OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Rozkład Polska, zima 1926/1927

« Wróć do spisu rozkładów jazdy

Informacje:

Rozkład jazdy: Polska, zima 1926/1927

Okres obowiązywania: pomiędzy 1926-10-01 a 1927-05-14

Uwagi:
Zdigitalizował i udostępnił ksiezyc_nad_gieesem

Spis tabel »

NrTytułStrona
1 Warszawa – Działdowo – Laskowice – Danzig (Gdańsk) Str. 67, Tab. 1
Str. 68, Tab. 1
Str. 69, Tab. 1
Str. 70, Tab. 1
Str. 71, Tab. 1
Str. 72, Tab. 1
Str. 73, Tab. 1, 1a, 1b
1a Jabłonna – Zegrze Str. 73, Tab. 1, 1a, 1b
1b Nasielsk – Sierpc Str. 73, Tab. 1, 1a, 1b
2 Warszawa – Toruń Przedm. – Bydgoszcz – Tczew – Danzig (Gdańsk) Str. 74, Tab. 2
Str. 75, Tab. 2
Str. 76, Tab. 2
Str. 77, Tab. 2
Str. 78, Tab. 2
Str. 79, Tab. 2
2a Aleksandrów – Ciechocinek Str. 80, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e
2b Terespol Pom. – Świecie Str. 80, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e
2c Smętowo – Opalenie Str. 80, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e
2d Morzeszczyn – Gniew Str. 80, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e
2e Łódź Kal. – Kutno – Płock Str. 80, Tab. 2a, 2b, 2c, 2d, 2e
3 Danzig (Gdańsk) – Praust – Kartuzy – Kętrzyno Str. 81, Tab. 3
3a Danzig (Gdańsk) – Praust Str. 82, Tab. 3a, 3b
3b Danzig (Gdańsk) – Langfuhr Str. 82, Tab. 3a, 3b
4 Danzig Hbf. (Gdańsk) – Danzig Neufahrwasser Str. 83, Tab. 4, 5
5 Danzig (Gdańsk) – Langfuhr – Kokoszki – Kartuzy Str. 83, Tab. 4, 5
5a Hohenstein – Kościerzyna Str. 84, Tab. 5a, 5b, 5c
5b Gdynia – Kartuzy Str. 84, Tab. 5a, 5b, 5c
5c Simonsdorf – Tiegenhof Str. 84, Tab. 5a, 5b, 5c
6 Danzig (Gdańsk) – Reda – Puck – Hel Str. 85, Tab. 6
Str. 86, Tab. 6
6a Danzig (Gdańsk) – Zoppot (ruch podmiejski) Str. 87, Tab. 6a
Str. 88, Tab. 6a
7 Reda – Strzebielino Str. 89, Tab. 7
8 Wejherowo – Zamostne Str. 90, Tab. 8, 8a, 8b, 8c
8a Puck – Krokowo Str. 90, Tab. 8, 8a, 8b, 8c
8b Twarda Góra – Nowe Str. 90, Tab. 8, 8a, 8b, 8c
8c Chełmża – Mełno Str. 90, Tab. 8, 8a, 8b, 8c
9 Tczew – Chojnice Str. 91, Tab. 9, 9a
9a Marienburg – Tczew Str. 91, Tab. 9, 9a
10 Smętowo – Skarszewy – Kościerzyna Str. 92, Tab. 10, 11
11 Laskowice – Czersk Str. 92, Tab. 10, 11
12 Skurcz – Szlachta – Czersk Str. 93, Tab. 12, 13, 14
13 Laskowice – Chojnice Str. 93, Tab. 12, 13, 14
14 Terespol – Więcbork – Dorotowo Str. 93, Tab. 12, 13, 14
15 Tuchola – Koronowo Str. 94, Tab. 15, 16
16 Gniezno – Nakło n. Notecią – Chojnice – Kartuzy Str. 94, Tab. 15, 16
Str. 95, Tab. 16
Str. 96, Tab. 16, 16a
16a Lipusz – Róg Str. 96, Tab. 16, 16a
17 (Schneidemühl) – Kaczory – Toruń Przedm. Str. 97, Tab. 17
