płn./Szczakowa Str. 178-179, Tab. 111, 113
114 Jędrzejów Wąsk. Osob. – Umianowice – (Bogoria – Koprzywnica/Szczucin)/(Cudzynowice – Charsznica Wąsk./Kocmyrzów Wąsk.) Str. 180-181, Tab. 114
Str. 182-183, Tab. 114
117 Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów Str. 184-185, Tab. 117
Str. 186-187, Tab. 117, 118
118 Starachowice Wsch. Wąsk. – Iłża Str. 186-187, Tab. 117, 118
120 Kraków – Rzeszów – Medyka – Mościska II Str. 188-189, Tab. 120
Str. 190-191, Tab. 120
Str. 192-193, Tab. 120
Str. 194-195, Tab. 120
120a Przemyśl – Malhowice Str. 196-197, Tab. 120a, 121, 122, 123, 124
121 Kraków – Wieliczka Str. 196-197, Tab. 120a, 121, 122, 123, 124
122 Tarnów – Szczucin Str. 196-197, Tab. 120a, 121, 122, 123, 124
123 Kraków – Kocmyrzów Str. 196-197, Tab. 120a, 121, 122, 123, 124
124 (Kraków) – Batowice – Nowa Huta – Podłęże Str. 196-197, Tab. 120a, 121, 122, 123, 124
125 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 198-199, Tab. 125
126 Podłęże – Niepołomice Str. 200-201, Tab. 126, 128, 129
128 Przeworsk Wąsk. – Dynów Str. 200-201, Tab. 126, 128, 129
129 Jarosław – Bełżec Str. 200-201, Tab. 126, 128, 129
130 Tarnów – Krynica Str. 202-203, Tab. 130
131 Stróże – Zagórz – Krościenko Str. 204-205, Tab. 131
132 Zagórzany – Gorlice Str. 206-207, Tab. 132, 133, 134, 134a, 135a
133 Rzeszów – Jasło Str. 206-207, Tab. 132, 133, 134, 134a, 135a
134 Zagórz – Łupków Str. 206-207, Tab. 132, 133, 134, 134a, 135a
134a Muszyna – Leluchów Str. 206-207, Tab. 132, 133, 134, 134a, 135a
135a Nowy Targ – Podczerwone Str. 206-207, Tab. 132, 133, 134, 134a, 135a
135 Kraków – Zakopane Str. 208-209, Tab. 135
Str. 210-211, Tab. 135
136 Chabówka – Nowy Sącz Str. 212-213, Tab. 136
137 Sucha – Żywiec Str. 214-215, Tab. 137, 138
138 Sucha – Szczakowa Str. 214-215, Tab. 137, 138
Str. 216-217, Tab. 138, 138a
138a Siersza Wodna – Bolęcin Str. 216-217, Tab. 138, 138a
139 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Biała Gł. Str. 218-219, Tab. 139
140 Kraków – Mysłowice – (Katowice) Str. 220-221, Tab. 140
Str. 222-223, Tab. 140
141 Trzebinia – Czechowice Miasto Str. 224-225, Tab. 141
142 Skawina – Oświęcim Str. 226-227, Tab. 142, 143
143 Mysłowice – Katowice Str. 226-227, Tab. 142, 143
Str. 228-229, Tab. 143, 144, 145
144 Oświęcim/Wesoła Śl. – Katowice Str. 228-229, Tab. 143, 144, 145
Str. 230-231, Tab. 144, 145, 146
145 Czechowice Miasto – Zebrzydowice – Petrovice u. Karv. Str. 228-229, Tab. 143, 144, 145
Str. 230-231, Tab. 144, 145, 146
146 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 230-231, Tab. 144, 145, 146
Str. 232-233, Tab. 146, 147, 148
147 Bielsko Biała Gł. – Cieszyn Str. 232-233, Tab. 146, 147, 148
Str. 234-235, Tab. 147, 148, 149
148 Jastrzębie Zdrój – Cieszyn Str. 232-233, Tab. 146, 147, 148
Str. 234-235, Tab. 147, 148, 149
149 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 234-235, Tab. 147, 148, 149
Str. 236-237, Tab. 149
Str. 238-239, Tab. 149, 150
150 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Czechowice M. – Zwardoń Str. 238-239, Tab. 149, 150
Str. 240-241, Tab. 150
Str. 242-243, Tab. 150
Str. 244-245, Tab. 150
Str. 246-247, Tab. 150, 151
151 Katowice – Katowice Ligota Str. 246-247, Tab. 150, 151
