OBK logo Ogólnopolska Baza Kolejowa

Poznań Główny – zakłady, bocznice i łącznice

Odcinek:

Ostatnia zmiana: 2022-06-19

<== | Galeria | ==>
Data: 2006-08-24
Autor: janusz nowaczewski
Napisz e-mail
Zamieszczono: 2016-09-24

Galeria użytkownika janusz nowaczewski

Gdzieś na terenie zakładu.

Licencja: Można wykorzystać poza serwisem 'bazakolejowa.pl' po każdorazowym uzyskaniu zgody autora [?]

Tagi: infrastruktura torowa/rozjazdy/równie stacyjne.

Zaproponuj tagi

Podobiekty:

Dodaj podobiekty
Odsłon : 1637
: 4

Zaloguj się by móc zagłosować.

Obiekty:

Komentarze:

 • #1 wasiukibic (2021-03-15 23:24:24)
  Główna komunikacja na osi północ-południe. Januszek zrobił fotkę w kierunku wyjazdu z zakładu od strony młyna Hermanka/Madaliny.
 • #2 (odp. na #1) janusz nowaczewski (2021-03-16 19:29:43)
  Januszek jak robił te fotki to był pos...ny żeby go nie zgarnęli :). Byłem tam pierwszy raz w życiu, nie znałem terenu, trzaskałem wszystko, co mi się nawinęło pod obiektyw. A tak na marginesie, to może by edytować opisy a kolega ROPA pomógłby nazwać wszystko po imieniu?
 • #3 (odp. na #2) wasiukibic (2021-03-16 22:43:41)
  Tak czy owak wyszedł zajebisty, archiwalny obecnie materiał. Napisałem już do pana Romana z prośbą o nazwanie i krótki opis obiektów ZNTK, na podstawie mapki, którą wykonałem.
 • #4 ROPA Poznań (2021-03-17 11:22:46)
  Jeszcze krótki komentarz. To zdjęcie przedstawia tory wyjazdowe z hali Z2. Tam naprawiano wagony spalinowe SN52, SN61, SN80 i SR61 a także SM41. Jest problem ponieważ ja pamiętam z lat 80-tych. Wg mnie, tu gdzie stoi fotografujący, to właśnie ta hala. Może też być, że widok na końcu, to zarośnięta hala. Ale chyba nie, ponieważ jak wyjeżdżaliśmy z tej hali na tzw. próbne jazdy, to budynek Dyrekcji /biały po lewej/, był po tej właśnie stronie. Przepraszam za robocze dywagacje.

[Dodaj nowy komentarz]

Sekcja komentarzy służy wymianie informacji, poglądów, oraz innych informacji pomiędzy użytkownikami Bazy. Prezentowane tutaj treści nie mogą być odbierane jako oficjalne stanowsko administratorów strony w jakiejkolwiek kwestii.
Bardzo prosimy o zamieszczanie komentarzy merytorycznych i napisanych w sposób kulturalny. Dzięki temu czytanie ich będzie dla wszystkich przyjemniejsze. Redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania, usuwania, bądź niezmieniającą merytorycznego przekazu ingerencję w treść komentarzy (moderację) bez podania przyczyny.

Jeżeli masz jakieś materiały, które powinny Twoim zdaniem znaleźć się na tej stronie - wyślij je do nas.
Uzupełnij dane  | Zgłoś redakcji uwagi do pliku | Napisz email do redakcji | Jak dodać nowe zdjęcia?

Do zapisu

Trwa zapis, proszę czekać...