OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1946/1947

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1946/1947

Okres obowiązywania: pomiędzy 1946-10-07 a 1947-05-14

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa Wil. – Białystok C. – Kuźnica Str. 72-73, Tab. 1
2 Tłuszcz – Rybienko, Wyszków – Ostrołęka Str. 74-75, Tab. 2, 3, 4, 5
3 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 74-75, Tab. 2, 3, 4, 5
4 Białystok C. – Osowiec Str. 74-75, Tab. 2, 3, 4, 5
5 Białystok C. – Krynki Str. 74-75, Tab. 2, 3, 4, 5
6 Warszawa – Siedlce – Terespol n/B. – (Brześć) Str. 76-77, Tab. 6
Str. 78-79, Tab. 6
7 Białystok C./Narewka – Czeremcha – Siedlce Str. 80-81, Tab. 7, 7a, 7b, 8, 9
7a Czeremcha – Hajnówka Str. 80-81, Tab. 7, 7a, 7b, 8, 9
7b Hajnówka – Białowieża Str. 80-81, Tab. 7, 7a, 7b, 8, 9
8 Biała Podlaska Wąsk. – Janów Podl./Konstantynów Str. 80-81, Tab. 7, 7a, 7b, 8, 9
9 Pilawa – Mińsk Maz. Str. 80-81, Tab. 7, 7a, 7b, 8, 9
10 Warszawa Wsch. – Dęblin – Lublin – Chełm – Dorohusk Str. 82-83, Tab. 10
Str. 84-85, Tab. 10
11 Łuków – Dęblin Str. 86-87, Tab. 11, 12, 13
12 Łuków – Lublin Str. 86-87, Tab. 11, 12, 13
13 Chełm – Bug Włodawski Str. 86-87, Tab. 11, 12, 13
14 Dęblin – Radom Str. 88-89, Tab. 14, 15, 16, 17
15 Bąkowiec – Kozienice Str. 88-89, Tab. 14, 15, 16, 17
16 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 88-89, Tab. 14, 15, 16, 17
17 Nałęczów – Opole Str. 88-89, Tab. 14, 15, 16, 17
18 Lublin – Rozwadów Str. 90-91, Tab. 18, 19, 20
19 Rejowiec – Bełżec Str. 90-91, Tab. 18, 19, 20
20 Zawada – Hrubieszów Str. 90-91, Tab. 18, 19, 20
21 Werbkowice – Dziekanów – Matcze/Strzyżów Str. 92-93, Tab. 21, 22, 23
22 Werbkowice – Łaszczów – Wożuczyn Str. 92-93, Tab. 21, 22, 23
23 Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 92-93, Tab. 21, 22, 23
24 Warszawa Gł. – Radom – Tunel – Kraków Str. 94-95, Tab. 24
Str. 96, Tab. 24
Str. 97, Tab. 24
25 Częstochowa – Kielce Str. 98-99, Tab. 25, 26
26 Tunel – Bukowno – Szczakowa/Strzemieszyce Płn. Str. 98-99, Tab. 25, 26
Str. 100-101, Tab. 26, 27, 28
27 Jędrzejów – Szczucin Str. 100-101, Tab. 26, 27, 28
28 Hajdaszek – Kocmyrzów Str. 100-101, Tab. 26, 27, 28
29 Charsznica – Cudzynowice – Kazimierza Wielka Str. 102-103, Tab. 29, 30
30 Łódź Fabr./Kal. – Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów – Przeworsk Str. 102-103, Tab. 29, 30
Str. 104-105, Tab. 30
Str. 106-107, Tab. 30
Str. 108-109, Tab. 30, 31
31 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 108-109, Tab. 30, 31
32 Przeworsk Wąski – Dynów Str. 110-111, Tab. 32, 33
33 Tarnów – Szczucin Str. 110-111, Tab. 32, 33
34 (Brochów) – Opole Wschod. – Katowice – Kraków – Przemyśl Str. 112-113, Tab. 34
Str. 114-115, Tab. 34
Str. 116-117, Tab. 34
Str. 118-119, Tab. 34
35 Rzeszów – Jasło Str. 120-121, Tab. 35, 36, 37, 38
36 Jarosław – Werchrata Str. 120-121, Tab. 35, 36, 37, 38
37 Kraków – Kocmyrzów/Mogiła Str. 120-121, Tab. 35, 36, 37, 38
38 Kraków Bonarka – Wieliczka Str. 120-121, Tab. 35, 36, 37, 38
39 Tarnów – Stróże – Orlov Plaveć n. P./Krynica Str. 122-123, Tab. 39, 40
40 Stróże – Nowy Zagórz – Olszanica Str. 122-123, Tab. 39, 40
41 Zagórzany – Gorlice Str. 124-125, Tab. 41, 42, 43, 44
42 Nowy Zagórz – Łupków Str. 124-125, Tab. 41, 42, 43, 44
43 Nowy Łupków – Cisna Str. 124-125, Tab. 41, 42, 43, 44
44 Kraków – Zakopane Str. 124-125, Tab. 41, 42, 43, 44
Str. 126-127, Tab. 44, 45