152 Katowice – Racibórz Str. 248-249, Tab. 152
Str. 250-251, Tab. 152
152a Rzędówka – Niedobczyce Str. 252-253, Tab. 152a, 153
153 Hołdunów – Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 252-253, Tab. 152a, 153
154 Pszczyna – Rybnik – Sumina Str. 254-255, Tab. 154, 155
155 Katowice Ligota – Zabrze Makoszowy – Gliwice Str. 254-255, Tab. 154, 155
156 Zabrze Makoszowy – Chałupki Str. 256-257, Tab. 156
157 Gliwice Trynek – Markowice Raciborskie Wąsk. Str. 258-259, Tab. 157, 158, 159
158 Racibórz – Racławice Śl. Str. 258-259, Tab. 157, 158, 159
159 Kędzierzyn – Pliszcz Str. 258-259, Tab. 157, 158, 159
160 Kędzierzyn – Chałupki Str. 260-261, Tab. 160, 161, 162, 163
161 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 260-261, Tab. 160, 161, 162, 163
162 Markowice Raciborskie/Pszów – Olza Str. 260-261, Tab. 160, 161, 162, 163
163 Racibórz – Krzanowice Płd. Str. 260-261, Tab. 160, 161, 162, 163
164 Głubczyce – Pietrowice Głubczyckie Str. 262-263, Tab. 164, 165, 168, 169
165 Kędzierzyn – Nysa Str. 262-263, Tab. 164, 165, 168, 169
166 Nysa – Głuchołazy – Pokrzywna/Głuchołazy Zdrój Str. 264-265, Tab. 166, 167, 170
167 Nowy Świętów – Sławniowice Nyskie Str. 264-265, Tab. 166, 167, 170
168 Nysa – Kałków Łąka Str. 262-263, Tab. 164, 165, 168, 169
169 Nysa – Ścinawa Mała Str. 262-263, Tab. 164, 165, 168, 169
170 Katowice – Opole Gł. – (Wrocław) Str. 264-265, Tab. 166, 167, 170
Str. 266-267, Tab. 170
Str. 268-269, Tab. 170
Str. 270-271, Tab. 170, 171, 172
171 Kochłowice – Ruda Orzegów Str. 270-271, Tab. 170, 171, 172
172 Gogolin – Prudnik Str. 270-271, Tab. 170, 171, 172
173 Opole Gł. – Nysa Str. 272-273, Tab. 173, 174, 175
174 Opole Gł. – Kluczbork Str. 272-273, Tab. 173, 174, 175
175 Tarnowskie Góry – Fosowskie – Opole Gł. Str. 272-273, Tab. 173, 174, 175
Str. 274-275, Tab. 175, 175a, 176, 177
175a Szydłów – Gracze Str. 274-275, Tab. 175, 175a, 176, 177
176 Kędzierzyn – Strzelce Opolskie – Kluczbork Str. 274-275, Tab. 175, 175a, 176, 177
177 Bytom – Brynek Str. 274-275, Tab. 175, 175a, 176, 177
178 Gliwice – Pyskowice Str. 276-277, Tab. 178, 179
179 Bytom – Pyskowice – Opole Gł. Str. 276-277, Tab. 178, 179
180 (Katowice) – Tarnowskie Góry – Kalety – Herby Nowe/Kluczbork – (Poznań) Str. 278-279, Tab. 180
Str. 280-281, Tab. 180
181 Olesno Śl. – Zawisna Str. 282-283, Tab. 181, 182, 183, 184
182 Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 282-283, Tab. 181, 182, 183, 184
183 Kalety – Woźniki Śl. Str. 282-283, Tab. 181, 182, 183, 184
Str. 284-285, Tab. 183, 184, 185
184 Bytom – Gliwice Str. 282-283, Tab. 181, 182, 183, 184
Str. 284-285, Tab. 183, 184, 185
185 Katowice – Chorzów Batory/Siemianowice Śl. – Chorzów Stary – Bytom/Brzeziny Śl. – Tarnowskie Góry Str. 284-285, Tab. 183, 184, 185
Str. 286-287, Tab. 185
Str. 288-289, Tab. 185, 186
186 Częstochowa – Herby Stare – Herby Nowe/Fosowskie Str. 288-289, Tab. 185, 186
Str. 290-291, Tab. 186, 187, 188, 189
187 Fosowskie – Dobrodzeń Str. 290-291, Tab. 186, 187, 188, 189
188 Ząbkowice Będzińskie – Brzeziny Śl. Str. 290-291, Tab. 186, 187, 188, 189
189 Pyskowice – Lubliniec Str. 290-291, Tab. 186, 187, 188, 189
