OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1947/1948

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1947/1948

Okres obowiązywania: pomiędzy 1947-10-05 a 1948-05-01

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
I Warszawa – Małkinia – Ostrołęka – (Białystok – Suwałki) – Łomża Str. 50-51, Tab. I, II, IIa
II Warszawa – Siedlce – Terespol n|Bug. Str. 50-51, Tab. I, II, IIa
IIa Lublin – Białystok Str. 50-51, Tab. I, II, IIa
III Warszawa – Lublin – (Rejowiec (– Chełm) – Zawada – Hrubieszów/Bełżec)/(Rozwadów – Przemyśl/(Dębica Kraków)) Str. 52-53, Tab. III, IV
IV Warszawa – Radom – Kraków – Zakopane Str. 52-53, Tab. III, IV
V Warszawa – Łódź/Koluszki – Częstochowa – Katowice – Zakopane/Kraków/Cieszyn/Zwardoń/Zebrzydowice/Gliwice Str. 54-55, Tab. V
Str. 56-57, Tab. V
VI Warszawa – Łódź Kal./Częstochowa – Wrocław – Międzylesie/Kudowa Zdrój/(Jelenia Góra – Karpacz)/(Legnica – Żagań – Forst) Str. 58-59, Tab. VI
VII Warszawa/Łódź – Kutno – Poznań – (Zbąszynek – Legnica/Rzepin)/(Krzyż – Kostrzyn/Szczecin) Str. 60-61, Tab. VII
VIII (Warszawa – Działdowo/Kutno)/(Łódź – Kutno) – Gdynia – Połczyn Zdrój/Szczecin Str. 62-63, Tab. VIII
Str. 64-65, Tab. VIII
IX Warszawa – Olsztyn – Malbork Str. 66-67, Tab. IX, X, XI
X Warszawa – Nasielsk – Toruń – Bydgoszcz – Piła – Kołobrzeg/Szczecin Str. 66-67, Tab. IX, X, XI
XI Lublin – Skarżysko – (Łódź – Poznań – Szczecin)/(Częstochowa – Wrocław – Międzylesie)/(Katowice – Kudowa Zdrój/Jelenia Góra) Str. 66-67, Tab. IX, X, XI
XII Przemyśl – Kraków – Katowice – Wrocław/Ostrów Wkp. – Poznań – Gdynia/Szczecin/Kołobrzeg Str. 68-69, Tab. XII
Str. 70-71, Tab. XII
XIII Łódź – Skarżysko Kam. – Rozwadów – Przeworsk Str. 72-73, Tab. XIII, XIV
XIV Elbląg – Olsztyn – Białystok Str. 72-73, Tab. XIII, XIV
1 Warszawa – Wil. – Białystok C. – Kuźnica Str. 74-75, Tab. 1
Str. 76-77, Tab. 1, 2, 3
2 Tłuszcz – Rybienko. Wyszków – Ostrołęka Str. 76-77, Tab. 1, 2, 3
3 Ostrołęka – Małkinia – Siedlce Str. 76-77, Tab. 1, 2, 3
4 Białystok C. – Krynki Str. 78-79, Tab. 4, 5, 8, 9
5 Białystok C. – Czeremcha – Siedlce Str. 78-79, Tab. 4, 5, 8, 9
6 Warszawa – Siedlce – Terespol n. B. – (Brześć) Str. 80, Tab. 6
Str. 81, Tab. 6
Str. 82-83, Tab. 6
7 Czeremcha – Narewka Str. 84-85, Tab. 7, 7a
7a Bielsk Podl. – Hajnówka – Białowieża Pałac Str. 84-85, Tab. 7, 7a
8 Biała Podl. Wąsk. – Janów Podl./Konstantynów Str. 78-79, Tab. 4, 5, 8, 9
9 Pilawa – Mińsk Maz. Str. 78-79, Tab. 4, 5, 8, 9
10 Warszawa Wsch. – Dęblin – Lublin – Chełm – Dorohusk Str. 86-87, Tab. 10
Str. 88-89, Tab. 10
11 Łuków – Dęblin Str. 90-91, Tab. 11, 12, 14
12 Łuków – Lublin Str. 90-91, Tab. 11, 12, 14
13 Chełm – Bug Włodawski Str. 92-93, Tab. 13, 15, 16, 17, 18
14 Dęblin – Radom Str. 90-91, Tab. 11, 12, 14
15 Bąkowiec – Kozienice Str. 92-93, Tab. 13, 15, 16, 17, 18
16 Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 92-93, Tab. 13, 15, 16, 17, 18
17 Nałęczów – Opole Str. 92-93, Tab. 13, 15, 16, 17, 18
18 Lublin – Rozwadów Str. 92-93, Tab. 13, 15, 16, 17, 18
19 Rejowiec – Bełżec Str. 94-95, Tab. 19, 20, 21
20 Zawada – Hrubieszów Str. 94-95, Tab. 19, 20, 21
21 Werbkowice – Dziekanów – Matcze/Strzyżów Str. 94-95, Tab. 19, 20, 21
22 Werbkowice – Łaszczów – Wożuczyn Str. 100-101, Tab. 22, 23, 25, 27
23 Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 100-101, Tab. 22, 23, 25, 27
24 Warszawa Gł. – Radom – Tunel – Kraków Gł. Str. 96-97, Tab. 24
Str. 98-99, Tab. 24
25 Kielce – Częstochowa Str. 100-101, Tab. 22, 23, 25, 27
26 Tunel – Bukowno – Szczakowa/Strzemieszyce Półn. Str. 102-103, Tab. 26
27 Jędrzejów W. – Szczucin Str. 100-101, Tab. 22, 23, 25, 27
28 Hajdaszek – Kocmyrzów Str. 104-105, Tab. 28, 29
29 Charsznica – Cudzynowice – Kazimierza Wielka Str. 104-105, Tab. 28, 29
30 Łódź Kal./Fabr. – Koluszki – Skarżysko Kam. – Rozwadów – Przeworsk Str. 106-107, Tab. 30
Str. 108-109, Tab. 30
Str. 110-111, Tab. 30
Str. 112-113, Tab. 30
31 Rozwadów/Sandomierz – Tarnobrzeg – Dęba Rozalin/Dębica Str. 114-115, Tab. 31, 32, 33