18 Toruń Przedm. – Jabłonowo Pom. – Jamielnik – (Dt. Eylau) Str. 98, Tab. 18, 18a, 19
18a Toruń Przedm. – Toruń Mokre Str. 98, Tab. 18, 18a, 19
19 Bydgoszcz – Kowalewo Pom. Str. 98, Tab. 18, 18a, 19
20 Kowalewo – Brodnica – Radomno Str. 99, Tab. 20
20a Toruń Przedm. – Toruń Mokre (ruch podmiejski) Str. 100, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24
21 Toruń Mokre – Lubicz k. Tor. Str. 100, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24
22 Jabłonowo Pomorskie – Zawdzka W. Str. 100, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24
23 Toruń Mokre – Unisław Str. 100, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24
24 Toruń Północny – Czarnowo k. Tor. Str. 100, Tab. 20a, 21, 22, 23, 24
25 Bydgoszcz – Unisław – Chełmno – Kornatowo Str. 101, Tab. 25
26 Grudziądz – Brodnica – Nowe Miasto Pom. – Lubawa Str. 102, Tab. 26
Str. 103, Tab. 26, 27, 28
27 Działdowo – Uzdowo Str. 103, Tab. 26, 27, 28
28 Grudziądz – Gardeja – Łasin Str. 103, Tab. 26, 27, 28
29 Toruń Przedmieście – Grudziądz Str. 104, Tab. 29, 30, 30a
30 Działdowo – Krasnołąka Str. 104, Tab. 29, 30, 30a
30a Iłowo – Rakowice – (Dt. Eylau) Str. 104, Tab. 29, 30, 30a
31 Warszawa – Toruń Przedm. – Poznań Str. 105, Tab. 31
Str. 106, Tab. 31
Str. 107, Tab. 31
Str. 108, Tab. 31
Str. 109, Tab. 31
32 Poznań – Inowrocław – Bydgoszcz – Danzig (Gdańsk) Str. 110, Tab. 32
Str. 111, Tab. 32
Str. 112, Tab. 32
Str. 113, Tab. 32
Str. 114, Tab. 32
Str. 115, Tab. 32
33 Poznań – Wągrowiec – Bydgoszcz Str. 116, Tab. 33
Str. 117, Tab. 33, 34, 35, 36
34 Międzychód – Zbąszyń Str. 117, Tab. 33, 34, 35, 36
35 Rokietnica – Międzychód Str. 117, Tab. 33, 34, 35, 36
36 Szubin – Żnin Str. 117, Tab. 33, 34, 35, 36
37 Poznań – Rokietnica – Drawski Młyn Str. 118, Tab. 37
38 Poznań – Oborniki – Dziembówko Str. 119, Tab. 38
39 Oborniki – Wronki Str. 120, Tab. 39
40 Inowrocław – Wągrowiec – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 121, Tab. 40
41 Janowiec – Skoki Str. 122, Tab. 41, 42
42 Drawski Młyn – Bzowo-Goraj – Ujście Str. 122, Tab. 41, 42
43 Barcin – Mogilno – Orchowo Str. 123, Tab. 43, 43a
43a Gołańcz – Chodzież Str. 123, Tab. 43, 43a
44 Gniezno – Sława – Wągrowiec Str. 124, Tab. 44, 45
45 Inowrocław – Kruszwica – Mogilno Str. 124, Tab. 44, 45
46 Szamotuły – Międzychód Str. 125, Tab. 46, 47, 48
47 Wolsztyn – Kębłowo Str. 125, Tab. 46, 47, 48
48 Poznań – Grodzisk Wkp. – Wolsztyn – Kopanica Str. 125, Tab. 46, 47, 48
49 Koźmin Wkp. – Gostyń Str. 126, Tab. 49, 50, 51
50 Opalenica – Grodzisk Wkp. – Kościan Str. 126, Tab. 49, 50, 51