200 (Warszawa) – Łowicz Gł. – Łódź Kal. – Ostrów Wkp. Str. 296-297, Tab. 200
Str. 298-299, Tab. 200
Str. 300-301, Tab. 200
201 Karsznice – Zduńska Wola Str. 302-303, Tab. 201, 202
202 Łódź – Budziszewice Łódzkie Str. 302-303, Tab. 201, 202
Str. 304-305, Tab. 202
Str. 306-307, Tab. 202, 203
203 Łódź Kaliska – Łódź Fabryczna Str. 306-307, Tab. 202, 203
204 Łódź Kaliska – Kutno Str. 308-309, Tab. 204, 205
205 Herby Nowe/Częstochowa – Siemkowice – Karsznice – Zduńska Wola/Borszewice – (Inowrocław) Str. 308-309, Tab. 204, 205
Str. 310-311, Tab. 205, 206
206 Kalisz Wąsk./Opatówek Wąsk. – Żelazków – Turek Str. 310-311, Tab. 205, 206
207 Ociąż – Kucharki Str. 312-313, Tab. 207, 208, 209, 209a
208 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 312-313, Tab. 207, 208, 209, 209a
209 Kępno – Namysłów/Oleśnica Str. 312-313, Tab. 207, 208, 209, 209a
209a Wieluń Wąsk. – Zawisna Wąsk. Str. 312-313, Tab. 207, 208, 209, 209a
210 Ostrów Wkp. – Sośnie Ostr./Krotoszyn – Grabowno Wielkie – Wrocław Str. 314-315, Tab. 210
Str. 316-317, Tab. 210
211 (Katowice) – Kluczbork/Herby Nowe – Kępno – Ostrów Wkp. – (Poznań) Str. 318-319, Tab. 211
Str. 320-321, Tab. 211
215 Kluczbork – Wrocław Str. 322-323, Tab. 215
216 Opole – Karłowice – Wrocław Str. 324-325, Tab. 216, 216a
216a Wrocław – Oleśnica/Oleśnica Rataje Str. 324-325, Tab. 216, 216a
Str. 326-327, Tab. 216a, 217, 218, 219
217 Jełowa – Namysłów Str. 326-327, Tab. 216a, 217, 218, 219
218 Wrocław Nadodrze – Trzebnica Wrocławska Str. 326-327, Tab. 216a, 217, 218, 219
219 Nysa – Grodków – Brzeg Str. 326-327, Tab. 216a, 217, 218, 219
220 (Katowice) – Opole – Brzeg – Wrocław Str. 328-329, Tab. 220
221 Wrocław Wąsk. – Sulmierzyce Str. 330-331, Tab. 221, 222, 223, 224
222 Przedkowice – Żmigród Wąsk Str. 330-331, Tab. 221, 222, 223, 224
223 Grodków – Przeworno Str. 330-331, Tab. 221, 222, 223, 224
224 Zakrzów Kotowice – Wrocław Str. 330-331, Tab. 221, 222, 223, 224
225 Brzeg – Łagiewniki Dzierżoniowskie Str. 332-333, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
226 Kondratowice – Ząbkowice Śląskie Str. 332-333, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
227 Henryków – Ciepłowody Str. 332-333, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
228 Otmuchów – Kłodobok Str. 332-333, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
229 Przeworno – Głęboka Śl. Str. 332-333, Tab. 225, 226, 227, 228, 229
230 Wrocław – Kłodzko – Międzylesie – Lichkov Str. 334-335, Tab. 230
Str. 336-337, Tab. 230
231 Kłodzko – Kudowa Zdrój/Stronie Śl. Str. 338-339, Tab. 231
232 Kłodzko Gł. – Krosnowice Kłodzkie Str. 340-341, Tab. 232, 233, 234, 235
233 Otmuchów – Dziewiętlice Str. 340-341, Tab. 232, 233, 234, 235
234 Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 340-341, Tab. 232, 233, 234, 235
235 Nysa – Kamieniec Ząbkowicki – Jaworzyna Śl. Str. 340-341, Tab. 232, 233, 234, 235
Str. 342-343, Tab. 235
Str. 344-345, Tab. 235, 236, 237, 239
236 Ząbkowice Śl. – Bielawa Zachodnia – Dzierżoniów Śl. Str. 344-345, Tab. 235, 236, 237, 239
237 Kobierzyce – Piława Górna Str. 344-345, Tab. 235, 236, 237, 239
238 Wrocław/Walim – Jugowice – Jedlina Zdrój Str. 346-347, Tab. 238