45 Szczakowa/Siersza Wodna – Bolęcin – Wadowice – Sucha Str. 126-127, Tab. 44, 45
Str. 128, Tab. 45
46 Sucha – Żywiec Str. 129, Tab. 46, 47
47 Nowy Targ – Sucha Hora Str. 129, Tab. 46, 47
48 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Str. 130-131, Tab. 48
49 Nowy Sącz – Chabówka Str. 132-133, Tab. 49, 50
50 Skawina/Trzebinia – Oświęcim – Dziedzice Str. 132-133, Tab. 49, 50
Str. 134-135, Tab. 50
Str. 136-137, Tab. 50
51 Warszawa Gł. – Koluszki – Ząbkowice – Katowice/Szczakowa Str. 138-139, Tab. 51
Str. 140-141, Tab. 51
Str. 142-143, Tab. 51
Str. 144-145, Tab. 51
52 Rogów – Biała Rawska Str. 146-147, Tab. 52, 53, 54, 55, 56
53 Piotrków – Sulejów Pilica Str. 146-147, Tab. 52, 53, 54, 55, 56
54 Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Szczakowa Str. 146-147, Tab. 52, 53, 54, 55, 56
55 Dąbrowa Górnicza – Strzemieszyce Płn. Str. 146-147, Tab. 52, 53, 54, 55, 56
56 Sosnowiec Płn. Kazimierz – Strzemieszyce Płn. Str. 146-147, Tab. 52, 53, 54, 55, 56
57 Katowice – Chorzów Miasto/Siemianowice Śl. – Bytom/Brzeziny Śl. – Tarnowskie Góry – Kluczborek – Kępno – Ostrów Wkp. – Poznań Gł. – (Gdynia) Str. 148-149, Tab. 57
Str. 150-151, Tab. 57
Str. 152-153, Tab. 57
Str. 154-155, Tab. 57, 58, 61
58 Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 154-155, Tab. 57, 58, 61
59 Tarnowskie Góry – Herby Nowe/Woźniki Str. 156-157, Tab. 59, 60, 62, 63
60 Herby Śl. – Lubliniec – Wosowska Str. 156-157, Tab. 59, 60, 62, 63
61 Olesno – Zawisna Str. 154-155, Tab. 57, 58, 61
62 Kluczbork – Opole Str. 156-157, Tab. 59, 60, 62, 63
63 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 156-157, Tab. 59, 60, 62, 63
64 Katowice – Murcki/Podlesie – Dziedzice – Zebrzydowice/Zwardoń Str. 158-159, Tab. 64
Str. 160-161, Tab. 64
Str. 162-163, Tab. 64
Str. 164-165, Tab. 64, 65
65 Bielsko – Goleszów – Wisła Głębce/Cieszyn Wschodni Str. 164-165, Tab. 64, 65
Str. 166-167, Tab. 65, 66, 69
66 Katowice – Kat. Ligota – Janów Śl. – Mysłowice – Oświęcim Str. 166-167, Tab. 65, 66, 69
67 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. Str. 168-169, Tab. 67, 68, 70, 71
68 Pawłowice Śl. – Skoczów Str. 168-169, Tab. 67, 68, 70, 71
69 Wodzisław – Pawłowice Śl. Str. 166-167, Tab. 65, 66, 69
70 Moszczenica – Zebrzydowice – Cieszyn Wschodni Str. 168-169, Tab. 67, 68, 70, 71
71 Rybnik – Pszczyna Str. 168-169, Tab. 67, 68, 70, 71
72 Tychy – Jaśkowice Str. 170-171, Tab. 72, 73
73 Katowice – Rybnik – Racibórz Str. 170-171, Tab. 72, 73
Str. 172-173, Tab. 73, 75
74 Makoszowy – Rzędówka – Rybnik Str. 174-175, Tab. 74, 76, 77
75 Katowice Ligota – Makoszowy – Gliwice Str. 172-173, Tab. 73, 75
76 Orzegów – Chebzie – Kochłowice Str. 174-175, Tab. 74, 76, 77
77 Rybnik – Olza Str. 174-175, Tab. 74, 76, 77
78 Olza – Brzezie n|O Str. 176-177, Tab. 78, 79, 81, 82, 83
79 Gliwice – Pyskowice Str. 176-177, Tab. 78, 79, 81, 82, 83
80 Brynek – Mikułczyce Str. 178-179, Tab. 80, 84, 85, 86, 87, 88
81 Katowice – Chorzów Miasto/Siemianowice Śl. – Bytom – Gliwice Str. 176-177, Tab. 78, 79, 81, 82, 83
82 Tarnowskie Góry – Wosowska – Opole Gł. Str. 176-177, Tab. 78, 79, 81, 82, 83
83 Wosowska – Dobrodzeń Str. 176-177, Tab. 78, 79, 81, 82, 83
84 Bytom – Opole Str. 178-179, Tab. 80, 84, 85, 86, 87, 88
85 Kędzierzyn – Koźle – Baworów – Czerwonków Str. 178-179, Tab. 80, 84, 85, 86, 87, 88
86 Kluczbork – Strzelce Opolskie – Kędzierzyn Str. 178-179, Tab. 80, 84, 85, 86, 87, 88