51 Jarocin – Czempin Str. 126, Tab. 49, 50, 51
52 Jarocin – Gostyń – Leszno Str. 127, Tab. 52, 53, 54
53 Ostrzeszów – Namysłaki Str. 127, Tab. 52, 53, 54
54 Zbąszyń – Wolsztyn – Leszno Str. 127, Tab. 52, 53, 54
55 Gniezno – Jarocin – Zduny Str. 128, Tab. 55
56 Kutno – Strzałkowo – Poznań Str. 129, Tab. 56, 57
57 Podzamcze – Kępno – Gęsia-Górka Str. 129, Tab. 56, 57
58 Kępno – Rychtal Str. 130, Tab. 58, 59, 60
59 Ostrów Wkp. – Pawłów Str. 130, Tab. 58, 59, 60
60 Ostrów Wlkp. – Leszno – Lasocice Str. 130, Tab. 58, 59, 60
61 Warszawa – Kalisz – Poznań – Zbąszyń Str. 131, Tab. 61
Str. 132, Tab. 61
Str. 133, Tab. 61
62 Poznań – Leszno – Rawicz Str. 134, Tab. 62
62a Poznań – Ludwikowo Str. 135, Tab. 62a
63 Poznań – (– Kreuzburg) – Lubliniec – Szarlej – Katowice – Kraków Str. 136, Tab. 63
Str. 137, Tab. 63
Str. 138, Tab. 63
Str. 139, Tab. 63
Str. 140, Tab. 63
Str. 141, Tab. 63, 63a
63a Mysłowice – Katowice – Królewska Huta – Beuthen Str. 141, Tab. 63, 63a
63b Lubliniec – Brzeziny Śl. – Siemianowice – Katowice Str. 142, Tab. 63b
63bb (Beuthen O.S. Hbf.) – Siemianowice – Katowice Str. 143, Tab. 63bb, 63cc
63cc Tarnowskie Góry – Szarlej – (Beuthen O.S. Hbf.) Str. 143, Tab. 63bb, 63cc
63cc1 Lubliniec – Tarnowskie Góry – (Karf) – (Beuthen O. S. Hbf.) Str. 144, Tab. 63cc1
63e Katowice – Oświęcim Str. 145, Tab. 63e, 63f, 63h
63f Tarnowskie Góry – (Karf) – Chebzie Str. 145, Tab. 63e, 63f, 63h
63h Pawłowice Śl. – Chybie Str. 145, Tab. 63e, 63f, 63h
63g (Annaberg) – Olza – Kopalnia Anny Str. 146, Tab. 63g, 63i, 64
63i Olza – Bluszczów – Brzezie n. O. Str. 146, Tab. 63g, 63i, 64
64 Częstochowa – Lubliniec – Vossovska Str. 146, Tab. 63g, 63i, 64
64a Tarnowskie Góry – Vossovska Str. 147, Tab. 64a, 65
65 Gleiwitz – Kochłowice – Katowice Ligota Str. 147, Tab. 64a, 65
66 Tychy – Jaśkowice Śl. Str. 148, Tab. 66, 67
67 Beuthen – Kochłowice Str. 148, Tab. 66, 67
68 Makoszowy – Rybnik – (Annaberg) Str. 149, Tab. 68
Str. 150, Tab. 68
70 Makoszowy – Żory – Annaberg Str. 151, Tab. 70
71 Mysłowice – Katowice – Hajduki – Gleiwitz Str. 152, Tab. 71
72 Katowice – Rybnik – (Ratibor) Str. 153, Tab. 72
Str. 154, Tab. 72
73 Warszawa – Ząbkowice – Katowice – Dziedzice – (Petrovice) Str. 155, Tab. 73
Str. 156, Tab. 73
Str. 157, Tab. 73
Str. 158, Tab. 73
Str. 159, Tab. 73
Str. 160, Tab. 73
74 Kraków – Trzebinia – Dziedzice – Cieszyn Str. 161, Tab. 74
Str. 162, Tab. 74
Str. 163, Tab. 74
75 Bielsko – Żywiec Str. 164, Tab. 75
76 Bielsko – Kalwarja Str. 165, Tab. 76
77 Kraków – Spytkowice – Oświęcim Str. 166, Tab. 77
78 Siersza Wodna – Bolęcin – Sucha Str. 167, Tab. 78, 79