239 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 344-345, Tab. 235, 236, 237, 239
240 Wrocław – Jaworzyna Śląska – Jelenia Góra Str. 348-349, Tab. 240, 241
Str. 350-351, Tab. 240, 243
Str. 352-353, Tab. 240
241 Wałbrzych – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów Str. 348-349, Tab. 240, 241
243 Sędzisław – Lubawka Str. 350-351, Tab. 240, 243
244 Wolibórz – Radków Str. 354-355, Tab. 244, 245
245 Kłodzko – Wałbrzych Gł. Str. 354-355, Tab. 244, 245
246 Jelenia Góra – Kamienna Góra – Marciszów Str. 356-357, Tab. 246, 247
247 Mysłakowice – Karpacz Str. 356-357, Tab. 246, 247
248 Malczyce – Jawor – Marciszów Str. 358-359, Tab. 248, 249
249 Marciszów – Jerzmanice Zdrój – Legnica Str. 358-359, Tab. 248, 249
Str. 360-361, Tab. 249, 250
250 Jelenia Góra – Lwówek Śląski – Żagań Str. 360-361, Tab. 249, 250
251 Jelenia Góra – Szklarska Poręba Górna Str. 362-363, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
252 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 362-363, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
253 Jerzmanice Zdrój – Wilków Złotoryjski Str. 362-363, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
254 Węgliniec – Zgorzelec Ujazd – Görlitz Str. 362-363, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
255 Jerzmanice Zdrój – Lwówek śl. – Świeradów Zdrój Str. 362-363, Tab. 251, 252, 253, 254, 255
256 Jelenia Góra – Mikułowa – Turoszów/(Zgorzelec Ujazd – Görlitz) Str. 364-365, Tab. 256, 257, 258, 259
257 Lubań Śl. – Leśna Str. 364-365, Tab. 256, 257, 258, 259
258 Węgliniec – Czerwona Woda Str. 364-365, Tab. 256, 257, 258, 259
259 Żagań – Sanice Str. 364-365, Tab. 256, 257, 258, 259
260 Wrocław – Legnica – Gubinek Str. 366-367, Tab. 260
Str. 368-369, Tab. 260
Str. 370-371, Tab. 260
261 (Wrocław) – Miłkowice – Węgliniec – Ruszów – Gozdnica/Jasień Str. 372-373, Tab. 261
Str. 374-375, Tab. 261, 262
262 Bieniów – Żary k|Żagania Str. 374-375, Tab. 261, 262
263 Lubsko – Mużaków Wschodni Str. 376-377, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
264 Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec Str. 376-377, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
265 Bolesławiec – Modła Str. 376-377, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
266 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 376-377, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
267 Złotoryja – Niegosławice Str. 376-377, Tab. 263, 264, 265, 266, 267
268 Wołów Śląski – Lubiąż Str. 378-379, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
269 Środa Śl. – Środa Śl. Miejska Str. 378-379, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
270 Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 378-379, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
271 Malczyce – Roztoka Str. 378-379, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
272 Lubiń Legnicki – Chocianów Str. 378-379, Tab. 268, 269, 270, 271, 272
273 Legnica – Rudna Gwizdanów Str. 380-381, Tab. 273, 274, 275
274 Turoszów Wąsk. – Sieniawka Str. 380-381, Tab. 273, 274, 275
275 Wrocław – Głogów – Żagań – Tuplice – Zasieki Str. 380-381, Tab. 273, 274, 275
Str. 382-383, Tab. 275
Str. 384-385, Tab. 275