Str. 2-3, Tab. 31, 32, 33; (Dodatek)
32 Przeworsk Wąski – Dynów Str. 114-115, Tab. 31, 32, 33
Str. 2-3, Tab. 31, 32, 33; (Dodatek)
33 Tarnów – Szczucin Str. 114-115, Tab. 31, 32, 33
Str. 2-3, Tab. 31, 32, 33; (Dodatek)
34 Katowice – Kraków Gł. – Tarnów – Przemyśl Str. 116-117, Tab. 34
Str. 118-119, Tab. 34
Str. 120-121, Tab. 34
Str. 122-123, Tab. 34
Str. 4-5, Tab. 34; (Dodatek)
Str. 6-7, Tab. 34; (Dodatek)
Str. 8-9, Tab. 34; (Dodatek)
Str. 10-11, Tab. 34; (Dodatek)
35 Rzeszów – Jasło Str. 124-125, Tab. 35, 36, 37, 38
Str. 12-13, Tab. 35, 36, 37, 38; (Dodatek)
36 Jarosław – Werchrata Str. 124-125, Tab. 35, 36, 37, 38
Str. 12-13, Tab. 35, 36, 37, 38; (Dodatek)
37 Kraków Gł. – Kocmyrzów/Mogiła Str. 124-125, Tab. 35, 36, 37, 38
Str. 12-13, Tab. 35, 36, 37, 38; (Dodatek)
38 Kraków Gł. – Wieliczka Str. 124-125, Tab. 35, 36, 37, 38
Str. 12-13, Tab. 35, 36, 37, 38; (Dodatek)
39 Tarnów – Stróże – Orlov Pl. n. P./Krynica Str. 126-127, Tab. 39
Str. 14-15, Tab. 39; (Dodatek)
40 Stróże – Nowy Zagórz – Olszanica Str. 128, Tab. 40
Str. 16-17, Tab. 40, 41, 42, 43; (Dodatek)
41 Zagórzany – Gorlice Str. 129, Tab. 41, 42, 43
Str. 16-17, Tab. 40, 41, 42, 43; (Dodatek)
42 Nowy Zagórz – Łupków Str. 129, Tab. 41, 42, 43
Str. 16-17, Tab. 40, 41, 42, 43; (Dodatek)
43 Nowy Łupków – Cisna Str. 129, Tab. 41, 42, 43
Str. 16-17, Tab. 40, 41, 42, 43; (Dodatek)
44 Kraków Gł. – Zakopane Str. 130-131, Tab. 44
Str. 18-19, Tab. 44; (Dodatek)
Str. 20-21, Tab. 44; (Dodatek)
45 Szczakowa/Siersza Wodna – Bolęcin – Wadowice – Sucha Str. 132-133, Tab. 45
Str. 22-23, Tab. 45; (Dodatek)
46 Sucha – Żywiec Str. 134-135, Tab. 46, 47, 48
Str. 24-25, Tab. 46, 47, 48; (Dodatek)
47 Nowy Targ – Sucha Hora Str. 134-135, Tab. 46, 47, 48
Str. 24-25, Tab. 46, 47, 48; (Dodatek)
48 Kalwaria Lanckorona – Bielsko Str. 134-135, Tab. 46, 47, 48
Str. 24-25, Tab. 46, 47, 48; (Dodatek)
49 Chabówka – Nowy Sącz Str. 136-137, Tab. 49, 50
Str. 26-27, Tab. 49, 50; (Dodatek)
50 ((Kraków Gł.) – Sakwina/Trzebinia – Oświęcim – Dziedzice Str. 136-137, Tab. 49, 50
Str. 138-139, Tab. 50
Str. 26-27, Tab. 49, 50; (Dodatek)
Str. 28-29, Tab. 50; (Dodatek)
51 Warszawa Gł. – Koluszki – Ząbkowice – Katowice/Szczakowa Str. 140-141, Tab. 51
Str. 142-143, Tab. 51, 52, 53
Str. 144-145, Tab. 51
Str. 146-147, Tab. 51, 54, 56
Str. 148-149, Tab. 51
Str. 150-151, Tab. 51
Str. 152-153, Tab. 51
Str. 154-155, Tab. 51, 55
52 Rogów – Biała Rawska Str. 142-143, Tab. 51, 52, 53
53 Piotrków – Sulejów Pilica Str. 142-143, Tab. 51, 52, 53
54 Strzemieszyce Płn. – Kazimierz – Szczakowa Str. 146-147, Tab. 51, 54, 56
55 Dąbrowa Górnicza – Strzemieszyce Płn. Str. 154-155, Tab. 51, 55
56 Sosnowiec Płn. – Kazimierz – Strzemieszyce Płn. Str. 146-147, Tab. 51, 54, 56
57 Katowice – Chorzów M./Siemianowice Śl. – Bytom/Brzeziny Śl. – Tarnowskie Góry – Kluczbork – Kępno – Ostrów Wkp. – Poznań Gł. Str. 156-157, Tab. 57
Str. 158-159, Tab. 57
Str. 160-161, Tab. 57
Str. 162-163, Tab. 57
58 Tarnowskie Góry – Zawiercie Str. 164-165, Tab. 58, 59, 60, 61, 62, 63
59 Tarnowskie Góry – Strzebiń – Herby Nowe/Woźniki Str. 164-165, Tab. 58, 59, 60, 61, 62, 63
60 Herby Stare – Lubliniec – Wosowska Str. 164-165, Tab. 58, 59, 60, 61, 62, 63
61 Olesno Śl. – Zawisna Str. 164-165, Tab. 58, 59, 60, 61, 62, 63
62 Kluczbork – Opole Gł. Str. 164-165, Tab. 58, 59, 60, 61, 62, 63
63 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 164-165, Tab. 58, 59, 60, 61, 62, 63
64 Katowice – Podlesie Śl./Murcki – Dziedzice – Zwardoń Str. 166-167, Tab. 64
Str. 168-169, Tab. 64
Str. 170-171, Tab. 64
Str. 172-173, Tab. 64, 68
65 Bielsko – Goleszów – Cieszyn Str. 174-175, Tab. 65, 66, 69
66 Katowice Szopienice Płd. – Mysłowice – Oświęcim Str. 174-175, Tab. 65, 66, 69
67 Gierałtowice – Orzesze – Pawłowice Śl. – Wodzisław Śl. Str. 176, Tab. 67
Str. 177, Tab. 67, 70
68 Pawłowice Śl. – Skoczów – Wisła Głębce Str. 172-173, Tab. 64, 68
69 Dziedzice – Zebrzydowice Str. 174-175, Tab. 65, 66, 69
70 Jastrzębie Zdrój – Moszczenica Śl. – Zebrzydowice – Cieszyn Str. 177, Tab. 67, 70