79 Bolęcin – Jaworzno Str. 167, Tab. 78, 79
80 Zwardoń – Sucha Str. 168, Tab. 80
81 Warszawa – Ząbkowice – Trzebinia – Kraków Str. 169, Tab. 81
Str. 170, Tab. 81
Str. 171, Tab. 81
Str. 172, Tab. 81
Str. 173, Tab. 81
Str. 174, Tab. 81
81a Warszawa – Pruszków – Grodzisk Maz. – Żyrardów – Skierniewice Str. 175, Tab. 81a
Str. 176, Tab. 81a
81b Pociągi pomiędzy dworcami węzła Warszawskiego Str. 177, Tab. 81b
82 Warszawa – Koluszki – Łódź Fabr. – Łódź Kal. Str. 178, Tab. 82
Str. 179, Tab. 82
83 Skierniewice – Łowicz Str. 180, Tab. 83, 84
84 Łowicz – Zielkowice Str. 180, Tab. 83, 84
85 Koluszki – Tomaszów – Skarżysko – Tarnobrzeg Str. 181, Tab. 85
86 Częstochowa – Kielce Str. 182, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b
87 Kazimierz – Sosnowiec Warsz. Str. 182, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b
88 Bąkowiec – Kozienice Str. 182, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b
88a Bąkowiec – Wysokie Koło Str. 182, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b
88b Tomaszów – Spała Str. 182, Tab. 86, 87, 88, 88a, 88b
89 Warszawa – Dęblin – Strzemieszyce Rad. – Kraków/Katowice Str. 183, Tab. 89
Str. 184, Tab. 89
Str. 185, Tab. 89
89a Warszawa – Otwock – Pilawa (ruch podmiejski) Str. 186, Tab. 89a
90 Kraków – Strzemieszyce R. – Sosnowiec Str. 187, Tab. 90
Str. 188, Tab. 90
Str. 189, Tab. 90
91 Kraków – Sucha – Chabówka – Zakopane Str. 190, Tab. 91
Str. 191, Tab. 91
92 Dębica – Rozwadów – Przeworsk Str. 192, Tab. 92
Str. 193, Tab. 92
93 Nowy Targ – Czarny Dunajec – Suchahora Str. 194, Tab. 93, 94, 96
94 Zagórzany – Gorlice Str. 194, Tab. 93, 94, 96
95 Tarnów – Szczucin Str. 195, Tab. 95, 97, 98, 99
96 Kraków – Wieliczka Str. 194, Tab. 93, 94, 96
97 Kraków – Niepołomice Str. 195, Tab. 95, 97, 98, 99
98 Kraków – Kocmyrzów Str. 195, Tab. 95, 97, 98, 99
99 Czyżyny – Mogiła Str. 195, Tab. 95, 97, 98, 99
100 Kraków – Sucha – Nowy Sącz Str. 196, Tab. 100
Str. 197, Tab. 100, 101
101 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Sącz – (Orłów) Str. 197, Tab. 100, 101
Str. 198, Tab. 101
Str. 199, Tab. 101
Str. 200, Tab. 101
Str. 201, Tab. 101, 102, 103
102 Muszyna – Krynica Str. 201, Tab. 101, 102, 103
103 Kraków – Tarnów – Stróże – Nowy Zagórz – Stryj – Stanisławów Str. 201, Tab. 101, 102, 103
Str. 202, Tab. 103
Str. 203, Tab. 103
Str. 204, Tab. 103
Str. 205, Tab. 103
Str. 206, Tab. 103
Str. 207, Tab. 103
Str. 208, Tab. 103
Str. 209, Tab. 103, 104
104 Kraków – Dębica – Rozwadów – Lublin Str. 209, Tab. 103, 104
Str. 210, Tab. 104
Str. 211, Tab. 104
Str. 212, Tab. 104
Str. 213, Tab. 104