Str. 386-387, Tab. 275, 276
276 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 386-387, Tab. 275, 276
277 Krzelów – Góra Śl. Str. 388-389, Tab. 277, 278, 280
278 Żmigród – Wąsosz Str. 388-389, Tab. 277, 278, 280
280 Wrocław – Rawicz – (Poznań) Str. 388-389, Tab. 277, 278, 280
Str. 390-391, Tab. 280
300 (Warszawa) – Łowicz – Kutno – Poznań Str. 394-395, Tab. 300
Str. 396-397, Tab. 300
301 Poznań Gł. – Poznań Wschód – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 398-399, Tab. 301
Str. 400-401, Tab. 301, 304, 305, 306, 307
304 Koło Wąsk. – Przystronie Str. 400-401, Tab. 301, 304, 305, 306, 307
305 Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 400-401, Tab. 301, 304, 305, 306, 307
306 Konin Wąsk. – Sompolno Str. 400-401, Tab. 301, 304, 305, 306, 307
307 Września Wąsk. – Pyzdry Str. 400-401, Tab. 301, 304, 305, 306, 307
308 Smólsk – Sompolno Str. 402-403, Tab. 308, 309, 311
309 Aleksandrów Kuj. Wąsk. – Sompolno Str. 402-403, Tab. 308, 309, 311
310 Gniezno Wąsk. – Niechanowo – Mielżyn/Anastazewo Str. 404-405, Tab. 310, 312
311 Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 402-403, Tab. 308, 309, 311
312 Nieszawa Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 404-405, Tab. 310, 312
313 Krośniewice Miasto – Ozorków Centralny Str. 406-407, Tab. 313, 314, 315
314 Włocławek Wąsk. – Brześć Kujawski Str. 406-407, Tab. 313, 314, 315
315 Krotoszyn Wąsk. – Broniszewice Str. 406-407, Tab. 313, 314, 315
316 Witaszyce Wąsk. – Sucha – Komorze/Grabina – Trąbczyn/Zagórów Str. 408-409, Tab. 316, 317, 318, 319
317 Środa Miasto – Zaniemyśl Str. 408-409, Tab. 316, 317, 318, 319
318 Poznań Kobylepole Wąsk. – Środa Miasto Str. 408-409, Tab. 316, 317, 318, 319
319 Pleszew Wąsk. – Pleszew Miasto Str. 408-409, Tab. 316, 317, 318, 319
320 Poznań – Ostrów Wkp. – (Katowice) Str. 410-411, Tab. 320
321 Krotoszyn – Jarocin – Gniezno Str. 414-415, Tab. 321, 322
322 (Jarocin) – Mieszków – Czempiń Str. 414-415, Tab. 321, 322
323 Jarocin – Leszno Str. 416-417, Tab. 323, 324, 325, 326
324 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 416-417, Tab. 323, 324, 325, 326
325 Pakosław – Gostyń Str. 416-417, Tab. 323, 324, 325, 326
326 Gostyń – Kościan Str. 416-417, Tab. 323, 324, 325, 326
327 Kobylin – Rawicz Str. 418-419, Tab. 327, 328
328 Leszno – Zbąszyń – Zbąszynek Str. 418-419, Tab. 327, 328
329 Osowa Góra/Mosina – Puszczykówko – Poznań Str. 420-421, Tab. 329
330 Poznań – Rawicz – (Wrocław) Str. 422-423, Tab. 330, 331
Str. 424-425, Tab. 330
331 Kościan – Opalenica Str. 422-423, Tab. 330, 331
332 Sulechów – Poznań Str. 426-427, Tab. 332, 333, 333a, 334
333 Zbąszynek – Gubin Str. 426-427, Tab. 332, 333, 333a, 334
333a Krosno Odrzańskie – Bobrowice Str. 426-427, Tab. 332, 333, 333a, 334
334 Międzyrzecz – Toporów Str. 426-427, Tab. 332, 333, 333a, 334
335 Szamotuły – Rzepin Str. 428-429, Tab. 335, 336, 337, 339
336 (Krzyż) – Stare Bielice – Skwierzyna Gaj Str. 428-429, Tab. 335, 336, 337, 339
337 Skwierzyna – Zbąszynek Str. 428-429, Tab. 335, 336, 337, 339
338 Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Zamoście Str. 430-431, Tab. 338, 340
339 Międzychód – Zbąszynek Str. 428-429, Tab. 335, 336, 337, 339