71 Sumina – Jejkowice – Rybnik – Pszczyna Str. 178-179, Tab. 71, 72, 73
72 Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 178-179, Tab. 71, 72, 73
73 Katowice – Rzędówka – Rybnik – Racibórz Str. 178-179, Tab. 71, 72, 73
Str. 180-181, Tab. 73, 74
74 Makoszowy – Gierałtowice – Rybnik – Wodzisław Śl. – Olza Str. 180-181, Tab. 73, 74
Str. 182-183, Tab. 74, 75
75 Katowice Ligota – Makoszowy – Gliwice Str. 182-183, Tab. 74, 75
76 Orzegów – Chebzie – Kochłowice Str. 184-185, Tab. 76, 77, 78
77 Ząbkowice – Brzeziny Śl. Str. 184-185, Tab. 76, 77, 78
78 Olza – Brzezie n. O./Kop. Anna Str. 184-185, Tab. 76, 77, 78
79 Gliwice – Pyskowice Str. 186-187, Tab. 79, 80, 81
80 Brynek – Mikulczyce – Bytom Str. 186-187, Tab. 79, 80, 81
81 Katowice – Chorzów Miasto/Siemianowice Śl. – Bytom – Gliwice Str. 186-187, Tab. 79, 80, 81
82 Tarnowskie Góry – Wosowska – Opole Str. 188-189, Tab. 82, 83, 84
83 Wosowska – Dobrodzeń Str. 188-189, Tab. 82, 83, 84
84 Bytom – Opole Str. 188-189, Tab. 82, 83, 84
85 Kędzierzyn – Koźle – Baborów – Pliszcz Str. 190-191, Tab. 85, 86, 88, 89
86 Kluczbork – Strzelce Opolskie – Kędzierzyn Str. 190-191, Tab. 85, 86, 88, 89
87 Racibórz – Baborów – Racławice Śl. Str. 196-197, Tab. 87, 90, 91, 92, 95, 97
88 Racibórz – Kuchelna Str. 190-191, Tab. 85, 86, 88, 89
89 Pietrowice Wielkie – Kietrz Str. 190-191, Tab. 85, 86, 88, 89
90 Głubczyce – Pietrowice Głubczyckie Str. 196-197, Tab. 87, 90, 91, 92, 95, 97
91 Kędzierzyn – Chałupki Str. 196-197, Tab. 87, 90, 91, 92, 95, 97
92 Gliwice Trynek – Rudy Wielkie Str. 196-197, Tab. 87, 90, 91, 92, 95, 97
93 Katowice – Kędzierzyn – Opole Gł. – Miłoszyce – Wrocław Nadodrze/Wrocław Główny Str. 192-193, Tab. 93
Str. 194-195, Tab. 93
94 Kędzierzyn – Nysa Str. 198-199, Tab. 94
95 Opole Gł. – Nysa Str. 196-197, Tab. 87, 90, 91, 92, 95, 97
96 Nysa – Głuchołazy Zdrój – Pokrzywna/Mikułowice Str. 200-201, Tab. 96, 98, 99
97 Nysa – Ścinawa Mała Str. 196-197, Tab. 87, 90, 91, 92, 95, 97
98 Nysa – Biała Nyska Str. 200-201, Tab. 96, 98, 99
99 Prudnik – Gogolin Str. 200-201, Tab. 96, 98, 99
100 Nowy Świętów – Sławniowice Str. 202-203, Tab. 100, 101, 102, 103
101 Kucharki – Ociąż Str. 202-203, Tab. 100, 101, 102, 103
102 Wrocław Gł. – Brzeg – Opole Gł. Str. 202-203, Tab. 100, 101, 102, 103
103 Kalisz – Turek Str. 202-203, Tab. 100, 101, 102, 103
104 Nysa – Grodków – Brzeg Str. 216-217, Tab. 104, 106, 107, 108
105 Warszawa Gł. – Łódź Kal. – Krotoszyn/Ostrów Wkp. – Grabowno W./Kluczbork – Oleśnica – Wrocław Gł. Str. 204-205, Tab. 105
Str. 206-207, Tab. 105
Str. 208-209, Tab. 105
Str. 210-211, Tab. 105
Str. 212-213, Tab. 105
Str. 214-215, Tab. 105
106 Karsznice – Zduńska Wola Str. 216-217, Tab. 104, 106, 107, 108
107 Wrocław Nadodrze – Trzebnica Str. 216-217, Tab. 104, 106, 107, 108
108 Namysłów – Kępno Str. 216-217, Tab. 104, 106, 107, 108
109 Częstochowa – Kępno Str. 218-219, Tab. 109
110 Kępno – Syców – (Syców – Namysłów) – Oleśnica Str. 222-223, Tab. 110, 111, 113
111 Wieluń Przeład. – Zawisna Wąsk. Str. 222-223, Tab. 110, 111, 113
112 Częstochowa/Herby Nowe – Siemkowice – Inowrocław Str. 220-221, Tab. 112
113 Włocławek Wąsk. – Smólsk – Sompolno/Brześć Kuj. Str. 222-223, Tab. 110, 111, 113
Str. 224, Tab. 113
114 Konin Wąsk. – Cegielnia/Wilczyn – Sompolno Str. 225, Tab. 114, 115
115 Jabłonka Słup. – Anastazewo Str. 225, Tab. 114, 115
116 Koło Wąsk. – Sompolno Str. 226-227, Tab. 116, 117, 118, 119, 122a
117 Koło Wąsk. – Dąbie Kolskie Str. 226-227, Tab. 116, 117, 118, 119, 122a
118 Dobre – Krośniewice Miasto Str. 226-227, Tab. 116, 117, 118, 119, 122a
119 Nieszawa Wąsk. – Sompolno Str. 226-227, Tab. 116, 117, 118, 119, 122a
120 Krośniewice Miasto – Ozorków Centralny Str. 228-229, Tab. 120, 121, 123
121 Krośniewice Wąsk. – Krośniewice Miasto Str. 228-229, Tab. 120, 121, 123
122a Sochaczew – Tułowice – Piaski Str. 226-227, Tab. 116, 117, 118, 119, 122a
122 Warszawa – Kutno – Poznań – Krzyż – Stargard – Szczecin Str. 230-231, Tab. 122