105 Rzeszów – Jasło Str. 214, Tab. 105, 105a
105a Jarosław – Sokal Str. 214, Tab. 105, 105a
106 Lwów – Kraków – Zebrzydowice – Petrovice u Bohumina (Piotrowice) Str. 215, Tab. 106
Str. 216, Tab. 106
Str. 217, Tab. 106
Str. 218, Tab. 106
Str. 219, Tab. 106
Str. 220, Tab. 106
Str. 221, Tab. 106
Str. 222, Tab. 106, 106a
106a Lwów – Gródek Jagielloński (ruch podmiejski) Str. 222, Tab. 106, 106a
107 Warszawa – Lublin – Rozwadów – Lwów Str. 223, Tab. 107
Str. 224, Tab. 107
Str. 225, Tab. 107
Str. 226, Tab. 107
108 Warszawa – Rejowiec – Bełżec – Lwów Str. 227, Tab. 108
Str. 228, Tab. 108
Str. 229, Tab. 108, 108a
108a Lwów – Brzuchowice (ruch podmiejski) Str. 229, Tab. 108, 108a
109 Lwów – Sambor – Nowy Zagórz – Stróże Str. 230, Tab. 109
Str. 231, Tab. 109
110 Nowy Zagórz – Łupków – Mezilaborce Str. 232, Tab. 110
111 Lwów – Sambor – Sianki Str. 233, Tab. 111
112 Lwów – Stryj – Drohobycz – Borysław Tustanowice Str. 234, Tab. 112
113 Lwów – Stryj – Ławoczne Str. 235, Tab. 113
114 Przemyśl – Chyrów – Drohobycz – Stryj Str. 236, Tab. 114
Str. 237, Tab. 114, 114a
114a Drohobycz – Truskawiec Zdrój Str. 237, Tab. 114, 114a
115 Lwów – Podwołoczyska – (Wołoczyska) Str. 238, Tab. 115
Str. 239, Tab. 115
115a Tarnopol – Borki Wielkie – Grzymałów Str. 240, Tab. 115a, 116, 117, 118
116 Podwysokie – Halicz Str. 240, Tab. 115a, 116, 117, 118
117 Pałahicze – Tłumacz Str. 240, Tab. 115a, 116, 117, 118
118 Dolina – Wygoda Str. 240, Tab. 115a, 116, 117, 118
119 Lwów – Podhajce Str. 241, Tab. 119
120 Lwów – Stanisławów – Śniatyń – Załucze (Grigore Ghica Voda) Str. 242, Tab. 120
Str. 243, Tab. 120
121 Lwów – Jaworów Str. 244, Tab. 121, 122, 123
122 Tarnopol – Zbaraż – Łanowice Str. 244, Tab. 121, 122, 123
123 Lwów – Stojanów Str. 244, Tab. 121, 122, 123
124 Tarnopol – Chodorów – Stryj Str. 245, Tab. 124, 125
125 Tarnopol – Kopyczyńce – Husiatyn Str. 245, Tab. 124, 125
126 Kołomyja – Stefanesti Str. 246, Tab. 126, 127
127 Tarnopol – Czortków – Zaleszczyki Str. 246, Tab. 126, 127
128 Stanisławów – Woronienka – Jasina Str. 247, Tab. 128
129 Kołomyja – Delatyn Str. 248, Tab. 129, 130
130 Stanisławów – Kopyczyńce – Husiatyn Str. 248, Tab. 129, 130
131 Iwanie Puste – Czortków Str. 249, Tab. 131, 132, 133, 134
132 Skała – Teresin Str. 249, Tab. 131, 132, 133, 134
133 Kołomyja – Słoboda Rangurska Kopalnia Str. 249, Tab. 131, 132, 133, 134
134 Kołomyja Nadw. Przedmieście – Szeparowce Kniażdwór Str. 249, Tab. 131, 132, 133, 134
135 Lwów – Sapieżanka – Sokal – Kowel – Brześć – Grajewo Str. 250, Tab. 135
Str. 251, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