87 Racibórz – Baworów – Racławice Śl. Str. 178-179, Tab. 80, 84, 85, 86, 87, 88
88 Studzienna – Kuchelna Str. 178-179, Tab. 80, 84, 85, 86, 87, 88
89 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 180-181, Tab. 89, 90, 91, 92
90 Głubczyce – Pietrowice k.|Głubczyc Str. 180-181, Tab. 89, 90, 91, 92
91 Kędzierzyn – Racibórz – Chałupki Str. 180-181, Tab. 89, 90, 91, 92
92 Gliwice Trynek – Rudy Wielkie Str. 180-181, Tab. 89, 90, 91, 92
93 Katowice – Kędzierzyn – Opole – Laskowice Wrocł. – Wrocław Nadodrze/Wrocław Główny Str. 182-183, Tab. 93
Str. 184-185, Tab. 93, 95, 96
94 Kędzierzyn – Nysa Str. 186-187, Tab. 94, 96a, 97, 98, 99, 100
95 Opole – Nysa Str. 184-185, Tab. 93, 95, 96
96 Nysa – Głuchołazy Zdrój Str. 184-185, Tab. 93, 95, 96
96a Głuchołazy – Mikułowice Str. 186-187, Tab. 94, 96a, 97, 98, 99, 100
97 Nysa – Ścinawa k.|Nysy Str. 186-187, Tab. 94, 96a, 97, 98, 99, 100
98 Nysa – Widnawa Str. 186-187, Tab. 94, 96a, 97, 98, 99, 100
99 Prudnik – Gogolin Str. 186-187, Tab. 94, 96a, 97, 98, 99, 100
100 Witów – Kunów k|Witowa Str. 186-187, Tab. 94, 96a, 97, 98, 99, 100
101 Kluczbork – Wrocław Gł. Str. 188-189, Tab. 101
Str. 190-191, Tab. 101
102 Opole Główne – Brzeg – Wrocław Główny Str. 192-193, Tab. 102, 103, 104
103 Wrocław Nadodrze – Trzebnica Str. 192-193, Tab. 102, 103, 104
104 Brzeg – Nysa Str. 192-193, Tab. 102, 103, 104
105 Warszawa Gł. – Skierniewice – Zielkowice – Łodź Kal. – Ostrów Wkp. Grabowno – (Krotoszyn – Grabowno) – Wrocław Gł. Str. 194-195, Tab. 105
Str. 196-197, Tab. 105
Str. 198-199, Tab. 105
Str. 200-201, Tab. 105
106 Karsznice – Zduńska Wola Str. 202-203, Tab. 106, 107
107 Kalisz – Żelazków – Turek Str. 202-203, Tab. 106, 107
108 Częstochowa – Kępno Str. 204-205, Tab. 108
109 Kępno – Namysłów Str. 206-207, Tab. 109, 110, 110a, 111
110 Kępno – Oleśnica Str. 206-207, Tab. 109, 110, 110a, 111
110a Kępno – Syców – Namysłów Str. 206-207, Tab. 109, 110, 110a, 111
111 Wieluń Przeład. – Zawisna Wąsk. Str. 206-207, Tab. 109, 110, 110a, 111
112 Częstochowa/Herby-Nowe – Siemkowice – Inowrocław Str. 208-209, Tab. 112
113 Włocławek – Smólsk – Sompolno/Brześć Kuj. Str. 210-211, Tab. 113, 114, 115, 116
114 Konin Wąsk. – Sompolno Str. 210-211, Tab. 113, 114, 115, 116
115 Jabłonka Słup. – Anastazewo Str. 210-211, Tab. 113, 114, 115, 116
116 Koło Wąsk. – Sompolno Str. 210-211, Tab. 113, 114, 115, 116
117 Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 212-213, Tab. 117, 118, 119, 120
118 Dobre – Krośniewice Miasto Str. 212-213, Tab. 117, 118, 119, 120
119 Nieszawa Wąsk. – Sompolno Str. 212-213, Tab. 117, 118, 119, 120
120 Krośniewice Miasto – Ozorków Str. 212-213, Tab. 117, 118, 119, 120
121 Krośniewice Wąsk. – Krośniewice M. Str. 214-215, Tab. 121, 122a
122a Sochaczew – Tułowice Str. 214-215, Tab. 121, 122a
122 Warszawa – Kutno – Poznań – Krzyż – Starogród n|Iną – Szczecin Str. 216-217, Tab. 122
Str. 218-219, Tab. 122
Str. 220-221, Tab. 122
Str. 222-223, Tab. 122
123 Kutno – Płock Radziwie Str. 224-225, Tab. 123, 125
124 Warszawa/Łódź Kal. – Kutno – Toruń Gł. – Laskowice – Gdańsk – Gdynia Str. 226-227, Tab. 124
Str. 228-229, Tab. 124
Str. 230-231, Tab. 124
Str. 232-233, Tab. 124
125 Aleksandrów Kujawski – Ciechocinek Str. 224-225, Tab. 123, 125
126 Gdańsk – Gdynia Str. 234-235, Tab. 126
127 Jełowa – Namysłów Str. 236-237, Tab. 127, 128, 129, 130
128 Szydłów – Lipowa Str. 236-237, Tab. 127, 128, 129, 130