340 Poznań – Kunowice – Frankfurt a|O. Str. 430-431, Tab. 338, 340
Str. 432-433, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
340a Rzepin – Cybinka Str. 432-433, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
341 Nowy Tomyśl – Duszniki Wkp. Str. 432-433, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
342 Opalenica – Lwówek Str. 432-433, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
343 Wałcz – Krzyż Str. 432-433, Tab. 340, 340a, 341, 342, 343
344 Gorzów Wkp. – Myślibórz Str. 434-435, Tab. 344, 344a, 345, 346
344a Choszczno – Myślibórz Str. 434-435, Tab. 344, 344a, 345, 346
345 Piła – Krzyż – Strzelce Krajeńskie Wschód – Strzelce Krajeńskie/Kostrzyn Str. 434-435, Tab. 344, 344a, 345, 346
Str. 436-437, Tab. 345, 347
346 Gorzów Zamoście – Rudnica – Kostrzyn Str. 434-435, Tab. 344, 344a, 345, 346
347 Głogów – Sulechów – Świebodzin Wkp. Str. 436-437, Tab. 345, 347
348 Wolsztyn – Nowa Sól Str. 438-439, Tab. 348, 349, 350
349 Wschowa – Sława Śląska Str. 438-439, Tab. 348, 349, 350
350 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 438-439, Tab. 348, 349, 350
Str. 440-441, Tab. 350, 351, 353
351 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 440-441, Tab. 350, 351, 353
352 Rakoniewice Wąsk. – Stare Bojanowo Wąsk. Str. 442-443, Tab. 352, 354, 356
353 Stare Bojanowo Wąsk – Krzywiń Str. 440-441, Tab. 350, 351, 353
354 Bojanowo – Głogów Str. 442-443, Tab. 352, 354, 356
355 Głogów – Zielona Góra – Kostrzyn Str. 444-445, Tab. 355
356 Zielona Góra – Bieniów Str. 442-443, Tab. 352, 354, 356
360 Poznań – Szczecin Str. 446-447, Tab. 360
Str. 448-449, Tab. 360
Str. 450-451, Tab. 360
Str. 452-453, Tab. 360
361 Stargard Szczeciński – Pyrzyce – Godków/Kostrzyn Str. 454-455, Tab. 361, 362
362 Kostrzyn/Siekierki – Godków – Szczecin Dąbie Str. 454-455, Tab. 361, 362
363 Pyrzyce/Swobnica – Chwarstnica – Gryfino Str. 456-457, Tab. 363, 364, 365
364 Połczyn Zdrój – Choszczno Str. 456-457, Tab. 363, 364, 365
365 (Olsztyn) – Piła – Stargard Szczeciński – (Szczecin Gł.) Str. 456-457, Tab. 363, 364, 365
366 Skrzydłowo – Resko Płn. Wąsk. Str. 458-459, Tab. 366, 367, 368, 369
367 Resko Płn. Wąsk. – Mieszewo – Łobez Wąsk./Stargard Szczeiński Wąsk. Str. 458-459, Tab. 366, 367, 368, 369
368 Ińsko – Stara Dąbrowa Str. 458-459, Tab. 366, 367, 368, 369
369 Wałcz – Złocieniec Str. 458-459, Tab. 366, 367, 368, 369
370 (Szczecin Gł.) – Szczecin Dąbie – Odra Port Str. 460-461, Tab. 370
371 Szczecin Gł./Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Trzebież Szczeciński Str. 462-463, Tab. 371, 372, 373, 374
372 Goleniów – Maszewo Str. 462-463, Tab. 371, 372, 373, 374
373 Wysoka Kamieńska – Kamień Pom. Str. 462-463, Tab. 371, 372, 373, 374
374 Worowo – Wysoka Kamieńska Str. 462-463, Tab. 371, 372, 373, 374
375 Kołobrzeg – Trzebiatów – Goleniów Str. 464-465, Tab. 375, 376, 377, 378
376 Szczecin Gł. – Dobra Szczecińska Str. 464-465, Tab. 375, 376, 377, 378
377 Trzebiatów Wąsk. – Gryfice Wąsk. Str. 464-465, Tab. 375, 376, 377, 378
378 Gryfice Wąsk. – Stepnica Str. 464-465, Tab. 375, 376, 377, 378
379 Gryfice Wąsk. – Trzebiatów Wąsk. Str. 466-467, Tab. 379