Str. 232-233, Tab. 122
Str. 234-235, Tab. 122
Str. 236-237, Tab. 122
123 Kutno – Płock Radziwie Str. 228-229, Tab. 120, 121, 123
124 Warszawa/Łódź Kaliska – Kutno – Toruń – Bydgoszcz – Laskowice – Gdańsk – Gdynia Str. 242-243, Tab. 124
Str. 244-245, Tab. 124
Str. 246-247, Tab. 124
Str. 248-249, Tab. 124
Str. 250-251, Tab. 124
Str. 252-253, Tab. 124
Str. 254-255, Tab. 124
Str. 256-257, Tab. 124
125 Aleksandrów – Ciechocinek Str. 258-259, Tab. 125, 126
126 Pruszcz Gdański – Gdańsk Gł. Gdynia – Wejherowo Str. 258-259, Tab. 125, 126
Str. 260-261, Tab. 126
127 Jełowa – Namysłów Str. 266-267, Tab. 127, 128, 130, 137
128 Szydłów – Lipowa Śl. Str. 266-267, Tab. 127, 128, 130, 137
129 Wrocław Gł. – Kłodzko – Międzylesie Str. 262-263, Tab. 129, 131, 132, 133
Str. 264-265, Tab. 129, 134, 136
130 Oława – Boreczek Str. 266-267, Tab. 127, 128, 130, 137
131 Brzeg – Strzelin – Łagiewniki Śl. Str. 262-263, Tab. 129, 131, 132, 133
132 Otmuchów – Przeworno – Głęboka Śl. Str. 262-263, Tab. 129, 131, 132, 133
133 Grodków – Przeworno Str. 262-263, Tab. 129, 131, 132, 133
134 Kondratowice – Ciepłowody – Ząbkowice Śl. Str. 264-265, Tab. 129, 134, 136
135 Kłodzko – Kudowa Zdrój Str. 268-269, Tab. 135, 138, 139
136 Kłodzko – Krosnowice – Stronie Śl. Str. 264-265, Tab. 129, 134, 136
137 Wrocław Główny – Świdnica – Jugowice – Walim/Jedlina Zdrój Str. 266-267, Tab. 127, 128, 130, 137
138 Kobierzyce – Łagiewniki Śl. – Piława Górna Str. 268-269, Tab. 135, 138, 139
139 Kłodzko – Wałbrzych Ogorzelec Str. 268-269, Tab. 135, 138, 139
140 Ząbkowice Śl. – Srebrna Góra – Dzierżoniów Str. 274-275, Tab. 140, 141, 142, 143, 147
141 Henryków – Ciepłowody Str. 274-275, Tab. 140, 141, 142, 143, 147
142 Kamieniec Ząbkowicki – Złoty Stok Str. 274-275, Tab. 140, 141, 142, 143, 147
143 Otmuchów – Dziewiętlice – (Bernatice) Str. 274-275, Tab. 140, 141, 142, 143, 147
144 Wolibórz – Ścinawka Średnia – Radków Str. 270-271, Tab. 144, 145, 146
145 Ścinawka Średnia – Tłumaczów Str. 270-271, Tab. 144, 145, 146
146 Wrocław Gł. – Jaworzyna Śl. – Jelenia Góra Str. 270-271, Tab. 144, 145, 146
Str. 272, Tab. 146
Str. 273, Tab. 146, 148, 149
147 Nysa – Kamieniec Ząbowicki – Jaworzyna Śl. – Legnica Str. 274-275, Tab. 140, 141, 142, 143, 147
Str. 276-277, Tab. 147, 150, 151, 152
148 Rudna Gwizdanów – Polkowice Str. 273, Tab. 146, 148, 149
149 Lubiń Legnicki – Chocianów Str. 273, Tab. 146, 148, 149
150 Bielawa Zach. – Dzierżoniów Śl. Str. 276-277, Tab. 147, 150, 151, 152
151 Kamienna Góra – Okrzeszyn Str. 276-277, Tab. 147, 150, 151, 152
152 Szczawienko – Kuźnice Świdnickie – Mieroszów – (Meziměstí) Str. 276-277, Tab. 147, 150, 151, 152
153 Marciszów – Strzegom – Malczyce – Wołów Str. 278-279, Tab. 153, 154, 155
154 Rostoka – Jawor – Malczyce Str. 278-279, Tab. 153, 154, 155
155 Marciszów – Kamienna Góra – Mysłakowice – Jelenia Góra Str. 278-279, Tab. 153, 154, 155
155a Jelenia Góra – Lwówek Śl. – Zebrzydowa – Żagań Str. 280-281, Tab. 155a, 156, 157, 158
156 Sędzisław – Kamienna Góra – Lubawka Str. 280-281, Tab. 155a, 156, 157, 158
157 Mysłakowice – Karpacz Str. 280-281, Tab. 155a, 156, 157, 158
158 Legnica – Złotoryja – Jerzmanice Zdrój – Nowa Wieś Grodziska – Lwówek Śl. – Gryfów Śl. – Mirsk – Pobiedna Str. 280-281, Tab. 155a, 156, 157, 158
159 Marciszów – Jerzmanice Zdrój Str. 282-283, Tab. 159, 160, 161, 162
160 Nowa Wieś Grodziska – Bolesławiec – Modła Str. 282-283, Tab. 159, 160, 161, 162
161 Złotoryja – Chojnów – Chocianów – Niegosławice Str. 282-283, Tab. 159, 160, 161, 162
162 Legnica – Lubiń Legnicki – Rudna Gwizdanów Str. 282-283, Tab. 159, 160, 161, 162
163 Jelenia Góra Zach. – Zgorzelec Ujazd Str. 284-285, Tab. 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170
164 Jelenia Góra Zach. – Tkacze Str. 284-285, Tab. 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170
165 Mirsk – Świeradów Nadleśnictwo Str. 284-285, Tab. 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170