136 Łuków – Dęblin Str. 251, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
137 Zawada – Włodzimierz Str. 251, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
138 Włodzimierz – Wojnica Str. 251, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
139 Kowel – Sarny – Ostki Str. 251, Tab. 135, 136, 137, 138, 139
140 Kowel – Kamień Koszyrski Str. 252, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143
141 Kamienica Wołyńska – Krzemieniec Str. 252, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143
141a Jeziorany – Mizocz Str. 252, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143
142 Brześć – Chełm Str. 252, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143
143 Kiwerce – Sienkiewiczówka Str. 252, Tab. 140, 141, 141a, 142, 143
144 Lwów – Brody – Równe – Łuniniec – Baranowicze – Wilno Str. 253, Tab. 144
Str. 254, Tab. 144
Str. 255, Tab. 144
145 Warszawa – Dęblin – Kowel – Zdołbunów – Mohylany Str. 256, Tab. 145
Str. 257, Tab. 145
Str. 258, Tab. 145, 145a
145a Warszawa – Mińsk Mazowiecki Str. 258, Tab. 145, 145a
145b Warszawa – Siedlce – Brześć – Kowel – Mohylany Str. 259, Tab. 145b
Str. 260, Tab. 145b
Str. 261, Tab. 145b
146 Warszawa – Siedlce – Brześć – Baranowicze – Stołpce Str. 262, Tab. 146
Str. 263, Tab. 146
147 Brześć – Łuniniec – Mikaszewicze Str. 264, Tab. 147
148 Warszawa – Siedlce – Czeremcha – Lida – Wilno Str. 265, Tab. 148
Str. 266, Tab. 148
149 Warszawa – Białystok – Baranowicze – Stołpce Str. 267, Tab. 149
Str. 268, Tab. 149
149a Warszawa – Wołomin – Tłuszcz – Łochów – Sadowne – Małkinia (Ruch podmiejski) Str. 271, Tab. 149a, 150
150 Warszawa – Białystok – Grodno – Wilno – Turmont – (Zemgale) Str. 269, Tab. 150
Str. 270, Tab. 150
Str. 271, Tab. 149a, 150
151 Warszawa – Ostrołęka – Łomża Str. 272, Tab. 151, 152
152 Białystok – Ostrołęka – Chorzele Str. 272, Tab. 151, 152
153 Lublin – Łuków – Siedlce – Ostrołęka – Łomża Str. 273, Tab. 153
154 Wołkowysk – Mosty – Grodno Str. 274, Tab. 154, 154a, 155
154a Żytomia – Jeziory Str. 274, Tab. 154, 154a, 155
155 Lida – Mołodeczno – Zahacie Str. 274, Tab. 154, 154a, 155
156 Wilno – Mołodeczno – Olechowicze Str. 275, Tab. 156, 157, 158
157 Podbrodzie – Królewszczyzna Str. 275, Tab. 156, 157, 158
158 Grodno – Suwałki Str. 275, Tab. 156, 157, 158
158a Landwarów – Zawiasy Str. 276, Tab. 158a, 158b, 158c, 159, 191
158b Orany – Dziereżnica Str. 276, Tab. 158a, 158b, 158c, 159, 191
158c Raczki – Suwałki – Trakiszki Str. 276, Tab. 158a, 158b, 158c, 159, 191
159 Bielsk Podlaski – Hajnówka – Białowieża Str. 276, Tab. 158a, 158b, 158c, 159, 191