380 (Gdańsk) – Lębork – Stargard Szczeciński – (Szczecin) Str. 468-469, Tab. 380
Str. 470-471, Tab. 380
380a Słupsk – Ustka Str. 472-473, Tab. 380a, 381, 382a, 382b
381 Bytów – Sławno – Darłowo Str. 472-473, Tab. 380a, 381, 382a, 382b
382a Białogard Miasto – Sławoborze Str. 472-473, Tab. 380a, 381, 382a, 382b
382b Gościno – Sławoborze Str. 472-473, Tab. 380a, 381, 382a, 382b
382 Bobolice Wąsk. – Białogard Miasto/Koszalin Wąsk. Str. 474-475, Tab. 382, 383
383 Szczecinek/Człuchów – Słosinko – Słupsk Str. 474-475, Tab. 382, 383
384 (Toruń) – Piła – Kołobrzeg Str. 476-477, Tab. 384, 384a
384a Grzmiąca – Połczyn Zdrój – Świdwin Str. 476-477, Tab. 384, 384a
385 Chojnice – Łubowo – Borne Sulinowo/Runowo Pom. – (Szczecin Gł.) Str. 478-479, Tab. 385, 386
386 Koszalin – Mścice – Mielno Koszalińskie/Kołobrzeg Str. 478-479, Tab. 385, 386
387 Kołobrzeg Wąsk. – Gościno – Tąpadły Str. 480-481, Tab. 387, 387a, 388
387a Gościno – Karlino Wąsk. Str. 480-481, Tab. 387, 387a, 388
388 Gniezno – Skoki – Janowiec Wkp. Str. 480-481, Tab. 387, 387a, 388
389 Gniezno – Nakło n|Notecią Str. 482-483, Tab. 389, 391
390 Poznań – Inowrocław – (Olsztyn/Gdynia) Str. 484-485, Tab. 390
Str. 486-487, Tab. 390
391 (Herby Nowe) – Karsznice/Zduńska Wola – Inowrocław Str. 482-483, Tab. 389, 391
392 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 488-489, Tab. 392, 393
393 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 488-489, Tab. 392, 393
394 Poznań – Gołańcz – Chodzież/Bydgoszcz Str. 490-491, Tab. 394
395 Inowrocław – Drawski Młyn – (Krzyż) Str. 492-493, Tab. 395, 396, 397
396 Poznań – Oborniki Wkp. – Wronki/Piła Str. 492-493, Tab. 395, 396, 397
Str. 494-495, Tab. 396, 397, 398, 399
397 Bzowo Goraj – Piła Str. 492-493, Tab. 395, 396, 397
Str. 494-495, Tab. 396, 397, 398, 399
398 Żnin Wąsk. – Biskupin Odcinek – Szelejewo Wąsk./Ośno Wąsk. Str. 494-495, Tab. 396, 397, 398, 399
399 Żnin – Szubin Str. 494-495, Tab. 396, 397, 398, 399
400 (Warszawa) – Nasielsk – Działdowo – Tczew – (Gdynia) Str. 498-499, Tab. 400
Str. 500-501, Tab. 400
Str. 502-503, Tab. 400
401 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Zamość Mazowiecki Str. 504-505, Tab. 401, 401a, 402, 403
401a Ciechanów Wąsk. – Krasne Str. 504-505, Tab. 401, 401a, 402, 403
402 Działdowo – Uzdowo Str. 504-505, Tab. 401, 401a, 402, 403
403 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 504-505, Tab. 401, 401a, 402, 403
405 (Poznań) – Inowrocław – Toruń – Iława – (Olsztyn) Str. 506-507, Tab. 405
Str. 508-509, Tab. 405
406 Nowe Miasto Lubawskie – Lubawa Str. 510-511, Tab. 406, 407, 408, 409
407 Kutno – Płock – Brodnica Str. 510-511, Tab. 406, 407, 408, 409
408 Brodnica – Iława Str. 510-511, Tab. 406, 407, 408, 409
409 Wąbrzeźno – Wąbrzeźno Miasto Str. 510-511, Tab. 406, 407, 408, 409
410 (Warszawa) – Nasielsk – Toruń Mokre – (Kołobrzeg) Str. 512-513, Tab. 410
411 Toruń Mokre – Czarnowo k. Torunia Str. 514-515, Tab. 411, 412, 413; Errata
412 (Toruń Gł.) – Toruń Mokre – Chełmno Str. 514-515, Tab. 411, 412, 413; Errata
413 Kornatowo – Chełmno Str. 514-515, Tab. 411, 412, 413; Errata

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1957/1958

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...