129 Wrocław Gł. – Kamieniec n|Ochną – Międzylesie Str. 236-237, Tab. 127, 128, 129, 130
Str. 238-239, Tab. 129, 131, 132, 133
130 Oława – Boreczek Str. 236-237, Tab. 127, 128, 129, 130
131 Brzeg – Głębokie – Strzelin – Gościejowice Str. 238-239, Tab. 129, 131, 132, 133
132 Otmuchów – Przeworno – Głębokie Śl. Str. 238-239, Tab. 129, 131, 132, 133
133 Grodków – Przeworno Str. 238-239, Tab. 129, 131, 132, 133
134 Kunratowice – Ciepła Woda – Ząbkowice n |Sadlną Str. 240-241, Tab. 134, 135, 136, 137, 138, 139
135 Henryków – Ciepła Woda Str. 240-241, Tab. 134, 135, 136, 137, 138, 139
136 Kłodzko – Kłodzko M. – Chudowa Zdrój Str. 240-241, Tab. 134, 135, 136, 137, 138, 139
137 Kłodzko – Krosnowice – Stronie Śl. Str. 240-241, Tab. 134, 135, 136, 137, 138, 139
138 Kamieniec n|Ochną – Złotystok Str. 240-241, Tab. 134, 135, 136, 137, 138, 139
139 Otmuchów – Kwiatkowice – Bernatice (Č. S. D.) Str. 240-241, Tab. 134, 135, 136, 137, 138, 139
140 Wrocław Gł. – Świdnica – Jugowice – Walim/Jedlina Zdrój Str. 242-243, Tab. 140, 141, 142
141 Sobiegród – Gościejewice – Jerzchów Str. 242-243, Tab. 140, 141, 142
142 Kłodzko – Wałbrzych Dzietrzychów Str. 242-243, Tab. 140, 141, 142
143 Ścinawa Średnia – Gródek Śląski Str. 244-245, Tab. 143, 144, 145
144 Ścinawa Średnia – Tuczyn Str. 244-245, Tab. 143, 144, 145
145 Wrocław Gł./Wrocław Świebodzki – Jaworzyna Śl. – Jelenia Góra Str. 244-245, Tab. 143, 144, 145
Str. 246-247, Tab. 145, 150
146 Gwizdanów – Legnica – Jaworzyna Śl. – Kamieniec n|Ochną – Nysa Str. 248-249, Tab. 146
Str. 250-251, Tab. 146
147 Ząbkowice n|Sadlną – Srebrnogóra – Dzierżaniów Str. 252-253, Tab. 147, 148, 149, 151, 152
148 Biała Długa – Drobniszów Str. 252-253, Tab. 147, 148, 149, 151, 152
149 Kamienna Góra – Albinów Str. 252-253, Tab. 147, 148, 149, 151, 152
150 Szczawno Śl. Dolne – Kuźnice Świdnickie – Mirowsk – Mezimesti Str. 246-247, Tab. 145, 150
151 Wołów Śl. – Maleszyce – Strzegom – Marciszów Str. 252-253, Tab. 147, 148, 149, 151, 152
152 Maleszyce – Jawor – Roztok n|Nisą Szaloną Str. 252-253, Tab. 147, 148, 149, 151, 152
153 Gwizdanów – Komorniki Str. 254-255, Tab. 153, 154, 156
154 Lubiń Legnicki – Chocianów Str. 254-255, Tab. 153, 154, 156
155 Marciszów – Kamienna Góra – Turońsk – Jelenia Góra – Dolina Dobrzycka – Lwówek n|Gwizdem – Zabłocie – Żagań Str. 256-257, Tab. 155
156 Rąbieniec – Kamienna Góra – Lubawka Str. 254-255, Tab. 153, 154, 156
157 Turońsk – Karpacz Str. 258-259, Tab. 157, 158, 159, 160, 161
158 Legnica – Złotoria – Jerzmanice Zdrój Str. 258-259, Tab. 157, 158, 159, 160, 161
159 Marciszów – Nowa Wieś k|Grodzieńca – Bolesławiec Str. 258-259, Tab. 157, 158, 159, 160, 161
160 Bolesławiec – Modła Str. 258-259, Tab. 157, 158, 159, 160, 161
161 Złotoria – Chojów – Chocianów – Walcerzów Str. 258-259, Tab. 157, 158, 159, 160, 161
162 Nowa Wieś k|Grodzieńca – Lwówek Śląski – Gryfin Śląski Str. 260-261, Tab. 162, 163, 164, 165, 166, 167
163 Jelenia Góra Zach. – Zgorzelec Ujazd Str. 260-261, Tab. 162, 163, 164, 165, 166, 167
164 Jelenia Góra Zach. – Tkacze Str. 260-261, Tab. 162, 163, 164, 165, 166, 167
165 Gryfin Śl. – Mirsk – Hendrychowice/Włyńsk Zapust Str. 260-261, Tab. 162, 163, 164, 165, 166, 167
166 Lubań – Leszna n|Gwizdem Str. 260-261, Tab. 162, 163, 164, 165, 166, 167
167 Nikorsk – Jasna Hora Str. 260-261, Tab. 162, 163, 164, 165, 166, 167
168 Lubań – Węgliniec – Żary – Jasień Str. 262-263, Tab. 168, 169, 170, 172