191 Gostyń – Kościan Str. 276, Tab. 158a, 158b, 158c, 159, 191
201 Rogów Wąsk. – Rawa Mazow. – Biała Rawska Str. 277, Tab. 201, 202, 202a, 202b
202 Krośniewice Wąsk. Miasto – Krośniewice Wąsk. Wied. Str. 277, Tab. 201, 202, 202a, 202b
202a Krośniewice Wąsk. Miasto – Boniewo Str. 277, Tab. 201, 202, 202a, 202b
202b Krośniewice Wąsk. Miasto – Ozorków Miasto Str. 277, Tab. 201, 202, 202a, 202b
202c Nieszawa Wąsk. – Boniewo Str. 278, Tab. 202c, 203, 203a, 203b
203 Włocławek Wąsk. – Sompolno Str. 278, Tab. 202c, 203, 203a, 203b
203a Włocławek Wąsk. – Brześć Kujawski Str. 278, Tab. 202c, 203, 203a, 203b
203b Nieszawa Wąsk. – Sompolno Str. 278, Tab. 202c, 203, 203a, 203b
203c Konin Czarków – Sompolno Str. 279, Tab. 203c, 203d, 204, 204a
203d Sompolno – Dąbie Kolskie Str. 279, Tab. 203c, 203d, 204, 204a
204 Jabłonka Słup. – Wilczyn Str. 279, Tab. 203c, 203d, 204, 204a
204a Jabłonka Słupiecka – Anastazewo Str. 279, Tab. 203c, 203d, 204, 204a
205 Mława Wąsk. – Przasnysz Str. 280, Tab. 205, 205a, 206, 207b
205a Ciechanów Wąsk. – Przasznysz Str. 280, Tab. 205, 205a, 206, 207b
206 Praszka – Wieluń Str. 280, Tab. 205, 205a, 206, 207b
207b Hajdaszek – Kazimierza Wielka Str. 280, Tab. 205, 205a, 206, 207b
207 Jędrzejów – Szczucin Wąski Str. 281, Tab. 207, 207a, 208
207a Bogorja – Iwaniska Str. 281, Tab. 207, 207a, 208
208 Sierpc Wąsk. – Lipno Płockie – Lubicz Wąsk. Str. 281, Tab. 207, 207a, 208
209 Hrubieszów Wąski – Uhnów Wąski Str. 282, Tab. 209, 209b, 209c
209b Zwierzyniec – Biłgoraj Str. 282, Tab. 209, 209b, 209c
209c Miechów – Działoszyce – Kazimierza Wielka Str. 282, Tab. 209, 209b, 209c
210 Nałęczów – Opole Str. 283, Tab. 210, 211, 212, 213, 211a
211 Antonówka Wąska – Kuchocka Wola Str. 283, Tab. 210, 211, 212, 213, 211a
211a Chinocz – Dąbrowica Wąska Str. 283, Tab. 210, 211, 212, 213, 211a
212 Przeworsk Wąski – Dynów Str. 283, Tab. 210, 211, 212, 213, 211a
213 Nowy Łupków Wąski – Cisna Str. 283, Tab. 210, 211, 212, 213, 211a
214 Myszyniec – Nowogród – Łomża Wąsk. Str. 284, Tab. 214, 215, 216, 217
215 Grabowo Wąsk. – Ostrołęka Wąsk. – Myszyniec – Kolno Str. 284, Tab. 214, 215, 216, 217
216 Liniewo Wąskie – Prużany Str. 284, Tab. 214, 215, 216, 217
217 Nowojelnia Wąska – Nowogródek – Lubcza Str. 284, Tab. 214, 215, 216, 217
217a Gawja – Iwje Str. 285, Tab. 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217b Dukszty – Druja Str. 285, Tab. 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217c Juraciszki – Piesiewicze Str. 285, Tab. 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217d Błudeń – Kartuz-Bereza Str. 285, Tab. 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