166 Lubań Śl. – Leśna Str. 284-285, Tab. 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170
167 Mikułowa – Sulików Str. 284-285, Tab. 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170
168 Lubań Śl. – Węgliniec Str. 284-285, Tab. 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170
169 Węgliniec – Zgorzelec Ujazd Str. 284-285, Tab. 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170
170 Węgliniec – Czerwona Woda Str. 284-285, Tab. 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170
171 Węgliniec – Bielawa Dolna – (Werkirch) Str. 286-287, Tab. 171, 172, 173, 174
172 Miłkowice – Bolesławiec – Węgliniec – Ruszów/Gozdnica – Jasień Str. 286-287, Tab. 171, 172, 173, 174
Str. 288-289, Tab. 172, 175a, 177, 178
173 Żagań – Jankowa Żagańska – Przewóz – Łodniowa Str. 286-287, Tab. 171, 172, 173, 174
174 Zielona Góra – Bieniów – Żary k. Żagania Str. 286-287, Tab. 171, 172, 173, 174
175a Środa Śl. – Środa Śl. Miejska Str. 288-289, Tab. 172, 175a, 177, 178
175 Wrocław Gł. – Wrocław Muchobór Osob. – Legnica – Żagań – Gubinek – (Gubin) Str. 290-291, Tab. 175
Str. 292-293, Tab. 175
176 Wrocław Gł. – Ścinawa – Głogów – Żagań – Tuplice – (Forst) Str. 294-295, Tab. 176
177 Lubsko – Tuplice – Mużaków Str. 288-289, Tab. 172, 175a, 177, 178
178 Żmigród – Wąsosz Str. 288-289, Tab. 172, 175a, 177, 178
179 Rawicz – Ścinawa – Legnica Str. 296-297, Tab. 179, 180, 181, 182
180 Góra Śl. – Krzelów Str. 296-297, Tab. 179, 180, 181, 182
181 Wrocław Wąski – Trzebnica – Milicz – Sulmierzyce Str. 296-297, Tab. 179, 180, 181, 182
182 Przedkowice – Żmigród W. Str. 296-297, Tab. 179, 180, 181, 182
183 Nowa Sól – Kożuchów – Niegosławice/Żagań Str. 298-299, Tab. 183, 184, 186
184 Zielona Góra – Szprotawa Str. 298-299, Tab. 183, 184, 186
186 Krosno Odrzańskie – Lubsko Str. 298-299, Tab. 183, 184, 186
187 Ostrów Wkp. – Leszno – Głogów Str. 300-301, Tab. 187
188 Gniezno – Jarocin – Krotoszyn Str. 302-303, Tab. 188, 189, 190, 191, 192
189 Witaszyce – Sucha – Komorze/Trąbczyn Str. 302-303, Tab. 188, 189, 190, 191, 192
190 Koźmin – Gostyń Str. 302-303, Tab. 188, 189, 190, 191, 192
191 Kobylin – Miejska Górka – Rawicz Str. 302-303, Tab. 188, 189, 190, 191, 192
192 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 302-303, Tab. 188, 189, 190, 191, 192
193 Gostyń – Krobia – Miejska Górka – Pakosław Str. 304-305, Tab. 193, 194, 195
194 Kościan – Gostyń Str. 304-305, Tab. 193, 194, 195
195 Krotoszyn – Pleszew – Broniszewice Str. 304-305, Tab. 193, 194, 195
196 Jarocin – Śrem – Czempiń Str. 308-309, Tab. 196, 197, 198
197 Bojanowo Góra Śl. – Odrzycko (Głogów) Str. 308-309, Tab. 196, 197, 198
198 Poznań – Leszno – Rawicz – Wrocław Str. 306-307, Tab. 198
Str. 308-309, Tab. 196, 197, 198
199 Poznań – Luboń – Mosina/Osowa Góra Str. 310-311, Tab. 199
200 Zbąszynek – Wolsztyn – Leszno Str. 312-313, Tab. 200, 201, 202
201 Leszno/Głogów – Lipawa – Konotop – Sulechów – Świebodzin Str. 312-313, Tab. 200, 201, 202
202 Opalenica – Kościan Str. 312-313, Tab. 200, 201, 202
203 Rakoniewice – Śmigiel – Bojanowo Stare Str. 314-315, Tab. 203, 204, 206
204 Poznań – Wolsztyn – Sulechów Str. 314-315, Tab. 203, 204, 206
205 Głogów – Zielona Góra – Kostrzyn Str. 316-317, Tab. 205
206 Zbąszynek – Czerwieńsk – Gubin (Guben) Str. 314-315, Tab. 203, 204, 206
207 Międzyrzecz – Toporów Str. 318-319, Tab. 207, 208, 209, 210
208 Wolsztyn – Konotop – Nowa Sól Str. 318-319, Tab. 207, 208, 209, 210
209 Rzepin – Kunowice – Cybinka Str. 318-319, Tab. 207, 208, 209, 210
210 Poznań – Zbąszynek – Słubice – (Frankfurt n. O) Str. 318-319, Tab. 207, 208, 209, 210
Str. 320, Tab. 210
211 Nowy Tomyśl – Duszniki Str. 321, Tab. 211, 212
212 Opalenica – Lwówek Str. 321, Tab. 211, 212
213 Szamotuły – Międzychód – Rzepin Str. 322-323, Tab. 213, 214
214 Rokietnica – Skwierzyna – Gorzów Wkp. Str. 322-323, Tab. 213, 214
215 Gorzów Wkp. – Rudnica – Sulęcin/Kostrzyn Str. 324-325, Tab. 215, 216, 217, 219
216 Krzyż – Międzyrzecz – Zbąszynek Str. 324-325, Tab. 215, 216, 217, 219