169 Węliniec – Zgorzelec Ujazd Str. 262-263, Tab. 168, 169, 170, 172
170 Węgliniec – Czerwona Woda Str. 262-263, Tab. 168, 169, 170, 172
171 Jaranów – Chojnów – Węgliniec – Biała Dolna – (Wehrkirch) Str. 264-265, Tab. 171, 173, 174
172 Ruszów – Borowsk Str. 262-263, Tab. 168, 169, 170, 172
173 Żagań – Łukowice – Przewóz – Łodniowa Str. 264-265, Tab. 171, 173, 174
174 Żarów – Benów Str. 264-265, Tab. 171, 173, 174
175 Wrocław Gł. – Legnica – Żagań – Gubin Str. 266-267, Tab. 175
176 Wrocław Główny – Ścinawa – Głogów – Żagań – (Forst) Str. 268-269, Tab. 176
177 Zemrz – Tuplice – Mużaków Str. 270-271, Tab. 177, 178, 179
178 Wąsosz – Żmigród P.K.P. Str. 270-271, Tab. 177, 178, 179
179 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 270-271, Tab. 177, 178, 179
180 Góra Śl. – Grzelów Str. 272-273, Tab. 180, 181, 182, 183
181 Wrocław Wąski – Sulmierzyce Str. 272-273, Tab. 180, 181, 182, 183
182 Przedkowice – Żmigród W. Str. 272-273, Tab. 180, 181, 182, 183
183 Nowa Sól – Walcerzów – Kożuchów/Żagań Str. 272-273, Tab. 180, 181, 182, 183
184 Zielona Góra – Szprotawa Str. 274-275, Tab. 184, 185, 186
185 Zielonagóra – Benów Str. 274-275, Tab. 184, 185, 186
186 Krosno Odrzańskie – Żemrz Str. 274-275, Tab. 184, 185, 186
187 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 276-277, Tab. 187, 188
188 Gniezno – Jarocin – Krotoszyn Str. 276-277, Tab. 187, 188
189 Witaszyce – Sucha – Komorze/Trąbczyn Str. 278-279, Tab. 189, 190, 191, 192
190 Koźmin – Gostyń Str. 278-279, Tab. 189, 190, 191, 192
191 Kobylin – Miejska Górka – Rawicz Str. 278-279, Tab. 189, 190, 191, 192
192 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 278-279, Tab. 189, 190, 191, 192
193 Gostyń – Krobia – Miejska Górka – Pakosław Str. 280-281, Tab. 193, 194, 195
194 Kościan – Gostyń Str. 280-281, Tab. 193, 194, 195
195 Krotoszyn – Pleszew – Broniszewice Str. 280-281, Tab. 193, 194, 195
196 Jarocin – Śrem – Czempin Str. 282-283, Tab. 196, 197, 198
197 Bojanowo – Góra Śl. – Leszno – Głogów Str. 282-283, Tab. 196, 197, 198
198 Poznań – Leszno – Rawicz – Wrocław Str. 282-283, Tab. 196, 197, 198
Str. 284-285, Tab. 198
199 Poznań – Luboń – Mosina/Osowa Góra Str. 286-287, Tab. 199
200 Zbąszynek – Wolsztyn – Leszno Str. 288, Tab. 200, 202
201 Leszno/Głogów – Konotop – Sulechów – Świebodzin Str. 289, Tab. 201
202 Opalenica – Kościan Str. 288, Tab. 200, 202
203 Rakoniewice – Śmigiel – Bojanowo Stare Str. 290-291, Tab. 203, 204, 206
204 Poznań – Wolsztyn – Sulechów Str. 290-291, Tab. 203, 204, 206
205 Głogów – Zielonagóra – Kostrzyn n|O. Str. 292-293, Tab. 205, 207, 208, 209
206 Zbąszynek – Czerwieńsk n|O – Gubin – (Guben) Str. 290-291, Tab. 203, 204, 206
207 Międzyrzecz – Toporów Str. 292-293, Tab. 205, 207, 208, 209
208 Wolsztyn – Konotop – Nowasól Str. 292-293, Tab. 205, 207, 208, 209
209 Kunowsko – Cybinka Str. 292-293, Tab. 205, 207, 208, 209
210 Poznań – Zbąszyń – Słubice – (Frankfurt n|O.) Str. 294-295, Tab. 210
211 Nowy Tomyśl – Duszniki Str. 296-297, Tab. 211, 212, 213
212 Opalenica – Lwówek Str. 296-297, Tab. 211, 212, 213
213 Szamotuły – Międzychód – Rzepin Str. 296-297, Tab. 211, 212, 213
214 Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów n|W. Str. 298-299, Tab. 214, 215, 217
215 Gorzów n|W. – Sulęcin n|Post./Kostrzyn n|O. Str. 298-299, Tab. 214, 215, 217
216 Krzyż – Międzyrzecz – Zbąszynek Str. 300-301, Tab. 216, 218, 219, 220