217e Nowo-Święciany Wąsk. – Łyntupy Wąskie – Kobylniki Str. 285, Tab. 217a, 217b, 217c, 217d, 217e
218 Biała Podlaska Wąsk. – Konstantynów Str. 286, Tab. 218, 218a, 218b
218a Janów k. Pińska – Kamień Koszyrski Str. 286, Tab. 218, 218a, 218b
218b Biała Podlaska Wąsk. – Janów Podlaski Str. 286, Tab. 218, 218a, 218b
219 Baranowicze – Krzywoszyn Str. 287, Tab. 219, 219a, 219b
219a Iwacewicze – Telechany Str. 287, Tab. 219, 219a, 219b
219b Sochaczew – Tułowice – Wyszogród Str. 287, Tab. 219, 219a, 219b
221 Warszawa – Piaseczno/Góra Kalwarja – Grójec/Jasieniec – Nowe Miasto Str. 288, Tab. 221
222 Warszawa – Wilanów – Piaseczno Str. 289, Tab. 222
223 Warszawa – Jabłonna II Str. 290, Tab. 223
223a Warszawa – Otwock – Karczew Str. 291, Tab. 223a
224 Żnin – Biskupin/Szelejewo – Ośno Str. 292, Tab. 224, 225
225 Praga-Stalowa – Radzymin Str. 292, Tab. 224, 225
226 Piotrków – Sulejów – Tartak Str. 293, Tab. 226, 227
227 Gniezno – Niechanowo/Mielżyn – Anastazewo Str. 293, Tab. 226, 227
228 Września – Borzykowo Str. 294, Tab. 228, 229, 230, 231
229 Opalenica – Lwówek Str. 294, Tab. 228, 229, 230, 231
230 Krotoszyn – Pleszew Str. 294, Tab. 228, 229, 230, 231
231 Żnin – Obiecanowo Str. 294, Tab. 228, 229, 230, 231
232 Turek – Kalisz – Opatówek Str. 295, Tab. 232, 233, 234
233 Żnin – Ostrowiec Str. 295, Tab. 232, 233, 234
234 Rakoniewice – Bojanowo – Krzywin Str. 295, Tab. 232, 233, 234
235 Witoszyce – Sucha/Robaków – Komorze Str. 296, Tab. 235, 236, 240, 241
236 Kotowiecko – Ociąż Str. 296, Tab. 235, 236, 240, 241
240 Bydgoszcz – Koronowo Str. 296, Tab. 235, 236, 240, 241
241 Łobżenica – Witosław Str. 296, Tab. 235, 236, 240, 241
241a Łobżenica – Białośliwie Str. 297, Tab. 241a, 241b
241b Bydgoszcz – Wierzchucin Str. 297, Tab. 241a, 241b
241c Bydgoszcz – Maksymiljanowo – Włuki Str. 298, Tab. 241c, 241d, 242
241d Nakło – Łobżenica Str. 298, Tab. 241c, 241d, 242
242 Środa – Zaniemyśl Str. 298, Tab. 241c, 241d, 242
243 Środa – Kobylepole – Poznań Wschodni Str. 299, Tab. 243, 244
244 Gostyń – Miejska Górka Str. 299, Tab. 243, 244
245 Domachowo – Karzec Str. 300, Tab. 245, 246, 247, 247a, 248
246 Kruszwica – Piotrków Kuj. Str. 300, Tab. 245, 246, 247, 247a, 248
247 Rawicz – Kobylin Str. 300, Tab. 245, 246, 247, 247a, 248
247a Rawicz – Gostkowo Str. 300, Tab. 245, 246, 247, 247a, 248
248 Rawicz Wsch. – Pakosław Str. 300, Tab. 245, 246, 247, 247a, 248

Spis stron »

Rozkład jazdy pociągów Polska, zima 1926/1927

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...