217 Międzychód – Zbąszynek Str. 324-325, Tab. 215, 216, 217, 219
218 Poznań – Rogoźno Wkp. – Piła Str. 326-327, Tab. 218, 220, 221
219 Bzowo Goraj – Czarnków – Piła Str. 324-325, Tab. 215, 216, 217, 219
220 Gołańcz – Chodzież Str. 326-327, Tab. 218, 220, 221
221 Inowrocław – Wągrowiec – Krzyż Str. 326-327, Tab. 218, 220, 221
222 Oborniki – Wronki Str. 328-329, Tab. 222, 223
223 Poznań – Środa – Zaniemyśl Str. 328-329, Tab. 222, 223
224 Poznań – Gniezno – Inowrocław – Bydgoszcz Str. 330-331, Tab. 224
Str. 332-333, Tab. 224, 225
225 Poznań Gł. – Poznań Wschodni – Poznań Franowo – Poznań Gł. Str. 332-333, Tab. 224, 225
Str. 334-335, Tab. 225, 226
226 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 334-335, Tab. 225, 226
227 Mogilno – Orchowo Str. 336-337, Tab. 227, 228, 229, 230, 231
228 Barcin – Mogilno Str. 336-337, Tab. 227, 228, 229, 230, 231
229 Szubin – Żnin Str. 336-337, Tab. 227, 228, 229, 230, 231
230 Gniezno – Skoki – Janowiec Str. 336-337, Tab. 227, 228, 229, 230, 231
231 Gniezno – Niechanowo – Mielżyn/Mierzewo/Anastazewo Str. 336-337, Tab. 227, 228, 229, 230, 231
232 Żnin – Biskupin – Szelejewo/Ośno Str. 338-339, Tab. 232, 233
233 Września – Pyzdry Str. 338-339, Tab. 232, 233
234 Gdańsk – Gdynia – Lębork – Słupsk – Białogard – Stargard – Szczecin Str. 340-341, Tab. 234
Str. 342-343, Tab. 234
Str. 344-345, Tab. 234
Str. 346-347, Tab. 234
Str. 348-349, Tab. 234
Str. 350-351, Tab. 234
Str. 352-353, Tab. 234
Str. 354-355, Tab. 234
234a Gumieńce – Stobno – Grębowo/Warpno Nowe Str. 362-363, Tab. 234a, 244, 245
235 Chojnice – Szczecinek – Stargard Str. 358-359, Tab. 235, 238, 240
236 Bydgoszcz – Piła – Szczecinek – Kołobrzeg Str. 356-357, Tab. 236, 237
237 Krzyż – Wałcz Str. 356-357, Tab. 236, 237
238 Wałcz – Złocieniec Str. 358-359, Tab. 235, 238, 240
239 Choszczno – Złocieniec – Połczyn Zdrój Str. 360-361, Tab. 239, 241, 242, 243
240 Dąbie Szczecińskie – Wysoka – Recław Str. 358-359, Tab. 235, 238, 240
241 Recław – Wołyń Pom. – Międzyzdroje – Warszów Str. 360-361, Tab. 239, 241, 242, 243
242 Goleniów – Maszewo Str. 360-361, Tab. 239, 241, 242, 243
243 Trzebiatów – Płoty – Goleniów Str. 360-361, Tab. 239, 241, 242, 243
244 Worowo – Płoty – Wysoka Kamieńska Str. 362-363, Tab. 234a, 244, 245
245 Piła – Wałcz – Kalisz Pomorski – Stargard Str. 362-363, Tab. 234a, 244, 245
246 Stargard – Pyrzyce – Chojna/(Myślibórz – Kostrzyn) Str. 364-365, Tab. 246, 247, 248
247 Pyrzyce – Chwarstnica – Gryfino Str. 364-365, Tab. 246, 247, 248
248 Płońsko – Pyrzyce Str. 364-365, Tab. 246, 247, 248
249 Żłobnica – Chwarstnica – Dąbie Szcz. Str. 366-367, Tab. 249, 250, 251
250 Kostrzyn – Gryfino – Szczecin Gł. Str. 366-367, Tab. 249, 250, 251
251 Myślibórz – Gorzów Wlkp. Str. 366-367, Tab. 249, 250, 251
252 Chojna – Godków – Siekierki Str. 368, Tab. 252, 253, 254
253 Węgierce – Wałcz Str. 368, Tab. 252, 253, 254
254 Nowogard – Dobra Nowogr. Str. 368, Tab. 252, 253, 254
255 Słupsk – Budowo Str. 369, Tab. 255, 259
256 Słupsk – Słosinko – Szczecinek/Człuchów Str. 370-371, Tab. 256, 257, 258
257 Bytów – Sławno – Derłów Str. 370-371, Tab. 256, 257, 258
258 Koszalin – Kołobrzeg Str. 370-371, Tab. 256, 257, 258
259 Koszalin – Mielno Koszalińskie – Unieście Str. 369, Tab. 255, 259
260 Szczecin Gł/Szczecin Gumieńce – Szczecin Turzyn – Police – Trzebież Szczeciński Str. 372-373, Tab. 260, 261
261 Słupsk – Ustka Str. 372-373, Tab. 260, 261
262 Świdwin – Połczyn Zdrój – Grzmiąca Str. 374-375, Tab. 262, 263, 265
263 Trzebiatów – Kamień Pom. – Wysoka Str. 374-375, Tab. 262, 263, 265
264 Stargard Wąsk. – Mieszewo – Łobez Wąsk./Resko Płn. Wąsk. Str. 376-377, Tab. 264, 266, 268
265 Gryfice Wąsk. – Tąpadły – Trzebiatów (Wąsk) Str. 374-375, Tab. 262, 263, 265
266 Gryfice n. Regą Wąsk. – Trzebiatów Wąsk. Str. 376-377, Tab. 264, 266, 268
267 Kołobrzeg Wąsk. – Skrzydłowo – Tąpadły/Resko Płn. Wąsk. Str. 378-379, Tab. 267, 268, 269
268 Gryfice n. Regą Wąsk. – Łożnica – Stepnica Wąsk. Str. 376-377, Tab. 264, 266, 268
Str. 378-379, Tab. 267, 268, 269