217 Międzychód – Zbąszynek Str. 298-299, Tab. 214, 215, 217
218 Poznań – Rogoźno Wkp. – Piła Str. 300-301, Tab. 216, 218, 219, 220
219 Bzowo Goraj – Czarnków – Piła Str. 300-301, Tab. 216, 218, 219, 220
220 Gołańcz – Chodzież Str. 300-301, Tab. 216, 218, 219, 220
221 Inowrocław – Wągrowiec – Krzyż Str. 302-303, Tab. 221, 222, 223
222 Oborniki – Wronki Str. 302-303, Tab. 221, 222, 223
223 Poznań – Środa – Zaniemyśl Str. 302-303, Tab. 221, 222, 223
224 Poznań – Gniezno – Inowrocław – Bydgoszcz Str. 304-305, Tab. 224
225 Poznan Główny – Poznań Wschodni – Poznań Franowo – Poznań Główny Str. 306-307, Tab. 225
226 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 308-309, Tab. 226, 227, 228, 229
227 Mogilno – Orchowo Str. 308-309, Tab. 226, 227, 228, 229
228 Barcin – Mogilno Str. 308-309, Tab. 226, 227, 228, 229
229 Szubin – Żnin Str. 308-309, Tab. 226, 227, 228, 229
230 Gniezno – Skoki – Janowiec Str. 310-311, Tab. 230, 231
231 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/Mierzewo/Anastazewo Str. 310-311, Tab. 230, 231
232 Żnin – Biskupin – Szelejewo/Ośno Str. 312-313, Tab. 232, 233
233 Września – Pyzdry Str. 312-313, Tab. 232, 233
234 Gdańsk – Gdynia – Lębork – Słupsk – Białogard – Stargard – Szczecin Str. 314-315, Tab. 234
Str. 316-317, Tab. 234
Str. 318-319, Tab. 234
Str. 320, Tab. 234
Str. 321, Tab. 234
235 Płońsko – Perzyce Str. 322-323, Tab. 235, 236, 238
236 Perzyce – Chwarstnica – Gryfino Str. 322-323, Tab. 235, 236, 238
237 Żłobnica – Chwarstnica – Szczecin Dąb Str. 324-325, Tab. 237, 239, 239a, 240
238 Piła – Wałcz – Kalisz Kraiński – Stargard Str. 322-323, Tab. 235, 236, 238
239 Szczecin Dąb – Wysoka – Recław Str. 324-325, Tab. 237, 239, 239a, 240
239a Wołyń Pom. – Międzyzdroje – Warszów Str. 324-325, Tab. 237, 239, 239a, 240
240 Goleniów – Maszewo Str. 324-325, Tab. 237, 239, 239a, 240
241 Stargard – Mieszewo – Resko/Łobez Str. 326-327, Tab. 241, 242, 243
242 Gryfice n|Regą – Trzebiatów Str. 326-327, Tab. 241, 242, 243
243 Trzebiatów – Skrzydłowo – Resko Str. 326-327, Tab. 241, 242, 243
244 Gostyń Pomorski – Korlino Str. 328-329, Tab. 244, 245, 246, 247
245 Gostyń Pomorski – Skrzydłowo Str. 328-329, Tab. 244, 245, 246, 247
246 Gryfice n|Regą – Łoźnica – Stobnica n|Zatoką Str. 328-329, Tab. 244, 245, 246, 247
247 Dąbrowa Stara – Trąbki – Drawsko Kraińskie Str. 328-329, Tab. 244, 245, 246, 247
248 Chojna – Godków – Siekierki Str. 330-331, Tab. 248, 249, 250, 251
249 Stargard – Perzyce – Chojna/Myślibórz – Kostrzyn n|Odrą Str. 330-331, Tab. 248, 249, 250, 251
250 Kostrzyn n|Odrą – Gryfino – Szczecin Str. 330-331, Tab. 248, 249, 250, 251
251 Krzyż – Człopa – Wałcz Str. 330-331, Tab. 248, 249, 250, 251
252 Choszczno – Złociniec – Połczyn Zdrój Str. 332-333, Tab. 252, 253, 254
253 Myślibórz – Gorzów n|Wartą Str. 332-333, Tab. 252, 253, 254
254 Świdwin – Połczyn Zdrój – Grzmiąca Str. 332-333, Tab. 252, 253, 254
255 Chojnice – Szczecinek – Stargard Str. 334-335, Tab. 255, 256, 257
256 Wałcz – Złocieniec Str. 334-335, Tab. 255, 256, 257
257 Trzebiatów – Płoty – Nowogród Str. 334-335, Tab. 255, 256, 257
258 Trzebiatów – Mrzeżno u Bałtyku Str. 336-337, Tab. 258, 259, 260, 261
259 Worowo – Płoty – Recław Str. 336-337, Tab. 258, 259, 260, 261
260 Nowogród – Dobra Nowogrodzka Str. 336-337, Tab. 258, 259, 260, 261
261 Słupsk – Słosinko – Człuchów/Szczecinek Str. 336-337, Tab. 258, 259, 260, 261
262 Bydgoszcz – Piła – Kołobrzeg Str. 338-339, Tab. 262, 263, 264
263 Słupsk – Budowo Str. 338-339, Tab. 262, 263, 264
264 Wałcz – Węgierce Str. 338-339, Tab. 262, 263, 264
265 Koszalin – Kołobrzeg Str. 340-341, Tab. 265, 266, 267, 268, 269
266 Słupsk – Ustka Str. 340-341, Tab. 265, 266, 267, 268, 269
267 Bytów – Sławno – Derłów Str. 340-341, Tab. 265, 266, 267, 268, 269
268 Gostyń Pomorski – Sławoborze Str. 340-341, Tab. 265, 266, 267, 268, 269
269 Kołobrzeg – Gostyń Pomorski Str. 340-341, Tab. 265, 266, 267, 268, 269
270 Szczecin Główny/Gumieńce – Turzyn – Stolec Kraszewsko – Police – Trzebiesz n|Zatoką Str. 342-343, Tab. 270
273 Tczew – Chojnice – Piła – Kostrzyn n|O. Str. 344-345, Tab. 273
Str. 346-347, Tab. 273
274 Reda – Puck – Hel Str. 348-349, Tab. 274, 275, 276, 277
275 Swarzewo – Krokowa Str. 348-349, Tab. 274, 275, 276, 277
276 Pszczółki – Kościerzyna Str. 348-349, Tab. 274, 275, 276, 277
277 Skórcz – Starogard – Skarszewy Str. 348-349, Tab. 274, 275, 276, 277
278 Bydgoszcz – Maksymilianowo – Kościerzyna – Gdynia Str. 350-351, Tab. 278, 279
279 Pruszcz Gd. – Stara Piła – Lębork – Łeba Str. 350-351, Tab. 278, 279
Str. 352-353, Tab. 279, 280, 281
280 Chełmża – Mełno Str. 352-353, Tab. 279, 280, 281
281 Toruń Mokre – Toruń Północ – Czarnowo k.|Torunia Str. 352-353, Tab. 279, 280, 281
282 Gniezno – Nakło n|Notecią – Kościerzyna Str. 354-355, Tab. 282, 283
283 Koronowo – Bydgoszcz Wąsk. Str. 354-355, Tab. 282, 283
284 Wierzchucin/Wąwelno – Łukowiec – Kasprowo – Bydgoszcz Wąski Str. 356-357, Tab. 284, 285, 286, 287
285 Bydgoszcz – Smukała Wąsk. Str. 356-357, Tab. 284, 285, 286, 287
286 Białośliwie – Wysoka – Łobżenica Wąsk. Str. 356-357, Tab. 284, 285, 286, 287
287 Łobżenica – Radzicz – Nakło Wąsk. Str. 356-357, Tab. 284, 285, 286, 287
288 Białośliwie – Zakłady Przem. – Radzicz – Nakło Str. 358-359, Tab. 288, 289, 290, 292
289 Łobżenica – Witosław Str. 358-359, Tab. 288, 289, 290, 292
290 Nakło – Kasprowo Wąsk. Str. 358-359, Tab. 288, 289, 290, 292
291 Świecie – Terespol Pom. – Złotowo Str. 360-361, Tab. 291
292 Tuchola – Koronowo Str. 358-359, Tab. 288, 289, 290, 292
293 Poznań – Gniezno – Inowrocław – Toruń Gł. – Iława – Olsztyn Gł. Str. 362-363, Tab. 293
Str. 364-365, Tab. 293
294 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 366-367, Tab. 294
295 Laskowice – Szlachta – Czersk – Bąk Str. 368-369, Tab. 295, 296, 297, 298, 299, 300
296 Mareza – Rostowo Str. 368-369, Tab. 295, 296, 297, 298, 299, 300
297 Mareza – Gucz Str. 368-369, Tab. 295, 296, 297, 298, 299, 300
298 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 368-369, Tab. 295, 296, 297, 298, 299, 300
299 Toruń Mokre – Unisław – Kornatowo Str. 368-369, Tab. 295, 296, 297, 298, 299, 300
300 Szymankowo – Nowy Dwór Gdański Str. 368-369, Tab. 295, 296, 297, 298, 299, 300
301 Nowe Miasto Pom. – Lubawa Str. 370-371, Tab. 301, 302, 303, 304
302 Morzeszczyn – Gniew Str. 370-371, Tab. 301, 302, 303, 304
303 Tama Brodzka – Nowe Miasto Pom. – Iława Str. 370-371, Tab. 301, 302, 303, 304
304 Toruń Mokre – Grudziądz – Gardeja Poł. – Malbork Str. 370-371, Tab. 301, 302, 303, 304
305 Brodnica – Unisław – Bydgoszcz Str. 372-373, Tab. 305, 306, 307
306 Gardeja Poł. – Łasin Str. 372-373, Tab. 305, 306, 307
307 Działdowo – Prabuty – Malbork – Tczew Str. 372-373, Tab. 305, 306, 307
Str. 374-375, Tab. 307, 308