269 Stara Dąbrowa – Kozy Pom. – Poźrzadło Dwór/Drawsko Wąsk. Str. 378-379, Tab. 267, 268, 269
269a Białogard (Wąsk.) – Rarwino Str. 380-381, Tab. 269a, 270, 270a, 271, 272, 272a
270 Gościno – Sławoborze Str. 380-381, Tab. 269a, 270, 270a, 271, 272, 272a
270a Gościno – Karlino (Wąsk.) Str. 380-381, Tab. 269a, 270, 270a, 271, 272, 272a
271 Trzebiatów – Mrzeżyno Gryfickie Str. 380-381, Tab. 269a, 270, 270a, 271, 272, 272a
272 Choszczno – Lubiana Pyrzycka – Strzelce Kraińskie/Głazów Str. 380-381, Tab. 269a, 270, 270a, 271, 272, 272a
272a Manowo – Polanów Pom. Wąsk. Str. 380-381, Tab. 269a, 270, 270a, 271, 272, 272a
273 Tczew – Chojnice – Piła – Kostrzyn n. O. Str. 382-383, Tab. 273
274 Reda – Puck – Hel Str. 384-385, Tab. 274, 275, 276, 277
275 Puck – Swarzewo – Krokowa Str. 384-385, Tab. 274, 275, 276, 277
276 Pszczółki – Kościerzyna Str. 384-385, Tab. 274, 275, 276, 277
277 Skórcz – Starogard – Skarszewy Str. 384-385, Tab. 274, 275, 276, 277
278 Bydgoszcz – Maksymilianowo – Kościerzyna – Gdynia Str. 386-387, Tab. 278, 279
279 Pruszcz Gdański – Stara Piła – Lębork – Łeba Str. 386-387, Tab. 278, 279
Str. 388-389, Tab. 279, 280, 281
280 Chełmża – Mełno Str. 388-389, Tab. 279, 280, 281
281 Toruń Północny – Czarnowo Str. 388-389, Tab. 279, 280, 281
282 Gniezno – Nakło nad Notecią – Kościerzyna Str. 390-391, Tab. 282, 283
283 Koronowo – Bydgoszcz Str. 390-391, Tab. 282, 283
284 Wierzchucin/Wąwelno – Łukowiec – Kasprowo – Morzewiec – Bydgoszcz Str. 392-393, Tab. 284, 285, 286, 287, 288
285 Bydgoszcz – Smukała Str. 392-393, Tab. 284, 285, 286, 287, 288
286 Białośliwie – Wysoka – Łobżenica Str. 392-393, Tab. 284, 285, 286, 287, 288
287 Łobżenica – Radzicz – Nakło Str. 392-393, Tab. 284, 285, 286, 287, 288
288 Białośliwie – Zakłady Przem. – Radzicz – Nakło Str. 392-393, Tab. 284, 285, 286, 287, 288
289 Łobżenica – Witosław Str. 394-395, Tab. 289, 290, 291, 292
290 Nakło – Kasprowo Str. 394-395, Tab. 289, 290, 291, 292
291 Świecie – Terespol Pom. – Złotowo Str. 394-395, Tab. 289, 290, 291, 292
292 Tuchola – Koronowo Str. 394-395, Tab. 289, 290, 291, 292
293 Poznań – Gniezno – Inowrocław – Toruń Gł. – Iława – Olsztyn Str. 396-397, Tab. 293
Str. 398-399, Tab. 293, 293a
293a Działdowo – Uzdowo Str. 398-399, Tab. 293, 293a
294 Działdowo – Grudziądz – Chojnice Str. 400-401, Tab. 294
295 Laskowice – Czersk – Bąk Str. 402-403, Tab. 295, 296, 297, 300
296 Mareza – Rostowo Str. 402-403, Tab. 295, 296, 297, 300
297 Mareza – Gucz Str. 402-403, Tab. 295, 296, 297, 300
298 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 404-405, Tab. 298, 301
299 Toruń Mokre – Unisław – Chełmno – Kornatowo Str. 406-407, Tab. 299, 302, 303, 304
300 Szymankowo – Nowy Staw Str. 402-403, Tab. 295, 296, 297, 300
301 Nowe Miasto Pom. – Lubawa Str. 404-405, Tab. 298, 301
302 Morzeszczyn – Gniew Str. 406-407, Tab. 299, 302, 303, 304
303 Tama Brodzka – Nowe Miasto Pom. – Iława Gł. Str. 406-407, Tab. 299, 302, 303, 304
304 Toruń Mokre – Grudziądz – Malbork Str. 406-407, Tab. 299, 302, 303, 304
305 Brodnica – Kowalewo Pom. – Bydgoszcz Str. 408-409, Tab. 305, 306, 307
306 Gardeja – Łasin Str. 408-409, Tab. 305, 306, 307
307 Działdowo – Iława – Malbork – Tczew Str. 408-409, Tab. 305, 306, 307
Str. 410-411, Tab. 307, 308
308 Myślice – Prabuty – Kwidzyn – Szlachta Str. 410-411, Tab. 307, 308
309 Jabłonowo Pom. – Prabuty Str. 412-413, Tab. 309, 310, 311, 312
310 Biskupiec Pom. Miasto – Kwidzyn Str. 412-413, Tab. 309, 310, 311, 312
311 Wejherowo – Garczegorze Str. 412-413, Tab. 309, 310, 311, 312
312 Lipusz – Lębork Str. 412-413, Tab. 309, 310, 311, 312
313 Gdańsk Gł. – Gdańsk Nowy Port Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
314 Kokoszki – Osowa Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
315 Somonino – Kartuzy Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
316 Twarda Góra – Nowe Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
317 Malbork Wąsk. – Pogorzała Wieś – Lisewo Wąsk. Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