308 Myślice – Prabuty – Kwidzyń – Szlachta Str. 374-375, Tab. 307, 308
309 Jabłonowo Pom. – Prabuty Str. 376-377, Tab. 309, 310, 311, 312
310 Biskupiec Pom. Miasto – Kisielice – Kwidzyń Str. 376-377, Tab. 309, 310, 311, 312
311 Wejherowo – Garcigórz Str. 376-377, Tab. 309, 310, 311, 312
312 Lipusz – Bytów – Lębork Str. 376-377, Tab. 309, 310, 311, 312
313 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 378-379, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
314 Kokoszki – Osowa Str. 378-379, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
315 Somonino – Kartuzy Str. 378-379, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
316 Twarda Góra – Nowe Str. 378-379, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
317 Malbork Wąsk. – Pogorzała Wieś – Lisewo Wąsk. Str. 378-379, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
318 Malbork W. – Nytych W. – Nowy Dwór Gd. W. Str. 378-379, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
319 Lisewo W. – Szymbork – N. Dwór Gd. Wąsk. Str. 378-379, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
320 Lisewo Wąsk. – Nytych Wąsk. – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 378-379, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
321 Warszawa – Nasielsk – Działdowo – Prabuty – Smętowo – Gdynia Str. 380-381, Tab. 321
Str. 382-383, Tab. 321
Str. 384-385, Tab. 321
Str. 386-387, Tab. 321
322 Nasielsk – Toruń Gł. Str. 388-389, Tab. 322, 323, 324, 325
323 Płock – Sierpc – Brodnica Str. 388-389, Tab. 322, 323, 324, 325
324 Legionowo – Tłuszcz Str. 388-389, Tab. 322, 323, 324, 325
325 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Grudusk – Przasnysz Str. 388-389, Tab. 322, 323, 324, 325
326 Warszawa Wil./Wsch. – Nasielsk – Działdowo – Olsztyn Gł. – Elbląg – Malbork Str. 390-391, Tab. 326
Str. 392-393, Tab. 326
327 Olsztyn Gł. – Szkandawa (Gierdawy) Str. 394-395, Tab. 327, 328
328 Olsztyn Gł. – Białystok Centr. Str. 394-395, Tab. 327, 328
Str. 396-397, Tab. 328, 329
329 Lidzbark Warmiński – Ełk – Podlasek – Kanał Rudzki Str. 396-397, Tab. 328, 329
330 Malbork – Elbląg – Bogaczewo – Braniewo Str. 398-399, Tab. 330, 331, 332, 333, 334, 335
331 Elbląg Miasto – Frombork – Braniewo Str. 398-399, Tab. 330, 331, 332, 333, 334, 335
332 Ostród – Morąg Str. 398-399, Tab. 330, 331, 332, 333, 334, 335
333 Nidzica – Wielbark Str. 398-399, Tab. 330, 331, 332, 333, 334, 335
334 Śniadowo – Łomża Str. 398-399, Tab. 330, 331, 332, 333, 334, 335
335 Olsztyn Gł. – Orneta Str. 398-399, Tab. 330, 331, 332, 333, 334, 335
336 Dęby – Łomża Wąsk. Str. 400-401, Tab. 336, 337, 338, 339, 340
337 Myszyniec – Pupy Wąsk. Str. 400-401, Tab. 336, 337, 338, 339, 340
338 Ełk Wąsk. – Małe Laski – Turowo/Zawada-Tworki Str. 400-401, Tab. 336, 337, 338, 339, 340
339 Ełk – Trakiszki Str. 400-401, Tab. 336, 337, 338, 339, 340
340 Suwałki – Augustów Str. 400-401, Tab. 336, 337, 338, 339, 340
341 Olsztyn Gł. – Czerwonka – Mikołajki – Ełk Str. 402-403, Tab. 341, 342, 343
342 Szczytno – Biskupiec – Czerwonka Str. 402-403, Tab. 341, 342, 343
343 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Dęby – Ptaki Str. 402-403, Tab. 341, 342, 343
350 Warszawa – Grodzisk/Milanówek Str. 406-407, Tab. 350
Str. 408-409, Tab. 350
Str. 410-411, Tab. 350
351 Warszawa – Włochy Str. 412-413, Tab. 351

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1946/1947

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...