317a Sztutowo – Gdańsk Wąsk. Str. 416, Tab. 317a, 318a, 319a
318 Malbork Wąsk. – Nowy Staw Wąsk. – Nowy Dwór Gdański Wąsk. Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
318a Gielmice – Odrzygość – Gdańsk Wąsk. Str. 416, Tab. 317a, 318a, 319a
319 Lisewo Wąsk. – Ostaszewo Gdańskie – Nowy Dwór Gd. Wąsk. Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
319a Giemlice – Koszwały – Gdańsk Wąsk. Str. 416, Tab. 317a, 318a, 319a
320 Lisewo Wąsk. – Nowy Staw Wąsk. – N. Dwór Gd. Wąsk. Str. 414-415, Tab. 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320
321 Warszawa – Nasielsk – Działdowo – Prabuty – Smętowo – Gdynia Str. 418-419, Tab. 321
Str. 420-421, Tab. 321
Str. 422-423, Tab. 321
Str. 424-425, Tab. 321
Str. 426-427, Tab. 321
Str. 428-429, Tab. 321
322 Nasielsk – Toruń Mokre Str. 430-431, Tab. 322, 323, 324, 325
323 Płock – Sierpc – Brodnica Str. 430-431, Tab. 322, 323, 324, 325
324 Legionowo – Tłuszcz Str. 430-431, Tab. 322, 323, 324, 325
325 Mława Wąsk./Ciechanów Wąsk. – Grudusk – Przasnysz Str. 430-431, Tab. 322, 323, 324, 325
326 Warszawa Gdańska/Wsch. – Nasielsk – Działdowo – Olsztyn Gł. – Elbląg – Malbork Str. 432-433, Tab. 326
Str. 434-435, Tab. 326
327 Malbork – Elbląg – Frombork – Braniewo Str. 436-437, Tab. 327, 328, 329, 330
328 Elbląg – Bogaczewo – Braniewo Str. 436-437, Tab. 327, 328, 329, 330
329 Ostróda – Morąg Str. 436-437, Tab. 327, 328, 329, 330
330 Nidzica – Wielbark Str. 436-437, Tab. 327, 328, 329, 330
331 Lidzbark Warm. – Bartoszyce Str. 438-439, Tab. 331, 332, 333
332 Olsztyn Gł. – Skandawa (Gierdawy) Str. 438-439, Tab. 331, 332, 333
333 Olsztyn Gł. – Orneta Str. 438-439, Tab. 331, 332, 333
334 Białystok C. – Ełk – Bartoszyce Str. 440-441, Tab. 334, 336
335 Olsztyn Gł. – Białystok C. Str. 442-443, Tab. 335
336 Olsztyn Gł. – Czerwonka – Mikołajki Most Str. 440-441, Tab. 334, 336
337 Ełk – Trakiszki Str. 444-445, Tab. 337, 337a, 338, 340, 342
337a Suwałki – Augustów Str. 444-445, Tab. 337, 337a, 338, 340, 342
338 Szczytno – Biskupiec – Czerwonka Str. 444-445, Tab. 337, 337a, 338, 340, 342
338a Szczytno – Pupy Str. 446-447, Tab. 338a, 339, 341, 343
339 Śniadowo – Łomża Str. 446-447, Tab. 338a, 339, 341, 343
340 Ełk Wąsk. – Laski Małe – Turowo/Zawada Tworki Str. 444-445, Tab. 337, 337a, 338, 340, 342
341 Dęby – Łomża Wąsk. Str. 446-447, Tab. 338a, 339, 341, 343
342 Myszyniec – Pupy Wąsk. Str. 444-445, Tab. 337, 337a, 338, 340, 342
343 Grabowo Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 446-447, Tab. 338a, 339, 341, 343
400 Warszawa (Stalowa) – Radzymin Str. 452-453, Tab. 400, 401, 402
401 Warszawa Most – Jabłonna Str. 452-453, Tab. 400, 401, 402
402 Warszawa Most – Karczew Str. 452-453, Tab. 400, 401, 402
403 Warszawa Płd. – Piaseczno M. (– Góra Kalwaria) – Grójec – Jasieniec/Nowe Miasto Str. 454-455, Tab. 403
Str. 456-457, Tab. 403
404 Warszawa Belweder – Konstancin – Iwiczna Str. 458-459, Tab. 404; Żegluga

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1947/1948

Do zapisu

Wyobraź sobie, że chcesz dowiedzieć się czegoś o linii kolejowej. Na przykład kiedy powstała, jaki miała prześwit, co i z jaką prędkością nią jeździło. Jakie są na niej obiekty inżynierskie, a jakie były. Jakie stacje, przystanki bocznice… No po prostu wszystko.
Myślisz sobie – niewykonalne. Takich danych nie ma, albo są nie do wygrzebania z archiwum. Też tak myślałem, aż wpadł mi w ręce opracowany przez niezastąpionego szperacza w archiwach Jarosława Szczuryka Vel Szczerbę "Historyczny opis linii Łuków – Lublin". Pozycja jest może niegruba (raptem 76 stron), ale niezwykle skondensowana. Nie ma tam opisów przyrody, wycinków z gazet, czy wspomnień. Tylko tabele z danymi, mapy i to wszystko przeplecione archiwalnymi zdjęciami.

Jeśli interesuje cię historia tej linii i chciałbyś się czegoś nowego dowiedzieć, to nie szukaj dalej. Lepszego źródła nie ma. Aby wejść w posiadane tego opracowania skontaktuj się z autorem: Napisz e-mail

Trwa zapis, proszę czekać...